Forum Dragon Ball Nao

» Le Parkour

Strony:   1, 2, 3, 4
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Back Flip, Front Flip, Aerial... przecież to Akro a nie PK...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Mówiłem teraz otrickach, które umiem. Co do częsci biegania i imijania przeszkód to umiem zrobić 3 kroki w góre po pionowym murku, aby na niego wejść. Codo skokó to jak na razie [ ort! ] mój rekord to około 4-4,5 metra. niedługo planuje samplera nakręcić to wrzuce

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Spoko nakrec...ja tez to planowalem, ale nie mam fajnego pomyslu na nute...no i mam problem z kamera badz aparatem...jeden kolega ma cyfrowke, ale nagrywa on filmiki w MOV'ach, wiec jak cos to musialbym konwetowac, poniewaz nie znam programu do sklejania MOV'ow...Drugi kolega ma kamerke, ale on laczy wszystkie sceny, wiec jezelu chcialbym cos zrobic to musialbym porozdzielac ten jeden filmik na sceny i wybrac te najlepsze...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
No własnie to jest mój problem- skombinować kamere i nazbierać chęci do skręcenia filmiku

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Checi mam duzo ale gorzej z kamera i podkladem, poniewaz jak chce juz nakrecic ten sampler to jakos fajnie i zeby bylo jak najmniej slow krytki

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Nie no, trzeba sie wziaść do kupy. Jutro obdzwaniam wszystkich kolegów, czy któy nie ma cyfrówki porzyczyć, a jak już skombinuje to ide kręcić sceniki do samplera .

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
A masz jakis dobry program do klejenia filmow ?? Ja sciaglem sobie Ulead video studio 11, cwiczylem w nim troche i sklejalem sobie takie badziewne filmiki, ale robilem formata i sie wszystko poszlo walic...i jak bede chcial krecic sampler to bede musial znowu sciagnac ;p
Aha a co do Twojego przyszlego filmiku to jaki chcesz zrobic czysty parkour czy juz troche taki 3run ??

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Jeszcze nie wiem . Ale sądze, że bardziej Le Parkourem, gdyż am Freerun nie prezentuje się aż tak dobrze. Musze sobie jednak zrobic troche przerwy, bo zaczyna mi sie robić martwica kolan, co oznacza kilka miechó przerwy.

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
parkour to dla mnie jeden z lepszych sportow na swiecie
sam go uprawiam od 3 lat
dl tych ktorzy nie wiedza
parkour to sztuka pokonywanie pszeszkód ktore wy mijacie codzieninie ciągłe szukanie nowych miejscowek wymyslil ten sport david belle

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja ćwicze tylko okazyjnie jak sie jakaś fajna przeszkoda napatoczy a trików umiem bodajże 9 ale ich nie wypisze bo nie wiem jak sie je pisze , aiem tylko jak się ja mówi a niechciałbym wprowadzać was w błąd . A co do samych trików to umiem tylko te najłatwiejsze które nie wymagają jakiegoś wielkiego poświęcenia . A ćwiczyć to nie ćwicze dla szpanu ale dla siebie , bo moi kuple cały czas jekchis trików nowych sie nauczają więc nie chcę zbytnio odstawać , mimo iż na początku parkoura nie lubiłem , myslałem ze tylko jacys idioci chcę się popisac i przy okazji złamać karka. Dzisiaj mam trochę inne podejscie do tego , mimo to dalej jakoś za tym nie przepadam , przez co możecie sie dziwić ze to trenuję....ale cuż , niektóre triki naprawdę fajnie wygladają




SSJ-ddkiller napisał(a):
sport
to to jest sport ??

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Filippo napisał(a):
to to jest sport ??
W żadnym wypadku. W Parkourze nie ma rywalizacji.
SSJ-ddkiller napisał(a):
parkour to sztuka pokonywanie pszeszkód ktore wy mijacie codzieninie ciągłe szukanie nowych miejscowek
A ja się śmieję... Żałosne.

Obraz
PALATIAL REGALIA
pawlakko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pawlakko
Wiek: 29
Dni na forum: 5.989
Posty: 10
JA UPRAWIAM PARKUR OD DRUGIEJ POŁOWY LATA 2007 I JESTEM CAŁKIEM CAŁKIEM UMIEM (BIE UMIEM PISAC NAZW WIEC NAPISZE WYMOWE :p) LEYZY LEYZY TURN A2 A2 Z OBKRĘTEM KINKONG MONKEY OBRÓT NA LAWCE UCZE SIE NA DRZEWIE NASZA SZKOŁA TO CWICZY LECZ PODSTAWOWKA NAZW ICH EE.... PSEUDO PARKUROWCAMI A CO DO TEGO CO UMIEM UMIEM JESZCZE INNE UCZE SIE SALTA W POWIETRZU I TAKIE TAM CHCECIE TO PISZCIE
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
pawlakko napisał(a):
JA UPRAWIAM PARKUR OD DRUGIEJ POŁOWY LATA 2007 I JESTEM CAŁKIEM CAŁKIEM UMIEM (BIE UMIEM PISAC NAZW WIEC NAPISZE WYMOWE :p) LEYZY LEYZY TURN A2 A2 Z OBKRĘTEM KINKONG MONKEY OBRÓT NA LAWCE UCZE SIE NA DRZEWIE NASZA SZKOŁA TO CWICZY LECZ PODSTAWOWKA NAZW ICH EE.... PSEUDO PARKUROWCAMI A CO DO TEGO CO UMIEM UMIEM JESZCZE INNE UCZE SIE SALTA W POWIETRZU I TAKIE TAM CHCECIE TO PISZCIE
._.
1. Parkour - nie parkur...
2. "Parkuru" sie nie uprawia...
3. Długa droga przed tobą, najpierw jednak radzę ci "pouprawiać słownik języka ojczystego"...
4. A ty jesteś prawdziwym "parkurowcem"?
5. Salta nie zaliczają się do PK...
6. Edytuj posty.
7. Po co ten Caps?
8. Się znaczy: Jak się dodaje Avatary? A no w profilu na dole strony.
9. Żal...
10. Pozdrawiam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Weźcie mi wytłumaczcie dokladnie na czym to polega to tez bede to robil, ten cały Parkour Sory , ale jestem w tym Zielony ( jak co po niektorzy na tym forum ;p ). Chodzi tu o bieganie , skakanie przez mury i tym podobne ??
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ishi, wejdź na PKNH, strona klanu z Nowej Huty, moich znajomych ;p, Tam z lewej strony masz "PARKOUR", kliknij w to i... miłego czytania

Gdyby co, nic tu nie reklamuję, po prostu uważam, że ci chłopcy mają idealną wiedzę na ten temat, którą zamieścili w tym tekście.

Pozdrawiam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Parkour jest to sztuka efektywnego przemieszczania sie w dowolnym terenie z wyznaczonego sobie punktu A do punktu B pokonując wszystkie napotkane przeszkody technikami Parkour. W Parkour nie chodzi tylko o naukę technik, ale także o rozwijanie wszystkich cech potrzebnych nam do wykonywania ich (szybkość, kondycja, zręczność), oraz kształtowanie charakteru. Ważnym aspektem jest trening siłowy.

Z linku Boss'a.

Pozdrawiam

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dzięki Wam za informacje, wydrukuję sobie całe info o tym Dużo tych informacji jest na tej stronce hehe Niezłych masz znajomych, Daichi ^ ^"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
po pierwse sport ten nazywa się parkour i nie polega na pszeskakiwaniu z dach na dach

parkour to styl ucieczki wymyslony przez zolniezry w vitnamie
Sam jednak sport wymyslil david belle i stalo sie to bardzo popularne we francji
a to ze ktos sobie 3 filmy obajrzal i uwaza sie za znawce to po prostu zall

POzDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
SSJ-ddkiller napisał(a):
po pierwse sport ten nazywa się parkour i nie polega na pszeskakiwaniu z dach na dach

parkour to styl ucieczki wymyslony przez zolniezry w vitnamie
Sam jednak sport wymyslil david belle i stalo sie to bardzo popularne we francji
a to ze ktos sobie 3 filmy obajrzal i uwaza sie za znawce to po prostu zall

POzDRO
Żalem powinno określać się posty takie jak twoje.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » » Le Parkour
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook