Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Heh, tak wiec zaistnial maly problemik Organizacja Akatsuki zostala stworzonado tego, zeby zlapac wszystkie Bijuu i jakas moc uzyskac czy cos podobnego. Potrzebuja do tego wszystkeigo wszystkich 9 potworkow, lecz jezeli okaze sie, ze jednego z nich ma Lider Akatsuki, wszystko padnie, albo moze chodzi Painowi o to, by przywlaszczyc dla siebie moc innych Bijuu ?? Nie jestem do konca pewien. A, i szkoda, ze tak szybko sie skonczyla walka pomiedzy Itachim, a Sasuke, praktycznie w ogóle [ ort! ] jej nie bylo...
w ogóle [ ort! ], to trzyman kciuki za Erotomanskiego Sennina, by chociaz przezyl spotkanie z "Bogiem"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Niech tylko zginie, to zrobię rysownikowi (jak_mu_tam, nie pamiętam ) taki wjazd na maskę, że HEEEEEEEEEEEEEJ!

A tak w ogóle, to niech mi ktoś wytłumaczy, o czym jiraya rozmawiał z tym zwojem- żabą, co ją wypluł? Wiecie, wtedy kiedy przesłuchiwał tamtych dwóch kolesi. Albo jeszcze lepiej- poda mi linka do spolszczonego chaptera, to sam przeczytam. Ta rozmowa, to jedyny fragment, którego po angielsku nie kumam
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Według Jirayi, pieczęć Naruto ma jakby to powiedzieć dwie fazy. Minato(czwarty) rozdzielił czakrę Kyuubiego na dwie formy: ying i yang, czyli dobrą i złą. Naruto ma w sobie cześć dobrą, lecz klucz do części Yang znajduje się w brzuchu tej żaby (czytaj zwój). Według tego zwoju, Naruto będzie w stanie używać jakieś, bliżej na razie niesprecyzowanej, potężnej techniki. Żaba uważa, iż to nie jest jeszcze czas dla Naruto, lecz Jiraya chcę, by po jego potencjalnej śmierci, żaba zamieszkała we wnętrzu Naruto, dając tym samym także dostęp do wielu technik, znanych pustelnikowi. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^Taki rozwój sytuacji dziwnie sugeruje mi śmierć Ero-sennina, a szkoda, bo go lubię. No, ale śmierć takiej osoby na pewno wniesie coś ciekawego do fabuły. Wtedy Naruto przejmie jakieś techniki Jirayii, co pewnie będzie oznaczać zbliżający się koniec tego anime.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Czyli innymi słowy, jeśli "żabka" wbije się w Naruto, ten będzie w stanie używać technik Jirayi? Bez przeszkolenia, tylko dzięki temu zwojowi? No to -niestety- ze względu na dobro scenariusza i potencjalne korzyści [ ort! ] dla Naruto z powodu otrzymania zwoju, nie wróżę Jirayi pomyślnego zakończenia najbliższej konfrontacji Nie wygląda to za różowo.... Tak czy inaczej-

Dzięki za wyjaśnienia, Focus! Teraz wszystko rozumiem!

co pewnie będzie oznaczać zbliżający się koniec tego anime.
Coś się w takim razie autor dziwnie śpieszy z zakończeniem, sądząc z tego jak długo się akcja rozkręcała na początku... Ja liczę na to, że jeszcze co najmniej drugie tyle będzie! Za dużo wątków nie powinno sięza szybko wyjaśniać.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Lider Akatsuki nie przegral dotychczas zadnej walki, a zapewne walczyl juz z poteznymi przeciwnikami, wiec to spotkanie nawepno Jiyrai na zdrowie raczej nie wyjdzie

Co do Naruto, to nie uwazacie, ze troche za szybko uzyskalby i za latwo, nowa, potezna moc?? LEpiej dal niego byloby , gdyby sam o wlasnych silach trenowal, tak jak z tą manipulacja naturą chakry, niezle mu ta techniak wyszla...

Jendak w sumie to moze stanowiloby klucz i Naruto opanowalby ta przekleta pieczec Kyubiego i moglby wykorzystywac jej moc do walki i dzeiki temu moglby pokonac Paina i slugusow ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
Co do Naruto, to nie uwazacie, ze troche za szybko uzyskalby i za latwo, nowa, potezna moc??
I tak szybko już osiągnał wielką moc. Rasengan, przywołanie Gamabunty, Kage bunshin. Anime jest nastawione na szybki rozwoj siły Naruto, więc pewnie i tak się stanie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Joe Weider napisał(a):
I tak szybko już osiągnał wielką moc. Rasengan, przywołanie Gamabunty, Kage bunshin. Anime jest nastawione na szybki rozwoj siły Naruto, więc pewnie i tak się stanie.
To jedno z najśmieszniejszych rzeczy jaką czytałem w tym dziale ... no przepraszam bardzo, ale Naruto przez 3/4 życia był leszczem. Gdy w końcu ktoś go zaczął uczyć(Jiraya) okazało się, że ma jakiś talent. Jednakże sama manga, jest skupiona głownie nie na Naruto, ale na postaciach typu Sasuke, które są rozwalane w 3 dupy i mają obecnie super hiper moce, podczas gdy Naruciak prawie że stoi w miejscu ... Naruto jest moim zdaniem i zdaniem wielu zaniedbaną postacią ... coś mu się należy w końcu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^^No właśnie 3/4 życia był leszczem, a po treningach jest jedną z najsilniejszych postaci, mimo, że jego talent jest mniejszy od tego jaki posiada Sasuke. Moc osiągał szybko i na skróty nie kiedy(Rasengan), pod wpływem ekstremalnych warunków(przywołanie Gamabunty), wykradając zwój(Kage bushin) choć oczywiście nie można, że nie trenuje, w końcu spędził 2,5 roku z Jirayią. Zresztą Naruto jest główną postacią, więc będąc leszczem musi w końcu stać się kozakiem nawet na skróty, ma oczywiście talent choć nie taki jak Sasuke, więc, żeby być od niego lepszym, musi mieć po prostu więcej szczęścia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Porównaj sobie Naruto i Sasuke ... ten drugi dostał sharingana, cs, potem jeszcze był kształcony przez oro, ma moc oro, dodatkowo zna juz mangekyuu ... i jeszcze ma zdolność regeneracji, plus wzywa Mande ... teraz ma coś, co jest jeszcze lepsze od Mangekyuu, ale kryje to ... a Naruto od poczatku Shippudena dostał jeden trening, gdzie ma nowy Rasengan ... i to jest koniec. Dziękuje.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
plus wzywa Mande

Jescze jedno, zaczekaj. Manda chyba została unicestwiona przez Potężny , "ostatni" wybuch Deidary, tak więc chyba juz nie moze przywolac wężyka? No, chyba , ze są jakieś w zastępstwie ?
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
W końcu się doczekałem nowego chaptera. Zara, który to już? ... 373? Chyba... No, w każdym razie dowiadujemy się tylko o nowym "sharinganie" i nic więcej. Nawet nie walczą A co gorsza zbyt wiele do fabuły ten najnowszy chapter też nie wniósł. Nooo, może poza tymi teoriami typu "future Naruto"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ty chyba nie rozumiesz tego chaptera... Weź go przeczytaj jeszcze raz...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Taki jakiś taki sobie chapter. Dowiadujemy się o przeszłości Nagato - Paina i tyle. Dopiero pod koniec haptera coś ruszyło. Ciekawie może być w kolejnym chapterze - 374 . Trzymam kciuki za Jiraiyę , w końcu [ ort! ] musi przezyc ktoś starcie z Painem ;p
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.889
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ależ zacofanie w tym temacie. O ludu. A ja już jestem po 381 pierwszym chapterku i kurcze coraz bardzioej się wkurzam. Walka Zbola z Painem za długo trwa, choć sporo dowiedzielismy się. Umiejętności Paina są zdumiewające, tylko zastanawiam się jak to naprawdę jest. Czy jest to Nagato czy może Yahiko (chyba tak się pisało). W każdym razei bardzioej zdumiewające jest to, że wszystkie ciała prócz jednego to ciała shinobi, z którymi walczył Zbol i ich pokonał .

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Właśnie, ostatnie chaptery są genialne. Też sądzę, że wlaka trwa już spory kawałek, jednak przeciwnicy są tka potężni, że szybko nie dadzą sobie odpuścić. Heh technika Reenigan związana jest coś z duszami, przemieszczenie bodajże, więc może o to tu chodzi. Ci przeciwnicy, którzy zginęli, dostali po kawałku duszy Paina czy tego Nagato, już sam nie wiem i żyją jako jedna istota. Naprawdę zadziwiająca technika, heh. poza tym [ ort! ] to jedna z najpotężniejszych rzeczy w świecie Naruto.

Co d o381 chaptera ciężko powiedzieć co się stanie. Jedyną drogą dla Jirayii wydaje się już tylko ucieczka, ale widząc ostatnią stronę tego rozdziału, ciężko uwierzyć, że uda mu się z tej walki przeżyć i ucieć do wioski Ukrytego Liścia. Jednak mocno trzymam za to kciuki, w końcu [ ort! ] ten zboczek jest jednym z moich ulubionych bohaterów

Myślę, że w następnym chapterze wszystko się już wyjaśni. Pozostaje jeszcze kwesta Sasuke i Itachi'ego. Mam nadzieję, że to nie jest kolejny klon i walka stoczy się naprawdę pomiędzy dwoma skłóconymi braćmi. Coś przeczuwam , że Sasuke ciężko będzie z niej wyjść w jednym kawałku, tak samo jak walka z Tobim i drużyną Kakashi'ego. Myślę, że kilka ofiar na pewno [ ort! ] się trafi i tam.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.889
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja myślę, że Pain albo kipnie razem ze Zbolem albo Sam ledwo przezyje. Co do walki Itachiego i Sasuke, to na pewno [ ort! ] będzie tak, że Itachi będzie próbował do czegoś wykorzystać saska. Słyszłem kiedyś, że jest możliwość przyzwania potężnego Bijuu jednak potrzeba do tego trzech użytkowników MS - ale to niepotwierdzona niczym plotka. Co do walki z Tobim to tu się będzie działo.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Draqun napisał(a):
Ja myślę, że Pain albo kipnie razem ze Zbolem

raczej an to jest już mała szansa, gdyż ci dwaj Sanniny rozkazali Jirce uciekać, tak więc nie ma większych szans z nimi, co więcej cała szóstka ma w oczach reenigany, więc jego szanse i tak były małe na zwycięstwo.

Draqun napisał(a):
Itachiego i Sasuke, to na pewno [ ort! ] będzie tak, że Itachi będzie próbował do czegoś wykorzystać saska.
wątpię, Sasuke tak zapałał wolą zemsty, widzi tylk ow oczach śmierć Itacza

Draqun napisał(a):
Słyszłem kiedyś, że jest możliwość przyzwania potężnego Bijuu jednak potrzeba do tego trzech użytkowników MS - ale to niepotwierdzona niczym plotka.

A nie trzeba do tego wszystkich Bijuu ? Jedno mnie zastanawia, kto ma w sobie 8-ogoniastego ?? Tylko tego nie udało się jeszcze schwytac Akatsuki o ile pamiętam.

Draqun napisał(a):
Co do walki z Tobim to tu się będzie działo.
oj będzie To główie dzięki niemu został pokonany 7-ogoniasty hehe
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.271
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Draqun napisał(a):
Itachi będzie próbował do czegoś wykorzystać saska.
Incest yaoi! \m/

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.136
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Niestety nasz Jira nie żyje chociaż szkoda, bo mógł jeszcze Naruto czegoś nauczyć. Ina dobre rozkręcają się walki Uchiha Sasuke vs. Uchiha Itachiu oraz Naruto i Spółka vs. Tobi.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook