Forum Dragon Ball Nao

» Ulubione czasopismo o grach komputerowych

Ulubione czasopismo o grach

Ulubione czasopismo o grach
CD-Action 91,67% 11 91,67%
Play 8,33% 1 8,33%
Click! 0,00% 0 0,00%
Komputer Świat Gry 0,00% 0 0,00%
Game Ranking 0,00% 0 0,00%
Neo Plus 0,00% 0 0,00%
Cyber Mycha 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 12
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Jakie jest wasze ulubione pismo o grach, bo ja preferuję CD- ACtion - posiada najobszerniejsze recenzje, nowinki o najnowszym sprzęcie, jako dodatek gra (zawsze hity), kącik humorystyczny i inne. Polecam tą gazetkę!
Jak ominąłem jakąś gazetkę w ankiecie to dajcie znać!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
po pierwsze : Neo Plus jest o grach na konsole. A tak do tematu to według mnie play i click to najlepze czsopisama o grach , ale kupuje je tylko wtedy gdy wiem że nadciąga jakaś sper gra i chce poznać jej zapowiedź

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm ... właściwie od dobrych 2 lat nie kupuje żadnej gazety komputerowej, gdyż wszystko mogę sobie ściągnąć z neta, a same recenzje przeczytać np na gry.wp.pl. Aczkolwiek, jeżeli miałbym już wybierać, to wybiorę Cd-Action ze względu na profesjonalizm, długi staż na rynku, ciekawy styl pisania recenzji oraz humor, którego niegdyś mu nie brakowało, aczkolwiek teraz troszkę zmalał ten aspekt ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
kiedyś czytałem reset i psx extreme ( za listy i rodzyny), ale to już ładne 4-5 lat temu. reset już nie istnieje , więc w jego miejsce niech będzie cd-action.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zdecydowanie CD-Action, aczkolwiek nie kupuję gazet komputerowych od hen, hen.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, czasopisma przestałem kupować w momencie gdy stwierdziłem że nie mam już gdzie ich przechowywać Serce trochę bolało, ale internet leczy rany . . .
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Od ponad 3 lat nie kupuje żadnych gazet, aczkolwiek w czasach kiedy jeszcze je nabywałem, to z pewnością najczęściej zdarzało mi się CD Action i Play.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Nigdy nie kupowałam czasopism komputerowych,aczkolewiek mój kuzyn miał ich i zresztą ma ich pełno więc brałam je od niego i najbardziej do gustu przypadła mi CD-Action.To tyle

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 12.07.2007, 15:13
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
U mnie jest tak ,że to zazwyczaj brat kupuje jakieś gazety komputerowe, najczęściej Clicki! Oprócz tego osobiście kupowałem Cd-actiony, które jednak są lepsze od Clicka! W Clicku! jest za mało recenzji, słabe gry na płytkach zamieszczają, aczkolwiek kiedy weszła edycja w dvd , zmieniło się na lepsze. Natomiast w Cd-action zawsze były dobre gierki, chociażby Trackmania Nation
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja kupowałem tak;

Komputer Świat GRY -> Play PC -> CD-A

Z tematyki gier komputerowych Play. Czemu nie CD-A? Bo to jest magazyn dla graczy. Nie o grach.

Z konsolowych PSX Extreme.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Odkąd mam internet kupowanie pism komputerowych nie opłaca mi się. Tutaj mam tego więcej, dokładniej oraz w miarę czybko, do tego dochodzą jeszcze opinie innych internautów.
Jednakowoż jecze przed tymi czasami oświecenia zbierał się na mojej pólce pokaźny stos podobnych pisemek. Najwięcej miejsca zajmował CD-Action ze względu na ilość i na grubość (, dalej Click!, ewentualnie Play lub inne (do tej pory trzymam w biurku poradnik do Morrowinda). Co do treści bywało różnie. Na pierwszym miejscu umieszczę CD-Action, właśnie za obszerny materiał, dobrze napisane recenzje i dział "Na luzie", choć cały magazyn był utrzymany w dobrym humorze. Na drugim miejscu chyba zmieszam wszystko razem, powodem mogą być odstępy pomiedzy poszczególnym nabywaniem kolejnych pism, mimo że był okres kiedy regularnie sprzedwawca z kiosku musiał znosić moje humory z tytułu braku Clicka. Powód? Bragon Ball i inne anime, o których czasami tam wspominano.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
CD Action jest dobrym czasopismem. Ma dość fajne recenzje gier dużo zdjęć i opisów. Dodra i dokładna posiada dużo ciekawych zapowiedzi ogółem interesująca gazeta.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
U mnie sprawa jest jasna- TYLKO "CD-Action" się liczy.
W zamierzchłych czasach, kiedy jeszcze nie miałem stałego dostępu do sieci- czyli jakieś 2 miechy temu - CDA było moim źródłem informacji o nowościach i plotkach z gierkowego świata. Na chwilę obecną pisma nie kupuję, bo po pierwsze nie mam za co, a po drugie jest przecież www.cdaction.pl
No i ostatnio zmieniły mi się zainteresowania, a właściwie skręciły w stronę "zdecydowane Anime&Manga". Co do mojego wyboru "gazety o grach", to nie widzę na naszym rynku równie dobrej alternatywy. CDA jest prowadzone przez te lata doskonale, ma świetne texty i przepełnione jest humorem i charakterystycznym "ekszynowym" klimatem. Pamiętam jak dzień kupna następnego numeru był dla mnie jak gwiazdka co miesiąc!
Po prostu wspaniałe pisemko.


Focus napisał(a):
którego niegdyś mu nie brakowało, aczkolwiek teraz troszkę zmalał ten aspekt ...
Wybacz, ale bredzisz - KAŻDY, kto czytał CDA, po paru latach tak twierdzi, że "CDA schodzi na psy". Jak chcesz to ci udowodnię na 80%, że nie masz racji - ile lat ma twój komp?


edit: SORKI, nie wiem jakim cudem mi nick przeskoczył! Już poprawiłem, Ddaku

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez paint: 22.11.2007, 16:40
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja CD Action jest The Best, ale jest jeszcze Komputer Świat Gry, też dobre pismo dołączają dużo gier a w CDA są same hity ostatnio
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
paintball_0... pomyliłeś autorów postów. To nie moja wypowiedź .

Edit:
Spoko.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 22.11.2007, 19:12
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.978
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Oczywiście moja ulubiona gazeta o grach komputerowych to Cyber Mycha

Tak na serio preferuję gazetę CD Action co prawda sam jej nie kupuję , lecz czytam u kolegi. Są tam bardzo ciekawe recenzje gier i humorystyczne artykuły. Gazeta ogólnie jest wporzo.

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Pierwszym czasopismem o grach komputerowych był Komputer Świat GRY - dostałem od matki pierwszy numer jaki w ogóle wyszedł (6,90 i płyta CD to jak na tamte czasy,2001 rok bodajże,bardzo kusząca oferta).Odtąd kupowałem co miesiąc,nie przegapiłem żadnego numeru.Podobała mi się szata graficzna,recenzje,poradniki...Wszystko w sam raz.Jednak odkąd KS GRY przeszedł "transformację" - zmiana szaty graficznej i działów,skali ocen no i najgorsze moim zdaniem - nieudolna próba naśladowania humoru z CDA - zaprzestałem kupować miesięcznik.

Czasami zdarzyło się,że kupiłem CDA,ale to tylko okazjonalnie i jak była jakaś fajniejsza gra na CD.CDA urzekł mnie humorem i bardzo ciekawymi recenzjami - nie zapomnę recenzji gry The Thing,aż mnie ciarki przechodziły .

Często kupowałem też Playa - dawali dobre gry,chyba najlepsze moim zdaniem.No i robili świetne opisy do obrazków!

Obecnie szafkę,w której trzymałem wszystkie nry KS GRY i pozostałych czasopism zajmują ciuchy,a zasłużone magazyny kurzą się na strychu

Muszę jeszcze dodać,że kupiłem RAZ Cyber Mychę O losie,ale to trzyma poziom...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Od kilku lat nie kupuję czasopism o grach komputerowych, bo po pierwsze - nie działa mi ŻADNA gra. Po drugie - mam PS2 i gram w Budokai i Tenkaichi Ale CD-ACTION fajnie się czyta
Smigolx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Smigolx
Dni na forum: 5.964
Posty: 15
Cd-action .
Ze zwgłędu na cene przy takiej jakości ! Jedno z nielicznych pism, w których są w miare dobre i nowe gry ! Samo pisemko też jest pierwsza klasa ! Teraz żadko w ogóle jakiekowiek kupuję, ale jak już jakieś to cda ! poza tym [ ort! ] leży u mnie sterta psx extremów i pare numerów neo plus !

Oh Castitatis Lilium !
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubione czasopismo o grach komputerowych
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook