Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd zewnętrzny

Strony:   1, 2, 3  

Czy zwracasz uwagę na wygląd drugiego człowieka?

Czy zwracasz uwagę na wygląd drugiego człowieka?
Nie 19,35% 12 19,35%
Tak 62,90% 39 62,90%
Aaaaaaaaa!! Zielone ludziki!! 17,74% 11 17,74%
Wszystkich głosów: 62
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie bylo jeszcze dnia w ktorym ludzie z zewnatrz nie widzieli mnie bez zelu na glowie. Zawsze ale zawsze mam na niej zel. Od kiedy pamietam ukladam wlosy na tym cudownym wynalazku. Mam krecone wlosy wiec nie moglby byc inaczej

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.582
Posty: 47
Dla mnie osobiście wygląd nie jest najważniejszy. Pamiętam jak przez internet poznałam ciekawą osobę której nie widziałam nigdy na oczy. Spotkałam się i nie była w moim guście .. lecz zainteresowała mnie swoim zachowaniem, sposobem bycia i szczerością. Kumplujemy się razem do dziś. Nie raz wystarczy mieć "tą" iskrę w sobie i już przyciąga sie ludzi do siebie. Oczywiście pierwsze wrażenie kiedy kogoś poznajemy robi na nas wygląd. Lecz ta nasz "chemia" sprawia czy nam się ktoś spodoba lub nie.
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Łasiczka napisał(a):
Prosze bardzo: ja nie patrzę na wygląd (czyt. nie uważam że jest najważniejszy). W człowieku z którym bedę chciała spędzić resztę zycia będę szukać innych cech nie tylko żeby był piękny i cudowny.
ja tak samo ale chyba wolelibyscie zeby np.wasz chlopak wygladal tak http://img2.epuls.pl/members/photo/681/681158_b.jpg (wiem ze mogl by byc ladniejszy ale to mialam pod reka ) niz tak http://www.postyourfear.com/media/fear/5578_image.jpg heh freddy kruger nie znam brzydszego

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Zaznaczylem opcje 'TAK' - nie bede ukrywał ze wyglad nie jest wazny, poniewaz jest. Spokojnie moge powiedziec ze jest najwazniejszy, ale owszem liczy sie. Rozumiem, ze pytanie skierowane bylo w obręb zwizków damsko-męskich, tudzież męsko-męskich lub damsko-damskich, bo przeciez w przyjaźni nasz 'lay' nie gra żadnej roli, chyba ze chodzi o sex-friends - tutaj gra pierwsze skrzypce .
Uwazam, ze w czlowieku musi byc cos co nas pociaga, cos co nie pozwala nam oderwac od niego wzroku. W moim przypadku jest to wyglad kobiety. Nie musi byc przepiekna, tak zeby wszyscy sie slinili na jej widok, podobac sie ma mnie. A podobac sie moze w caloksztacie, moga podobac sie oczy, usta, to jak sie usmiecha lub po prostu to COŚ co sprawia że serce bije szybciej. Wyglad zewnetrzy i wnetrze osoby musi byc w jakims stopniu zrownowazone, tak aby ta osoba byla dla nas ideałem.
I nigdy nie uwierze w to ze ktos moze powiedziec ze wyglad nie ma kompletnie zadnego znaczenia... po prostu tak jest w jednym i w drugim przypadku [kobieta i mezczyzna]. Wszystko musi tworzyc fajna kompozycje, ktora akurat nam pasuje... nam a nie komus innemu
Czasem jednak sa osoby z pozoru brzydkie, ale cos takiego w sobie maja... cos takiego ze mimo iz moga uchodzic za brzydala, potrafia niezle zakrecic w glowie. Ja musze sie niezle wysilac zeby to z siebie wykrzesac w koncu spojrzcie na moj avatar ladnie to ja nie wygladam

pozdrawiam

EDIT
v
v
V
True Albert, true... rowniez mam dystans do lysych drsairzy i rozowych blondynek, ale czasem pozory myla wiec raz na jakis czas warto zaryzykowac

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez VegatZ: 11.02.2007, 16:41
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Zgadzam sie z VegatZ. W zwiazku wyglad ma znaczenie bo ja np. niechciałbym zeby laska była ze mną tylko dla charakteru. Kobieta z którą jestem powinna mnie pociagać fizycznie jak i mentalnie. A co do innych znajomosci to wyglad raczej nie robi znaczenia. Choć mam dystans do łysych dresiarzy i różowych blondynek jeśli chodzi o nawiązywanie znajomosci.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Coś niewyraźnie na tym avku wyglądasz VegetaZ

Mój kolega np. ktory jest metalowcem , nie znosi różu, a jak na zlosc ostatnio mial przemalowana dzialke wlasnie na ten kolor . Widac ja z bardzo daleka
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Najlepiej jest gdy pozna się kogoś nie znając jego wyglądu (czy to przez neta, czy przez tela a moze nawet przez znajomych, obojętne). Gdy w koncu dochodzi do zapoznania, nie zwracam na to już takiej uwagi, jaka bym zwrocil zaraz na początku. Liczy sie charakter Ale ze shrekiem to nigdy chyba ze z pudłem na głowie

Obraz
PALATIAL REGALIA
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.257
Posty: 114
nie stety taki już jestem że na pierwszym miejscu patrze na wygląd drugiej osoby a potem na reszte.Chociaż nie ukrywam że na drugim miejscu liczy się wnętrze.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Nie uważam, żeby wygląd miał jakieś znaczenie. Ważny jest charakter. Sama nie jestem zbyt ładna ale dużo osób mnie lubi (ach, ta skromność )
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wygląd zewnętrzny jest ważny. Ale jeżeli druga osoba bedzie mieć schrzaniony charakter, nawet i najlepszy wygląd nie pomoże. Nie znoszę ludzi głupich, wręcz uważam za kategorię niższą, taki ktoś nawet nie nadaje się na PETa. Odwrotnie też, choć w mniejszym stopniu. Wiadomo, że jeżeli ktoś będzie przypominać "Shreka" nie wezmę go jako drugą połówkę, ale może liczyć na moją przyjaźń. Czyli ogółem wygląd i charakter to dwie odrębne kwestie.: ciekawe i inteligentne osoby jako znajomi i przyjaciele, ładni i emo jako zabawki. Jeżeli w zwiążkach damsko-męskich cechy te się pokrywają tylko pozazdrościć.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Krótkie TAK. Co prawda podobnież jak reszta nie uważam iż to rzecz najwazniejsza, ale będąc szczerym, stojąc na boisku, gdy mam na oku jakieś osiem lasek, zaczynam rozmowę z tą najładniejsza wedle mego gustu. Taka jest okrytna prawda. Gdy uznaje iż jest mało inteligentna lub niedorosła, wygląd zmniejsza swe znaczenie i szukam już mniej ładnej, jesli mozna tak powiedzieć ale inteligentniejszej. I takim sposobem w końcu odnajduje ideał, ładną, bystrą, inteligentną
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.191
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
JA ZAWSZE zwracam uwagę na wygląd... Podobno faceci sa wzrokowcami xD Jak przechodzi jakiś brudny pancur z koszulką TH to aż mi niedobrze po oc taki człowiek żyje ?? Żeby słuchac piosnki w języku który darł się nad naszymi przodkami ?? Mam gdzies taki interes...

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Jak przechodzi jakiś brudny pancur z koszulką TH to aż mi niedobrze po oc taki człowiek żyje ?? Żeby słuchac piosnki w języku który darł się nad naszymi przodkami ?? Mam gdzies taki interes...
Mój Boże, jak ja się powtarzam... MILCZ JAK DO MNIE MÓWISZ!!!!! PO CO ŻYJE?? Zeby taki ..........(to nie jest niecenzuralne słowo, po prostu nie znajduję na ten idiotyzm słów) jak ty miał zagadkę!!!Pfffffffff.... Jak można zadać takie pytanie...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.503
Posty: 885
kasia_kame napisał(a):
Nie uważam, żeby wygląd miał jakieś znaczenie. Ważny jest charakter. Sama nie jestem zbyt ładna ale dużo osób mnie lubi (ach, ta skromność )
W zupełnosci sie z tobą zgadzam.Sorka ale nie chce mi sie rozpisywac na ten temat i tak mam przerabane bo od 2 miesiecy mnie pare osob o fotke prosi a ja dalej jakos jej nie moge zrobic.
Eh te zycie
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Kto nie zwraca uwagi na wygląd, ten kłamie. Każdy. Powtarzam, każdy zwraca uwagę na wygląd, w końcu to on przyciąga. Chociaż nieraz okazuje się, że osoba niezbyt obdarzona urodą posiada bogatsze wnętrze...

Ja patrzę na wygląd, lecz nie tylko, ponieważ ona ma być idealna jak sobie wymarzyłem i żadna inna nie ma szans zbliżenia się do mojej strefy bezpieczeństwa. No coż, jeżeli posiada wygląd to punkt alfa zawsze stoi z uśmiechem.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jeśli chodzi o dziewczyne pierwsze wrażenie zawszę sie liczy przecież np nie umuwisz się z jakąś brzydką panienką pózniej jak już się przyzwyczaje to wygląd nie jest ważny ciekawy jestem jak wyglądają userki DBNao
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmm...ja zawsze oceniam ludzi po wyglądzie , jak ktoś wygląda na kretyna to według mnie jest kretynem . Ja jeszcze NIGDY nie oceniałem dziewczyny na podstawia jaka jest : P . Efekt wizualny jest dla mnie najważniejszy , więc dbam o każdy szczegół który szpeci ma piękną urode , jednakowyż nie jestem żadnym pedantem , a wręcz przeciwnie.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja bardzo często zwracam uwage na wygląd lecz nie zgodze się z uwagą Filippo że jak ktoś wygląda na kreyna to nim jest . Ludzi ocenia się też i po charakterze , zachowaniu. Więc tu się z Filippo nie zgadzam, może akurat ktoś nie dba za bardzo o wygląd a jest mądry , fajny i wporządku.

chociaż [ ort! ] każdy jest inny i ma swuj pogląd na innych...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Pojęcie wygląd jest nader szerokie. Ja zwracam na niego dość dużą uwagę, ale. Nie patrzę, czy ktoś jest "super modny i trędi" ale raczej na ogólne wrażenie i inaczej postrzegam ludzi, którzy potencjalnie mogliby się ze mną zaznajomić, niż tych, którzy maja być moimi współpracownikami czy pretendować do roli partnerskiej. Jest dla mnie logiczne, że ktoś kto ewentualnie mógłby pretendować do roli "partnerskiej" nie powinien reprezentować stylu "teraz to ja wolę szufladę" <na pewno znacie ten dowcip>.To samo tyczy się stroju, lecz nie tyle jego "bycia modnym i na topie" ale schludności i dostosowania do sytuacji. Z drugiej strony zaliczam do wyglądu mowę ciała. Bardzo ważny przy ocenie człowieka jest dla mnie sposób, w jaki się porusza, mimika, gestykulacja.

Oczywiście, inteligencja i sposób bycia ma dla mnie dużo większe znaczenie, jednak zgodzę się z Drakan- bardziej przy doborze przyjaciół niż potencjalnych partnerów. Jednak nawet, gdyby moja "druga połówka" miała główne zadanie ładnie wyglądać u mego boku, powinna przynajmniej rozumieć, co mówię...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Mnie nie obchodzi wygląd i ubranie osoby , ważne jest to co ma w środku.
Przeważnie jest tak , że gdy ktoś ma najlepsze ciuchy , fryz , mejkap i w ogóle nie da się się z nim pogadać tak jak z kimś kto się ubiera w ubogie ciuchy nie maluje sie itede.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wygląd zewnętrzny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook