Forum Dragon Ball Nao

» Najbardziej przerażająca postać

Strony:   1, 2
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.068
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Głównie to Sasori z Akatsuki no bo jak można siebie przemienić w lalkę by tylko być silniejszym? On moim zdaniem jest straszny
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.155
Posty: 222
Skąd: Leszno
zdecydowanie u mnie orochimaru
byl strasznie bialy jak kreda xD poza tym mial okropny wzrok i potworne metody zaijania poza tym jeszcze garaa z poczatkow byl nieco pzerazajacy

pzr

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 6.000
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Według mnie najbardziej przerajżająca postać z Naruto to Orochimaru. Straszny od stóp do głów , począwszy od bladej twarzy po wężowy język. Te jego naznaczenia też mnie o ciarki przyprawiały , a śmiech to już w ogóle mroczny był. Straszny też był Gaara , ale na pewno mniej niż Oro.

Obraz
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.862
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
orochimaru mnie przeraża ten jego języczek i te ciało jeszce był taki odcinek shippuden gdzie wyszedł ze swojego ciała jak walczy z kyuubi naruto i te jego plastelinowe rozciąjące się ciało

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Tak najbardziej przerażający zdecydowanie był Orochimaru, oczywiście się go nie bałem, ale gdybym był np. 8 latkiem to na pewno bał bym się akurat go, te sceny w shipudenie mogłyby sprawić dzieciom niezły koszmary ...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.705
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Takiej postaci dla mnie nie ma bo nie jestem dzieciakiem który boi się postaci z bajeczki. A jeśli chodzi o człowieka który ma najbardziej odpychającą twarz to powiem że Kapitan Yamato z tą jego twarz sam Naruto kilka razy przyznał że go przeraża xD

szczecin
Pein55
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.450
Posty: 8
Jedyną moim zdaniem przerażającą postacią jest ta kobieta która zleca misje złapania jej kota Straszne
Pauline_Elleth Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pauline_Elleth
Wiek: 33
Dni na forum: 5.418
Posty: 15
Skąd: Lothlórien
Żadna postać nie odpycha mnie tak bardzo jak Sasori. Jego „sztuka” w ogóle do mnie nie przemawia. Jak można stworzyć coś z czegoś co kiedyś było ludzkim życiem? I nie potrafię też zrozumieć jego obsesji, która doprowadziła go do wykorzystania własnego ciała na potrzeby tejże „sztuki”. Ale co najbardziej mnie zniechęcę do jego osoby jest dość głupi fakt z moich własnych doświadczeń. Nienawidzę lalek i marionetek, od najmłodszych lat, się ich po prostu boję… Tak wiem mam dziwne urojenia ale wygląda to tak samo jak ktoś boi się pająków etc. Przez tą moją dziwną fobię Sasori został zdyskwalifikowany na wejściu.
Fakt, miał dość smutna przeszłość, współczucie mu się należy, ale nie zmieni to mojego nastawienia do jego osoby. Zawsze będzie dla mnie tak samo odpychający.

The hopes were high
The choirs were vast
Now my dreams are left to live through you

Red Sun rising
Drown without inhaling
Within, the dark holds hard
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Sakura. Boże chroń mnie przed takimi kobietami.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Najbardziej przerażająca postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook