Forum Dragon Ball Nao

» Słabe techniki

Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Siemka, zaczynalem myslec na temat roznych technik...i zauwazylem, ze niektore techniki sa slabsze od innych mimo, iz powninny byc silniejsze. Hehe nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc, ale jezeli teraz nie wiecie o co chodzi to na pewno [ ort! ] zaraz sie polapiecie gdy podam przyklad...
1. Sprawa dobija mnie rzecz, ze Goku podczas walki z Freezerem uzyl Genki Damy ktora centralnie udezyla razem z Freerem w planete. O dziwo Namek nic sie nie stalo...po takiej ekspolzji planeta Namek powinna sie rozsypac razem z Freezerem i reszta...Genki Dama nie byla w stanie rozwalic planety gdzie zwykley final flash wykonany przez Vegete podczas sagi Sayian byl na tyle silny aby zniszczyc planete...
2. Sprawa DBGT kiedy to Bebi Vegeta strzela olbrzymia kula w Goku (takie kule Freezera niszczyly planety a kula Bebiego nie byla w stanie tego zrobic) ktory cudem unika smierci a Ziemia jest cala...W DBGT mozna znalesc co najmniej [ ort! ] kilka takich sytucji...W DBZ na pewno [ ort! ] tez by sie cos znalazlo, ale z pewnoscia mniej

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Zarowno w pierwszym, jak i w drugim przypadku chodzi o to samo.

Jesli kula mocy miala uderzyc w danego osobnika - to koncentrowala sie na tylko nim. Poza tym powodowala eksplozje rozmiarow niewielkich, za to bardzo skuteczna (tak bylo przynajmniej w przypadku ataku Beby'ego). Z Genki Dama chyba jest inaczej, ale o ile dobrze pamietam, nie bylo przypadku by uderzyal ona prosto w planete, omijajac wroga.

*Saiyan

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Gotenkskun napisał(a):
Zarowno w pierwszym, jak i w drugim przypadku chodzi o to samo.
To akurat wiem poniewaz chcialem dac 2 przyklady

Gotenkskun napisał(a):
Jesli kula mocy miala uderzyc w danego osobnika - to koncentrowala sie na tylko nim. Poza tym powodowala eksplozje rozmiarow niewielkich, za to bardzo skuteczna (tak bylo przynajmniej w przypadku ataku Beby'ego).
To w takim razie...Freezer gdy niszczyl Vegete zabil od razu [ ort! ] tysiace roznych Sayian, wiec dlaczego jego kula mocy nie skoncentrowala sie na nich ?? Wiem, ze pojedynczy Sayianin byl za slaby by skoncentrowac sile takiej poteznej kuli lecz ich bylo setki, tysiace a kazdy z nich posiadal moc srenia 5000 jednostek (jedynie niektorzy tacy jak Vegeta lub Bardock byli lepsi a niektorzy slabsi tacy jak Raditz)


Gotenkskun napisał(a):
Z Genki Dama chyba jest inaczej, ale o ile dobrze pamietam, nie bylo przypadku by uderzyal ona prosto w planete, omijajac wroga.
hmm bezposredniego kontatku z planeta nie miala, ale jedynie, ze tak powiem przez Freezera bo jego tam wgniotlo w ziemie hehe ;d;d

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.044
Posty: 283
Boss napisał(a):
To w takim razie...Freezer gdy niszczyl Vegete zabil od razu [ ort! ] tysiace roznych Sayian, wiec dlaczego jego kula mocy nie skoncentrowala sie na nich ??
Może dlatego, że chciał zniszczyć ród Saiya-jinów [Gotenkskun dobrze napisałem?] razem z planetą? Tak mi się wydaje, a poza tym Freeza był znany z tego, że niszczył planety w galaktykach, więc co to był dla niego za problem, rozwalić planetę i przy okazji wytępić w pień Saiya-jinów? Pozdrówka

Tak, dobrze
SoheiMajin Gotenks


EDIT
Z tego co pamiętam (kurde, sklerozy dostaję ) to np. Kid Buu trafił sobie "kulką" w Ziemię ii?? No i ją doszczętnie zniszczył. Na pewno pamiętacie, gdy Kaiobit uratował Goku, Vegetę i Satana. Był tam też Piccolo? Naprawdę dostaje sklerozy .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 05.11.2007, 22:26
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ok...to fakt...co to dla Freeezera bylo zniszczenie planety, ale skoro dla tyrana zniszczenie planety bylo tak proste to dlaczego Ziemia nie wybuchla pod wplywem technik uzytych przez silniejsze do niego istoty...Takie jak Cell czy np. Buu...Bylo kilka przypadkow gdzie kule enegrii udezaja perfidnie w ziemie...w tej chwili nie moge podac konkretnego przykladu, ale taka sytuacja na pewno [ ort! ] miala miejsce i to nieraz

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
RemaZ napisał(a):
Był tam też Piccolo? Naprawdę dostaje sklerozy
Nie bylo go tam. Zginal razem z Ziemia. Ale to jest offtop.

Boss, czym innym jest uderzyc w planete, a czym innym w jej jadro. Freezer chcial zniszczyc np. Namek i to zrobil. Cell nie chcial zniszczyc Ziemi i tego nie zrobil. Podaj te przyklady, gdy kula mocy uderza prosto w Ziemie czy inna planete, i nic sie jej nie dzieje, bo prawde mowiac nie przypominam sobie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Przypomnialem sobie inny przyklad ;p
Mialo to chyba miejsce podczas wyprawy Vegety, Nappy oraz Raditza na jakas planete w celu "oczyszczenia" jej...Vegeta to sobie przypomina na Ziemi podczas walki Goku i Freezera na Bamek...Podczas tej wyprawy ktorys z Sayian powiedzil, ze na pewno [ ort! ] zostana pochwaleni za szybko wykonane zadanie....(niestety okazalo sie inaczej gdyz Freezer ich jeszcze za to potepil, ale nie o tym mowa). Odchodzac stamtąd Nappa wykonal swoja technike w ktorej zniszczyl spory kawal planety...Dziwi mnie teraz jakim cudem Nappa ktorego moc wynosi jakies 4 000 jednostek byl w stanie cos takiego zrobic ?? Wydaje mi sie, ze taka technika wykonana przez Nappe jest moze w sile zwyklej kulki KI wykonanej przez Cella lub innego wojownika jego pokroju...Wiadomo, ze takich i nawet silniejszych kulek szlo w ziemie mase podczas roznych sag...Pewnie znowu sie myle, ale troche mnie to dziwi i nie wiem jak to interpretowac....jako blad w DB ?...czy jako moja niedopatrznosc

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Boss napisał(a):
Wydaje mi sie, ze taka technika wykonana przez Nappe jest moze w sile zwyklej kulki KI wykonanej przez Cella lub innego wojownika jego pokroju.
Sila owej techniki byla slaba na kogos takiego jak przykladowo Kuririn, i nic by mu nie zrobila. Ona powodowala wielkie znisczenia na duzym obszarze, dobra byla na zwyklych ludzi. O ile o tym samym mowimy, bo nie przypominam sobie tego.

Ale jakos nie bardzo rozumiem, jaki to ma miec zwiazek z atakami Ki Cella.
Zauwaz, ze Piccolo z pierwszej serii byl nawet zdolny zniszczyc Ziemie, a jaki wtedy byl jego poziom mocy kazdy wie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Gotenkskun napisał(a):
Sila owej techniki byla slaba na kogos takiego jak przykladowo Kuririn, i nic by mu nie zrobila. Ona powodowala wielkie znisczenia na duzym obszarze, dobra byla na zwyklych ludzi. O ile o tym samym mowimy, bo nie przypominam sobie tego.
Tak mowimy raczej o tej samej technice...Nappa zastosowal ja zaraz po wyladowaniu na Ziemi (lecz nie zrobila ona takiego zniszzenia jak na tamtej planecie)...Wiesz dobrze nie pamietam ale moglo byc to tez na planecie na ktorej zrobili sobie "postoj" lecac na Ziemie, mniejsza o to...W kazdym badz razie chyba nie ma sensu tego dalej ciagnac...poniewaz nie mozemy dojsc do racji...Hmm tzn Ty byc moze masz racje a ja nie, lecz widze, ze temat jest bezsensu iz ja moge podawac jakies przyklady ktore i tak sa raczej zbedne i bezsensowne xP

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.044
Posty: 283
Bakuhatsuha – energetyczna technika walki. Energia uderzenia koncentruje się w dwóch palcach. Atakujący jest w stanie wywołać potężną eksplozję, której skutki mogą na trwałe zmienić topografię terenu.

Czy o tą technikę ci chodzi Boss?? Ona rzeczywiście działała głównie na powierzchnię ziemi, atak sam w sobie był już mocny, więc byćmoże dlatego można uważać opisywaną przez ciebie sytuację jako niedopatrzenie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Moim skromnym zdaniem w DB nie było słabych technik każdy mógł sobie ją wycwiczyć
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.138
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
RemaZ napisał(a):
Odpowiedz z cytatem
Bakuhatsuha – energetyczna technika walki. Energia uderzenia koncentruje się w dwóch palcach. Atakujący jest w stanie wywołać potężną eksplozję, której skutki mogą na trwałe zmienić topografię terenu.

Czy o tą technikę ci chodzi Boss?? Ona rzeczywiście działała głównie na powierzchnię ziemi, atak sam w sobie był już mocny, więc byćmoże dlatego można uważać opisywaną przez ciebie sytuację jako niedopatrzenie.

Tak o ta technike...lecz juz wiem, ze to bylo moje niedopatrzenie, wiez uwazam, ze temat juz jest bezsensu...wyjasniliscie mi to co mieliscie

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
dorna Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
dorna
Wiek: 32
Dni na forum: 6.019
Posty: 12
Skąd: Miasto Aniołów
Moim zdaniem każda technika był dobra [np w wykonaniu songusia wszystkie były super ] Wszystkie były skuteczne w zależności od przeciwnika,i sadze tyż że technika zależy od doświadczenia i sprytu wojownika. No to tyle ode mnie.
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.033
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Genki Dama.....
Wiecie co?Gotenkskun ma racje,kula genki dama nie zniszczyła namek dlatego że frezer chciał ją odbić w ten sposób kula udeżyła z mniejszą siłą.
A co do kuli Bebyiego nie mam pojęcia
ale możliwe że tak jak mówił Gotenkskun koncentrowały się na 1 osobniku i rażenie było nie wielkie.Nic więcej nie wiem

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Słabe techniki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook