Forum Dragon Ball Nao

» Jeszcze jedno podforum z anime?

Strony:   1, 2, 3, 4  
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Bleach

ObrazNAKARMObrazNAKARM
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Bleach

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tka więc i ja jestem za Bliczem. Kiedys myslalem ze to jest dupna manga ( anime), jednak doszedlem do wniosku , ze jest nawet lepsze od samego Naruto ^^"

Mysle, ze sporo osob mogloby postowac w tymze podforum i cieszyloby sie tak samo wielka popularnoscia co Naruto.
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
popieram, popieram,
Jestem za Bleachem, myślę, że więcej osób by zwabiło nasze forum i zainteresowanie by wzrosło.
BLEACH
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Veto.

Nie zgadzam się.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Bleach - dość świeże anime i drugie które obejrzałem w całości xD

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak ostatnio czytam niektóre posty , to przychodzi mi do głowy jeszcze jedno podforum. Powinno nosić nazwę "Przedszkole" , a w nim moderatorzy , a być może i bardziej doświadczeni urzytkownice w specjalnej randze "Wychowawca" nauczyli tych nowych i odstających od pewnych standardów czym jest ironia , autoironia , dowcip , temat poważniejszy , mniej poważny , offtopic , leżakowanie , sikanie do kibelka a nie w pampers , o tym że dziewczynki nie mają siusiaczków a chłopcy pipeczek , itp. Do czasu przejścia kursu z podstawowej wiedzy nie mogliby kożystać z reszty tematów , a po jego zakończeniu przechodzili by egzamin u mnie i Focusa. Jeśli by zdali dostawali by dostęp do innych podforum i hentaja od Ishiego.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
franqey napisał(a):
Jak ostatnio czytam niektóre posty , to przychodzi mi do głowy jeszcze jedno podforum. Powinno nosić nazwę "Przedszkole" , a w nim moderatorzy , a być może i bardziej doświadczeni urzytkownice w specjalnej randze "Wychowawca" nauczyli tych nowych i odstających od pewnych standardów czym jest ironia , autoironia , dowcip , temat poważniejszy , mniej poważny , offtopic , leżakowanie , sikanie do kibelka a nie w pampers , o tym że dziewczynki nie mają siusiaczków a chłopcy pipeczek , itp. Do czasu przejścia kursu z podstawowej wiedzy nie mogliby kożystać z reszty tematów , a po jego zakończeniu przechodzili by egzamin u mnie i Focusa. Jeśli by zdali dostawali by dostęp do innych podforum i hentaja od Ishiego.
Swoją drogą, fajny pomysł, zdecydowanie popieram, choć pewnie zrobi się z tego Ustęp - Reaktywacja z delikatnie zaostrzonym rygorem, który wprowadzą modzi... Ja tam mogę iść na próbę, jako królik doświadczalny:p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tylko z tym hentaiem od Ishiego coś mi nie pasuje, jak zobaczą pipeczkę i siusiaczka, a co gorsza jeszcze dupeczkę i cycuszki to może wydarzyć się coś złego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tylko z tym hentaiem od Ishiego coś mi nie pasuje, jak zobaczą pipeczkę i siusiaczka, a co gorsza jeszcze dupeczkę i cycuszki to może wydarzyć się coś złego.
Dlatego egzamin będzie trudny , żeby [ ort! ] się nic złego nie wydarzyło

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
franqey napisał(a):
Jeśli by zdali dostawali by dostęp do innych podforum i hentaja od Ishiego.
Żeby mogli dostać ode mnie choćby najsłabszego hentaja musieliby na to mocno napracować. Sam je zbieram juz od 5-ciu lat... "

Tak, jak sądzi Daichi- pomysł mi się też podoba, a jak się zrobi ustęp to się zrobi

Daichi napisał(a):
Ja tam mogę iść na próbę, jako królik doświadczalny:p
Ja miałbym na myśli kogoś nowego- kłótliwego .. domyślcie się sami ^ ^ "

Joe Weider napisał(a):
Tylko z tym hentaiem od Ishiego coś mi nie pasuje, jak zobaczą pipeczkę i siusiaczka, a co gorsza jeszcze dupeczkę i cycuszki to może wydarzyć się coś złego.
O no właśnie, może dojśc do czegoś nieprzyjemnego i mogą mnie o coś oskarżyć. TE wylewy i krwotoki ...

franqey napisał(a):
Dlatego egzamin będzie trudny , żeby [ ort! ] się nic złego nie wydarzyło
proste rozwiązanie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pomysł w takiej formie, jakiej przedstawił go nasz kochany franqey jest zgoła niepoważny, więc proszę o nim nie spamować.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja jestem za podforum tych anime które niegdyś swojego czasu prawie każdy z Was miał okazje obejrzeć na antenie RTL7 i TVN7 to jest najlepsze wyjście z tej całej sytuacjii każdy byłby zadowolony .
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Wazon - wyloguj się. Obraz

Frankowy pomysł jest o tyle niepoważny, że praca by to była iście syzyfowa. Zresztą, jak chcemy poszukać dorosłych dyskutantów wypowiadających się o poważnych tematach to nie polecam ich szukać na forach o tematyce M&A. Oczywiście, są wyjątki, ale to nie przyjemność rozmawiać z trzema-czterema osobami. Wyłącznie.

I jeszcze raz powtarzam - żadnych dodatkowych for z Bleachem, Rycerzami Zodiaku, czy innym cheapshitem.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ok. , to krótkie wyjaśnienie. Posta nie pisałem oczywiście na poważne. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to żeby pokazać pewnym ludzią że zachowują się jak dziewczynki w piaskownicy jak ktoś zepsuje im babkę. Większa część na szczęście po pierwszych 2 miesiącach się dostosowuje , ale powoli zaczyna mie wkurzać że co chwila jakiś 16-17 latek płacze bo mu ktoś na forum powiedział że że jest adoptowany.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja tam nie widzę nic złego w jeszcze jednym pod forum, jeśli już jest ten cały Naruto to dlaczego nie Bleach. Wątków jest wiele, świat przedstawiony jest całkiem ładnie ujęty można by podyskutować... Akcji tam nie brak. Jak widać forum by trochę odżyło, bo nie tylko ja bym chciał takie pod forum. No wiadomo
że tematy "wasz ulubiony bohater" i tym podobne są zbędne, ale o ogóle można by podyskutować, porównać z DB i Naruto.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shihouin napisał(a):
ale o ogóle można by podyskutować, porównać z DB i Naruto.
Do takich ogółów jest dział Inne M&A. Zapraszam.


Shihouin napisał(a):
dlaczego nie Bleach
Dlaczego nie piszesz postów w temacie o Bleachu? Pisz pan!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gotenkskun napisał(a):
postów w temacie o Bleachu

Jest wiele tematów co do słynnego Bleach'a, tak więc można by [ ort! ] stworzyć oddzielne podrofum
Głupio byłoby zakładać kolejne kilka tematów dotyczących Blicza w dziale Manga i Anime ;p
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Gotenkskun napisał(a):
Shihouin napisał(a):
ale o ogóle można by podyskutować, porównać z DB i Naruto.

Do takich ogółów jest dział Inne M&A. Zapraszam.

To po co założone jest pod forum Naruto? dlaczego nie pisano w M&A?
Jakoś uzasadnienie nie bardzo przekonujące...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shihouin napisał(a):
Jakoś uzasadnienie nie bardzo przekonujące...
Forum o Naruto nie zostało założone, by porównywać go tam z DB, tak jak to wyżej napisałeś.
Naruto jest znacznie bardziej popularny od Bleacha, i znacznie bliżej mu do DB.

Piszcie o Bleachu w dziale Inne M&A. Bo skoro nie piszecie, to nie widzę, by był nim ktoś jakoś konkretniej zainteresowany. Piszcie, a nowe forum będzie.

Ishido napisał(a):
Głupio byłoby zakładać kolejne kilka tematów dotyczących Blicza w dziale Manga i Anime ;p
Załóż. Ale ja i tak nie o tym mówiłem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Jeszcze jedno podforum z anime?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook