Forum Dragon Ball Nao

» TIBIA

Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
przedstawiam wam gre, w ktora gram juz 3 tygodnie bez przerwy. Tibia - jest to gra RPG na styl diablo, moim zdaniem rewelacyjna. Moze grafika nie jest super extra, ale normalnie mechanizm pokemonow. Im wiecej grasz tym wiecej chce ci sie w nia grac. Na poczatku, moze zabrzmiec to dziwnie, zabijasz szczury przeszukujesz je, znajdujesz forse jedzenie przedmioty. Im silniejszy potwor tym bardziej wartosciowe rzeczy mozna znalesc. Na poczatku jestes po prostu [ ort! ] wojownikiem ktory zdobywa lewele na trollach orcack itp. Jak zdobywasz 8 lv wychodzisz na tzw mainlanda - duzy swiat gdzie cie kazdy moze zabic. Kiedy wychodzisz na maina musisz wybrac sobie profesje. Do wyboru sa: magik, palladyn, druid i rycerz. Rzycerz zalecany jest dla poczarkujacych dlatego ze sie szybciej uczy, ale ja polecam magika jest duzo potezniejszy od rycerza. Jak wybralem rycerza i zaluje. Mysle ze troche przyblizylem wam te gre i mam nadzieje ze w nia zaczniecie grac bo na prawde warto,

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja wyznawca EA Games i Orgin Serwer, czciciel Ultimy online mówie , jak zreszta wszyscy inni mej wiary :

TIBIA SUX

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
hmm ja tez lubie EA games i Activision itp ale ta gra mnie pierwszy raz od czasow I i II czesc NFS Underground
Strony zwiazane z Tibia
www.tibia.shl.pl i www.tibia.com

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jezeli chodzi o RPGi to włąsciwie inc nie przebije Heroesa

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Hmm... to żart na temat Twojej wypowiedzi w temacie o strategiach, prawda, Majin?

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
nie rozumiem ?

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Po prostu, o ile mnie pamięć nie myli, nazwałeś tam HoMM cRPG turowym. Tutaj zaś ponownie zakwalifikowałeś 'hirołsów' do erpegów. Podczas gdy to na 100% TBS-y.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
chyba coś ci sie pomyliło jak nazwałem RPGiem Turowym, nie cRPGiem bo to duza róznica, a odnosnie tibi przypomniał mi sie heroes

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Aha, czyli teraz twierdzisz, że HoMM to nie gra komputerowa, ale 'papierowe' RPG ? Dość śmiała teoria, nie powiem... Tak czy inaczej, nie zgadzam się z Tobą: każda część serii Heroes to turowa strategia.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
cRPG a RPG to duza róznica, a RPG to tez jest gatunek gier komputerowych, i nie rób z siebie kretyna Xan bo nim nie jesteś dobrze wiesz o co mi chodzi

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zaraz... Czy my używamy tych samych skrótów? Co według Ciebie oznacza cRPG?

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
co oznacza nie pamietam, wiem ze zasadniczo sie rózni

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ano widzisz. RPG to gry fabularne, 'papierowe', np. '(Advanced) Dungeons and Dragons', 'Earthdawn', 'Deadlands' czy whitewolfowskie storytellingi ('Wampir: Maskarada', 'Wilkołak: Apokalipsa' etc.), zaś cRPG to nic innego jak erpegi komputerowe.

PS Skończmy tę dyskusję, bo jeszcze jakiś wkurzony moderator tu wpadnie, a wtedy będzie rzeź.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.825
Posty: 16
Skąd: Kraków
hahahahaha kozaki Po pierwsze skrot cRPG oznacza Computer Role Playing Game i nie ma czegos takiego jak RPG na komputer. Po drugie amatorzy TIBIA to nie jest cRPG tylko MMORPG czyli Masive Multiplayer Online Role Playing Game. Buhahahahhahaha A co do mojego zdania na temat tibi to nie jest to zadna rewelacja, cenie ją za rozległy swiat, mozliwosc kontaktowania sie z wieloma graczami (jak w kazdym MMORPG) ale w gruncie rzeczy ta gra jest monotonna, beznadziejna grafika, mało opcji... .Ja w nią grałem koło 3 miesiecy i juz w czasie tego okresu zaczęla mnie nudzic, osobiscie wole inne gry.

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
hahahahaha kozaki Laughing Po pierwsze skrot cRPG oznacza Computer Role Playing Game i nie ma czegos takiego jak RPG na komputer
Heh, kozaku, piszesz jak dla mnie bez sensu; Baldur czy inny Neverwinter to jak dla mnie po prostu RPG i tyle, a jak go nazywasz to kogo to obchodzi ??

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » TIBIA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook