Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy odcinek - komentarze ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jak w temacie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Pusto? No cóż...
Nr 27: odcinek jak odcinek. Ni to zły, ni to dobry. Nie zauważyłem żadnych rażących w oczy błędów w grafice, fabularnie... jak zwykle zostawili kąski na sam koniec. Jak to widać z zapowiedzi odcinek przepchany zostanie walką klonów, co mnie wcale nie cieszy jako tego, kto chce wreszcie zobaczyć efekty działania Kakashowego Mangeyou animowane i w kolorze.

よくぢ
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Sorki, ale poprzedni link nie działał jak powinien. Był fake'iem z jakimś trojanem. Ale za to DB wypuściło już swoją wersję!!! Jak ściągnę, to się wypowiem!
T-MaX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
T-MaX
Wiek: 30
Dni na forum: 6.024
Posty: 16
Skąd: Svelvik
Heh najnowszy odcinek jest po prostu [ ort! ] fenomenalny ^^. Bardzo podoba mi się ten najnowszy Sharingan Kakashiego . Fajnie rozerwał rękę Deidary . No i wszyscy się uwźeli na Deidarze

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Yokuji napisał(a):
Pusto? No cóż...

nic do dodania, niestety...
Ale spróbuję to zmienić! I tak nie mam póki co nic lepszego do roboty
Tak więc- najnowszy, 35 już odcinek Anime "Naruto", serii "Shippuuden".
Dzieje się w nim nawet mniej niż w Mandze, której jeden chapter- jak naw wiadomo- nie ma więcej niż 17 stron! Mimo to, dzięki zastosowaniu- W KOŃCU!- ciekawych filtrów, wstawek i w ogóle zabawy kamerą, otrzymujemy więcej, niż wygląda!
Nie będę pisał o fabule, skupię się na warstwie technicznej epka.
Bardzo mi się podoba praca kamery podczas zbliżeń- takie jakby nieostre zdjęcia, obraz nabierający szybko ostrości, a jednocześnie na tyle wolno, żeby zauważyć efekt przejścia z bliskiego planu na daleki. Tak samo mimika jakby poprawiona- widać, że zaczęli się kolesie starać tam w TV Tokio.
Widać progres, a to się liczy! Szczególnie po kiepskiej wizualnie i rozciągniętej do niemożliwości serii walk z Akatsuki...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Hmm,co ja mogę powiedzieć.
Nowy odcinek przybliża nam trochę postać Saia,członka ANBU Roots.Prawie upadłem z krzesła jak kolejny raz dane mi było usłyszeć jego powalające teksty Koleżka się nie hamuje niezwykle bezpośredni i bezczelny wobec swoich nowych kolegów z Team Kakashi. Przykre są jednak zasady,jakie obowiązują w Roots...Szkoda mi tego bohatera..."You have no emotions...No future..." Niezbyt to przyjemne.

Yamato z kolei wydaje mi się taki mdły.

Za to wielkie wrażenie zrobiła na mnie blizna na klacie Jiraiy (?) Moc Naruto w formie z czterama ogonami musi być ogromna,skoro nawet Ero-sennin dał się tak poharatać...A co dopiero przy możliwych dziewięciu...

Na koniec dodam,że z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.Jestem bardzo ciekawy,jak będzie układała się współpraca Naruto i Sakury w nowym Team Kakashi z nowymi członkami.Nowa misja się rozpoczęła!Do 30 listopada więc!Czeka nas Naruto Shippuden Special!

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sai to całkiem fajna postać, bardzo bezpośrednia i prostolinijna , co do Sakury to ma rację. A Yamato faktycznie taki bez wyrazu, w mandze wygląda o wiele lepiej no i jego seiyuu jakoś do mnie nie przemawia. Fabularnie odcinek dość ciekawy, m.in. zagrożenie życia Jirayiy , brakowało mi tylko walk.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zawiodłem sie na specjalu myślałem że będą się bardziej lać. A tu co Naruto wybuchł złością uformował mu się 4 ogon walnął Orichamaru i tyle...
W następnym odcinku pewnie dowiem się co planuję Sai...

Obraz
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
mateuszVgoku napisał(a):
Zawiodłem sie na specjalu myślałem że będą się bardziej lać. A tu co Naruto wybuchł złością uformował mu się 4 ogon walnął Orichamaru i tyle...
W następnym odcinku pewnie dowiem się co planuję Sai...
Lać to oni się będą dopiero. Dlaczego niemalże wszyscy chcą, żeby w Naruto się tylko lali? Przecie to nie Dragon Ball.

Następny odcinek 10 stycznia, więc na walkę sobie poczekamy...

よくぢ
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja ni che żeby si.e co chwile lali bo to się nudne zrobi.
Ale poprzednio odcinek był takim nastawieniem do walki..
Nie zdziwił bym się jak 10 stycznia by się jeszcze nie lali...
Chodzi oto że te odcinki tak wychodzą co tydzień i nie można się doczekać jakiegoś większego wydarzenia...

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Tak się zastanawiam od dłuższego czasu.... czy naprawdę NIKT nie zauważył, że nie ma odcinka 42?! I prawdopodobnie DŁUUUUGO nie będzie...
widać naruciak w odwrocie na DBNao...

No nic- w każdym razie powiem tylko, że więcej można się dowiedzieć od dattebayo.com:

http://www.dattebayo.com/pr/58

Tutaj wszystko wyjaśniają. Urządzili coś w stylu strajku/demonstracji. Wygląda na to, że trzeba się będzie szybko japońskiego uczyć, jak tak dalej pójdzie...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
10 stycznia ma byc 42 odcinek... podobno.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Oni często wznaszali już jakieś bunty, że niby też dają inne anime, ale za mało jest peerów, to też raz zawiesili działalność, żeby po krótkim czasie powrócić.
Ale teraz to już się porobiło. Co z tego, że są linki na Youtube, dzięki temu wzrośnie jeszcze bardziej popularność DB ( kiedys Anbu-Aone , jezeli sie nie myle).
Jak patrzyłem, to w cholere jest tych linków na Youtubie i zajmie trochę czasu ich kasowanie, o ile ktoś zamierza je skasować.
Ogólnie sądzę, że "dawacze" odcinków Naruto znowu się przełamią i dadzą w końcu [ ort! ] nowe suby do Naruto .
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Cyceron napisał(a):
10 stycznia ma byc 42 odcinek... podobno.
No w sumie niby tak, ale jak dattebayo nie opublikuje fun suba, to co wtedy?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Trza będzie ściągać innej grupy.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
DB straszyło, a summa summarum odcinek wypuścili. Po tak długiej przerwie miałem cichą nadzieję na specjala - a tu klops.
Epa oceniam dobrze, walka Naruciaka z Oro przedstawiona w "intensywny" sposób, aczkolwiek czuję pewien niedosyt. Pozostaje czekać...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
theEND napisał(a):
DB straszyło, a summa summarum odcinek wypuścili.
Ech, ktory to już raz, zawsze tylko straszą, ale i tak powracają do tego samego.

theEND napisał(a):
Epa oceniam dobrze, walka Naruciaka z Oro przedstawiona w "intensywny" sposób, aczkolwiek czuję pewien niedosyt. Pozostaje czekać...
Oj, walka stoi na wysokim poziomie, niech tylk osie dalej rozwinie. JUż niedlugo przyjdzie walka na Oro vs Itachi .
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Niedosyt spowodowany jest krótkością tego, co widzimy w odcinku, a nie poziomem walki ;p To co zrobił Naruto z 3 bramami Oro - brak słów (:
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
theEND napisał(a):
Niedosyt spowodowany jest krótkością tego, co widzimy w odcinku, a nie poziomem walki ;p
No nie zgodzę się z tym. Na moje własne nieszczęście przeczytałem już wszystkie chaptery, dostępne w Sieci i niestety Anime się nie umywa do tego, co jest w Mandze. Ty i Ishi piszecie, że walka stoi na wysokim poziomie. Dla mnie to tylko duża siła przeciwników trzyma poziom, na pewno nie styl walki (przynajmniej w Anime...). Zero dynamizmu! Oro tylko wywija językiem i uśmiecha się chytrze, a Kiyuubi szczerzy zęby i warczy przez większość odcinka NIC się nie dzieje. W dalszym ciągu widzę tylko przeciągane, statyczne sceny i jakiś dym opadający przez 20 sekund.
Ja rozumiem, że animatorzy muszą się wyrabiać z jak najmniejszą ilością materiału, żeby nie wyprzedzić fabuły, ale mogliby przynajmniej pokazywać to wszystko nieco bardziej fantazyjnie. Jakieś bajeranckie "wstrząsy kamerką", efekty łapania ostrości i tym podobne, których było pełno w Classicu i które dawały wrażenie dynamizmu...

Podsumowując- odcinek słaby, tak jak cały Shippuuden (począwszy od ataku Akatsuki na Wioskę Piasku).
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
paintball_0 napisał(a):
Na moje własne nieszczęście przeczytałem już wszystkie chaptery, dostępne w Sieci i niestety Anime się nie umywa do tego, co jest w Mandze. Ty i Ishi piszecie, że walka stoi na wysokim poziomie.
Jako, że w świecie Naruto "siedzę" dopiero 3 tygodnie, więc do tej pory zdążyłem przemielić jedynie anime, a 42 ep wypadł w takiej chwili, że nawet nie musiałem na niego specjalnie czekać (: Nawiasem mówiąc, uraczyłem się wszystkimi fillerami z Naruto, toteż Shippuden był jak powiew świeżego powietrza. Stąd taka, a nie inna ocena odcinka ;p
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Najnowszy odcinek - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook