Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony artysta muzyczny

Strony: 1, 2, 3, 4  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Bone Thugs-N-Harmony - lepszej ekipy nigdy nie bedzie .

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 01.01.2009, 23:27
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh no wiec Linkin Park, Chemical Brothers, Crystal Method, Clubbasse, Bassebeats, East Clubbers, Sean Paul, Britnej Spirs (lol żartowałem no i praktycznie all innego byle nie jakies pajace które "rapują" wyjatkiem sa 50groszy i Eminem

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Linkini na podium przede wszystkim. Poza tym to zadnych Britney'ów i Aguiler'ów tym bardziej NIE Eminem (aczkolwiek nie da sie ukryć, ze talent ma). A poza tym t lubie Anastasie i ATB To drugie nalepiej sprawdza sie na imprezkach
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No to teraz ja sie wypowiem: Fat boy slim, Moby, ATB, Scooter, Linkini jak najbardziej, RMB, Tiesto, Gigi D'Agostino, I naturally Dj Tomcraft . Precz ze Spearsówna i tym podobnym. Eminem spoko lubie niektore jego kawalki

Chcialabym jeszcze dodac ze jestem milosniczka muzyki celtyckiej i klasycznej. Preferuje Bethovena i Enye. Ta celtycka spiewaczka ma niebianski glos mozna sie odprezyc
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Blizzard Entertiment prodakszyn tez dobre

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jak się zastanowie to lubie wiele zespłów czy wokalistów, jednak chyba wydaje mi się, że najbardziej cenie sobie zespół HIM.

Jeszcze po głębszym przemyśleniu sprawy chciałbym wpsomnieć o japońskich wykonawcach, których także bardzo lubię i cenię. Z wokalistów uwielbiam Gackt'a i Hide'a, a z zespołów L'arc en ciel (gdzie właśnie śpeiwa Hide) oraz Pierrot.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Oczywiście Linkin Park żądzi. Eminem moze być lubie tylko dwie jego piosenki Nightwish może być Enya jak najbardziej. Ale takiego najbardziej ulubionego wokalsty nie ma.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ostatnio grono moich ulubionych artystow muzycznych sie z lekka zwiekszylo, otoz zaczelam kochac XD DJ Tiesto, DJ Ferry Corsten i Armin'a van Burren
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
To fajnie ale ja się tutaj obawiam wymienić kogo tutaj ja jeszcze słucham.Oboawiam się niemiłych uwag a już się ich nsłuchałam dostatecznie na mojej stronie i nie tylko.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nie przejmuj sie. Na tym forum sa osoby rozumne i tolerujace odmiennosc XD Tak mi sie wydaje. Z reszta jak Majin napisal gdzies tam... Kazdy na tym forum ma swoje odchyly. Tzn ze przeca roznimy sie miedzy saba wszyscy diametralnie

Z reszta ja tam mam w nosie co kto sadzi o moim guscie muzycznym i nie tylko. Jestem indywidualstka
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Dobra. przyznam się, ze słucham jeszcze O-Zone. teraz się pewnie nasłucham jakiej to ja zarąbistej mieszanki słucham.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Eee tam masz prawo do tego . Ja tez zarabistej mieszanki slucham: techno, trance, rock, klasyka i celtycka muza . To wszystko zalatuje jeszcze z lekka starymi wykonawcami typu Boney M, czy Smoky XD
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ale to jest bardzo dobra muzyka To, ze coś jest stare nie musi być złe. Ja sobie tez czasem lubię posłuchać kawałkuów które słuchała kiedyś moja mama

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.812
Posty: 38
Skąd: Lublin
Oczywiscie DJ Tiesto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, ATB i Aqua Boogie

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
- Linkin Park
- P.O.D
- 3 Doors Down
- SOAD
- Limb Bizkit
- Gorillaz
- Nickleback
- Dope
- Papa Roach
- The Offspring
- Cypress Hill
- Fear Factory
- Metallica

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Vaicent napisał(a):
Oczywiscie DJ Tiesto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, ATB
To co samochodziki lubia najbardziej , dorzuce do tego jeszcze Paul'a Oakienfield'a i Ferry'ego Corstien'a
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
pierwsze miejsce zajmuje niewatpliwie kazik we wszystkich odslonach (szczegolnie kult ) za wspaniale slowa , oraz bardzo dobra muzyke. glos z lekka ochryply juz , lecz jest najwiekszym bardem 3 RP

poza tym


tom waits
metallica
nick cafe
kaczmar
franek kimono
kukiz
mandaryna
black sabath
qeen
iggy pop

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Metal/rock: Nightwish, Within Temptation, Xandria, Epica, Imperanon, Therion, Sirenia, Lacuna Coil, Sonata Arctica
Dance/techno: Paffendorf, Eurythmics
HH/R&B: 50 Cent, Mademoiselle Royaume, Lil'Jon

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
linkin park
2 pac
snoop dog
50 cent
guen stephany

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hehehe, no to wyliczamy:

Linkin Park
2Pac
Nicleback
ATB
Dj Tiesto
Gigi D'agostino
Groove Coverage
Robbie Williams
Scooter
Sean Paul
ATC

I wiele, wiele innych....
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Ulubiony artysta muzyczny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook