Forum Dragon Ball Nao

» Jakie jeszcze łańcuchy?

Strony:   1, 2, 3  
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ale przynajmniej fajną piosenkę z Magdy M. dali , ale rzeczywiście , z tą koncówkąto dobry pomysł miał ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Mianowanka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Mianowanka
Wiek: 27
Dni na forum: 6.009
Posty: 4
Ishido napisał(a):
No głupota z tymi łańcuszkami jest . Kiedys dostawałem te lancuszki bardzo czesto, pisalo w nich , ze jezeli nie przesle ich do innych osob , zgine w ciagu np tygodnia ( hmm jakis film mi to przypomina ). Nie wywyslalem, ale po obejrzeniu archiwum, okazalo sie ze zginalbym juz z 10 razy .
Ta też to miałam xD Tylko ze zdechnę o godzinie 00:00 i do tego jeszcze mnie duszek zacznie odwiedzać (Pewnie Kacperek xD).
Oto te łańcuszki (czytasz na własną odpowiedzialność, tylko nie zemdlej xP)
Sorka ze to wysylam ale nie moge tego zlekcewarzyc minelo 700 dni Jana Pawla || do nieba. Wyslij to 8 osoba a za 8 dni anioly zesla ci cud. Jesli tego niezrobisz bedzie to 8 nieszczesc. Zlóz mu honor....................Mi nie chodzi o lancuszek ... tylko o pamiec...Rozeslij to wszystkim na swojej liscie!
-----------------------------------------------------------
daria z półkoloni 11:46:08
W trakcie sprzątania na cmentarzu, dziewczynę zaczepiło jakieś małe dziecko,nic nie mówiło tylko pokazywało żeby pójść za nim.Dziewczyna z chłopakiem poszli bez żadnych oporów. Dziecko pokazało im mały, stary grób po czym się oddaliło i zniknęło. Para zaczęła sprzątać mały grobik, w pewnej chwili chłopak zobaczył, że zdjęcie na grobie pasuje do tego dziecka. Zrozumieli, że chciało aby uporządkować jej grób. Postarali się jeszcze bardziej i po tygodniu był czyściutki i lśniący. W piątek to dziecko znów im się objawiło, powiedziało "DZIĘKUJE" i zniknęło. Jeśli przeczytałaś to opowiadanie to musisz wysłać go swoim znajomym na gg 0-5:to dziecko będzie Cię straszyło w co 5 noc. 6-10:będzie Cię nawiedzać raz w miesiącu. 11-18: dziecko przekaże Ci szczęśliwą widomość I będzie Cię odwiedzać i traktować jako przyjaciela/przyjaciółkę 18***- dziecko powie, że jak zapalisz na opuszczonym grobie na cmentarzu znicz i powiesz jednocześnie swoje życzenie, ono się spełni.A już bez względu na życzenie,to dziecko się już nigdy nie objawi. Sytuacja ta miała miejsce na prawde w dniu 17 lutego 2006 we wsi Kaczmary w województwie Małopolskim i było opisane w gazecie "Super Ekspres" możesz sam to sprawdzić. Radze przesłać dalej ten ła ale to tylko rada znajomego... Przesyłam to do ulubionych osób czyli dla ciebie jutro o 13,25 stanie się coś dobrego przygotuj się na największy szok swojego życia. Ktokolwiek przerwie ten łańcuch będzie miał przeklęte związki, jutro jest narodowy dzień prawdy jeśli prześlesz je do 15 osób w ciągu 15min ten w kim się kochasz powie ci Kocham cię
------------------------------------------------------
Buu nie mogę nigdzie znaleźć z tym ze padnę o 00:00 :<(Jak znajdę to z edytuje xD)
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
nie lubie łańcuszków. a wszyscy mi je przysyłają. chyba poblokuję ich wszystkich ale wtedy nie będę miała z kim gadać rozpocznijmy wszyscy razem akcję blokowania dzieci neostrady
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Filippo napisał(a):
franqey napisał(a):
Jajca?
człowieku tu są kobiety może lepiej genitalia
Zależy. Mógł mieć na myśli genitalia (moszna), gonady (jądra), gamety (komórki jajowe) lub fazę rozwoju niektórych zwierząt : ]

Laru-chan napisał(a):
Coś na ten temat wiem. Po gg szaleje gościu, który pisze:
"Cześć. Mam na imię Tomek. Widziałem Twoje zdjęcie w Internecie. Ładna jesteś. Proszę, to moje zdjęcie ...." I link z Trojanem. Wystrzegajcie się tego typu badziewi.
Daj mi jego numer! Napiszę mu, że jestem facetem, widziałem jego zdjęcie, spodobał mi się i do niego zarywam. Może się oduczy : >

Tenshi napisał(a):
Nie no błagam was.
Wpadłam na takie piękne cuś:
http://www.misiaczki.blo.pl/
Niesty patrzy się niżej i aż się niedobrze robi,ludzie to jednak potrafią zapsuć fajne strony,eh,ale i tak tu dość często chodze,na wzgląd muzyki jaka leci w tlexD...
Przynajmniej autor uzależnił od ilości przesyłanych adresów los strony, co choć częściowo pokrywa się z prawdą (mimo że jest sprzeczne).


A propos łańcuszków: miałem ostatnio całkiem wesoły dialog z koleżanką z klasy. Jego fragment (początek) zamieszczam poniżej:


<MD> blagam, przeczytaj chociaz polowe i przeslij wszystkim na swojej liscie, to nie jest lanczuszek, po pierwszych 3 zdaniach bedziesz wiedziec o co chodzi: Przeczytaj uwaznie! Jesli usuniesz ten list... bedzie to oznaczac, ze naprawde nie masz serca. Czesc, jestem 23 letnim ojcem. Ja i moja zona mielismy razem cudowne zycie. Bóg poblogoslawil nas takze dzieckiem. Nasza dziesieciomiesieczna córka ma na imie Wandzia. Niedawno lekarz wykryl raka mózgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic ... operacja. To przykre, ale nie mamy dosc pieniedzy na operacje. "Epuls" i "Onet" zgodzily sie nam pomóc. Jedyny sposób w jaki moga to uczynic polega na tym, ze ja wysylam ten list do Ciebie, a Ty wysylasz go dalej, do innych ludzi. "Onet" sprawdza ile osób dostalo list. Kazda osoba, która otworzy i przesle list dalej , do co najmniej trzech osób, podaruje nam 32 centy. Prosze, pomóz nam ! jesli wyslesz ta wiadomosc do 11 osób, na Twoim profilu pojawi sie zajefajny znaczek. Nie pytajcie jak to dziala, ale dziala

<Ja> Błagam, przeczytaj chociaż połowę i prześlij wszystkim, którzy będą wysyłać Ci łańcuszki! Jeśli usuniesz tę wiadomość... będzie to oznaczać, że naprawdę nie masz mózgu.

http://lancuszki.avx.pl/

<MD>

<MD> jestes beszczenly!!!!!!111

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
No mnie ostatnio załamał łańcuszek, jaki do mnie dotarł, przez MSN <!>
tłumacząc z grubsza na polski brzmiał tak.

W momencie, kiedy zaczęłaś/zacząłeś to czytać, nie ma już odwrotu.
Cześć. Mam na imię Jason i mam pięć lat. Jestem martwy, nie mam oczu a moją buzię pokrywa krew. Jeżeli nie wyślesz tej wiadomości przynajmniej do pięciu osób, dziś w nocy wypełznę spod Twojego łózka i sprawie, ze umrzesz ty i wszyscy w tym samym pomieszczeniu.
<tu były wyliczone osoby i przykrości jakie im się przydarzyły>
Dlaczego masz do nich dołączyć?

Osoba, która mi to przysłała otrzymała odpowiedź.

"Drogi Jasonie.
Pomijając fakt, że ze względu na brak gałek ocznych jak i twój wiek nie byłbyś w stanie prawidłowo wygenerować tej wiadomości, muszę Cię zmartwić. Po pierwsze my w zaświatach nie śpimy na łóżkach, ale w trumnach, które są bezpośrednio zetknięte z ziemią, zresztą bardziej martwym mnie już nie uczynisz.

Z poważaniem
Thought"

Jak możecie łatwo zauważyć, nadal żyje, mimo, ze ta wiadomość dotarła do mnie tydzień temu.Zarówno mój pies jak i mój współspacz także mają się dobrze.
Albo złego diabli nie biorą, albo Jasonowi nie udało się mnie obudzić...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Do mnie coraz czesciej przychodza lancuszki sms'em po prostu [ ort! ] zal.pl nie dosc ze wg nich mam to wysylac (a nie robie tego nawet na gg) to jeszcze tracic kase na sms buahahahaha ...Jakbym mial wyslac taki lancuszek kazdemu co mam zapisanego w kom to pewnie bym zbankrutowal

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
WITAMY SERDECZNIE
TU GADU GADU.
Witaj, gg ma swoje urodziny za dwa dni. Więc postanowiliśmy to uczcić. Wyślij tą wiadomośc do 20 soób, otrzymasz czarne słoneczko które [ ort! ] bedzie oznaczać ,,srarzy w pokoju,, TO NIE JEST ŁAŃCUSZEK!. Jeżeli nie wyślesz tego nikomu twoje kontakty zostaną usuniete. Ja nie żartuje!. Gadu gadu ma dostep do twoich wiadomości.

Niby krótki, ale jaki bez sensu i jakie błędy... Szkoda słów...
I przy okazji jeszcze jeden (skróciłem bo było pełno enterów ;/)

Hello! mam cos fajnego dla Ciebie Zacznij:) myslec o czyms czego naprawde pragniesz:D
to funkcjonuje.
Osoba, która mi wyslala ta wiadomosc powiedziala,
ze jej
zyczenie spelnilo sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomosci.
Wtedy pomyslałem, zeby go wyslac. <dresik>
Wypowiedz zyczenie jak skonczy sie odliczanie
10... 09... 08... 07... :D06... 05... 04... <kwiatuszek>03... 02...01.<buzki>
**** Wypowiedz zyczenie****
Wyslij te wiadomosc w ciagu 10 minut do 10 osób
jesli tego nie zrobisz stanie sie przeciwnosc Twojego zyczenia
Mówi sie, ze potrzeba tylko jednej minuty,
zeby kogos zauwazyc, <mysli2>
jednej godziny, zeby go ocenic <wow>
i jednego dnia, zeby polubic, <onajego>
ale calego zycia, by go pózniej zapomniec. <urwanie glowy>
Wyslij te slowa do wszystkich osób,
których nie chcialbys zapomniec <nie>
i nie zapomnij równiez o tej, <róża>
która Ci je wyslala. <tak>
To taka krotka wiadomosc, zeby pokazac,
ze pamietasz o innych!
Jesli nie wyslesz jej do nikogo, to znaczy, ze
zyjesz w ciaglym pospiechu i zapomniales o swoich
przyjaciolach (chocby na moment). <plask>
Poswiec im jedna minute,
chyba ze to, co wlasnie
robisz, jest dla Ciebie wazniejsze... <yes>

Ja pierniczę, skróciłem a jeszcze jest długi, a był ze 4 razy dłuższy...
odpisałem dla jaj, a tu przyszła odpowiedź

Ja (23-10-2007 19:13)
spadaj wirusie
4213944 (23-10-2007 19:14)
he
EDIT
Serdecznie przepraszam za tak długi post, ale na prawdę skróciłem ten łańcuszek o jakieś 80%, jeszcze raz sorry, bo to aż głupio wygląda...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
xxx 15:18:17
blagam, przeczytaj chociaz polowe i przeslij wszystkim na swojej liscie, to nie jest lanczuszek, po pierwszych 3 zdaniach bedziesz wiedziec o co chodzi: Przeczytaj uwaznie! Jesli usuniesz ten list... bedzie to oznaczac, ze naprawde nie masz serca. Czesc, jestem 23 letnim ojcem. Ja i moja zona mielismy razem cudowne zycie. Bóg poblogoslawil nas takze dzieckiem. Nasza dziesieciomiesieczna córka ma na imie Wandzia. Niedawno lekarz wykryl raka mózgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic ... operacja. To przykre, ale nie mamy dosc pieniedzy na operacje. "Epuls" i "Onet" zgodzily sie nam pomóc. Jedyny sposób w jaki moga to uczynic polega na tym, ze ja wysylam ten list do Ciebie, a Ty wysylasz go dalej, do innych ludzi. "Onet" sprawdza ile osób dostalo list. Kazda osoba, która otworzy i przesle list dalej , do co najmniej trzech osób, podaruje nam 32 centy. Prosze, pomóz nam ! jesli wyslesz ta wiadomosc do 11 osób, na Twoim profilu pojawi sie zajefajny znaczek. Nie pytajcie jak to dziala, ale dziala
Gotenks 15:18:53
bzdura
xxx 15:18:59
wiem
xxx 15:19:03
ale wysylam

xxx (28-12-2007 21:12)
5845387 blokuj ten nr prześlij to wszystkim swoim znajomym. Ten facet ma 34 lata jest z wawy i przesyła trojany i inne visrusy. Ukrywa sie pod postacią dziecka. To jest były haker. Jeśli chcesz jeszcze gadac ze swoimi znajomymi lepiej niech ten nr blokują. PODAJ DALEJ.bez jaj\
Gotenks (28-12-2007 21:14)
bzdury
xxx (28-12-2007 20:17)
tez tak mysle

Nie tyle o same łańcuszki mnie chodzi, ale o opinie o nich rozsyłających.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
xxx 17:59:46
Przeczytaj ten list i zrób to co jest w nim napisane: Kogo kochasz. Uczyni to cud. Ten list zostal wyslany do Ciebie na szczescie. Oryginal jego

znajduje sie w Nowej Anglii.

List ten okrazyl caly swiat 9 razy. Teraz szczescie zostalo wyslane do Ciebie.

Otrzymasz szczescie w ciagu 4 dni od daty otrzymania tego listu, jezeli go odeslesz dalej.

To nie zart. Otrzymasz je na pewno!

Wyslij ten list do ludzi, o których wiesz, ze potrzebuja szczescia. Nie wysylaj pieniedzy,

poniewaz szczescia nie mozna kupic- nie ma ono ceny. Nie zatrzymuj tego listu.

On musi opuscic twoje rece w ciagu 96 godzin.

Oficer RAF-u otrzymal 70 tysiecy dolarów. Jacek Wlod wygral 40 tysiecy i je stracil

poniewaz przerwal lancuch.

Natomiast Gorawale stracil zone w ciagu 6 dni po otrzymaniu listu. On zawiódl cyrkulacje

tego listu, mimo tego, ze przed smiercia zony wygral 95 tysiecy dolarów na loterii.

Pieniadze zostaly przyniesione do jego domu w cztery dni po tym, gdy zdecydowal sie

wyslac ten list.

Prosze wyslac 20 kopii tego listu, zobacz co sie stanie w ciagu 4 dni. Lancuch pochodzi z

Nowej Anglii i zostal napisany przez misjonarza w Solvi Donte( Ameryka Poludniowa).

Poniewaz kopie musza krazyc po swiecie, musisz wyslac je do znajomych i przyjaciól.

Po kilku dniach otrzymasz niespodzianke. To prawda nawet jesli nie jestes zabobonny.

Zwróc uwage na Contantina p. Otrzymal lancuch w 1968 roku. Poprosil sekretarke o

sporzadzenie 20 kopii i wyslal je. Pare dni pózniej wygral 2,9 milionów dolarów na loterii.

Amella Wiel. Kierownik biura, otrzymala list i zapomniala, ze list musi opuscic jej rece

W ciagu 96 godzin. Utracila prace. Pózniej po odnalezieniu tego listu wyslala 20 kopii.
Niedlugo dostala lepsza prace.

Dolan Maranita otrzymal list. Nie uwierzyl, wyrzucil go. Po 9 dniach ZMARL



iiii....


xxx 18:04:53
gadu-gadu wprowadzone jest nowe sloneczko koloru rózowego, które oznacza 'jestem zakochany' wyslij te wiadomosc 20 osobom, a pokaze ci sie sloneczko.Jesli wyslesz go 10 osobom to wyswietli Ci sie na ekranie niespodzianka, a jezeli tego nie zrobisz to czeka Cie 10 lat nieszczesc!
PS na serio sie wyswietla wyslij i zobacz

Daichi 18:05:14
wierzysz w te łancuszki?

xxx 18:05:20
nie

Daichi 18:05:28
to po co wysyłasz?

xxx 18:05:37
nie wiem

Obraz
PALATIAL REGALIA
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
O ja kręcę... Mnie ostatnio prześladują sms-spam, typu "Szukam dziewczyny/chłopaka/psa/pracy/rozumu..."

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Taaa, też to mam. Pomijając już smsy od sieci, bo te, to już kompletna masakra. Kiedyś dostałem trzy z rzędu, każdy był inny, ale wszystkie mówiły o jednym - zapłać 6zł (vat pominęli), a dostaniesz 600 darmowych smsów do wykorzystania w SIECI (samoluby zadufane :p).

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
11102464 12:15:14
Przeczytaj ten list i zrób to co jest w nim
napisane: Kogo kochasz. Uczyni to cud. Ten list został wysłany do
Ciebie na szczęście. Oryginał jego

znajduje się w Nowej Anglii.

List ten okrążył cały świat 9 razy. Teraz szczęście zostało wysłane do Ciebie.

Otrzymasz szczęście w ciągu 4 dni od daty otrzymania tego listu, jeżeli go odeślesz dalej.

To nie żart. Otrzymasz je na pewno!

Wyślij ten list do ludzi, o których wiesz, że potrzebują szczęścia. Nie wysyłaj pieniędzy,

ponieważ szczęścia nie można kupić- nie ma ono ceny. Nie zatrzymuj tego listu.

On musi opuścić twoje ręce w ciągu 96 godzin.

Oficer RAF-u otrzymał 70 tysięcy dolarów. Jacek Włod wygrał 40 tysięcy i je stracił

ponieważ przerwał łańcuch.

Natomiast Gorawale stracił żonę w ciągu 6 dni po otrzymaniu listu. On zawiódł cyrkulację

tego listu, mimo tego, że przed śmiercią żony wygrał 95 tysięcy dolarów na loterii.

Pieniądze zostały przyniesione do jego domu w cztery dni po tym, gdy zdecydował się

wysłać ten list.

Proszę wysłać 20 kopii tego listu, zobacz co się stanie w ciągu 4 dni. Łańcuch pochodzi z

Nowej Anglii i został napisany przez misjonarza w Solvi Donte( Ameryka Południowa).

Ponieważ kopie muszą krążyć po świecie, musisz wysłać je do znajomych i przyjaciół.

Po kilku dniach otrzymasz niespodziankę. To prawda nawet jeśli nie jesteś zabobonny.

Zwróć uwagę na Contantina p. Otrzymał łańcuch w 1968 roku. Poprosił sekretarkę o

sporządzenie 20 kopii i wysłał je. Parę dni później wygrał 2,9 milionów dolarów na loterii.

Amella Wiel. Kierownik biura, otrzymała list i zapomniała, że list musi opuścić jej ręce

W ciągu 96 godzin. Utraciła pracę. Później po odnalezieniu tego listu wysłała 20 kopii.
Niedługo dostała lepszą pracę.

Dolan Maranita otrzymał list. Nie uwierzył, wyrzucił go. Po 9 dniach ZMARŁ

to bylo z ostatniej chwili
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Urządzisz stypę?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Taa, jak z 50 razy już miałbym zginąc w różnoraki sposób Normalnie kabaret , czemu ludize takie coś wysyłają innym, paranoja ^ ^"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja straciłem szanse na miłość, pracę, przyjaciół, pieniądze Życie też straciłem ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Daichi napisał(a):
zapłać 6zł (vat pominęli)
Pewnie dlatego, że VAT jest już wliczony w te 6 zł...

Kto to jest Dolan Maranita, który zmarł po 9 dniach?

Ishido, parę postów wyżej masz to samo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cześć. Tu Agnieszka Musze Ci powiedziec o nowej, rozwijajacej sie stronie z super muzyka MP3!
Sprawdz - http://supermp3.u2.pl/ Naprawde WARTO, bo na 100% znajdziesz dla siebie interesujaca muzyke Buziak

O geeez ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Focus napisał(a):
O geeez ...
No co, zwykły spam.
Ale przynajmniej ładny, chociaż zakłamany

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Trochę poprzerabiane, odrobinę pododawane, przedłużone, ulepszone... I w ten sposób kumple postanowili robić sobie jaja z tych co przesyłają łańcuszki...
Musze przyznac, że wszyszło nawet zabawnie.

Wiesiek umiera.
Jego życie kończy się w straszliwych męczarniach, których nawet on sam nie
jest w stanie opisać. Wiesiek choruje na ostra odmianę egzotycznej choroby
zwanej przez specjalistów KAC (!? Abrakadabra Czachy).
Znajomi oraz pani Halinka, sprzątaczka z bloku Wieśka i jednocześnie
przyjaciółka rodziny twierdza, ze w obecnej sytuacji niewiele juz można
zrobić - Wiesiek jest skazany na śmierć. Pomysł, jak straszne musi być życie
z wyrokiem. A wszystko zaczęło się tak niewinnie na imieninach u szwagra
Wieśka, niejakiego Czesława Dz. ...
Ale jest jeszcze szansa! Możemy pomóc Wieśkowi!
Firma WDUPEX s.a. z Roztworowa Podlaskiego, producent czopków
przeciwgrzybicznych "Solaris", zgodziła się sponsorować kampanię ratowania
Wieśka. Za każde przesłanie tej wiadomości nowej osobie, firma WDUPEX wpłaca
na konto Wieśka 2 ruble białoruskie. Uzbieraliśmy juz 374764687098176523,5
rubli, co jest równowartością około 26 groszy. Jeżeli uzbieramy 1,50 zł mama
Wieśka będzie mogła kupić mu mineralkę w osiedlowym sklepie spożywczym i jej
syn będzie uratowany (być może wystarczy nawet na regeneracyjna zupkę
chińska). Tak więc nie czekaj! Los Wieśka leży w twoich rękach! W tak łatwy
sposób możemy mu pomóc...To jest łańcuszek SRANIA NA ŁAŃCUSZKI.
Jeśli srasz na łańcuszki szczęścia wyślij ten łańcuszek wszystkim
(łącznie ze mną).
Jeśli wyślesz to : 5 osobom- nic Sie Nie stanie,
10 osobom - nic Sie Nie stanie, 15 osobom - tez pewnie nic sie nie stanie,
20 osobom - zgadnij co sie stanie ... NIC !
666 osobom - tez sie !? nic nie stanie
Otóż to: Nic sie !? nie stanie !
Ania nie wysłała łańcuszka i nic się jej nie stało,
Grzesiek wysłał łańcuszek i nic mu sie nie stało
Robert nie wysłał łańcuszka i !? go tramwaj, ale nie wiadomo jaki był związek z łańcuszkiem.
Powiedzmy razem : SRAMY NA ŁAŃCUSZKI

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moje zdanie: Łańcuszki są do kitu. Często niestety na gg takie dostawałam. Na szczęście z czasem dostawałam ich coraz mniej, gdyż prosiłam wszystkich o ich niewysyłanie mi. I jest coś gorszego od łańcuszków- osoby(np.na youtube itp.) piszące w komach: ,,Pierwszy" i spamerzy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Jakie jeszcze łańcuchy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook