Forum Dragon Ball Nao

» Sila Saiyan

Strony: 1, 2, 3  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.136
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Siemka...od dluzszego czasu nurtuje mnie pewne pytanie...a mianowicie sila Sayian...Dlaczego sila Vegety,Goku i Brooliego wzrosla do tak niewiarygodnej ?? Goku SSJ4 (choc to GT to moze inny przyklad z Z, Goku osiagnal poziom SSJ3)Dlaczego tylko ci Sayianie byli tak nie wyobrazalnie silni ?? a dlaczego reszta wojownikow np. Bardock, King Vegeta, Nappa, Raditz i cala reszta nie osiagnela nawet pozniomu rownego Vegecie podczas walki z Goku na Ziemi ?? Od czego to moze zalezec, przecież [ ort! ] wszyscy Saianie maja talent do walki, byli juz dorosli a mimo to ich sila byla bardzo mala (jakby porownywac do sag Cell i Buu...) Co o tym sadzicie ? Wyrazcie swoje opinie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Boss napisał(a):
a dlaczego reszta wojownikow np. Bardock, King Vegeta, Nappa, Raditz i cala reszta nie osiagnela nawet pozniomu rownego Vegecie podczas walki z Goku na Ziemi ??
1.Zginęli zbyt wcześnie
2.Byli za mało znaczący dla fabuły
3.Nie mogli trenować w takich warunkach
4.Bo tak miało być. Tak chciał Akira.
Boss napisał(a):
Dlaczego sila Vegety,Goku i Brooliego wzrosla do tak niewiarygodnej ??
Brolliego nie bralbym tak poważnie pod uwagę, to postać z kinówek, zresztą niezgodnych z główną fabułą. Jeżeli nie ten argument, to fakt iż był LSSJ, jedynym na 1000 lat.
Boss napisał(a):
Od czego to moze zalezec, przecież [ ort! ] wszyscy Saianie maja talent do walki, byli juz dorosli a mimo to ich sila byla bardzo mala
Jeden ma talent, a inny ma ogromny talent.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Od czego to moze zalezec, przecież [ ort! ] wszyscy Saianie maja talent do walki, byli juz dorosli a mimo to ich sila byla bardzo mala
Bo Saiyanie nowa moc zawdzieczaja, nie tyle treningom, co otarciu sie o smierc. Mysle, ze o to glownie tutaj moze chodzic. Goku bardzo czesto sie to zdarzalo, Vegecie od walki z Goku rowniez niemalo.
A tamtym? Nappa i reszta na kazdej planecie byli najsilniejsi, i nikt im nie dorownywal, totez nie zdobywali nowych mocy, tylko tkwili nieustannie w tym samym.

Co do Vegety, nalezal on do elity, dlatego byl najsilniejszy z 'prawdziwych' Saiya-jinow.

PS. Saiyanie sie pisze tak jak napisalem, a nie Sayianie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.136
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ale np. Barock tez sie otarl o smierc...nie pamietam dobrze, ale chyba w walce z Dodoria...mimo to jego sila byla bardzo bardzo niska...;/

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
cotlet
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.077
Posty: 15
1. Warunki treningowe (siłą Saiyan było to ,że mogli rozwisajć swoja siłe bardzo długo w stosunku do innych ras przykład Piccolo)
2. Ocieranie sie o śmierć (Bardock po przegranej z Dorią wzmocnił się zacznie co było widać w kinówce)
3. Goku, Vegeta i Brolli byli prawdopodobnie największymi talentami Saiyańskimi (nie wiem czy dobrze odmieniłęm)
4. Różne sprzyjające okoliczności czyli fart danych osobników

http://www.otwieramy.pl/?p=65962
kilknij żeby chociaż zobaczyć co to jest
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
cotlet napisał(a):
3. Goku, Vegeta i Brolli byli prawdopodobnie największymi talentami Saiyańskimi (nie wiem czy dobrze odmieniłęm)
Goku nie byl. Goku nalezal do najslabszych, dlatego wyslali go na tak slaba Ziemie. W jego przypadku, o sile decydowalo glownie to, ze walczyl dla przyjaciol i planety, a nie dla zabawy. Mial wyzsze cele.
A Broli byl LSSJ, wiec sie nie liczy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 28.08.2007, 15:30
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.736
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Gotenkskun napisał(a):
Goku nalezal do najslabszych, dlatego wyslali go na tak slaba Ziemie.
Mylisz się, Goku od zawsze należał do mocniejszych, po prostu nikt o tym ni wiedział. Zobaczcie Brolli'ego, w chwili urodzenia był rzekomo o kilka tysięcy raz silniejszy od Goku, ale w jego przypadku współczynnik przyrostu siły był bardzo mało, Goku zaś, jak twierdzicie, jeden z najsłabszych, przy narodzinach miał raptem kilka jednostek, lecz jego współczynnik przewyższał o niebo Brollie'go.
Kuba J. alias Gohan
Wojownik
Wojownik

Wiek: 40
Dni na forum: 6.077
Posty: 43
Skąd: Gogolin
Myślę, że zależało to nie tyle od siły ciosu tuż po urodzneiu (jak wiemy Goku siłą coisu Goku była bardzo niska). Przede wszystkim od osobistego talentu i od ilości treningów. Inni Saiyanie tyle nie trenowali co Goku i Vegeta, poniieważ siłą, któą mieli im zwyczajnie wystarczała. Nie można zapomnieć także o ich zadufaniu i zapatrzeniu w swoją wielką moc. Goku taki nie był, był pokorny, a jednocześnie utalentowany. Vegeta też był pokorny, ale z drugiej strony miał chorobliwą ambicję, żeby przewyższyć. Trzeba przyznać, że dało to dobre rezultaty i zmotywowało księcia Saiyan do intensywnych ćwiczeń. Nie ulega wątpliwości, że w Cell Saga tych dwóch Saiyan było by w stanie bez większego trudu pokonać Freezera, który przecież nawet dla Saiyan był przeciwnikiem nie do pokonania.

"I love Bulma's feet" - Vegeta
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.152
Posty: 222
Skąd: Leszno
goku tez byl slabszy od raditza na opczatku a wytrwaly trenig saian takich jak goku vegeta gohan czy tronks oni trenowali caly czas a taki Vegeta o tylko zadzil panstwem wiec byl slabszy

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.534
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gotenkskun napisał(a):
Co do Vegety, nalezal on do elity, dlatego byl najsilniejszy z 'prawdziwych' Saiya-jinow.

PS. Saiyanie sie pisze tak jak napisalem, a nie Sayianie.
Nie bo Saiyan-jin.


Calibra napisał(a):
Zobaczcie Brolli'ego, w chwili urodzenia był rzekomo o kilka tysięcy raz silniejszy od Goku
Dokładnie 5 tys. razy silniejszy.
I wcale nie miał mniejszego przyrostu.

Przecież Saiyanie byli słabsi od Nameczan nawet, a Elita taka jak Nappa, czy też Vegeta równali się z młodymi Nameczanami wojownikami, ale nie z Elitą [Nail].

Na początku nie miało być DBZ, ale że DB się sprzedało i fani chcieli więcej, to już została stworzona seryjka Z. Legendarnym miał być Goku [walka z Freez'ą]. Vegeta, Gohan [pół krwii Saiyan] stali się silniejsi na potrzeby popytu, ponieważ Manga i Anime się nie sprzeda, jeżeli będzie tylko jeden bohater, który łupie czarne charaktery. W ten sposób przyciąganie ludzi, którzy płacą, za to że jest grupka bohaterów + pomaga im przeciwnik, który jest tej samej rasy co główny bohater [2 ostatnich osobników].

Późniejsze sagi powstały z powodu tłumów fanów, którzy domagali się czegoś więcej, tak więc później to już kompletna komercja kierowała siłą Saiyan, a że Piccolo, czy też chociażby Krillin i Tien [tak ich jeszcze można zaliczyć] należeli do ulubionych postaci zaraz po Saiyanach, to też w skali uwielbienia przez fanów ustanowiona została siła... Lecz żeby Namek-jin [nie wspominając już o ludziach] posiadali siłę równą Saiyan-jin [najpotężniejszej rasy] nie zgadzałoby się z założeniami serii i trzeba było przystopować tym postaciom wzmacniając jedynie przedstawicieli rasy wojowników.

Siła została ustawiona pod komercję ;] .
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.042
Posty: 283
Według mnie, wszyscy z was mają po trochu racji, ale najważniejsze jest to, że tak zachciało się BOSSOWI, czyli Akirze Toriyamie.

PS. Gotenkskun, masz racje z tym "super wojownikiem", moja pomyłka , a tak przy okazji, to czy nie pisze się czasem Saya- jin?? Tak zawsze wiedziałem. Pozdro
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Calibra napisał(a):
Mylisz się, Goku od zawsze należał do mocniejszych, po prostu nikt o tym ni wiedział.
Nie. To talent Goku i wychowanie sie na Ziemi przyczynilo sie do jego pozniejszej mocy.


Calibra napisał(a):
ale w jego przypadku współczynnik przyrostu siły był bardzo mało
Nie znam za bardzo tych kinowek, ale Broli pewnie nie trenowal w ogole, skoro byl LSSJ... nie musial i nie chcial.


Cycu, co Ty pieprzysz?... (pytanie retoryczne)


RemaZ napisał(a):
czy nie pisze się czasem Saya- jin??
Poprawnie jest Saiya-jin / Saiyajin i prosze to zapamietac
Kazda inna forma jest bledna.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.534
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wyjaśniłem powód siły bohaterów.

RemaZ napisał(a):
Według mnie, wszyscy z was mają po trochu racji, ale najważniejsze jest to, że tak zachciało się BOSSOWI, czyli Akirze Toriyamie.
A o czym ja mówiłem? He? O dupie Maryny?

Gotenkskun napisał(a):
Poprawnie jest Saiya-jin / Saiyajin i prosze to zapamietac
Ty jesteś błędny xP. Piszę Saiyan-jin...

Se pisz blednie, jak lubisz.
SoheiMajin Gotenks
VaRDOcK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VaRDOcK
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Skąd: Łomża
Podam kilka punktów.
1.Son Goku nie jest LEGENDARNYM WOJJOWNIKIEM
Wyjaśnienie:Ponieważ LSSJ osiągnoł tylko Brolly.
Czyli:Brolly Jest Super Wolojnikiem
2.Jest osoba silniejsza 2 razy od Son Goku.
Wyjaśnienie:Siła ciosu wedłog mnie:
Son Goku-500 000 000 jednostek.
Vegeta-750 000 000 jednostek.
Kid Buu-1 000 000 000 jednostek.
Gohan-550 000 000 jednostek.
Piccolo-450 000 000 jednostek.
Kaioshin-250 000 000 jednostek.
Debura-300 000 000 jednostek.
Yakon-200 000 000 jednostek.
Pui Pui-150 000 000 jednostek.
Goten-100 000 000 jednostek.
Trunks-150 000 000 jednostek.
C18-100 000 000 jednostek.
C17-450 000 000 jednostek.
Mister Satan-25 jednostek.
Paikuhan-400 000 000 jednostek.
Kuririn-150 000 jednostek.
Cell-300 000 000 jednostek.
C16-50 000 000 jednostek.
Gero-1 000 000 jednostek.
Frezer-120 000 000 jednostek.
MR PoPo-10 000 000 000 jednostek.
Brolly 5 000 000 000 jednostek.
Transformacje:
Oouzaur-Dodaje 100 000 jednostek.
SSJ-Dodaje 4 000 000 jednostek.
USSJ-Dodaje 6 000 000 jednostek.
SSJ 2-Dodaje 10 000 000 jednostek.
SSJ 3-Dodaje 50 000 000 jednostek.
SSJ 4-Dodaje 100 000 000 jednostek.
Umikalne-
SSJ 5-Dodaje 150 000 000 jednostek.
SSJ 6-Dodaje 500 000 000 jednostek.
LSSJ-Dadaje 1 000 000 000 jednostek.

A więc Son Goku nie jest najsilniejszą postacią (WEDŁUG MNIE)
nie wiem [ ort! ] czy innych,,,,,,,,

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez VaRDOcK: 06.11.2007, 13:03
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.628
Plusy: 2
Posty: 1.408
Podam kilka punktów.
1.Son Goku nie jest LEGENDARNYM WOJJOWNIKIEM
Wyjaśnienie:Ponieważ LSSJ osiągnoł tylko Brolly.
Czyli:Brolly Jest Super Wolojnikiem
2.Jest osoba silniejsza 2 razy od Son Goku.
Wyjaśnienie:Siła ciosu wedłog mnie:
Son Goku-500 000 000 jednostek.
Vegeta-750 000 000 jednostek.
Kid Buu-1 000 000 000 jednostek.
Gohan-550 000 000 jednostek.
Piccolo-450 000 000 jednostek.
Kaioshin-250 000 000 jednostek.
Debura-300 000 000 jednostek.
Yakon-200 000 000 jednostek.
Pui Pui-150 000 000 jednostek.
Goten-100 000 000 jednostek.
Trunks-150 000 000 jednostek.
C18-100 000 000 jednostek.
C17-250 000 000 jednostek.
Mister Satan-25 jednostek.
Paikuhan-400 000 000 jednostek.
Kuririn-150 000 jednostek.
Cell-300 000 000 jednostek.
C16-50 000 000 jednostek.
Gero-1 000 000 jednostek.
Frezer-120 000 000 jednostek.
MR PoPo-10 000 000 000 jednostek.
Brolly 5 000 000 000 jednostek.
Transformacje:
Oouzaur-Dodaje 100 000 jednostek.
SSJ-Dodaje 4 000 000 jednostek.
USSJ-Dodaje 6 000 000 jednostek.
SSJ 2-Dodaje 10 000 000 jednostek.
SSJ 3-Dodaje 50 000 000 jednostek.
SSJ 4-Dodaje 100 000 000 jednostek.
Umikalne-
SSJ 5-Dodaje 150 000 000 jednostek.
SSJ 6-Dodaje 500 000 000 jednostek.
LSSJ-Dadaje 1 000 000 000 jednostek.

A więc Son Goku nie jest najsilniejszą postacią (WEDŁUG MNIE)
nie wiem [ ort! ] czy innych,,,,,,,,
I wszystko stało sie jasne. wszystko stało sie proste.
Poznałem odpowiedź na wszelkie nurtujące mnie pytania.
Dzięki!!

A tak poważnie..
Czy przeczytałeś to, co napisałeś? Chyba nie..

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
VaRDOcK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
VaRDOcK
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Skąd: Łomża
Przeczytałem i myślę że to jest zrozumiałe
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.834
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Twoja wiedza wyssana z palca, albo z innego zasnutego miejsca ... jest tyle samo warto co gówno leżące na chodniku. Jeżeli masz pisać takie pierdoły, to sobie odpuść. Kogo obchodzi Twoja miara siły ?. Ja mogę sobie rozpisać, że biedronka ssj będzie najsilniejsza w całej sadze i co ? Będzie się to pokrywać z faktami?. Po to masz anime, którego przecież jesteś wielkim znawcą, byś się nim kierował ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.042
Posty: 283
Hehe, biedronka SSJ, doobre. A tak na poważnie, Focus udowodnił ci VaRDOck dość dobitnie, nie ukrywam, że nie masz racji. Podam przykład(y):
Dai Kaiosama napisał(a):
1.Son Goku nie jest LEGENDARNYM WOJJOWNIKIEM
Wyjaśnienie:Ponieważ LSSJ osiągnoł tylko Brolly.
Czyli:Brolly Jest Super Wolojnikiem
Co to za poziom LSSJ? Ja znam USSJ, którym był Brolly
Hmm, więc Trunks i Vegeta też są "Legendarnymi Wojownikami"? Przecież, jeśli widziałeś anime, to powinieneś wiedzieć, że Trunks i Vegeta osiągnęli poziom USSJ w Room of Spirit and Time. Jeśli chodziło ci oczywiście o Ultra SSJ.
Dai Kaiosama napisał(a):
SSJ 5-Dodaje 150 000 000 jednostek.
SSJ 6-Dodaje 500 000 000 jednostek.
Może się mylę, ale wątpię żeby kogoś obchodziło ile jednostek mocy niby ma SSJ 5 i 6, skoro takie poziomy nie istnieją.
Focus napisał(a):
Ja mogę sobie rozpisać, że biedronka ssj będzie najsilniejsza w całej sadze i co ?
dokładnie taką wypowiedź warto tu przytoczyć.
Pozdro

Dai Kaiosama: Tak dla wyjaśnienia- to nie są moje słowa... Jeśli cytujesz, to cytuj autora.
pozdrawiam

EDIT
No tak, moje niedopatrzenie, ale pisałem do VaRDOcka, sorry Dai

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 07.11.2007, 16:43
dorna Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
dorna
Wiek: 32
Dni na forum: 6.017
Posty: 12
Skąd: Miasto Aniołów
Dobra niech wam tam będzie jak uważacie. Dla mnie najsilniejszym najlepsiejszy i w ogóle [ ort! ] wszystko co było z Son Goku było naj!!! On wlaśnie że był super super super saiynem no i jak wy w ogóle [ ort! ] śmiecie to podwazać co bajki zeście nie oglądali!!! No i tak na koniec to chyba raczej właśnie Saiynie byli najsilniejsi w bajce to oczywiste.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
racja lecz Brolly ach był cienias i tyle Goku był najśilniejszy nawet Vegeta mu do piet nie dorasta
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Sila Saiyan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook