Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 45, 46, 47  
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wiem jedno na pewno: Cyc nie był jeszcze przeze mnie oceniany.
Strzeż się!
Cyceron
Avatar - nie jest najwyższych lotów, ale ten skaczący żółw jakoś mnie za każdym razem rozbawia. I jak na animację nie błyska zbyt mocno.
Sign i podpis - sign staruszka, bardzo klimatyczna, zgodna z duchem Schimazu. Userbar do całości nie pasuje, ale jeżeli o jego samą kompozycję chodzi skonstruowany jest porządnie, kolorystyka zimna, ktorą lubię. Pierwszy podpis dobry, nie zawsze się z nim zgodzę, ale niech będzie. No i jak patrzec na te kufle... Drugi to wesoła twórczośc szaleńca. Albo i nie....
Nick - mnogość znaczeń i skojarzeń. Wyróżniony kolorem niebieskim za wygraną w konkursie, z resztą całkowicie słuszną. Co z samej treści to fonetyczne brzmienie świadczy o poczuciu humoru, ale i tez nawiązuje jedego z najlepszych starozytnych mówców.
Osoba - tak... zdrowe poczucie humoru, powaga kiedy trzeba, posty przyjemne i sensowne. Nieprzeciętne umiejętności graficzne. Szczerość, odwaga, kultura... Ogółem cechy bardzo pożądane w dzisiejszych czasach, także i takie które i ja sobie cenię. Oj dostalibyśmy po tyłkach bez Ciebie...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Seji oceniałem,tak więc pozwolę sobie ocenić Cycka.

Nick: Wielki myśliciel, kojarzący się z małym zboczeńcem.Sądzę, że do Ciebie pasuje, a dlaczego? Napisze za chwile.
Avatar: Sam go Ci dałem, po prostu ... ukazuje Twoją wesołą naturę, skłonność do fazowania i uwielbienie TNMT w takim stopniu, w jakim Ishido lubi hetnaje:P.
Podpis i sygnatura:Podpis bardzo życiowy ... bodajże słowa Bruce'a Lee ... Sygnatura klimatyczna, jednakże już mi się znudziła ...
Osoba: Z Cyckiem zawsze lubię sobie pogadać: jest takim połączeniem dorosłości (gdy trzeba) z totalnym przygłupem (to częściej). Jesteś kompletnie poszuranym człowiekiem, z którym gadam o pierdołach, wyzywam się dla jaj, ale także mogę porozmawiać na poważne tematy.Prywatnie człowiek, który jest takim Shikamaru: wszystko i wszyscy mu zwisają.Nie lubi obgadywać ludzi, jest odważny i zawsze powie to, co mu leży na sercu.Ma głupie domysły w Naruto, które się nie zgadzają z moimi (więc głupie:P). Ogólnie ... jesteś jedną z tych osób, przy których człowiek może czuć się swobodnie i wie, iż nikt mu nie będzie lizał dupy ... Dzięki.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nie przypominam sobie,żebym oceniał Focusa,no więc...

Nick - dwuznaczny (a nawet znalazłem trzecie znaczenie),może symbolizować zamiłowanie do motoryzacji,sugeruje ulubiony samochód,po drugie może oznaczać,że jest człowiekiem,który skupia się na tym co robi i pisze (co zresztą widać).No i to trzecie,to takie,które mi przyszło nie wiadomo skąd,że lubi czytać magazyn Focus

Avatar - Hmmm,samego Naruto w tej pozie,z tą miną i w tej kolorystyce widziałem i bardzo mi się podobał.Podobał,bo tu jest zupełnie niepotrzebny Sharingan,który wg mnie psuje wrażenie i miesza dwóch bohaterów:Sasuke i Naruto właśnie.

Sygnatura - też "świeża".Ładna i czytelna.Jedno zastrzeżenie:zaleciało mi spoilerem...

Osoba - chyba jednak oceniałem już kiedyś Focusa,bo tak mi coś zaczęło świtać,że pisałem już,że jest to osoba dojrzała,z poczuciem humoru,która potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i dopasować się do tematu rozmowy.Zachowuje dobrą równowagę między powagą a humorem,co sprawia,że jest lubiany przez większość.Gdy jest taka potrzeba,jest bezpośredni i może kogoś dobrze zjechać.Z drugiej strony pomocny i potrafi doradzić w potrzebie lub rozwiązać problem.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Mianowanka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mianowanka
Wiek: 27
Dni na forum: 6.037
Posty: 4
No to
Nick:
Po nicku kojarzy mi sie od razu ze jest to człowiek spokojny, inteligentny itd.
Avatar:
Widać ze lubisz Ichigo, Tylko tego krzyża nie rozumiem xD
Sygna/Podpis:
W sygnie znowu widać ze lubisz Ichigo xD Napis dla mnie jest trochę oczoj*ebny xD... te ognie bądź liście są takie normalne xD...(Ciekawe co to za twarzyczka przy literce "O" xD) Co do podpisu, Widać od razu ze sie na angliku nie znam (mimo iż byłam w Londku Zdroju xP)
Ogólnie: Człowiek spokojny, inteligentny, widać ze lubi Bleach zwłaszcza Ichigo xD
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nick:taki polski,nie wiem co ma oznaczać,kojarzy mi się z mianownikiem.

Av:hmmm,kpiny z Chrystusa???Uważam,że jest nie na miejscu,a zwłaszcza w nieodpowiedniej formie,może urazić chrześcijan,w tym na przykład mnie.

Sygny i podpisu brak.

Osoba:dwa dni i trzy posty na koncie,to jeszcze za mało,aby się wypowiadać na temat drugiej osoby,pierwsze wrażenie jednak jakie mam na Twój temat,to to,że jesteś osobą niepoważną,kpiąca z wiary i chrześcijan.

Tylko tego krzyża nie rozumiem
Jest to mon klanu Shimazu,klanu Samurajów z DBNAO.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kamiru, byłeś pierwszą osobą którą tu oceniłem, ale ocenie jeszcze raz, bo lepiej Cię poznałem

nick:Pochodzący od imienia, brzmi po japońsku, fajny
avek:jak na początkującego grafika, świetna robota, dobrze dobrane barwy, ładny efekt z monem
sygna:nie jest zła, ale przydałoby się kilka poprawek. ;p
osoba:sympatyczny i konkretny kolega. Bardzo miło mi się z Tobą rozmawia. Na forum cechuje się inteligencją i własnym zdaniem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 885
Joe Weider,oceniałam i to chyba nie raz,ale tak jakoś jeszcze raz Cię ocenie.

Nick-fajny,ale wolałam poprzedni.
Avatar-Ah Kakaś,oczywiście podoba mi się,jak dotąd najlepszy avek z nim;p
Synga/podpis-synga,rewelka,trzeba przyznać,podpisu brak.
Osoba-inteligentna i sympatyczna,miło się z Tobą rozmawia,choć ostatnio nie mieliśmy okazji,ma własne zdanie i często je broni (choć zdaje mi się że nie zawsze),nie widze żeby szukała jakiegokolwiek konfliktu na forum z innymi urzytkownikami,no ok oceniałam Cę już kiedyś,to co się będe rozpisywać;p.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Tenshi jeszcze nie oceniałem,czas nadrobić zaległości.Zacznę od osoby:

Osoba:jeśli dobrze pamiętam,to dawna Lilu,tak?Osoba miła,wesoła,jedna z niewielu często odwiedzających forum kobietek,swoją obecnością tu dodaje kobiecości DBNAO Nie mieliśmy nigdy okazji pogadać,ale sądząc po postach spoko osoba.

Nick:nadal nie wiem,czy dobrze kojarzę,więc jeśli mylę Cię z Lilu,to bardzo przepraszam,ale obecny nick jest ciekawy i ma fajne brzmienie.Kojarzy mi się z kulturą Dalekiego Wschodu.

Avatar:Kakashi - spokojny wyraz twarzy może symbolizować spokojną i opanowaną Tenshi.Świetny efekt deszczu nadaje tajemniczości.Szkoda tylko,że przez to kolory są tak wyblakłe...A,to nie są wyblakłe kolory,tylko avek w czerni i bieli No tak,ale jestem spostrzegawczy

Sygna:nie za bardzo mi się podoba.Ponownie wyblakłe kolory,Kakashi w słabej jak dla mnie pozie,ale to jeszcze da się znieść.Cala reszta na lewo od niego,tj.tło jak i czcionka są po prostu brzydkie.A już najgorsze są te czarne wzory z góry,dołu i lewego boku...Nie wiem,co to miało być...
Podpis:mądra myśl,która potwierdza,że niczego nie da się zapomnieć,że po wszystkim zostanie jakiś ślad,który do końca będzie nam o czymś przypominał.Fajna sentencja

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm Kamiru ...

Osoba: Jest osobą dość bystrą, oddany temu w co wierzy i kocha. Dzięki temu przybiera postać jakby rycerza z bajki ... na forum raczej jest szarą osobistością, nie wyróżniającą sie specjalnie swoimi poglądami. Jednakże jeżeli zamieni się z nim parę zdań, ukazuje się osoba dość sympatyczna, z którą da się porozmawiać na wiele tematów.

Avatar: Ichigo ... nie oglądałem Bleacha(jeszcze) lecz ten avatar jest dobrze wykonany: tworzy dobry kontrast, a dodatkowym atutem jest estetyka i efekty.

Sygnatura: Tutaj jest zupełnie odwrotnie ... jest po prostu biedna. Jakiś niewyraźny napis w niby to ogniu ... jakieś marne tło, ni z tego ni z owego jakaś błyskawica, twarz ... wygląda to strasznie chaotycznie ... Brzydka do bólu.

Podpis: Prawdziwy ... pokazujący waleczną naturę tegoż osobnika.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Focus

Nick: Ford? Skupienie? Bądź może skill Tyranta z L2? Nie ważne, ważne że to tak po "inglisz", łatwe, proste i wpadające w pamięć.

Av: Brzydki! Ble , być może [tak może... zależy od moich chęci ;p] niedługo się to zmieni.

Sygnerczyn: Hmm... Bardzo ładny, z pozoru tło nie pasujące do rendera, lecz zrobione tak, że świetnie współgrają. Widząc tego siga zezłościłem się na siebie, że sam nie wpadłem na pomysł robienia ich w ten deseń...

Podpis: Elegancki, oddający naturę kilku użytkowników forum, lecz niestety... nie Twoją... Przynajmniej z tego co wywnioskowałem.

Osoba: Oj... Ehh... Dobra koniec. Spoko kolo, elo ziombo, mega trombo...
Chłopak z którym można gadać o wszystkim i o niczym jednocześnie. Z rozmów osoba spokojna i poważna mogłaby nie wychwycić nic sensownego, ponieważ z nich 70% to wyzwiska i różne kocopoły. Bardzo szybko z poważnej rozmowy jest w stanie przejść do rozmowy jak dla osób upośledzonych do tego często sypie jakimiś hardkorami] Flirciarz jakich mało, uwielbia kobiety i zna się na rzeczy, oraz ma gust choć czasami ma jakieś dziwne odpały w tym temacie . Opychający się spoilerami Naruto, przez co zmienia co chwile przypuszczenia co do dalszych losów mangi dzięki czemu trafia jakąś częścią w późniejsze chaptery .
Broniący własnego zdania, lecz nie mieczem, wysłucha przeanalizuje i być może, zależnie od sytuacji zmieni je.
Ehh.. Nieraz pisze tak, że go w ogóle nie rozumiem, lecz nie patrzmy na to, jego największą wadą jest ciągłe chlanie [tak wielką wadą i grzechem, bo beze mnie ;p].
Czyli jeżeli szukasz rozmówcy, przy którym poczujesz się na laicie i nie dasz rady się wywyższać to Fokus jest do tego idealny. Nie ważne czy Wiosna czy Jesień, czy Lato czy Zima, z nim zawsze można pogadać na wiele tematów.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.230
Posty: 633
Skąd: Kielce
Cyc

Avatar:
TNMT nie lubię, animacja troszkę wk.. denerwująca, ale, nie wiedzieć czemu... fajny jest
Sygna:
To jedna z najfajniejszych klanowych sygnatur na forum,
Podpis Może być
Nick:
Na początku nie wiedziałam, kim był Cyceron, więc.. uważałam Cię za zboczeńca Ale teraz nick mi się podoba
Osoba:
Świetny grafik, miły i sympatyczny, ale potrafi ugryźć

Ogólnie rzecz biorąc, daję Ci "+".
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.312
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Kyasarin

nick- na pewno [ ort! ] lepszy niż poprzedni
av- nie zabardzo lubie te z M&A ale ten jest akurat spoko
sygna/podpis- podpisu brak. Sygna jest bardzo fajna ,a userbab... normalny
osoba- miła, sympatyczna, inteligentna, nie spamuje. Na duuuuuży +

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Amidala

nick - z SW, nie jest zly, chociaz prosty,

avatar - dosyc oryginalny

podpis - eee ;p Klatwa ;p

osoba - w bitwach daje plusy tym co ja minusy, i na odwrot, dziwny gust Ostatnio strasznie rzadko sie udziela, nawet w Ustępie™. Ale przynajmniej nie pisze od rzeczy ^^

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gotenks

nick:taki sobie, typowy, najlepszy był "G"
avek:PiS... ostatecznie może być
sygna:no nawet fajna, lepsza od Buki ;p
osoba:w porządku, można pogadać. I też ma dziwny gust

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Joe Weider
nick: Nie kapuje powiem szczerze
avek: tamten był lepszy
Sygna: KakaSZ nswet spoko
Osoba: Spoko nawet, ale nie znam osobiście
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.142
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Wazon363

Nick: Pospolity
Avek: Ujdzie
Sygna: Brak
Podbis: Brak
Osoba: Nie znam ale wydaje sie spoko
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Uchiha Sasuke

Nick: Hm ... ostatnio bardzo oklepany i pospolity ... ale czego można się spodziewać, skoro pochodzi od imienia bohatera znanego anime.
Avatar: Nie lubię Sasuke ... nie trawie itp, a tutaj wygląda jakby wzdychał do kogoś ... albo z powodu czegoś ...
Sygna- Jak wyżej, choć ten jest w ciekawej pozie, plus fajny kontrast.
Osoba: Udziela się sporo w dziale Naruto, trochę mniej w innych. Piszę ciekawe posty, wnoszące powiew świeżości w dział o Naruto. Jak na razie nie zauważyłem żadnych problemów "wychowawczych".

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Pan Samochodzik
Nick : Dzięki Tobie "Focus" nie kojarzy mi się tylko z autem
Av: e tam...ten wcześniejszy był lepszy , chociaż ten również swój urok ma
syg: ta morda mi sie nie podoba , w ogóle [ ort! ] ta sygna jakaś taka nijaka ;p
podpis : hmm....na takich tekstach sie nie wyznaję ale nawet przyjemnie się go czyta , jest taki...tajemniczy ^^
Osoba : Mój ulubiony mod kiedy trzeba jest poważny i zrównowazony , a kiedy nie trzeba jest "miły" i żartobliwy , ogólnie go lubie i to chyba nie dlatego że jak powiem ze nie lubie to dostane bana ^^ czasem może bywa zbyt wrażliwy , ale ogólnie , ze się tak wyraże , spoko kolo

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.051
Posty: 283
Filippo

Nick: taki bardziej zwyczajny (jak mój )
avek: nie wiem z czego to ale może być
podpis: czyj to cytat?? skoro napisałeś w cudzysłowie? Ale fajny
sygna: bardzo mi się podoba (brawo dla autora, za dobranie kolorystyki i oprawę)
osoba: szczerze mówiąc odnoszę mieszane wrażenia raz wydaje mi się troszkę zwariowany (w dobrym znaczeniu Filippo ) a raz poważny. Ogólnie spox, pzdr.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
RemaZ
Avatar - niech będzie. Brak oryginalności, ale niech bedzie...
Sign i podpis - userbary "takie se", podpis... tu już lepiej. Aczkolwiek nie do końca się zgodzę z nim.
Nick - przeciętny. Bynajmniej nie jest to następny fanatycznie "dragonballowy".
Osoba - jak dotąd nie rozwinął jeszcze skrzydeł. Może i w poglądach nie jest oryginalny, ale pisze z sensem, ładnie buduje zdania, a to już zawsze jakis pozytyw.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook