Forum Dragon Ball Nao

» Matka Kakarotto

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.045
Posty: 19
Moim zdaniem ta choroba Goku w android saga jest pewnym tropem W sumie to Toriyama mógł się w ten sposób łatwo wytłumaczyć xD "Dlaczego nigdy nie przedstawił nam Pan matki głównego bohatera ?" "Bo umarła zaraz po porodzie na atak serca - na nieszczęście Goku, ta choroba zostałaprzez niego odziedziczona". A tak na serio mógł o niej po prostu [ ort! ] zapomnieć a potem było juz za późno więc sie zabezpieczył ^^

Mogło to tak wyglądać... oczywiscie to tyko moje przypuszczenia

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Moim zdaniem matka Goku mogla byc kobieta ktora byla w druzynie Bardocka...(nie pamietam jej imienia...) Bardock podobno cos do nie czul, wiec mozliwe przypuszczenie to wlasnie ona...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ripper napisał(a):
Moim zdaniem ta choroba Goku w android saga jest pewnym tropem W sumie to Toriyama mógł się w ten sposób łatwo wytłumaczyć xD "Dlaczego nigdy nie przedstawił nam Pan matki głównego bohatera ?" "Bo umarła zaraz po porodzie na atak serca - na nieszczęście Goku, ta choroba zostałaprzez niego odziedziczona". A tak na serio mógł o niej po prostu [ ort! ] zapomnieć a potem było juz za późno więc sie zabezpieczył ^^
A dlaczego miałby się zabezpieczać przed tym? Czy pokazanie matki Goku było jego obowiązkiem? Nie było to konieczne, nie wyrządza krzywdy fabule, więc nawet dobrze, że tak jest, dodaje to DB troszkę tajemniczości. A odziedziczenie choroby to całkiem inna sprawa, tym bardziej, że była to choroba zakaźna, nie genetyczna, na którą też łykali tabletki Chi-chi i Yamucha.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja sądze żę to była Seripa , bo dobrze znała Bardocka i mogli cos razem wywinąć . Do tego jeszcze jak dobrze wiemy Goku jest genialnym Sayianinem więc sązde że Bardock i Seripa to byłby dobry związek ponieważ obaj byli wojownikami . Ale to jest tylko teoria i tylko teoria .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Ripper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.045
Posty: 19
Filippo napisał(a):
Ja sądze żę to była Seripa , bo dobrze znała Bardocka i mogli cos razem wywinąć . Do tego jeszcze jak dobrze wiemy Goku jest genialnym Sayianinem więc sązde że Bardock i Seripa to byłby dobry związek ponieważ obaj byli wojownikami . Ale to jest tylko teoria i tylko teoria .
Nie wiem czy tak faktycznie powiedziała czy tylko w angielskim dubbingu tak było, ale ten jego kumpel zapytał Bardocka czy wie chodziarz kiedy urodził sie jego syn(bo śmiali sie że nie pamieta niz z życia prywatnego)... On mówi że nie wie bo/ale było to bardzo dawno. A ta cała Seripa na to: "It was not you (coś tam)... Yesterday..? Come one you need to go to see the little type..."
Ta wypowiedź świadczy o tym że ona tez nie wie tylko przypuszcza że może wczoraj. Każda matka chyba nazajutrz pamięta że wczoraj urodziła dziecko no nie ?

Problem z Earth Special Forces ? Pisz - gg 7363487 - chętnie pomogę
Capoeira meu amor !
Gohanssjxx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.086
Posty: 11
dla mnie matką Goku była Serpia
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gohanssjxx napisał(a):
dla mnie matką Goku była Serpia
Dla mnie taka teoria jest co najmniej niemożliwa. W dzień narodzin dziecka już by walczyła?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.039
Posty: 22
Matka kakkarotto Zdaniem Niektórych jest dziwna a zdaniem innych jest Miła w ogóle [ ort! ] jej niepokazywali bo to Wg. ich było zbędnei bez sensu...

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
GotenksSSJ3
Ziemianin
Ziemianin
GotenksSSJ3
Dni na forum: 6.039
Ostrzeżenia: 1
Posty: 14
Może Frezer powiedział matcę Goku że urodziła bliźniaki i to 2 chłopaki matka Goku się zdenerwowała oderwała sobię ogonek i powiesiła się na nim

Dai Kaiosama: Jeszcze jeden tego typu post, i dostaniesz warna.
Póki co kończy się na publicznym upomnieniu.
pozdrawiam
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pekhem nie wiem czy Goku miał mamę ale jedno wiem zD że nie wiem ni na ten temat xD... Nawet chyba sam twórca tego nie wie xP
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Może byli zrobieni z prubówki albo (też całkiem możliwe)Serpia była matką Raditza i Goku na wielu stronach pisze że team Bardocka był ze sobą związany chociaż u Saiyan to rzadkość i pisali też na największym poslkim portalu o DB że ponoć Serpia Bardock byli ze sobą zwiozani nic więcej nie wiem.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
To chyba jedynie taka możliwość jest brana pod uwagę bo racjonalnego wytłumaczenia na ten temat to nie ma...
Future Son Gohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Future Son Gohan
Dni na forum: 5.992
Posty: 27
Gdy raditz przybyl na ziemie powiedzial:Nie dawno w Vegete udezyla kometa zgineli przawie wszyscy w tym nasi rodzice
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Nie dawno w Vegete udezyla kometa zgineli przawie wszyscy w tym nasi rodzice
To dowodzi, że nasz Gokudzia (jak w oryginalnej wersji mówił na Goku dziadek Gohan) miał matkę, lecz nie mamy pojęcia kim i kto to był, być może Akirze nie chciało się wymyślać kolejnej postaci, lub po prostu zapomniał o niej.
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.902
Posty: 36
a co w ogóle [ ort! ] oznacza imię Kakarotto bo nigdzie nie moge tego znaleźć
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
wysek napisał(a):
a co w ogóle [ ort! ] oznacza imię Kakarotto bo nigdzie nie moge tego znaleźć
A co to ma do jego matki!?

Kakarotto samo w sobie nie oznacza nic, ale pochodzi od angielskiego słowa "carrot" oznaczającego marchew.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
'Kakarotto' oznacza 'Pajac'.
Przykład: w GT w dubbingu, gdy Vegeta chciał się przemienić w SSJ4, powiedział do Bulmy:
-Nie zostawię Pajaca samego...
A w oryginale (w tle) słychać było 'Kakarotto'.

A co do tematu: skoro Songa wyrzucili z planety (tak przynajmniej twierdził Vegeta) bo był 'wybrakowany', to znaczy, ze równie dobrze mógł być nie do końca Saiyaninem.

Albo....
Hmmm...
nie wiem [ ort! ]. A do tego, jak się Saiyanie rozmnażają, to ja mam taką hipotezę:
Saiyanka, gdy urodzi dziecko, oddaje je do takiego miejsca, gdzie sprawdzana jest jego siła ciosu i.t.d. Po porodzie nie widzi swego dziecka juz nigdy więcej, gdyż trafia ono na inną planetę lub do elitarnej jednostki, w jakiej był np. Vegeta.
A gdy urodzi się dziewczynka, jest ona wysyłana na...Tsuful? Albo Ziemię...w ostateczności Namek. Albo na inną, nieznaną nam planetę.
A jeśli o chodzi o samo 'zrobienie' dziecka....sądzę, że było tak tak samo, jak jest u nas obecnie. No wiecie;)
A co do tego, ze kobiet było mało: pewnie były kurami domowymi, które pracowały w domu, robiły obiadki i się nudziły.
A potem, gdy planetę Vegeta szlag trafił, kobiety, niezdolne i niewytrenowane, (które nadal mieszkały na Vegecie) po prostu [ ort! ] skończyły w czarnej dziurze.

Albo...Akira uznał, ze to nieistotne;) A co twierdzi Akira, jest święte i już!!!

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pierutka napisał(a):
'Kakarotto' oznacza 'Pajac'.
Przykład: w GT w dubbingu, gdy Vegeta chciał się przemienić w SSJ4, powiedział do Bulmy:
To jest złe tłumaczenie spowodowane przez Franzuzów, i Kakarotto nie oznacza Pajac, tylko to co napisałem.

Pierutka napisał(a):
A co do tematu: skoro Songa wyrzucili z planety (tak przynajmniej twierdził Vegeta) bo był 'wybrakowany', to znaczy, ze równie dobrze mógł być nie do końca Saiyaninem.
Nie był wybrakowany, tylko należał do Saiyan o niskim poziomie mocy, dlatego został wysłany na słabą planetę. Tak też Vegeta mówił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
No, oto mi chodziło

A co do tłumaczenia....czytałam gdzieś, że po japońsku oznacza to pajac, ale nie jest to zbytnio ważne.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pierutka napisał(a):
A co do tłumaczenia....czytałam gdzieś, że po japońsku oznacza to pajac, ale nie jest to zbytnio ważne.
Oj jest ważne. Źle czytałaś i o tym najlepiej zapomnij
Kakarotto nie oznacza pajac, nic nie oznacza, pochodzi to od angielskiego słowa "carrot".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Matka Kakarotto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook