Forum Dragon Ball Nao

» Nasza grupa eliminacyjna MŚ 2010

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Czechy,
Irlandia Płn.,
Słowacja,
Słowenia,
San Marino.

Co o tym myślicie? W sumie takie tam banały. Chyba jedynie Czechy stanowią jakieś zagrożenie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm ... sądzę, że grupa bardzo dobra i nie ma co narzekać. Wydaje mi się, że groźni mogą być dla nas Czesi, oraz reprezentacja Irl.Płn. Nie od dziś wiemy, że Polacy mają odwieczny problem z grą z zespołami z Wielkiej Brytanii. Dodatkowym problemem może być także, dość dynamicznie rozwijająca się reprezentacja Słowacji, która zrobiła dość dużą furorę w tych eliminacjach.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zważając na nasze ostatnie potyczki z Portugalią to sądzę, że Czesi są w naszym zasięgu- 4 punkty są jak najbardziej realne, a pokusić się możemy o 6. Kluczem do wszystkiego jest równa gra przeciwko wszystkim innym przeciwnikom. Na tyle, żeby zdobyć pierwsze miejsce, bo 8 najlepszych zespołów z 9, które zajmą drugie miejsca rozgrywają baraże. Lepiej uniknąć potyczki ze Szwedami, czy Anglią, która znowu może ulec Chorwacji. A prócz Czechów uważałbym jeszcze na Irlandię Płn. David Healy strzelił 11 bramek, ale nie sądzę by ten zespół nawiązał równorzędną walkę z "Naszymi" i Czechami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Czechy jak Czechy, zawsze należy ich się obawiać nawet gdy nie są w formie.

Irlandia poczyniła znaczne postępy od eliminacji do Mundialu 2006, chciałbym podkreślić, że jej reprezentant David Healy (nie wiem czy dobrze napisałem) zostałam królem strzelców w niedawnych elimancajch do Euro 2008 (13 bramek).

Słowacja też może być trudnym rywalem, ostatni mecz zremisowany 2-2 może być tego dobrym przykładem.

Z resztą drużyn nie powinno być najmniejszego problemu, w meczach z San Marino powinnien być grad goli

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Również myślę, że największe zagrożenie stanowią Czechy, jednak zwracając uwagę na formę i dobra passę naszych, skłonny jestem od razu postawiać na wygraną Polaków. Poza Czechami i Irlandią Płn., nasza grupa jest dość słaba, myślę, że spokojnie przejdziemy dalej.
Chciałbym, żeby nasi zagrali z Anglią, bo nie ważne kto wygra, i tak będę się cieszyć...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Tak , z Czechami bedzie trudna przeprawa , ale skoro udało nam się wcześniej pokonac nawet Portugalie , to i z Czechami damy sobie radę . Jestem również optymista i sadze że awansujemy do MŚ . Prócz Czechów w miare dobra jest Słowacja i Irlandia , ale to już mniejsze zmartwienie . Sązde że trafiła nam się piękna grupa i grzechem byłoby tego nie wykorzystać .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jak dla mnie to sądzę, że ta grupa jest podobna ,jak ta w Eliminacjach do ME. Czyli nie będzie zbyt trudno by się "wydostać" żywym z tej grupy.

Jedynym trudniejszym przeciwnikiem z tejże grupy mogą być Chechy . Drugimi po nich znaczącymi rywalami, mogą być Słowenia no i może tez Irlandia, która ostatnio nieźle się pokazywała.

Jednak Poslka jest głównym faworytem, która pokazała, że potrafi wygrać z takimi przeciwnikami, jak chociażby słynna Portugalia . A te San Marino to gdzie to to leży? Na południu chyba jakoś ^ ^?

Daichi napisał(a):
żeby nasi zagrali z Anglią
heh, chciałbym w końcu [ ort! ] zobaczyć, jak nasi rozgramiaja "Aliantów" w pył ;p
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
A ja właśnie Czechów bym się nie obawiał, niby zajęli 1sze miejsce w el. do Euro, ale moim skromnym zdaniem nie mają zbyt dużo dobrych piłkarzy. Irlandia Płn. szalała w grupie z Hiszpanią, Szwecją i Danią, a to nie lada wyczyn, więc ich bym się obawiał najbardziej. Tym bardziej, że mają w swoich szeregach najlepszego strzelca eliminacji, Healy'ego (13 bramek w b. trudnej grupie). Inni to pionki do bicia, jedynie jeszcze Słowacja to jako tako wymagający rywal (m.in.wygrana w sparingu z Francją, w dodatku na ich obiekcie).
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja się ucieszyłam, jak usłyszałam grupę. Rzeczywiście, Czesi i Irlandczycy mogą być problemem, ale myślę, że wyjdziemy. Zobaczymy, jak poradzą sobie or.. nie, to już było.. sokoły Beenhakera (nie wiem, jak sie to pisze )
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
San Marino wyjdzie na pierwszym miejscu a Polska na drugim

A tak poważnie,to rzeczywiście grupa stwarza duże szanse na przejście do następnego etapu.Trudno może być z Czechami,którzy mają w swoich szeregach wielu sławnych i dobrych piłkarzy.Wystarczy,że na bramce stoi Petr Cech - to chyba będzie największy problem polskich napastników.

Ale kibicować będę z całego serca Żeby tylko nasi utrzymali dobrą formę i nie popełniali głupich błędów,a myślę,że wszystko będzie dobrze.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja powiem tak:
- San Marino: Drużyna jak najbardziej w naszym zasięgu bez problemowo powinniśmy z obu meczy zabrać 6 pkt.
- Irlandia Płn. Zespół w rozbudowie nie powinniśmy się go obawiać to, że tam gra Keane to jeszcze nic nie znaczy xD 4 punkty co najmniej w naszym zasięgu
- Słowacja: Zespół który mało znam prawie w ogóle 6 punktów murowane
- Słowenia: Jw.
- Czechy- Najgrozniejszy rywal , ale u nas powinniśmy zdobyć choć raz 3 pkt a to da nam awans
Pozdr
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Osobiście obawiam się ni mniej ni więcej każdej drużyny tak samo. Piłka nożna, to zaskakujący sport, w którym niczego nie można być pewnym i to każdy wie.
Polska nie raz udowodniła, że potrafi wygrywać z rywalami o klasę lepszymi od siebie i przegrywać z o wiele gorszymi drużynami.
Tak więc mam nadzieję na zwycięstwo Polski, gdyż podobno pan Leo Beenhakker przygotowuje specjalny trening na Euro 2010

emate: Euro 2010? A takowe się odbędzie ?

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Jak dla mnie to sądzę, że ta grupa jest podobna ,jak ta w Eliminacjach do ME. Czyli nie będzie zbyt trudno by się wydostać żywym z tej grupy.
Duży błąd. Uważam, że grupa A Eliminacji ME 2008 była grupą śmierci. Grupą śmierci dla Polaków... Zważ na grające drużyny. Serbia, Finlandia, Belgia no i oczywiście Portugalia. Te drużyny na eliminacjach grały bardzo dobrze. Walka o awans trwała do końca. To, że Polacy awansowali wcale nie świadczy, że wygrywaliśmy z cieniasami.

A ja właśnie Czechów bym się nie obawiał, niby zajęli 1sze miejsce w el. do Euro, ale moim skromnym zdaniem nie mają zbyt dużo dobrych piłkarzy.
Zgadzam się. Nie obawiałbym się Czechów. Bo jest to już drużyna stara. Czeska piłka faktycznie bardzo dobrze prezentowała się na poprzednich mistrzostwach Euopy, jednakże el do MŚ 2010 to już będzie całkiem co innego. Zważywszy na to, że to na pewno nie będzie ta drużyna. Co nie oznacza, że pójdzie gładziutko.

Jeśli chodzi o mnie, najbardziej obawiałbym się Słowacji i Słowenii. Najbardziej niedoceniani przeciwnicy mogą stawiać bardzo wysoką poprzeczkę. Powiedzmy sobie szczerze, czy bukmacherzy stawiali, że Polacy awansują z grupy A do ME 2008. Ot nie! Więc wszystko sie może zdarzyć.


A co do losowania, jestem niezadowolony i to bardzo! Chciałem abyśmy trafili na grupę śmierci. Wtedy zobaczylibyśmy prawdziwą polską piłkę. Bo nie ma to jak nerwy podczas meczów z przeciwnikiem takim jak Włochy czy Francja.


Pozdrawiam
S.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Myślę, że z reprezentacją Słowenii nie powinno być problemu. Dlaczego?
Bo na to wskazują wyniki w jej grupie eliminacyjnej Euro 2008:

Bułgaria 3:0 Słowenia
Białoruś 4:2 Słowenia
Albania 0:0 Słowenia
Słowenia 2:0 Luksemburg
Słowenia 0:1 Holandia
Słowenia 1:2 Rumunia
Rumunia 2:0 Słowenia
Słowenia 0:0 Albania
Holandia 2:0 Słowenia
Słowenia 0:2 Bułgaria

Poza niektórymi wyrównanymi meczami Słowenia spisywała się naprawdę słabo. Myślę, że to przeciwnik pokroju Belgii, bądź nawet trochę słabszy.

Słowacja to już inna beczka. Prezentuje ona bardzo ofensywany football, ale jej obrona pozostawia wiele do życzenia:

Słowacja 6:1 Cypr
Słowacja 0:3 Czechy
Walia 1:5 Słowacja
Słowacja 1:4 Niemcy
Cypr 1:3 Słowacja
Słowacja 7:0 San Marino
Irlandia 1:0 Słowacja
Niemcy 2:1 Słowacja
Słowacja 2:2 Irlandia
Słowacja 2:5 Walia
Czechy 3:1 Słowacja

Można zauważyć ogromne wahania formy reprezentacji Słowacji, co świadczy o nieobliczalności tego zespołu. Może być ona trudnym rywalem.

O Irlandii Północnej już się nie będę wypowiadał, bo chyba wszyscy wiedzą na co ją stać.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Nasza grupa eliminacyjna MŚ 2010
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook