Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Zabawa w Detektywa =) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.079
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gotenkskun napisał(a):
Zamienilby sie w pierwotna forme, podczas gdy taka istniala juz osobno?

Świat DB potrafi wieloma rzezcami nas zaskoczyć. Taka opcja wydaje mi się na tyle prawdopodobna jak nieprawdopodobne mogło wydawać się rozdzielenie Buu o którym pisałem wyżej, a także samoistne przejście z Super Buu do Kid Buu na zasadzie skoncetrowania energii. Także zdaje mi się, że istnienie obu tych osobników mogłoby być możliwe.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
Świat DB potrafi wieloma rzezcami nas zaskoczyć.
Ale ta sytuacja wydaje mi sie zupelnie nie na miejscu

Dzisiaj ogladalem ostatni odcinek DBGT i tak sobie pomyslalem, o co tam moglo chodzic z ta #18. Moim zdaniem ona musiala odejsc od Kuririna, bo to poniekad przez nia zginal, albo po prostu nie wiedziala, ze go ozywiono, a on nie wiedzial, gdzie ja znalezc ^^

Poza tym nie ma to jak nasze polskie tlumaczenie, w ktorym Kuririn wspomina cos o matce Goku...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
BartHan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.089
Posty: 25
Gotenkskun napisał(a):
Dzisiaj ogladalem ostatni odcinek DBGT i tak sobie pomyslalem, o co tam moglo chodzic z ta #18. Moim zdaniem ona musiala odejsc od Kuririna, bo to poniekad przez nia zginal, albo po prostu nie wiedziala, ze go ozywiono, a on nie wiedzial, gdzie ja znalezc ^^
To błąd w tłumaczeniu, ta #18.

A kto mi powie coś takiego:

Cały czas mówiono, że Smok posiada taką samą moc jak jego stwórca. Smok potrafił zwracać życie itd. Czemu nigdy nikt nie prosił Wszechmogącego albo Dendiego o zwrócenie komuś życia zamiast uganiać się za Kryształowymi Kulami? Może niedokładnie to wyjaśniłem, ale przecież ile razy była mowa, że umiejętności Smoka nie mogą wybiec ponad umiejętności stwórcy.

A z tym DaiKaioshinem, to też się zastanawiałem. Sądzę, że dałoby radę go wyjąć z Buu. Wyobraźcie to sobie: Na Planecie Bogów byłby zarówno Rou Dai Kaioshin, jak i DaiKaioshin. Może DaiKaioshin stworzyłby na nowo 3 megagalaktyki zniszczone przez Buu? DaiKaioshin był przecież genialny. To jest Bóg Bogów, rządził wszechświatem. Pokroił Buu na kawałeczki podmuchem .

Dragon Ball.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
BartHan napisał(a):
To błąd w tłumaczeniu, ta #18.
Gdyby to byl tylko blad w tlumaczeniu, to bym o tym nie pisal.

BartHan napisał(a):
Cały czas mówiono, że Smok posiada taką samą moc jak jego stwórca.
Tylko, ze ani Kami-sama ani Dende nie potrafili nikogo przywrocic do zycia. Rzeczywiscie zawsze mowiono, ze Smok nie moze wykraczac poza moc swego tworcy, ale to nie o to do konca chodzilo.

danevert napisał(a):
Także zdaje mi się, że istnienie obu tych osobników mogłoby być możliwe.
A wlasnie, jeszcze cos do tego - Buu ma przeciez jedna dusze, jak kazdy, wiec taki podzial bylby co najmniej dziwny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.079
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gotenkskun napisał(a):
danevert napisał(a):
Także zdaje mi się, że istnienie obu tych osobników mogłoby być możliwe.
A wlasnie, jeszcze cos do tego - Buu ma przeciez jedna dusze, jak kazdy, wiec taki podzial bylby co najmniej dziwny.
Myślę, że punktem odniesienia do tej sytuacji może być powstanie Evil Buu. Z jednego osobnika (Fat Buu) powstały dwa (Evil i Mr.), a śmierć jednego z nich nie ma wpływu na drugiego (jak było w przypadku Kamiego i Piccolo). Czyli dwaj Buu żyli niezależnie od siebie. Uważam, że wówczas dusza demona także uległa rozdwojeniu i takie rozwiązanie nie jest takie dziwne, przynajmniej dla mnie. Oczywiście mogę się mylić, być może manga coś więcej mówi na ten temat, niestety jej nie posiadam...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
Czyli dwaj Buu żyli niezależnie od siebie.
Tak, ale to byli dwaj kompletnie rozni Buu, nie uwazasz? Jeden byl zlem, drugi dobrem.
Cos w stylu wlasnie Kami-samy i Piccolo...
Gdyby Dai Kaioshina dalo sie wyciagnac z Buu grubasa, to ten drugi wg mnie by najzwyczajniej musial wyparowac, bo by nie mial prawa bytu.

A manga nic o tym nie mowi, bo i po co

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.079
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Przyjmuję powyższą wypowiedź do świadomosći. Być może struktura (siła, psychika) Buu po odzdzieleniu tego złego tak uległa zmianie, że wyciągnięcie 2 Kaioshinów było faktycznie niemożliwe, gdyż m.in. powodowało istnienie 2 złych Buu na raz. Oczywiście jest to prawdopodobna opcja, chyba nawet brałem ją pod uwagę w pierwszym moim poście...więc nie potrzebnie się powtarzam

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja miałem okazje przyjżeć się również anime no i kinówką i dziwi mnie to dlaczego jest tak fabuła pomieszana powinno być przecież razem z anime no nie>?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Wazon363 napisał(a):
Ja miałem okazje przyjżeć się również anime no i kinówką i dziwi mnie to dlaczego jest tak fabuła pomieszana powinno być przecież razem z anime no nie>?
Zapytaj scenarzystow badz Akiry.
Kinowki sa tylko dodatkiem, nie wszystkie dalo sie umiescic w serii, i niestety wyszlo jak wyszlo. Filmy DB z seria nie maja nic wspolnego.

danevert napisał(a):
chyba nawet brałem ją pod uwagę w pierwszym moim poście.
No wlasnie chyba nie brales

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Może i racja a wtedy gdy został zniszczony księżyc? a pózniej powstał od nowa albo np włosy Trunksa.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Wazon363 napisał(a):
a wtedy gdy został zniszczony księżyc? a pózniej powstał od nowa
To nie jest blad. Ksiezyc powstal na nowo, bo odtworzyl go w pewnym momencie Kami-sama (Wszechmogacy).

albo np włosy Trunksa.
A co z nimi? Nie podobaja Ci sie?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Bo jak tak oglądałem DBZ no i DBGT nie wiem czy żle patrzyłem, ale wydawało mi się, że w DBZ ma blond a w DBGT fiolet i całkiem różnił się od tego Z
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Wazon363 napisał(a):
Bo jak tak oglądałem DBZ no i DBGT nie wiem czy żle patrzyłem, ale wydawało mi się, że w DBZ ma blond a w DBGT fiolet i całkiem różnił się od tego Z
hehe pewnie akurat Trunks musial byc w stadium SSJ a gdy jest w normalu to ma wlasnie fioletowe wlosy

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.014
Posty: 32
Skąd: Kraków
je bym nie powiedział ze fioletowe bardziej takie rozowe

edit:
A wracając do Bu jak wytłumaczycie to ze zawsze jak sie zmieniał to "zjedał kogoś" a jak zaczoł ich wszystkich "wypluwać" to wracał do poprzedniej formy, no nie?? To czemu jak powrócił do postaci małego Bu to nie wypluł tego jednego z bogów z ktorymi kiedyś walczył i dzięki ktoremy zmienił się w tego grubego?? (mam nadzieje ze sie pokapujecie ;p )
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To już zostało odgadnięte. Kaioshinowie jakby to ująć wtopili się w Buu. Podczas
usunięcia z siebie dobrej części wypluł także związanych z nim Kaioshinów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
A mnie teraz ciekawi jakim sposobem trening w komnacie ducha i czasu (podczas sagi Cella) byl tak efektywny... i moce naszych bohaterow powiekszyly sie kilkukrotnie mimo ze byli tam tylko rok i w sile przyciagania 10 razy...Na planecie Kaito rowniez panowaly takie warunki lecz wtedy nasi wojownicy nie posiadali takiej sily jak podczas sagi Cella, eiec mozna twierdzic, ze wtedy ich trening byl adekwatny do akutalnego ich poziomi mocy...Vegeta rowniez cwiczyl przez 3 lata (przed android saga) w kapsule o przyciaganiu bodajze 300 albo 400g...i trening mozna by wtedy uznac za dosc efektywny

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^
1.Siła: Dajmy na to podczas treningu wszystkie parametry wzrastają o 300%, więc silniejszy zanotuje większy progres
2.Warunki: przyciąganie w sile 10g łączy planetę Kaio i tą komnatę, ale w tej drugiej prócz ciążenia występowały inne trudne warunki

Co do Vegety to on się moim zdaniem po prostu przetrenowywał, trening zbyt ciężki nie jest zbyt efektywny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.144
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Co do tych włosów Tronka to w Cell sadze po treningu ma je długie zaraz widzimy ze sa one obcięte po krutkiej rozmowie Goku z kolegami znowu ma dlugie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Sevba napisał(a):
Co do tych włosów Tronka to w Cell sadze po treningu ma je długie zaraz widzimy ze sa one obcięte po krutkiej rozmowie Goku z kolegami znowu ma dlugie
To tylko blad w rysowaniu.
Kilka takich mozna w DB znalezc

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Nie chce zakladac nowego tematu, wiec zapytam sie tu Daaawno nie ogladalem juz sagi Buu i wczoraj zaczalem ja ogladac bo szczerze mowiac najmniej ja pamietam . Gdy Goku walczyl z Fat Buu zamienil sie w SSJ3, lecz mowil, ze na dluzsza mete nie mialby z nim szans...ale pozniej w palacu Dendiego, mowil cos Piccolo'owi, iz moglby pokonac demona lecz chcialby jak to powiedzial przekazac paleczke mlodym, czyli Trunksowi i Gotenowi...wiec jak to sie mialo naprawde ?? Koniec koncow myslicie, ze dalby rade pokonac potwora czy tez nie ??

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Zabawa w Detektywa =)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook