Forum Dragon Ball Nao

» Sylwek 07/08

Strony:   1, 2, 3  
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
A ja sobie spędzam sylwestra jak rok temu czyli siedzę u niego w kwadracie i imprezujemy z % przy muzyce, a potem na wiochę i przyłączamy sie do kogoś kto się nawinie oczywiście alkohol (z mojej strony) w granicach rozsądku, czyli pewnie będę miał polewę z pijanych kumpli xD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Hehe, widzę że plany macie niezłe . Co do alkoholu, to nie wiem czy gdzieś już wspominałem, ale ja go po prostu nie znoszę . Nawet najzwyklejszego szampana na sylwka . Zawsze jak ma być ten "toast" to biorę szklankę pepsi i witam z nią Nowy Rok . Na bank też zajrzę tu do nas (jeśli mogę tak powiedzieć) zobaczę kto będzie online .
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
heh
nie jestem pewny ale chypa kupi sie fajerwerki czy petardy i sie postrzel
potem raczej do kumpla albo do domu grać
ale nie jestem do konca pewien

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
Ja nigdy nie użądzam Sylwestra więc w tym roku nie robiłam wyjątku.
Siedzę sobie teraz sama,jem chipsy i oglądam ''Sylwester z Dwójką'' (ale żenada)

Wesołego Nowego Roku !
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Z wypadu rodziców na bal nic nie wypaliło. Siedzę przed kompem. Właśnie przed minutką skończyłam przepisywać teksty piosenek z "Kissa" Laruku. Po północy zapewne urządzę z siostrą (w naszym pokoju) j-rockowe karaoke. Nic ciekawego się nie dzieje. Ojciec skacze z kanału na kanał w poszukiwaniu fajnej muzy. Jak na razie podobało mi sie tylko Perfect, Piersi i T.LOVE z TVP2 i Polsatu.

Szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia, szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń, dużo miłości i przyjaciół oraz pełnego portfela.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że spędzacie Sylwka ciekawiej niż ja.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sprite18 napisał(a):
Siedzę sobie teraz sama,jem chipsy i oglądam ''Sylwester z Dwójką'' (ale żenada)
To przełącz na TVN7, tam jest film hongkongijski ^^

Ja w jak na razie każdego Sylwestra siedzę w domu i robię w sumie to co zazwyczaj
Ale jak tak czytam te posty wyżej, to dziwię się, że tak wielu z Was również z domu się nie rusza ;p

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

edit
Ale ten Sylwester się czymś jednak wyróżnił - piłem szampana, chociaż wiedziałem, że mi nie zasmakuje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 01.01.2008, 4:25
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.105
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Wróciłem chyba z najbardziej żenującej imprezy mojego życia.Jeszcze jedna taka a chyba o przestanę obchodzić sylwka.Z reszta myślałem ze ta w zeszłym roku była "naj" w moim życiu ale tam przynajmniej była atrakcja w postaci pożaru w kuchni kumpla.A tutaj nic.Muza żal.Ludzie żal.rus.I chyba byłem obiektem gejowskiego podrywu.Zabawa po pachy.

Siedzę teraz w domu i słucham muzy .Chyba od początku powinienem tak zrobić.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No właśnie wróciłem. Impreza jak najbardziej udana, wypiłem sobie, pobawiłem się, więc nowy rok myślę , że zapowiada się dobrze. No i oczywiście pragnę tylko życzyć wszystkim forumowiczom dużo zdrowia, kasy i spełnienia marzeń.

Gotenkskun napisał(a):
Ale ten Sylwester się czymś jednak wyróżnił - piłem szampana, chociaż wiedziałem, że mi nie zasmakuje.
Ja też piłem szampana, tylko szkoda że się stłukł. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Wczorajszy wieczór był jednym z najbardziej udanych Przyszli (prawie) wszyscy, o północy wyszliśmy postrzelać, na spacer, na którym to życzyliśmy szczęśliwego nowego roku wszystkim napotkanym ludziom. Cała zabawa była bardzo udana, zakrapiana tylko trochę. Dużo tańca, wygłupów w gronie najbliższych kolegów.

Pełen wypas

I oby ten nadchodzący rok był jeszcze lepszy. I obyśmy wszyscy dożyli jego końca i jeszcze dłużej
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wróciłem z 40 minut temu :p Było dosyć fajnie, ale głowa boli. No ale cóż... nie codziennie świętujemy nadejście 2008 roku.

Happy New Year, Friends.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Powrót o 6 jakimś dziwnym sposobem. sen a teraz... MOJA GŁOWA! ;/
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm. Pierwsza uwaga, po raz pierwszy od kilku lat mam wory pod oczami, a to o czyms swiadczy:D. Druga, wypilem 19 drinkow i 3 piwa, a kaca jak nie bylo tak nie ma. 3 było bardzo dobrze, podobało mi się zarówno towarzystwo jak i cała otoczka:).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
No my odwiedziliśmy inne impry i w końcu znaleźliśmy dwie ekipy na dworze i łaziliśmy po wsi w 16 i udane jak najbardziej... A głowa boli niestety Dobrze jest.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
U mnie zaczęło się od treningu, potem przenieśliśmy się do znajomego, gdzie czekało na nas zaprzyjaźnione rodzeństwo. Bawiliśmy w piątkę do 23.14, potem wyszliśmy na 'miasto'. Najpierw było drętwo i zimno, ale spotkaliśmy resztę ekipy i troszkę rozkręciliśmy całe towarzystwo fałszując piosenki i skacząc w rytm muzyki. Następnie symboliczne wydzieranie się po odliczaniu do północy i zabawa do pierwszej. Staliśmy i rozmawialiśmy gdzieś do drugiej, a potem wróciliśmy wszyscy do kolegi, zapewne w 10-12 osób. Jak można było przewidzieć, Ci bardziej zdemoralizowani i już upici przynieśli resztę trunków. Chwilę później dołączyła do nas jeszcze jedna dziewczyna i bawim bawim poszło całą parą. Na szczęście nie wypiłem dużo i byłem zdolny do rozmowy, więc do 4.07 gadałem pół godziny przez telefon, potem udałem się jako jeden z pierwszych prosto do łóżka i nie pamiętam nawet kiedy zasnąłem. Obudziłem się ok. 12 po południu i do teraz dochodziłem do siebie.
Ogólnie było nieźle, ale mogłoby być lepiej... No, to może za rok.
Spodziewałem się, że będzie o wiele bardziej nudno i drętwo, ale na szczęście zostałem miło zaskoczony:) Można powiedzieć, że jeden z lepszych moich Sylwestrów, może nawet najlepszy:)

Obraz
PALATIAL REGALIA
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Sylwester u kolegi.
Jak się spodziewałem - było nie ciekawie i z głupią muzyką.
Ale ludzie nawet fajni i sobie w Xboxa pograłem.
Jedyny alkohol na jaki sobie pozwoliliśmy to szampan. Niesmaczny, bo tani.
Za to fajerwerki były fajne.
Powrót? Zmarzłem jak cholera (jako że kurtek zimowych nie noszę) o ósmej rano.

Jak widać, jestem wykończony, god damn it.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Spiłem się jak świnia , i do teraz łeb mi pulsuje

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Sylwester minoł mi zupełnie inaczej,niż myślałam,niestety nie pojechałam do przyjaciółki,ale ulokowałam się u kumpeli,w domu,gdzie do 5,może nie tyle co szalałyśmy co...miałyśmy dużo ubawu...
Bo godziny pierwszej byłyśmy same w domu,potem wrócił Jej tata i do godziny 3 w trójkesię wygłupialiśmy,po czym miałyśmy iść spać,oczywiście nie wyszło nam to zbytnio,bo zaczełyśmy gadać.Koło 4 zadzwoniłam do paru osób..przez co nabiłam masakryczny rachunek na telefonie i szczerze [ ort! ] wątpie,bym dożyła do następnego miesiąca.Impreza była bez trunków % i dobrze,jakoś nie rajcuje mnie bezmózgie upijanie się do nieprzytomności: P.

Pozdrawiam

V.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tenshi napisał(a):
Impreza była bez trunków % i dobrze,jakoś nie rajcuje mnie bezmózgie upijanie się do nieprzytomności: P.
A kto mówi że upijanie się do nieprzytomności musi być bezmózgie? Jeśli o mnie chodzi to większość z najpoważniejszych rozmów jakie w życiu odbyłem toczyła się podczas upijania się w trupa

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Nooo tak jak zamierzałem, tak uczyniłem. Bite 24 godziny na kompie . Od godziny 12 31.12.07 do godziny 12 1.01.08 385g. Crunchipsów zjadłem 2l Pepsi Max wypiłem, pograłem przez neta z kumplem, ściągałem, oglądałem filmy, słuchałem muzy i ogólnie gites
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Doobra napisze i ja, wstrzymywalem sie dlugo cuś, ale piszę:

Tak więc Sylwek zaczal sie u mnie lekko po 19, gdzie paszłem do kolegow i kolezanki jednej ( bez skojarzen ;p ) do garazu . W srodku bylo juz wszystko wystawione i tak sobie pilismy, sluchalismy muzyki, palili koledzy ^ ^" az do 11. Potem ja wyszedlem i zaczalem wywalac petardy, ktore zakupilem. Jedna wywalilem w garazu O polnocy wypilismy szampana ( pol minuty jakies poszlo ) . Lekko po 12 poszlismy do sklepu calodobowego, jednego na calym osiedlu czynnego po dostawe wodki. Wrocilismy i spilismy ją. Nastepnie chodzilismy sobie okolicą i zblizala sie 3 rano, my juz mielismy potezna bombę, i poszlismy do domu kolegi pograc cos na kompie. Zalaczylismy stepmanię i gralismy tak do 3.30 , a nastepnie rozeszlsimy sie kazdy do swojego domostwa. nastepny dzien po Sylwestrze prawie caly byl przeznaczony na sen i odpoczynek ^ ^".......
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Sylwek 07/08
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook