Forum Dragon Ball Nao

» Organizacja 18

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Niektórzy już je mieli, niektórzy jeszcze nie i ja się do nich zaliczam. Osiemnaste urodziny... wkraczanie w dorosłość... czy aby na pewno?
Ale myślą przewodnią tego tematu nie jest rozmyślanie, czy osiągnięcie tego wieku rzeczywiście oznacza dorosłość.
Bardziej jestem ciekawy tego jak wy świętowaliście swoje osiemnastki, z najlepszymi przyjaciółmi, w pubie,w klubie w domu?
Ja kończę osiemnaste urodziny w ty roku, a dokładnie 23 września, ale już zalały mnie "zaproszenia" na osiemnastki moich kolegów i koleżanek z klasy, którzy organizują osiemnastki w przeróżnych miejscach. I chciałbym, abyście mi poradzili gdzie i jak ja mam urządzić swoje "przyjęcie urodzinowe". Czy dobrym wyborem jest wynajęcie sali w klubie i zaproszenie większej ilości osób ok.30 i w górę (droższa impreza), czy może na chacie z grupką swoich najlepszych przyjaciół. Przekażcie nam swoje doświadczenie.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
mihesz napisał(a):
Niektórzy już je mieli
Jo, ja już miałem w tym roku- w kwietniu, więc sporo czasu minęło, zdążyłem sie już nieźle utlenić ( facet od PO mowi ze dorosli sie utleniaja ... " ).

mihesz napisał(a):
wkraczanie w dorosłość
no co Ty Gugugu, jaka znowu dorosłość

mihesz napisał(a):
Bardziej jestem ciekawy tego jak wy świętowaliście swoje osiemnastki
Tak więc na początku rodzinka zjechała się do mnie i dostałem sporo kasy ( jak to pewnie kazdy). Kuzyn przyjechal takze i poszedlem z nim na browce jakies , potem rodzina sie rozjechala i tyle bylo z rodzinnej osiemnastki.

Z klasą to poszedlem do Pubu , gdzie wypilismy sobie po browarze i tyle, kasiasty to ja raczej nie jestem ( na hentaje musi jakos starczac przeciez )...

mihesz napisał(a):
"zaproszenia"
na koncu piszac ile kasy wpisowego ;p
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jako że moi rodzice mają domek w środku lasu wyjechaliśmy tam ze znajomymy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
W gronie znajonych ... czy oznacza doroslosc ... nie wiek ja oznacza nie mniej dzis jestem * jak tranpek

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
mihesz napisał(a):
Bardziej jestem ciekawy tego jak wy świętowaliście swoje osiemnastki, z najlepszymi przyjaciółmi, w pubie,w klubie w domu?
Kupiłem wódkę, wziąłem chłopaków na kwadrat, piliśmy, zbili mnie, piliśmy dalej. Imprezy w klubie nie zrobiłbym nawet dla najlepszych kolegów, bo mi zwyczajnie żal na to kasy, a ponadto uważam, że osiemnastka nie musi być aż tyle warta, zwykła domówka wystarczy.
Co do dorosłości to osiemnastka nie ma żadnego znaczenia, chyba, że według prawa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jak każde urodziny. Trochę drobnych upominków od najbliższych i wystarczyło.
Trochę inaczej było z klasą... Sprawa ciekawa, bo rok temu jednogłośnie ustalili, że osiemnastki będą urządzać w klasie tj. dla każdego kupują upominek. W tym celu na każdą osiemnastkę składka wynosiła 2 zet. Oczywiście głupio by było dostać prezent i nie dać nic w zamian, toteż większa część osób na te swoje święta przynosiła jakieś ciasto i dzieliła się nim z klasą i nauczycielami. Zawsze było miło. Oczywiście ten kto chciał urządzał jakąś drobną czy większą imprezę dla znajomych, niekiedy zapraszał całą klasę.
Moja osiemnastka ograniczyła się tylko do poczęstunku w klasie, ale i tak była najlepszą ze wszystkich. Dlaczego?W tym samym dniu co ja urodziła się jeszcze koleżanka. Dodatkowo w klasie słyniemy ze swoich innych charakterów. Nie mogliśmy tego zostawić bez echa, więc zrobiliśmy imprezę po swojemu. I w ten sposób to były jedyne osiemnastki ze sztucznymi ogniami tudzież innymi drobnymi śmiesznostkami. Do szczęścia to mi w zupełności wystarczyło.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nnno ja mam za 2 lata, ale już pytam was jaką radzicie mi imprezke zrobić alkoholową czy bez, miheszu a czemu masz w profilu 17 lat?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Freez napisał(a):
miheszu a czemu masz w profilu 17 lat?
Bo jeszcze nie skończył 18, to chyba proste.
A jak chcesz zrobić 18 to chyba lepiej alkoholową, wszak liczba 18 do czegoś zobowiązuję, a po za tym nie sądzę, że znajdziesz chętnych na bezalkoholową bibę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Moja 18 wyglądała dość ekscentrycznie. Jako, że znajomych, którzy zgodzili by się ze mną przebywać dłużej niż czas wykładu mam aż jeden, moją "właściwą" 18 spędziliśmy nad pizzą.

"Uroczystość" była mniej sympayczna, jako, że sproszoną moją bliższą rodzinę <wszelkie ciotki, wujkowie, kuzynowie itede> , tak, że mój stan posiadania zwiększył się o dość symboliczną sumę i niemal równą ilość gipsowych słoni/kwiatów/ gipsowych aniołków/ romansów książkowych itede, a moje zdrowie psychiczne zmniejszyło o jakieś 30% <stworzenia rodzinne sporo młodsze ode mnie zachowują się, jakby istniało ryzyko, że jak podejdą, to im pozrywam buzie i je zjem>

Wiesz, Drakan, ze u nas było podobnie? Tylko, ze jedni wpłacali inni nie, kupowano ludziom prezenty wg klucza "bardziej-mniej popularny" ogólnie zrobiło się straszne zamieszanie...Nie znoszę takich akcji...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja mam 18 za 4 lata i jeszcze o niej nie mysle ale moi koledzy juz o tym mysla mowia za zaprosza pare dziwek i beda co w nocy robic

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Patryk SSJ napisał(a):
ja mam 18 za 4 lata i jeszcze o niej nie mysle ale moi koledzy juz o tym mysla mowia za zaprosza pare dziwek i beda co w nocy robic
A ja 40 za 21, wtedy postawię świecę między noga,i i zacznę się modlić . . . jaasne. Stary, najpierw niech dożyją tych 18 lat i trochę popracują, bo wiesz, dziwki nie są za darmo, a i nigdy nie wiadomo, czy rodzice wam pozwolą. Ale do rzeczy. Jak mówią Ci takie rzeczy to od razu zmień otoczenie, bo w dobie niemych motywacji nic nie osiągniesz . . .

Pozdrawiam.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
18? Za rok i 4 miesiące będę miała. Cóż można powiedzieć wiele myślę na ten temat, cieszę się że czas szybko leci i że będę NARESZCIE dorosła. Mimo że ponad rok mi do niej brakuje wybrałam już miejsce na jej spędzenie. Mam zamiar ją spędzić w gronie znajomych, w restauracji jednej. Problem jedynie stanowi to, że ja nie lubię alkoholu, a bezalkoholowa 18 to tak trochę dziwnie. Może to mi minie...

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Angel of Destiny napisał(a):
Problem jedynie stanowi to, że ja nie lubię alkoholu, a bezalkoholowa 18 to tak trochę dziwnie. Może to mi minie...
W takim razie polecam czysty spirytus. Nie będziesz musiała pić za dużo, skoro nie lubisz, a skutek będzie taki jakbyś co chwilę zaglądała do kielicha.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Organizacja 18
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook