Forum Dragon Ball Nao

» Wady bohaterów

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Jak myslicie jakie wady mieli bohaterowie db z paczki Z? co ich najczesciej gubilo? jacy nie powinni byc w czasie walki i w ogole? czy ich charakter byl idelny czy pozostawial jakies niedociagniecia? A moze nie maja zadnych wad?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Każdy miał swoje wady. Wg Mnie :
GOKU - Zbyt przejmował sie losem ziemi i innych (wrecz az za bardzo)
GOHAN - Bał sie walczyc (w mlodym wieku)
VEGETA - Byl zbyt pewny siebie i za bardzo polegal na sile (to go zdradzalo)
TRUNKS - Akatowal zanim pomyslał
PICCOLO - .......................nie potrafie znaleźć jego wady :0..................
Tenshinów, Krillinów i innych nie opisuje bo byli po prostu za słabi....
Taka jest moja opinia co nie znaczy ze nie mieli plusów

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
moim zdaniem goku w poczatkach i jeszcze w Z byl naiwny. To go zdradzalo zawsze myslal ze walka bedzie fair. Albo to ze nie potrafil przewidziec z grubsza wykona przeciwnik, czesto go to zaskakiwalo ale i tak sobie dawal rady

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Każdy z bohaterów miał jakieś wady, bo szczerze wątpię czy Akira chciał stworzyć same ideały Wtedy byłoby nieciekawie i nudno. Goku był naiwny, Kuririn nieco (!) tchórzliwy, Piccolo zamknięty w sobie i niedostępny, Vegeta szczycił się taką pychą ze zęby bolą... Tak w sumie można wymieniać do woli
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ja jednakze uwazam ze te ich wady byly zbyt schematyczne. Byl Tchórz, był hipokryta, naiwniak i sztywniak. No ale to tylko po to aby konstrast miedzy dobrem a zlem byl wiekszy, przynajmniej tak mi sie wydaje
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No cóż, to, że bohaterzy DB mieli jakieś wady może chociaż w małym stopniu przybliżało ich do nas, zwykłych ludzi. Bo jak tu porównywać się z kimś kto może np. rozwalić planete, a tak zawsze jakiś dzieciak powie: 'Jestem podobny do Vegety bo jestem beee '

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja jednakze uwazam ze te ich wady byly zbyt schematyczne.
Akira wybrał wady jakie najczęściej się spotyka u zwykłych śmiertelników. Tak jak napisałaś był tchórz, hipokryta, naiwniak i sztywniak, poza tym snob, leniwiec, zboczeniec... Moim zdaniem dlatego było ciekawiej, gdybyśmy mieli do czynienia ze stosem idealnych super bohaterów było by nieszczególnie...
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Zwłaszcza, że "Świńskie" teksciki Master Roshi'ego dawały swoisty klimacik (oooooj ile on razy za to obrywał, przeważnie od Bulmy i Lunch )
Bez tego nie było by tego "czegoś" co tak przyciąga w Dragon BAll'u..........

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.818
Posty: 44
Skąd: Mielec
Niemal idealny był tylko Piccolo
Vegeta ze swoją pychą wysuwa sie na prowadzenie był zbyt pewny siebie, można wierzyć w swoje możliwości bo to pomaga, ale w przypadku Vegety to przesada, szczególnie w walce z androidami, wtedy przeszedł samego siebie, chociaż to wiara daje mu siłe
Goku z kolei miał zbyt miękkie serce, był troche naiwny
Gohan bał sie poważnej walki i nie dawał z siebie wszystkiego (czasami) pokazywał do czego jest zdolny w złych momentach
Krilan jest przeciwieństwem Vegety jest tchurzliwy i nie wierzy w zwycięstwo
Trunks, tu bym sie zastanawiał różnie z nim bywa.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
goku: zbyt łatwowierny, zbyt przejmował sie losem ziemi i innych
vegeta: pyszałek
gohan: nie lubi sie bić, czasem gubi go pewność siebie
trunks: atakuje bez zastanowienia
piccolo: zmienny charakter(można zauważyć w sadze Cella), gdzie niby jest przyjacielem a zara zaczyna gadać że jest Szatanem, złym itp
kurririn: strachliwy
yamcha: brak wiary
tenchincha: zbyt poddaje się emocjom

O chaosie nic nie powiem.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 03.08.2005, 21:32
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
gohan się nie lubiał bić i to raczej nie jest jego wadą, wrecze przeciwnie wlasnie ;] chcielibscie aby kazdy kochal sie bic ?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Vegeta niezwykle w siebie wierzy, myśli, iż jest najlepszym, niepokonanym wojownikiem.. I już po nim
Gohan zaprzestał treningów i niestety przestał być groźnym wojownikiem. Już po nim.
Trunks nie dał rady pokonać Cyborgów.... Już po nim
Goku to naiwniak. Już po nim.
Kuririn jest lekko tchórzliwy. Już po nim
Yamcha jest za słaby, podobnnie Jaozi. Już po nich
Ten Shin Han za często kumplom nie pomagał. Wywalili go z zespołu. Już po nim
Satan to głupi inbecyl. Już po nim
Goten nie przykładał się do treningów, przez co nie osiągnął nawet SSJ2. Już po nim
Bulma nie umie walczyć. Już po niej
Chmurka Kinto ma zero do punktów obrony. Już po niej
Najlepszy wydawałby się Piccolo, jednak doszedł do miejsca, gdzie nie mógł jak tak efektywnie rozwijać swej siły. JUŻ PO NIM!!!!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 03.08.2006, 9:28
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
szpaner kurde, zabawniejszego kolesia od ciebie nie widzialem. Po prostu leze i kwicze. Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Ale nie przejmuj sie, !? dowcip to nie koniec swiata.
A tak wg mnie wada Vegety byla nieumiejetnosc ocenienia sily przeciwnika w stosunku do swojej. A jak juz porwal sie do walki to czesto okazywalo sie ze jest po prostu za slaby, albo przeciwnik za silny.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Goku - łatwowierność (chociażby w sadze Freezy, kiedy pozwolił mu na ucieczkę z eksplodującego Namek przekazując mu wcześniej eneregię)
Vegeta - pyszność (gdyby nie ona nigdy nie pojawiłby się ktoś taki jak Perfect Cell)
Future Trunks - atakował zanim pomyślał (kiedy Dr.Gero przebudził androidy on od razu zaczął strzelać)
Gohan - w nim akurat nie widzę wad, no chyba że w dziecku, jeszcze przed Freeza Saga
Piccolo - brak wad... no, może oprócz tego, że w Buu Sadze stał się bardziej strachliwy (chociażby scena błagania Buu przez niego, żeby dał Gotenowi i Trunksowi godzinę na trening, żałosne...)
Gotenks - zbyt pewny siebie, stanowczo zbyt pewny siebie
Vegetto - pewność siebie, ale tylko dzięki niej udało mu się dostać do środka Buu
Gogeta - za szybko niszczy wrogów nie można się napatrzeć
Krillin - strachliwy
Uub - brak wad, jest odważny, nie bał się stanąc naprzeciw Bebi Vegecie czy Super #17

Bomba di luce!!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
wadąjiaozi był fakt że nie dał sięzabić w pierwszym odcinku DBZ.... wqrzał mnie bydlak

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Moim zdaniem najgorszym przykładem do naśladowania był Vegeta. Nie to, że go nie lubię.Po prostu jego zbytnia pewność siebie i pycha to jego najgorsze wady. Poza tym Vegeta zawiódł mnie w ósmym filmie kinowym textem:
- To legendarny Super Saiyan-jin! Pozabija nas wszystkich! Uciekajmy!
Ale każdy ma prawo to słabszej formy. Nawet Vegeta.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
U mnie to tak wyglada :
Goku - Debil , kretyn... eh... ale swoj rozum ma

Vegeta - brak to jego wada

END
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Goku ma wadę jest ufny i to go gubi (a jest jeszcze ŻARŁOCZNY).Żułwi pustelnik to zboczeniec,Kolejna osoba to vegeta,co w nim złego?To że jest dumny!!! Bulm
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Hehehe... u mnie największy minus miał Gohan. Jako jedyny chyba zaniedbywał trening stał się kujonem. A to Ci sie chyba nieprzeda w walce z Choćby z Bebi Vegeta czy androidami(pszyszłość) no cóż ja traktuje Vegetę jako człeka bez wad. Wy widzicie w nim pyszałka kory chce piąć się w górę ja tak nie uważam. Jest to spokojna osoba, która została odosobniona przez społeczeńswo i lubiąca samotność

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
SzpanerPL napisał(a):
Nie zwracajce uwagi na Zaknafeina. Pisze tak by mi dopiec i wywyrzszyć tego całego Vegete...
A ja sie z nim zgodze... Ksieciunio to najlepsza postać w DB

END
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Wady bohaterów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook