Forum Dragon Ball Nao

» Przepis na szybsze otwieranie stron w FF

Strony:   1, 2
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Właśnie ta metoda, którą opisał Ishido (tak zwana rezerwowalność pakietów w gpedit.msc), sprawia, że net średnio chodzi o 20 procent szybciej, gdyż właśnie standardowo 20 % jest ograniczane.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Ishido napisał(a):
Tzn. mi się żadne usuwanie sprzętu nie uruchomiło, wszystko dobrze chodziło ... Nie wiem, co jest
Może walnij tego restarta, to pomoże. Ja często miewam takie coś ( bezp. usuw. ) i mi to nie przeszkadza w sumie.
teoretycznie mi to nie przeszkadza, ale nie lubie miec zbednych ikonek na pasku xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.213
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jestem świeżo po zastosowaniu metody zaproponowanej przez Ishido. Net zawsze chodził u mnie szybko, więc wydawało mi się, że to pomoże w niewielkim stopniu. I rzeczywiście, wiele się nie zmieniło, lecz różnica jest wyczuwalna. Żadne cudeńka mi nie wyskakują, więc polecam.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Widzicie, czasami potrafię czymś dobrym zarzucić. Jak znajdę coś jeszcze dobrego , aby szybciej Wam chodził net a nawet i transfer przyspieszyć, od razu dam sposób Ja musze stwierdzić, że u mnie ta zmiana o 20% także coś dała, ale , że ściągam non stop pliki, nie zauważyłem tego zbyt mocno.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.150
Posty: 238
Skąd: ...
CUD!
Po grzebaniu w parametrach żeby przyspieszyć komp <na co komp przyspieszał, ale otwieranie stron nie> nareszcie HURRA!

Dzięki ci, dobry człowieku!

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Przyśpieszyło mi to FireFoxa
Dzięki!

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Przepis na szybsze otwieranie stron w FF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook