Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Prawdziwy USSJ

driopitek
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.969
Posty: 20
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.144
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Gosciu napakowany i co z tego jak nogi ma jak zapałki i pewni nic sily w drzwiach tez sie nie miesci ja bym nie chcual tak wygladac a i mala szybkosc po co komu tak wygladać??
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.144
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Taa....nie ma to jak ciągnąć pół życia na sterydach....Takie mięśnie mu sie na nic nie przydadzą...chyba że chciał żeby mu ZUS wysyłał kase za pierwszą grupe inwalidzką , ale to oczywiście żart

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Niezle gosciu napakowany ale ciekawe xo on zrobił żeby miec taką klate no nie...
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.119
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
driopitek napisał(a):
Dai Kaiosama: To się nadaje chyba tylko tu...
przenoszę.
Tak jakby ten temat w ogóle się do czegoś nadawał...
Nie rozumiem tych co podnbiecają się takimi zdjęciami..., a bez sensu jest tworzenie takich tematów. Każdy chce być idealny, ale niektórzy nie mają umiaru i pakują w siebie co popadnie, ten facet już długo nie pociągnie, już nie mówiąc o tym, że ma utrudnione życie codzienne. Należy uprawiać sport, droga poprzez sterydy do wspaniałego umięsnienia jest prosta, ale niebezpieczna. Umiar we wszystkim!
Ja mam też watpliwości co do prawdziwości tego zdjęcia, dzisiaj w Adobe Photoshopie lub Corel Photo_Paincie, lub po prostu przy użyciu komputera można zrobić wszytko...

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez mihesz: 23.11.2007, 21:27
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.493
Posty: 885
mihesz napisał(a):
Ja mam też watpliwości co do prawdziwości tego zdjęcia, dzisiaj w Adobe Photoshopie lub Corel Photo_Paincie, lub po prostu przy użyciu komputerów można zrobić wszytko...
No właśnie,żaden człowiek nie przeżył by takiego przyrostu tkanki mięśniowej,ludzi którzy są nazywani strongmen'ami mają wiele problemów związanych ze swoimi mięśniami,a nie są w połowie tacy jak ten na zdjęciu,co do sterydów,jest to tym bardziej nie możliwe,gdyby żeczywiście je zażywał,już dawno wąchał by kwiatki od spodu,poza tym nie widze nic ciekawego w tym "człowieku" i jeśli ludzie naprawde uważają że mięśniach i w ich wielkości jest coś ciekawego i głównie to się liczy (a znam takowych),to widać że ma mózg mniejszy niż ożeszek,osobiście wole hucherka,znam jednego i jest to mój najlepszy kumpel,gdyż zamiast pakować w mięśnie "pakuje" w mózg,nie,prosze nie mylić i łączyć z Nim słowo kujon,gdyż było by to nie na miescu .

mihesz napisał(a):
Tak jakby ten temat w ogóle się do czegoś nadawał...
Nie rozumiem tych co podnbiecają się takimi zdjęciami..., a bez sensu jest tworzenie takich tematów
każdy [ ort! ] może zakładać temat jaki chce i o czym chce,byle się zgadzał z regulaminem,jedni mogą go nie tolerować,ale innym może się spodobać,kwestia gustu .

Pozdrawiam : P
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.378
Posty: 1.031
No ja nie wiem, czy coś TAKIEGO jest możliwe...
Dziwne rzeczy można na Necie zobaczyć, np. napakowanego siedmiolatka Ale TO?! Nie wierzę.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Jak dla mnie tak sie nie da...Przeciez ten koles pewnie ma z 1,5 metra w bicepsie... Jestem na 90% pewny, ze to komputerowo no, ale coz...rzeczywiscie wyglada jak jakis USSJ <lol2> hehe

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Prawdziwy USSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook