Forum Dragon Ball Nao

» Charakter

Strony: 1, 2  

Jaki masz charakter?

Jaki masz charakter?
praworządny dobry 3,64% 2 3,64%
neutralny dobry 14,55% 8 14,55%
chaotyczny dobry 18,18% 10 18,18%
praworządny neutralny 9,09% 5 9,09%
neutralny 18,18% 10 18,18%
chaotyczny neutralny 23,64% 13 23,64%
praworządny zły 5,45% 3 5,45%
neutralny zły 7,27% 4 7,27%
chaotyczny zły 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 55
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zastanawia mnie, jak oceniacie swój charakter w dziewięciostopniowej skali D&D? Czy skłaniacie się ku dobru, starając się przede wszystkim pomagać bliźnim, złu, koncentrując się na szkodzeniu innym, czy może Was to nie obchodzi i dbacie tylko o siebie? Czy kochacie porządek, pedantycznie zaplanowane życie, czy wolicie działać pod wpływem impulsu i 'płynąć z prądem'? A może staracie się doprowadzić do jednego z tych stanów, lecz skłaniacie się ku drugiemu?

Od tego, jacy sami jesteście, zależy, jaką postać w RPG i cRPG dobrze się Wam prowadzi. Ja osobiście nie wiem do końca, czy jestem dobry, czy zły, ale jednego jestem pewien: należę do grona osób praworządnych. Jestem skrajnym pedantem, a wszystko wokół mnie musi być całkowicie zgodne z prawami, które wyznaję.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Chaotyczny dobry jestem, a przynajmniej tak mi się wydaje. Dobra jestem z natury - po prostu nie potrafię czynić zła. Nie żebym świętą była.
Dalej mówiąc nie jestem praworządna - nakładałoby to na mnie granice jakich nie lubię. Robię to co lubię robić i tak się zachowuję, ale też zawsze staram się patrzeć na drugiego i nie robić czegoś co mogło by go zranić. Nie jestem też neutralna bo nie potrafię patrzeć bez uczuc na innych, zawsze się przejmuję itd. Poza tym ogólnie lubię spontaniczność, ale oczywiście z zachowaniem granicy dyktowanej przez rozsadek.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Zaznaczyłem chaotyczny dobry. A czemu ?? Ogólnie jestem spokojny, nie staram się nikomu zawadzać, ale kłopot w tym, że niezawsze tak jest . Czasem coś we mnie wstępuje i robie się nieprzyjemny, nawet bardzo. Ogólnie to zależy od mojego nastroju (co chyba jest oczywiste); zastanawiałem się nad zaznaczeniem neutralnego bo zdarza się, że jestem zupełnie obojętny na wiele spraw lecz z drugiej strony innymi też się za bardzo przejmuje, a więc myśle, że dokonałem słusznego wyboru

P.S. W grach prawie zawsze prowadze postacie praworządne dobre

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zdziwiła mnie Twoja decyzja, Kamilu. Na forum zachowujesz się jak avoral (czy inny guardinal), więc pasujesz idealnie na neutralny dobry. Czyżbyś gdzie indziej okazywał więcej swego chaosu?

PS Ja najczęściej prowadzę praworządnych dobrych, ale zdarza mi się prowadzić również inne charaktery (w 99% przypadków praworządne neutralne, praworządne złe lub neutralne dobre).

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dlatego właśnie głowiłem się też nad tym neutralnym, raczej taki jestem w stosunku do ludzi. A chaotyczny bywam w życiu, dla mnie powinno się stworzyć nową kategorie: Neutralny/Chaotyczny dobry (choć to bez sensu jest )

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Po prostu nie da się ludzi tak dokładnie zaszufladkować. Ja też mam w sobie odrobinę (bardzo maleńką) chaosu. Ale ciągle obstaję przy swoim co do Ciebie, Kamilu. Neutralny dobry z zasady kieruje się w życiu tylko dobrem innych, przez co czasami postępuje dość chaotycznie, jednak od chaotycznego dobrego odróżnia go brak pogardy dla prawa i właśnie jeden życiowy cel - dobro.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
zaznaczyłem neutralny zły, czy tam chaotyczny neutralny, co sie teoretycznie mija z prawdą, ale spox.

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie zaznaczylem zadnej odpowiedzi, bo tak szczerze mowiac jak bym mial siebie oceniac to wszystko po trochu. Dla jednego jestem zlosliwy bo mam go dosc i caly czas mu przygryzam na drugiego jestem neutralny dopoki mi za skore nie zajdzie, a z trzecim sie spokojnie dogaduje do czasu w ktorym nie zacznie mnie przyzywac i takie rozne nie na zarty. Ogolnie jestem neutralny dobry, chcetnie kazdemy pomagam jezeli jest to mozliwe czasem na tym wychodze tak ze dla siebie nie mam czasu a pomagam innym, ale jak juz sie czegos podejme to to zrobie.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Jestem dziwnym typem czlowieka. O ile jest ktos choc w kilku procentach podobny do mnie Neutral. Bo jestem porzadnicka (trodno uwierzyc) ALe dzialam pod wplywem impulsu. Nie moge zniesc nawet najmniejszego paproszka na podlodze. A czesem zostawiam artystyczny bajzel w pokoju i mi nie przeszkadza XD. Przejmuje sie ocenami, ale jak dostane np. 2 to mam to w nosie Neutral. Sama nie wiem czego chce. Nawet w sferze uczuciowej. Sama siebie nie rozumiem czasem, najchetniej bym po prostu poszla gdzies w plener i siedziala sama przez kilka godzin nie roniac zadnego slowa...
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Charakter? hmmm... Ja będe chaotyczny dobry. Raczej bardziej chaotyczny niż dobry. Ale to czyba nikomu nie przeszkadza co?

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja to jestem neutralna. Po prostu chodzący posąg. Jednak co do charakteru denerwuje mnie to, ze kogoś ocenia się pod byle jakim pretekstem. Słuchasz nie takiej muzyki jesteś zły twoje zwierzaki mają dziwnie na imię to tez jesteś ZŁY! Nienawidze czegoś takiego!

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A ja jestem wredna, z reszta nie musze tego mowic bo kazdy to wie. Tak tylko sie przyznalam.. bo coz swiadomosc tego wcale nie zmienia faktu ze sie nie zmienie ;p mam to w genach. Potrafie nawet tym zarazac
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Bycie do obrzydzenia dobym jest koszmarne! Wieczny uśmiech tryska energią! I chce na hama uszczęśliwiać innych. O nie to już wolałabym tydzien w piekle. Nie ja to nie mam co sie przejmowac ise zmaną .jestem zmora i dobrze o tym wiem

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Dobro i powiedzmy zlo trzeba wazyc dokladnie w odpowiednich ilosciach. Nie mozna jak to nazwalas byc do obrzydzenia dobrym, ale nie mozna tez byc zmora ludzka . Dobro jest chwalone, choc tak naprawde ludziom dobrym nie zbyt milo zyc na tym swiecie. Ale jesli chcesz zyc w zgodzie i harmonii ze samym soba, bez wyrzutow sumienia to radze zastanowic sie nad egzystencja 'zmory'
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zdaje się, że ktoś tu źle definiuje pojęcia dobra i zła. Dobro nie jest natręctwem, chęcią uszczęśliwiania wszystkich na siłę. Nie ma go w wywyższającym się 'filantropie' ani bogaczu, który dla zysku działa charytatywnie. Dobro to kromka chleba, którą biedak dzieli się z towarzyszem swej niedoli. To ciche błogosławieństwo wypowiedziane przez umierającego. To radosny śmiech bawiących się dzieci. To zapraszający gest ubogiego gospodarza. To życzliwy uśmiech i miłe spojrzenie mijanego przechodnia. To czuły dotyk kochającej dłoni. A zło to wszystko, czym dobro nie jest i nigdy nie będzie.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Test na charakter jak ktoś ma chęć i czas może zrobić: http://www.crpg.rk.edu.pl/art_138.html
Ogólnie nieco idiotyczny moim zdaniem, odpowiedzi jakoś mi często nie pasowały gdy go robiłam. Zresztą sami oceńcie.

Mój wynik to praworządny dobry () nie wiem jakim cudem i dlaczego, wcale mi się to nie podoba...
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zgadzam się. Test jest raczej średni. Mi nie pasowała prawie żadna z odpowiedzi , co jednak nie przeszkodziło mi go wykonać i uzyskać charakter praworządny dobry .

PS Nie wiem, czemu nie pasuje Ci Twój wynik, Łasiczko . Przecież to ideał.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Faktycznie niektóre pytania miały takie odpowiedzi, że żadna mi nie pasowała, ale cóż i tak jestem praworządny dobry . Poza tym jeśli dobrze wyczytałem te wyniki to nad siłą fizyczną przeważa u mnie siła duchowa, a nad zdrowym rozsądkiem, emocje

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ten test jest jakis dziwny. Mi takze wyszlo prawozadny doby Pewnie kto by go nie robil i tak wyjdzie to samo.
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
Myśle że mam charakter chaotyczny dobry bo kieruje sie własnym kodeksem moralnym i nie obchodzą mnie poglądy innych jednak nie jestem neutralny jeżeli zaistnieje taka sutacja która wymaga opowiedzenia sie za dobrem lub złem to prawie( ) zawsze wybieram strone dobra poza tym [ ort! ] neutralność zawsze mnie irytowała bo nie kumam ludzi którym wszystko jest obojętne np. idzie sobie neutralny gość ulicą widzi że jakiś drab okłada babunie i chce jej zabrać torebke to taki ktoś przejdzie obojętnie powie że to go nie dotyczy(moim zdaniem jest to usprawiedliwianie swojego tchórzostwa) i odejdzie w swoją strone pozostawiając babunie własnemu losowi więc ten kto uważa sie za neutralnego niech sie lepiej zastanowi

PS:nie ma tu podtekstów do żadnego z postów tylko moja opinia.... w gwoli jasności

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Charakter
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook