Forum Dragon Ball Nao

» Znaczenie avatarów i podpisów

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
avek: od pewnego czasu czuje się na forum jakoś inaczej...troche jakbym tu nie pasowała kobieta patrząca przez małe okno pokazuje...coś jakby chęć byća z innymi w jej oczach widać samotność i dlatego eybrałam ten av...

podpis: może nie zbyt fajny ale lepszy od poprzedniego. Pisząc go akurat byłam w połowie "piły 2" ;p właśnie próbuje go zmienić na coś ala klątwa

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Moj avatar przedstawia Cella mojego ulubionego wojownika wsrod zlych

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Podpis : Jest to mała refleksja na temat życia, oraz sposoby, w jaki ludzie postrzegają pewne osoby. Piosenka autorstwa Comy ...

Avatar : Przedstawia Edwarda Elrica z FMA. Wybrałem go, gdyż bardzo spodobała mi się ta postać, zarówno z charakteru, jak i z wyglądu (nie nie lubie chłopców). Podpis na avatarze jest dla rozweselenia, oraz pokazania jaki to Ed jest pies na babki

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Podpis:nic nie przedstawia, bo go nie ma
avatar:widnieje na nim Kakashi, moja ulubiona postać z Naruto. Trochę się naszukałem zanim go znalazłem. Spojrzałem i spodobał mi się.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Podpis: niedługo coś się wymyśli

Avek: Przedstawia moją ulubioną postać z anime, L - takiego detektywa , który tropił Kirę w Death Nocie. Także bardzo mi się spodobał ze wzglkędu na kolorystykę
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Avek - Przedstawia jak z resztą widać samotnego gościa nad morzem, długo nie szukałem, było na 1 stronie w GoogleGrafika pod hasłem "Lonely". Jedynie przerobiłem to na avatar i dodałem nick [czcionka Base 02].

Sygnatura - rowniez długo nie szukałem, jedynie przerobiłem na sygnaturę i zmniejszyłem nasycenie do zera, bo obrazek był w sepii.

Podpis - 2 zwrotka piosenki "Jem - 24" i to właśnie ten cytat zainspirował mnie do szukania obrazów tego typu [sig i av]. Strasznie mi się spodobał, teraz pasuje mi do sygnatury, ale za niedługo będę ją zmieniał, więc cytat też pewnie pójdzie won

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
avatar: przedstawia Vasha z Triguna, szukając sobie najodpowiedniejszego dla mej osoby avatara trafiłem na niego, oczywiście spodobał mi się bo widać w nim zadumę i spokój, po prostu pełne wyluzowanie bohatera, po za tym ten rewolwer przy twarzy dodaje trochę klimatu

podpis: to jest wyrywek bodajże z jakiegoś tekstu piosenki z Cowboy Bebop, który diabelnie mi się spodobał, taka mała refleksja a jak cieszy, w sumie takie przesłanie z prawdą

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Avatar jak i sygnatura przedstawia obecnie moją ulubiona postać w anime o tytule Bleach który obecnie chętnie oglądam i jest to anime który mnie "wciągnął" może nawet bardziej niż DB... Szczególnie ten wspaniały humor Matsumoto, ale nie o tym mowa... No więc Yoruichi zafascynowała mnie przede wszystkim zdziwieniem ^^ jakie towarzyszyło mi gdy ten kot okazał się kobietą, a później to chyba umiejętności i gracja ruchów... Uroda też jest jej pozytywną cechą

Podpis - Jak łatwo można się domyślić to kolejnośc moich ulubionych jak dotąd
postaci kobiecych, Męskie postacie to Arrancar - Uluquiorra ale ta postać jeszcze
dokładnie nie została pokazana więc wstrzymam się z werdyktem...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Mój avek przedstawia moją ulubioną postać z DB czyli Gohana. Bardzo mi się spodobał ten avek gdy go znalazłem po parogodzinnym przeszukiwaniu zasobów Internetu . A podpisy... hmmm pierwszy nie będę mówił co dla mnie znaczy bo to dość osobista sprawa.... a drugi... no cóż tak uważam, choć jestem życiowym pesymistą.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Avatar: Jak się pewnie domyślacie, my beloved avie to Lenore- postać z mojego ulubionego serialu animowanego. Zaręczam, że jest on dopasowany do sygnatury ponieważ ta zawiera końcowy fragment wiersza E. A. Poe "Lenore" w oryginale.
Ponieważ absolutnie nigdzie nie mogę znaleźć tłumaczenia, zrobię to samemu <ale rytmu nie uda mi się osiągnąć...>
"Nie bijmy w dzwon, niechaj jej dusza, pośród uświęconego mirtu
wzniesie się precz z przeklętej Ziemi
I ja- wśród nocy me serce jest lekkie- żałobnych hymnów nie wskrzeszę
Lecz pozwolę aniołowi na jej lot, razem z hymnem dawnych dni"

Przykro mi, poeta ze mnie żaden, ale to z grubsza to właśnie znaczy.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak więc ja coś dorzucę od siebie. Avek ten oznacza postać z anime- ojca Uzumakiego Naruto - Yondaime'a, który zginal przez liska.
Sygna przedstawia atomiast Gaarę w towarzystwie kilku ładnie przedstawionych dziewcząt .

Podpi, właśnie, jest to tekst pewnej piosenki ( z hip - hopu - tak tak ). Oznacza, że picie przy otwartym oknie, na 7 piętrze może mieć złe konsekwencje Taki mały morał dla pijących na tym forum , mieszkających wysoko ^^
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ishido napisał(a):
Sygna przedstawia natomiast Gaarę w towarzystwie kilku ładnie przedstawionych dziewcząt .
Zabójcze połączenie

Ja obecnie jestem żywą reklamą nowej płyty Larciaków, czyli "Kiss". Poza tym, uwielbiam kolor czerwony, stąd w moim profilu tak krwisto. Sygna przedstawia cały zespół, a avek Tetsu z teldysku do "I Wish".

W podpisie mam bardzo mądre słowa, które przytoczył Focus podczas naszej "rozmowy przez PV". Uważam, że niosą ze sobą piękną prawdę i dotyczą także mnie. W zasadzie dotyczą też 90% populacji ludzkiej. Pozostałe 10% to idealne Vipy.

Pozdrowionka

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
Ja mam manię na punkcie psów. teraz coś we mnie weszło i bardo chcę pokazać,że psy są bardzo ważne w moim życiu. tak więc :

AVEK to ja- Sprite. Zrobiłam inny avek taki jak ten co mam teraz a w rogu piesio , ale nie chce mi się ustawic (jakiś błąd)


PODPIS obrazek ze psiakiem- labladorkiem oraz słynne zdanie chyba z Pedigree. Jest też prośba którą , mam nadzieję, że chociaż trochę wypełnicie.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Avatar: nawiązujący do mojego tytułu w Shimazu xD Powieszony banan - to z kolei nawiązanie do mojego 666 dnia na Nao, a to wszystko na czarnym tle, aby choć trochę pasowało do sygny.

Sygnatura: tak naprawdę nie wiem co mną kierowało gdy ją tworzyłem, może moje zamiłowanie do samotnych, wieczornych wędrówek i czerni, może chęć zrobienia czegoś prostego, a może wciąż gdzieś tam w środku czuję się samotny...? Nie wiem, ale efekt mi się spodobał, więc zamieściłem ją tu.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Avatar: Satriani. Jeden z największych artystów na świecie.

Sygnatura: tak naprawdę nie wiem co mną kierowało gdy ją tworzyłem, może moje zamiłowanie do samotnych, wieczornych wędrówek i czerni, może chęć zrobienia czegoś prostego, a może wciąż gdzieś tam w środku czuję się samotny...? Nie wiem, ale efekt mi się spodobał, więc zamieściłem ją tu.
Ucieeeeeeekać! Emoooo!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Szarak napisał(a):
Ucieeeeeeekać! Emoooo!
NIKT MNIE NIE ROZUMIEEEE!!!!! IDĘ SIĘ POCIĄĆ! NIE PRÓBUJCIE MNIE POWSTRZYMAĆ!!!!

A na poważnie, to większej obelgi nie mogłeś znaleźć...:p

Sorry za OT.

=*

Obraz
PALATIAL REGALIA
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ok. co do podpisu który ostatnio się zmienił , to jest to odnośnik do księgi Habakuka w Starym testamęcie. Jak komuś się chce sprawdzić , to polecam

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sprawdziłem, dobry. Tylko nie wiem czy jest jakaś różnica pomiędzy przekładem w Biblii Tysiąclecia i tym w Brytyjce.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Znaczenie avatarów i podpisów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook