Forum Dragon Ball Nao

» DB Nao After Future ;)

Strony:   1, 2

DB Nao padnie:

DB Nao padnie:
wraz z braćmi Lechem i Jarosławem :D 2,86% 1 2,86%
w 2009 roku 2,86% 1 2,86%
gdy jakis pajac uzna iż demoralizuje młodzież 0,00% 0 0,00%
od kilku celnych strzałów hakera 5,71% 2 5,71%
między 2012 a 2016 2,86% 1 2,86%
gdy Gotenks popadnie w alkoholizm ;) 20,00% 7 20,00%
gdy Calibra poraz 20 poprosi o zmiane nick'a 0,00% 0 0,00%
pod sterta moherowych beretów 2,86% 1 2,86%
pod naciskiem funkcjonariuszy ABW 2,86% 1 2,86%
po kilku ocnych drinkach 0,00% 0 0,00%
gdy Pudzian sie dowie, że Goku jest mocniejszy 14,29% 5 14,29%
gdy Mandaryna wyda nową płytę ;) 2,86% 1 2,86%
dowiedziawszy się że Tadeusz Rydzyk był kobietą 2,86% 1 2,86%
DBNAO nie padnie, DBNAO położy się do łóżka by się zdrzemnąć 14,29% 5 14,29%
DBNAO padnie dopiero wraz z ostatnim klanem ;( 5,71% 2 5,71%
ofiarą gwałtu 14,29% 5 14,29%
śmiechem 5,71% 2 5,71%
Wszystkich głosów: 35
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Kiedyś z pewnością ... ale jeszcze nie teraz. Jeżeli miałoby paść, to pewnie za sprawą Gotenksa. Lecz nie wnikam już, jaki by miał wjazd na chatę, od wszystkich forumowiczów za to:P. Zresztą, DB Nao jest jak Lassie - zawsze wraca. Oby żyło jak najdłużej ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
DBNao mam nadzije, że przez długie lata będzie funkcjonować ciekawe co Gotenksun zrobi jak będzie miał 24 lata w tym wieku chyba nie będzie prowadził DBNao
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.235
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
z pewnością pod stertą moherowych beretów...


ale tak na serio to pewnie z czasen nie będzie kto miał pisać na forum i zostanie ono zamknięte.
jets jeszcze opcja że przez Gotenksa i to jest również bardzo możliwe
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Sprite18 napisał(a):
ale tak na serio to pewnie z czasen nie będzie kto miał pisać na forum i zostanie ono zamknięte.

albo po prostu martwe, może za kilka lat będą jeszcze pisały jakieś niedobitki i tyl, ale myślę, że to się może zdarzyć hmm uu 4-5 lat ?

Sprite18 napisał(a):
jets jeszcze opcja że przez Gotenksa i to jest również bardzo możliwe
No, jak zabiorą te Jego kupki i kapelusz z krowich placków, to jest wielce prawdopodobne.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ale się ten temat jakiś taki dołujący zrobił...
Szczególnie ten fragment:
Ishido napisał(a):
albo po prostu martwe, może za kilka lat będą jeszcze pisały jakieś niedobitki
Aż straciłem wiarę w człowieka...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Pieprzycie od rzeczy ... z pewnością kiedyś będzie taki czas, że wielu z nas odejdzie, ale na nasze miejsce przyjdą nowi. Trudno ... era DB mineła i trzeba się z tym liczyć, że będzie coraz to mniej ludzi chętnych, do odwiedzin, ale póki przemysł nakręca młodzież i dzieci na DB, póty będzie jeszcze ok. Nie ma się co łamać, jeżeli Gotenks nie zechce to być może, ktoś kiedyś podejmie jego dzieło dalej ... szkoda takie coś niszczyć.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.154
Posty: 64
Skąd: NT
Gdy Pudzian sie dowie, że Goku jest mocniejszy , a może on wie... Co z nami będzie?? Straszne rzeczy będą się dziać. Gotenks pewnie koksy będzie sobie robił. Chociaż szkoda, że nie ma: Gdy Czarny Iwan zatańczy chrześcijanin tańczy jumpstylem.

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
ale na nasze miejsce przyjdą nowi.
inne Gotenksy ._., na serio, to może i przyjdą nowi, jeżeli znowu zostanie puszczone DB w tv

Focus napisał(a):
era DB mineła
dobre kilka lat temu już...

Focus napisał(a):
ale póki przemysł nakręca młodzież i dzieci na DB,
o tak, wychodzi ciagle DB na dvd w coraz to lepszej jakosci i różne gierce,m oze dzieki temu stronka nie wymrze ;p

Focus napisał(a):
Nie ma się co łamać, jeżeli Gotenks nie zechce
wątpię, ile to już lat tą stronę prowadzi i jakoś mu się to nie znudziło ;p

paintball_0 napisał(a):
Aż straciłem wiarę w człowieka...
nie dramatyzuj ;p To tylko takie luźne przypuszczenia
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
DB żyje, dopóki żyją jego fani- wierni fani. I ci właśnie fani będą na 100% kontynuować tą stronę lub po prostu nadal ją odwiedzać, jak teraz, jestem tego pewny. W końcu (jak dla mnie) to najlepsza strona o DB jaka istnieje, więc czemu miałaby przepaść?? Nie widzę tu problemu. Była jest i będzie pozdro all
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
RemaZ napisał(a):
to najlepsza strona o DB jaka istnieje
Też tak sądzę, a pierwszy raz na nia wszedłem jakies 5-6 lat temu i już stwierdziłem, że jest bbbest;p A to, że dużo ściągniete jest z kawaii 100 % ( jak mniemam) to nic ;p Kiedyś to właśnie z tej strony zasysałem pliki,chociaz do bani to teraz, jak pomysle, jest ;p Sporo tapet tu jest, al
RemaZ napisał(a):
więc czemu miałaby przepaść??
e brakuje hentai ... NA wielu stronach DB widzialem takie ...

jakby miała zapaść, to mogłaby przepaść...

RemaZ napisał(a):
pozdro all
jo jo ziomek joo ;p
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
dobre kilka lat temu już...
Gdzie? Może minęła, ale w Polsce, na Zachodzie bliskim i dalekim DB nadal jest on-line.

Ishido napisał(a):
o tak, wychodzi ciagle DB na dvd w coraz to lepszej jakosci i różne gierce,m oze dzieki temu stronka nie wymrze ;p
Tak, tylko szkoda, że nie u nas...

Ishido napisał(a):
inne Gotenksy
W Polsce, tak wielkich i inteligentnych fanów DB, jak ja, nie ma niestety zbyt wielu, a co dopiero za tyle lat ;p

Ishido napisał(a):
Kiedyś to właśnie z tej strony zasysałem pliki,chociaz do bani to teraz, jak pomysle, jest
Kiedyś wiesz jak to było

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gotenkskun napisał(a):
Gdzie? Może minęła, ale w Polsce, na Zachodzie bliskim i dalekim DB nadal jest on-line.
niomik, właśnie w Polsce.. Jednak jeszcze te największe 2 serwisy jakoś daja sobie radę: DBNao i DB4ever ( to nie reklama), dzięki tym dwóm stronom nic straconego nie jest. Obydwie strony juz mają spory staż i ani sni im sie zejść z areny ( bananow ?)

Gotenkskun napisał(a):
W Polsce, tak wielkich i inteligentnych fanów DB, jak ja, nie ma niestety zbyt wielu, a co dopiero za tyle lat ;p
co za skromnota ^^"

Gotenkskun napisał(a):
Tak, tylko szkoda, że nie u nas...
ekhm, od czego są fani?

Gotenkskun napisał(a):
Kiedyś wiesz jak to było
chyba samo info i takie pierduły ;p Dopiero potem nastąpiło era multi ^^" Heh, jak sobie przypomne ile stron DB zniknelo swietnych, az sie robi smutno. Niektorzy deklaruja, ze nie odejda od sceny DB na dlugo, beda prowadzic strony az do nie wiadomo kąd, a jednak jest inaczej...
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Zaznaczyłam DBNao nie padnie, tylko położy się do łóżka by się zdrzemnąć. A tak na poważnie? To jak gdzieś Franek napisał, to forum jest w stanie agonalnym. Postów coraz mniej dziennie, coraz mniej osób wchodzi na to forum. Chociaż może to sprawa przejściowa...? Jak ktoś nowy dochodzi to przeważnie od razu znika. Co innego w SB, tam to nie jest aż tak źle Forum... sądzę, że będzie istnieć tak długo póki będą na nim ludzie chcącym na nie wchodzić, póki będą osoby chcące się wypowiadać, czy uczestniczyć w SB(tam to nie jest aż tak pusto), czy je tworzyć. Póki będą osoby które będą dbały o porządek, próbowały rozkręcić forum. Póki będzie chociaż jedna osoba która będzie chciała na nie wchodzić(no dobra, z tą jedną osobą przesadziłam trochę). Póki będą istnieć klany. Póki chociaż będzie garstka osób które będą wchodzić i się udzielać(czy to w SB, ustępie, czy innych działach). Ja bym nigdy nie chciała padnięcia forum, niestety ono prędzej czy później będzie musiało paść. Ale cóż? To tutaj jestem od ponad 1,5 roku i jestem bardzo aktywna, na większości for znikałam po rejestracji, kilku dniach czy napisaniu 1-2 postów. Tylko w tym forum znalazłam ,,to coś" co mnie wciągnęło. A jeżeli np. forum kiedyś padnie? No cóż, ja sądzę , że to forum będzie żyło póki będzie pamięć o nim.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Zaznaczyłam "ofiara gwałtu" gdyż ta odpowiedź wydaje mi się być najbardziej prawdopodobna.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Nao After Future ;)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook