Forum Dragon Ball Nao

» Skoki narciarskie

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzisiejsze wyniki konkursu w Sapporo:

1. Kazuyoshi Funaki
2. Thomas Morgenstern
3. Roar Ljoekelsoey

9. Noriaki Kasai
10. Akira Higashi
17. Hideharu Miyahira
21. Fumihisa Yumoto
23. Takanobu Okabe
26. Kazuya Yoshioka
27. Tsuyoshi Ichinohe

33. Daiki Ito
35. Yusuke Kaneko
37. Hiroki Yamada
39. Yukio Sakano

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
A Małysz to gdzie...?? Mięta i można pomijać...??
Ale że Ljoekelsoey na trzecim to sie ciesze:D Ahonen po tej swojej chorobie coś odpadł,ale widadomo jak z ta kondycą u sportowców...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A dzis niestety nie wygral Japończyk...

1. Roar Ljoekelsoey
2. Risto Jussilainen
3. Thomas Morgenstern

7. Noriaki Kasai
10. Kazuyoshi Funaki
12. Hiroki Yamada
16. Tsuyoshi Ichinohe
17. Yusuke Kaneko
18. Takanobu Okabe
21. Hideharu Miyahira
27. Yukio Sakano
29. Fumihisa Yumoto

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
I tak Małysz dużo osiąnoł i zawsze będzie wielkim mistrzem

WARRIOR20
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Trochę stary ten temat, trzeba go odświeżyć! Czekamy do następnego pucharu świata.
Oto osiągnięcia Małysza w sezonie 2006\2007
sezon 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce podium
2006/07 9 0 4 13
Nie muszę przypominać, że w tym sezonie Małysz wygrał Puchar Świata, wygrał drugi konkurs mistrzostw świata w Sapporo i wygrał wszystkie konkursy w Planicy - tego ostatniego sukcesu nikt nie miał!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Racja mihesz. Jestem wielkim fanem skoków narciarskich, jak i kiboicuję Adasiowi. Nikt jeszcze tyle co on , nie osiągnął, poza tym słynnym , jak mu tam było, no ten, który wygrał 46 konkursów w pucharze świata.

Tak, Małysz osiągnął to czego jeszcze nigdy nie zrobił, wygrał aż 3 razy pod rząd na mamucie Tylko pogratulować. Już się prawde powiedziawszy nie mogę doczekać na nowy sezon Pucharu Świata w Skokach.

Chociaż Skoki Narciarskie pojawią się za parę dni, jako letnie GP. Adam niuestety nie będzie w każdym konkursie występował, ponieważ przygotowuje się do sezonu zimowego, gdzie chce zdobyć pewnie 5 puchar Czego mu bardzo życzę.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
Nikt jeszcze tyle co on , nie osiągnął, poza tym słynnym , jak mu tam było, no ten, który wygrał 46 konkursów w pucharze świata.
Matti Nykänen osiągnąłby znacznie więcej, gdyby nie jego alkoholowe skłonności, co nie zmienia faktu, że był geniuszem skoków.
Adam od kilku lat regularnie znajduje się w pierwszej 10 w każdym konkursie, a tylko w 2 nie zakwalifikowal się do 30, nie wiem, czy jakiś skoczek tego dokonał. W każdym sezo
nie pokazuje klasę. On nadal skacze na najwyższym poziomie, a Hannawalda i Schmitta forma opuściła.
Ishido napisał(a):
Tak, Małysz osiągnął to czego jeszcze nigdy nie zrobił, wygrał aż 3 razy pod rząd na mamucie
Bo to obecnie najlepszy skoczek świata.
Wspomnę jeszcze o jego skoku w ostatnim sezonie, nie wiem gdzie, ale wiem, że był bardzo dramatyczny przez wiatr. Małysz zdołał jednak wylądować co zawdzięcza swojemu doświadczeniu i opanowaniu(tak jak Kubica podczas wypadku w GP Kanady).

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak, gdyby nie posiadał takiej pewności siebie i opanowania w technice, miałby podobny upadek, co Jan Mazoch ( przebywał w stanie śpiączki kilka dni , ale wrócił w końcu [ ort! ] do zdrowia) . Ważne, że dobrze się skończyło. Ale koniec z tym.

Rozpoczął się trochę mniej ważny sezon letni Skoków Narciarskich, na igelicie. Biorą w nim udział także sami najlepsi skoczkowie świata, dzięki czemu także są podobne emocje, jak podczas zimowego cyklu skoków.

Początek dla Adama Małysza był niezwykle udany. W pierwszym konkursie zajął bardzo dobre drugie miejsce. W drugim natomiast pokazał niezwykłą klasę. W pierwszym , jak i w drugim skoku skakał w bardzo niekorzystnych warunkach. Romoren miał napoczątku przedni wiatr, co wykorzystał i poszybował najdalej mając wielką przewagę nad Adamem. Nasz skoczek dużo tracił do liderów, jednak w drugiej serii pokazał na co go stać i z szóstego miejsca wdrapał się znowu na 2 !!

W trzecim konkursie Małysz zdobył także bardzo dobre - 3 miejsce. Posiada teraz włącznej klasyfikacji tyle samo punktów co Morgenstern. Walka zapowiada się fascynująca. Mam nadzieję tylko ,że Adam nie opuści żadnych konkursów i wygra całe letnie Grand prix

Dzisiaj kolejny konkurs o 18 ( zapomniałem gdzie ) , trzymajmy kciuki za Małysza ^^"


ps. Jeżeli gracie w grę djs 2.1 ( najlepsza wersja) , piszcie jakie macie własne rekordy skoczni Później napiszę, jakie ja mam ^^
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tu się mogę popisać jako znawca skoków <lol> Moim zdaniem Małysz w tym nadchodzącym sezonie będzie mocnym punktem Polskiej kadry wygląda na to, że w końcu mamy drużynę w skokach oj zapowiada się ciekawie.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To żeś się popisał. Nie wiadomo, jak to będzie, chociaż możemy być dobrej myśli co do reszty naszych polskich skoczków. na pewno [ ort! ] drugim silnym punktem w drużynie oprocz Adasia, może być Kamil Stoch, który wygrał jeden konkurs z letniego GP, miażdżąc przy tym rywali, kto wie, może z niego coś dobrego wyrośnie.
Małysz sobie odpuścil pare konkursow na trenig do cyklu zimowego, co dobrze zrobił. Po raz kolejny wygrał konkurs w Polsce, tez niszczac przy okazji innych, kiedys to nawet kazal sobie belke obnizac i tak wygral

Tak więc co do Adasia, mozemy byc dobrej mysli, mozliwe , ze pare konkursow jeszcze wybra i przegoni najlepszego w historii w wygranych konkursow- Mattiego Nykanena.
Jacobsen i Schlizenzauer juz sie spalili po tamtejszym sezonie zimowym, jednak mieli za malo wprawy, nie tak, jak Adam , ktory juz jest starym wyjadaczem

Tak więc pozostaje nam tylko czekać do następnego sezonu , albo pykać w DJS 2.1 - najlepsza część ;p
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Zacznę od tego, iż kiedyś lubiałem bezpańsko stracić te dwie godziny przed telewizorem i popatrzyć na skoczków. Dziś uważam, że ta dyscyplina jest nudna jak flaki z olejem. Wolę na Snookera popatrzyć niż na latających mężczyzn.

Co do osoby samego Adama Małysza. Muszę przyznać, że jako sportowiec jest dobry, choć już przereklamowany. Osiągnął wiele, najlepszym rozwiązaniem byłoby zejście ze sceny jako mistrz.

Jestem też święcie przekonany, że wraz z odsunieńciem się Małysza od skakania, skończy się w Polsce "skokomania".

Pozdrawiam
S.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Legolas napisał(a):
Jestem też święcie przekonany, że wraz z odsunieńciem się Małysza od skakania, skończy się w Polsce "skokomania".
Miałeś raczej na myśli "małyszomanię".

Ale tak, to przecież oczywiste. Polacy zaczęli oglądać skoki, jak Małysz zaczął wygrywać. Podobnie jest teraz z Formułą 1.

A co do samych skoków, to nie sądzę by Małysz jeszcze kiedykolwiek wygrał jakiś puchar

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 01.12.2007, 17:19
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Gotenkskun napisał(a):
Miałeś raczej na myśli "małyszomanię".
Dobrze wiem co miałem na myśli. Chodziło mi o zamiłowanie do skoków. Jeżeli odejdzie Adam Małysz, skoki mogą nawet zejść z anteny. Tylko maniacy będą jeszcze śledzić poczynania skoczków. No chyba, że pojawi się jakaś młoda gwiazda.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Legolas napisał(a):
Chodziło mi o zamiłowanie do skoków.
W Polsce niewielu interesuje się skokami jako takimi, nie uważasz? Obchodzi ich praktycznie tylko Małysz, które Małysz zajął miejsce, dlaczego nie wygrał (zwykle przez zły wiatr) i niewiele więcej.

Legolas napisał(a):
Jeżeli odejdzie Adam Małysz, skoki mogą nawet zejść z anteny.
Nie zejdą, były w naszej TV przed Małyszem, będą i po nim.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No ba, Małysz słabo wypadł w pierwszej serii ^ ^Załamka formy, czy co? Po pierwszej serii zajmuje 21 miejsce , skacząc 134 metry. Najdalej skoczył Schielenzauer ( czy jak mu tam dali noo )- 147 metry, zarazem dając nowy rekord skoczni.

Trener Polaków chyba coś sknocil, bo we wczorajszym turnieju drużynowym zajęli 11 miejsce z 13 możliwych ...

Legolas napisał(a):
No chyba, że pojawi się jakaś młoda gwiazda.
Ma nią byc niejaki Kot ( imienia zapomnialem)


Gotenkskun napisał(a):
W Polsce niewielu interesuje się skokami jako takimi, nie uważasz? Obchodzi ich praktycznie tylko Małysz, które Małysz zajął miejsce, dlaczego nie wygrał (zwykle przez zły wiatr) i niewiele więcej.

Tak jest i się raczej nie zmieni, chyba , że Małysz odejdzie na emeryturę.

Gotenkskun napisał(a):
A co do samym skoków, to nie sądzę by Małysz jeszcze kiedykolwiek wygrał jakiś puchar
No, Pucharu Świata raczej nie wygra , ale pojedyncze medale , no może jeszcze Turniej 4 Skoczni może się jeszcze postarać.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Małysz niestety ostatnio zaniemógł ;p pewnie znowu trzymie go na rozbiego Sytuacja w czołowej piątce jak na konkurs w Harachovie ma się następująco:
1. T. Morgenstern
2. G. Schlizencauer (nie startuje w Harachovie)
3. J. Ahonen
4. T. Hilde
5. W. Loitzl

9. Adam Małysz

28. K. Stoch
Jak waszym zdaniem przedstawiają się szanse na jutrzejszy konkurs?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jednym zdaniem !?.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Konkurs w Harachovie został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych taką decyzję podjęło jury zawodów po wielokrotnych próbach jego rozegrania
Najdalej jednak poszybował K. Stoch na odległość 191m.
Coś nie tak jest z formą Małysza który jedynie uzyskał 130m co było 33 rezultatem.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tatsumaru napisał(a):
Konkurs w Harachovie został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych taką decyzję podjęło jury zawodów po wielokrotnych próbach jego rozegrania

No tak tak, ale co to ma do rzeczy NIby mają te wiatrochłony, na całej długości rozbiegu, ale i tak gówno to daje. Chociaż wiatr wiał z siłą 10 m/s to mogło coś przesiąknąc przez tą "ochronkę"..

Co do Małysza- przeżywa największy kryzys od iluś tam lat, przed 2001 rokiem szybował chyba tak słabiutko.. Może spowowane jest to tymi skokami tuz przed rozpoczęciem Sezonu, gdy Małysz i spółka musieli oddac po prawei 100 skokow, wspinajac sie przy tym ciagle na rozbieg. Może to przeciazylo ich . CHociaz istnieje tez druga teoria. Rozbieg skoczni, na ktorej trenowali mial inny kąt nachylenia i przez to sie porozregulowali .. ?

Heh 130 metrów Małysza na Mamucie to troszkę mało, jak na niego ..

Może powinien sobie darowac w zeszlym sezonie, kiedy wygral wszsytkie konkursy w Planicy ?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mam złą wiadomość dla kibiców skoków dzisisaj rano został rozegrany wczorajszy przełożony konkurs złożony z jednej serii gdzie Adam Małysz uzyskał 33 wynik odległość: 144,5m
Kamil Stoch miał 12 odległość ze skokiem na odległość 177,5m
Wygrał Janne Ahonen jako jedyny zdołał doskoczyć do granicy 200m.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Skoki narciarskie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook