Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Guldo

VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.023
Posty: 119
Dziwne jest to, że taki cienias jak ten Guldo znalazł się w ,,najpotężniejszym oddziale wszechświata" ... Myślę , że Frieza powinien mieć Gulda u swego boku, a np. Zarbona bądź Dodorie wcielić do oddziału Ginyu. Co wy o tym sądzicie?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.108
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Moze i byl jak to powiedziales "cieniasem" ... ale posiadal moc dzieki ktorej potrafil zatrzymac czas. Ta umiejetnosc sie z pewnoscia spodobala Freezerowi, i dzieki niej Gerudo znalazl sie w armii Ginyu...Sila nie zaskakiwal to fakt...bo to marne 10 000 jednostek.

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.575
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Guldo może nie był bardzo silny, słabszy od Zarbona i Dodori, ale potrafił robić przydatne sztuczki, to dlatego dostał się do tego oddziału.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.023
Posty: 119
Ale przeciez i tak, mimo tych sztuczek przegrywal walki...
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.575
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
VegettoSSJ napisał(a):
Ale przeciez i tak, mimo tych sztuczek przegrywal walki...
Z Gohanem i Kurinem by wygrał gdyby nie atak z zaskoczenia Vegety, a walczył z nimi dwoma, a każdy z nich był silniejszy od niego. Nie znamy jego wcześniejszych walk, ale musiał je wygrywać skoro nadal był częścią oddziału.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.023
Posty: 119
W sumie prawda, ale z wojownikami np Ginyu Forces nie mial by szans. Z wojownikami slabymi , mogl by wygrac, ale nie z takimi jak np : Ginyu, Vegeta, Juice , Burter czy nawet Recoome...
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.108
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Ale zaraz po nich byl najlepszy...Nie najsilniejszy tylko najlepszy ;p, poniewaz posiadal umiejetnosc zatrzymwania czasu, dzieki temu z pewnoscia pokonalby silniejszych od siebie Dodorie i Zamboe. Totez dlatego oni nie znalezli sie w grupie Ginyu...Takie jest moje skromne zdanie..

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pewnie Guido dzięki temu, że był miał zdolność zatrzymywania czasu był obok Freezy,ale na GF był za słaby
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.144
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja sądze że Freezerowi zalezało na tym by Ginyu force nie było silne ,ale by miało ludzi o specjalnych zdolnościach np. Ginyu potrafił zamieniać sie na ciała , Barter [ czy jakoś tak ] był najszybszym człowiekiem w kosmosie ,a Guldo potrafił zatrzymywać czas . Sądze że Guldo idealnie pasował do Ginyu Force mimo słabej siły .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ten cały Guldo był tam bo pasował wzrostem Tak na poważnie to ten kto o tym nie wiedział mógłby zostać pokonany czas stop i przebija serce jakimś blastem. Dlaczego nie? Dobrze że ma 10 000 bo inaczej na Freezer saga by się skończyło

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.014
Posty: 283
A może jest w GF bo gdyby miał większą moc, ponad te 10 000 jednostek, to Freeza i jego by się bał i by go nie przyjął . Takie tylko moje spekulacje
angar
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.013
Ostrzeżenia: 1
Posty: 16
Skąd: 33333333
Guldo mial technike zatrzymywania czasu i marne 13,500j tego go przyjeli
Freezer mial az 3 ludzi silniejszych od niego kui,dodoria,zarbon.
co do zarbona nie zostal przyjety bo byl slaby ale nikt nie wiedzial o jego przemianie (oprocz freezera)ale tak czy inaczej ginyu o tym nie wiedzial a to on rekrutowal ludzi).
zarbon w formie 2 byl silniejszy od jeice i bartera ale to tylko moja teoria.moj dowod to walka tej dwojki z goku .goku mial okolo 60,000j(na luzie bez kaiokena) a miotal nimi jak chcial .porownoje to do walki reecoma i vegety i zarbona i vegety
zarbon<Vegeta<zarbon 2<vegeta uleczony<reecome
Goku pokonal reecoma pobitego zmeczonego po 3 walkach a gdyby byl zdrowy poszlo by mu ciezej.pozniej vegeta walczy z jeice i pokonuje go bez trudu a przyrost sily nie mogl byc az tak duzy po zjedzeniu fasolki zeby stal sie z 34,000j na 60,000j
wiec wg mnie :
Reecome-40,000
Jeice-30,000(ztchorzyl przed goku)
Burter-30,500(byl szybszy)
Zarbon forma 2 -32,000
Vegeta-24,000
Vegeta uleczony 34,000
Vegeta uleczony po raz drugi-(gdzies miedzy39-44tys)
a co do guldo moze pasowal z charakteru do ginyu force bo zarbon i dodoria mieli zupelnie inny charakter i byli przydupasami freezera:)
Miluu Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 4.971
Posty: 1
Skąd: Ziemia
Według mnie Guldo znalazł się tam, tak jak już inni mówili,
ze względu na swoje specyficzne umiejętności.

Pewnie już nie jedną walkę wygrywał dzięki zatrzymaniu czasu lub innej technice ( jak na przykład tej której na Namek użył przeciw Gohan'owi i Kuririn'owi, która sprawiła, że nie mogli się poruszyć)

Bo wszyscy śmiali się z jego poziomu mocy, więc to nie jego siła sprawiła, że został przyjęty do elitarnej jednostki
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Guldo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook