Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Mugen 2/3 nie działa

Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.974
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
kto mi odpowie co musze zrobić aby mi znowy chodził mugen 2 lub 3 bo mam je na płycie potem je z płyty kopiuje na dysk a później chce je włączyć jak zawsze (jak kiedyś) a one mi sie włączają i od razu [ ort! ] wychodzą pomocy ludzie pomocy

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.086
Posty: 482
Skąd: Kraków
jesli chodzi o Mugen 3 (milenium) to na XP powinien ci bez problemu chodzic ale mugen2 to na stronkach sa opisy jak go przekonfigurowac sprobuj tego.


A poza tym juz byla o tym mowa ale kuzwa tak to jest jak sie nie chce czytac tematow

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Na niektórych kompach wystarczy dobra konfiguracja, a na innych nie. Jak sam nie umiesz tego zrobić to łatwo można znaleźć w necie już odpowiednio skonfigurowanego MUGEN'a. Jeśli nie podziałało można też spróbować zassać wersje przerobioną aby działała pod XP. W ostateczności bierzesz plik aotoexec.nt i wrzucasz go do folderu system32 i po sprawie, MUGEN działa bez zarzutów. Tylko jest jedno małe "ale" za każdym razem po ponownym uruchomieniu kompa trzeba powturzyć tą czynność.
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.974
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Wszystko spoko ale skąd mam skąbinować ten plik "aotoexec.nt" ?

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wporzo. Sprwadź maila, wysłałem ci już ten pliczek

Pozdro

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.974
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
Kurcze zrobiłem tak jak mi powiedziałeś potem włączam Mugena 2 i robi mi sie tak jak wtedy potem włączam Mugena Milenium i robi mi sie tak samo. Czy ja coś robie źle czy źle zrozumiałem

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No nie wiem czemu, powinno działać bo wszystkim to pomaga. Skopiuj ten plik do folderu system32 w katalogu Windows i uruchom MUGEN'a. Jak znowu nie będzie działać to co moge powiedzieć ?? Zassaj sobie z neta Service Pack 1 i 2 możliwe, że pomoże.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.853
Posty: 16
Skąd: Kraków
Nie moge uruchomić tej gry na moim kompie, obecnie mam Windows XP Profesional i jak wlaczam gre wyswietla mi sie komunikat "...ten plik systemowy nie nadaje sie do uruchomiania aplikacji systemu MS - DOS lub Microsoft Windows..." daje ignoruj i mi zamyka otwieranie sie gry...

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, albo musisz odpowiednio skonfigurować sobie M.U.G.E.N.'a, albo zarzucić plik autoexec.nt do folderu system 32, pomoże na bank. Zresztą, wejdź na www.logf.glt.pl , tam piszą o tym bardzo dużo.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.853
Posty: 16
Skąd: Kraków
dziekowa pomogło z tym plikiem

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
mulen
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.783
Posty: 2
Ściągnełem sobie Mugena 3 !!
Wlaczaam gre
Wybieram postacie
włączam pojedyneke
jest pokazane :

OBRAZEK VS OBRAZEK


i po chwili wychodzi mi z gry ... i tak zawsze ??
co mam robic
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.899
Posty: 407
Jeżeli masz widnowsa XP t osię nie dziw, bo mugen ma problemy z tym systemem operacyjnym. Jest co prawda jakiś patch na mugena, ale działa on średnio na 10% przypadków. Samych blędów w mugenie(które powodują że sie nie właczą, lub np. siewyłacza) jest ok. 100!

Ja poleca mCi zassać sobie mugena 2005. Mnie mugen ani 2, ani 3 nie działał i pozostało mi tylko granei w tego. Prawdę mówiąc postaci i ta ksobie przeżuciłem z poprzednich wersji+ te które są w nowej, więc mnie się podoba:)

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Polecam sciągnąć Clean Mugena(czyli tzw.Mugena bez postaci) i załączyć sobie ustawienia w system.cfg,zgodnie z założeniami osób które miały ten sam problem (800:600,16 bit,Vesa 1),oraz poszukać(co w moim przypadku kiedyś się sprawdziło) Vesa Drivers for Dos,oraz najnowszego MS-Dosa i spróbować spod niego go odpalić.Wiekszość problemów wynikających z nie otworzenia engine Mugena na Xp,pochodzi właśnie z tego,że niektóre XP nie posiadają sterowników graficznych Vesa.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dominik_
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.197
Posty: 2
Ja normalnie zaraz zwariuje ,nie wazne jaka czesc sciagne to za kazdym razem gdy uruchamiam mugena wyskakuje czarne okienko i tyle ,gra sie nie uruchamia normalnie zwariuje!co mam zrobic pomozcie mi jakos bardzo prosze.Tak strasznie chce mi sie w to zagrac a po prostu [ ort! ] nie moge co mam robic?Komp na 100% nie jest zasłaby a moze to przez Windowsa XP?Jakis patch bardzo prosze o szybka POMOC!!!!
Matt214 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Matt214
Wiek: 35
Dni na forum: 6.378
Posty: 4
Skąd: Tbg
wiatj ! ja mam kilka mugenów ! tez mam xp i wszystko mi chodzi ok!! moge ci wyslac przez gg lub na poczte tylko bedzie spakowany!! (szybciej jednak przesyla przez gg)! wybieraj moje gg 6064336 pisz

edit:
a moze w zamian masz jakies filmiki (po polsku lub czytac)??

Edytuj posty!
SoheiMajin Gotenks
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
ech, zmień coś w pliku def. może to pomóc w odczytywaniu...
Jednak, polecam Win Mugena, który po prostu chodzić musi. Jednak ostrzegam, trzeba go samemu składać ! (tzn. Screenpacki, lifebary, intro, postacie itp.)
Dominik_
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.197
Posty: 2
ale skad mam winmugena wziac?mialem juz wiele sciagnietych winmugenow ale nie wiem czy to to ,wiec czy moge prosic o jakis link
??
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.505
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ja mam ten sam problem z Mugenem 2.Pokazuje sie czarne okienko z wyborem rozdzielczości,program każe wcisnąć [y] jeśli zgadzamy się na 640x480 bądż [n] jeśli nie,a dokładnie wygląda to mniej więcej tak:

"Switch to 640x480x16bits ? (y/n)"

I tyle,bo co by się nie wcisneło to za cholere nie idzie dalej... Jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem,to granie w Mugena 2005-to chodzi bez problemów

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Gohan_g10
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.547
Posty: 4
Siemano. Mam problem z uruchomieniem Mugen2 wyskakuje mi takie cos G; /Mateusz/Maugen/db-me2.exe NtVdm CPU:Napotkano niedozowlaną instrukcje.CS:0000 IP:0075 OP:f0 00 F0 37 05 wybierz przycisk ,,Zamknj"", aby zakonczyc dzialanie aplikacj. z góry dzieki za pomoc
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Mugen 2/3 nie działa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook