Forum Dragon Ball Nao

» Skoki narciarskie

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Bardziej skłaniałbym się do teorii "starość nie radość, młodość nie wieczność." Nie oszukujmy się, ale 31 lat to dla skoczka wiek prawie emerytalny.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W sumie masz rację, theEND, ale zoabcz na Janne Ahonena. On wygrał w tym samym wieku, co Adam cały konkurs 4SKoczni. Jak widzisz, ma się świetnie, a także ma 31 lat.

Może brakuje w polskiej kadrze psychologa? Kiedyś ył nim Żołądź ( ._. ) i to glownie dzieki niemu i wujaszkowi Malysza, polski skoczniak wrocil do swej wspanialej dormy. A teraz paszła gdzieś se w dal
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nom gdyby przywrócić żołądzia i pana Jana Szturca niekoniecznie ze zmianą trenera forma na pewno przyszłaby na loty w Oberstdorfie wydaje mi się, że jest to troszku wina naszego sztabu szkoleniowego chłopaki się trochę przeciążyli .
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Ja tam bym chciał by wygrał Małysz,a jeśli nie wygra to wygrają norwegowie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No, i mamy rozstrzygnięcie Adam wylądował na 12 pozycjii wygrał Morgi Ahonen zakończył karierę a nowym trenerem kadry skoczków został UWAGA Łukasz Kruczek! Co sądzicie o nowym wyborze
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wazon napisał(a):
No, i mamy rozstrzygnięcie Adam wylądował na 12 pozycjii wygrał Morgi Ahonen zakończył karierę a nowym trenerem kadry skoczków został UWAGA Łukasz Kruczek! Co sądzicie o nowym wyborze
I dobrze, że wygrał Morgenstern, należało mu się za ten sezon, jak i za poprzednie.
Adam nie zachwycał i nie sądzę, żeby wyższe miejsce mu się należało.
Ahonena szkoda, zapewne jeszcze nieraz pokazałby świetne skoki, jednak z tego co pamiętam, osiągnął już wszystko, co było możliwe, zaczynając na autorytecie wśród innych skoczków, poprzez medale i puchary, a kończąc na Kryształowych Kulach, więc należy mu się odpoczynek.
Co do Kruczka, jak na razie jestem bardzo sceptycznie nastawiony, ale czas pokaże.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do skoków... ja jak byłam jeszcze malutka to uwielbiałam skoki a szczególnie Małysza. Jak nasz Adaś się pojawił od razu na skoczni to piszczałam jak nie wiadomo co . Taka dumna byłam z niego, z resztą skoki to byłam gotowa obejrzeć o każdej(dosłownie i w przenośni) porze. Co nie znaczy, że innych skoczków nie lubiłam, każdy skoczek dla mnie był fajny. I ta fascynacja trwała... dopóki Adaś zaczął gorzej skakać(chyba 2002 r, ale pewności nie mam). Już jak były skoki, to nie przełączałam na ten sportowy kanał, a jak już to i tak po niecałych 5 minutach wyłączałam.
To była tylko chwilowa fascynacja moja skokami.... od paru lat ich nie oglądam i bym nie obejrzała nawet za milion złotych.
Pozdrawiam.
Angel.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Cwel I Wielki napisał(a):
Ahonena szkoda, zapewne jeszcze nieraz pokazałby świetne skoki, jednak z tego co pamiętam, osiągnął już wszystko, co było możliwe, zaczynając na autorytecie wśród innych skoczków, poprzez medale i puchary, a kończąc na Kryształowych Kulach, więc należy mu się odpoczynek.
Otóż mylisz się Cwelu, Janne Ahonen nie zdobył wszystkiego, owszem jego kariera jest bogata w przeróżne zwycięstwa w PŚ itd., ale jak dotąd nie zdobył najcenniejszego medalu na IO czyli złota (indywidualnie) dla pewności sięgnąłem po pewne źródło informacji

Angel of Destiny napisał(a):
. od paru lat ich nie oglądam i bym nie obejrzała nawet za milion złotych.
Za milion to byś pewnie obejrzała
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie ma to jak być fanem tylko wtedy kiedy rodak wygrywa

Skoki narciarskie bardzo lubię, jestem wielkim fanem Adama Małysza na dobre czy na złe. Doceniam to co zrobił on dla polskiego sportu, e tam, dla całego narodu. Kiedyś napisałem nawet wypracowanie na temat idola, którym był wtedy Małysz. Wracając do samej dyscypliny. Skoki oglądam jakoś od 2001 roku, czyli od wtedy gdy sięgam pamięcią po cokolwiek. Można powiedzieć, że bardzo dużo wiem, i wiedzy cały czas przybywa. Ostatnimi czasy niesamowity jest Schlierenzauer, którego nazwisko potrafię nawet napisać z pamięci. To co wyrabia ten koleś na skoczni to apokalipsa, w Planicy przy dobrych wiatrach może ustać 240 metrów, ale znając szanowne jury i tego typu pierdółki to nawet skoki do 230 nie będą możliwe. Loty w piękny, słoneczny dzień na Velikance to prawdziwa uczta dla widza, konkurs z 2005 roku jest niezapomniany i po dzisiaj oglądam powtórki z tego fantastycznego dnia. Niemniej wierzę w medal na najbliższej olimpiadzie Adama i drużyny, która w MŚ dwa razy pod rząd była tuż za podium. Lubię Kamila Stocha, i mam nadzieję, że jego talent w końcu się rozwinie przynajmniej na 15 Pucharu Świata.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
majkel88 Kobieta
Gekokujō
Gekokujō
majkel88
Wiek: 31
Dni na forum: 5.158
Ostrzeżenia: 1
Posty: 12
Ja stawiam na MAŁYSZA!!!! Małysz od zawsze RZĄDZI!!!! Co do JAnne Ahonena to to jest jedyny człowiek na Ziemi, który mi przypomina charakterem Vegete z DragonBallZ!!! IStny VEGETA!!!
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Czemu ja nie widziałam tego tematu??? Straszne.
A po drugie...
Post powyższy zasługuje na posta roku. To ja już chyba wiem, dlaczego Janne jest moim ulubionym skoczkiem, a Vegeta ulubioną postacią z DB

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mam nadzieję, że Adam wygra. Należy mu się taki sukces. To poważny zawodnik i należy mu się, tymbardziej że to może byc jego ostatnia olimpiada.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Adam Małysz powinien wygrać, gdyż według mnie przypomina mi bliźniaczo Goku z Dragon Balla, kiedy był malutkim makakiem - te same rysy twarzy, dlatego tak odlatuje. Co do JAnne Ahonena, muszę się z Mikasiekelm
zgodzić - istny Vegeta , ale już z Dragon Ball Z, jak zostało to niebagatelnie zauważone - pełny respekt dla Ciebie - kiedy spotkanie i bzykanie ?


Poważniej : liczę na zwycięstwo naszego polaka - w końcu należy Mu się te złoto , dwa złota.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Adam Małysz złota nie zdobył, jednak w konkursie na normalnej skoczni pokazał się z bardzo dobrej strony, pokonując swoich największych rywali Gregora, Janne, Thomasa jednak Amman był bez konkrecyjny udowodnił, że to on zasługuje na złoto tego dnia, jednak Adaś ma jeszcze szanse na dużej skoczni, oby przysporzył nam podobnych emocji, jak podczas pierwszego olimpijskiego konkursu.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Czasem warto zastosować kropki, a nie pisać wszystko w jednym zdaniu co Dark?

Ja wierzę w złoto Adama na dużej. Jest w gazie, naładowany srebrem z obiektu normalnego. Trzymajmy kciuki, bo więcej takiej sytuacji nam być może nie będzie dane zobaczyć, bo Stochowi o sukcesy Adama będzie ciężko. To samo tyczy się nadziei polskich skoków - Murańki. Szkoda mi Janne Ahonena. Wrócił po medal, a tutaj pechowa, ale bardzo dobra 4 lokata.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
^Dark napisał(a):
Adam Małysz złota nie zdobył, jednak w konkursie na normalnej skoczni pokazał się z bardzo dobrej strony, pokonując swoich największych rywali Gregora, Janne, Thomasa
A ty z nimi na ty jesteś? Czy może Szpak sprawia swoim magicznym głosem, że się z nimi spoufalasz?

Fajnie będzie jak zdobędzie złoto, a jak postanowi wystartowac w kolejnym PŚ i dogoni Nykanena, to będzie masakra.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ahonen równie dobrze może powalczyć jeszcze na dużej skoczni, jednak podczas treningów nie zachwycal zbytnio formą, chyba, że znowu robi sobie jajca, jak to nie raz bywało podczas kwalifikacji do wielu konkursów, gdzie mógł nie awansować ( ratowała go I 15 ).
Co do naszego mistrza w owej dziedzinie, stanowczo pozostaję przy myśli, że zdobędzie te upragnione przez niego i resztę Polaków, złoto. Byłoby miło. Natomiast srebro dla Ahonena ;p. Dla Ammana i Schlierego życzę upadek na głowę i śmierć na miejscu ( boten drugi gnojeczek pobije rekord Małysza , a tego nie życzyć ).
Pożyjemy, zobaczymy, jutro zaczynają się kwalifikacje, w treningach Małysz prezentuje równą dobrą formę, jak podczas poprzednich treningów, więc musi być dobrze, jednak teraz więcej zawodników prezentuje dobrą formę, cóz, trzymać kciuki.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
A. I. Karenina napisał(a):
A ty z nimi na ty jesteś? Czy może Szpak sprawia swoim magicznym głosem, że się z nimi spoufalasz?
Z nikim się nie spoufalam, przecież każdy głupi wie o kogo mi chodzi i nie trzeba pisać za każdym razem nazwisk, myślisz, że oni czytają to forum? ;P heh.

ak postanowi wystartowac w kolejnym PŚ i dogoni Nykanena, to będzie masakra.
Myślę, że po zdobyciu kolejnego medalu na IO w Vancouver Małysz zadecyduje, że jednak będzie skakał dalej i jest wstanie zwyciężać, zapewne będzie skakał dopóty dopóki skoki narciarskie będą sprawiały mu przyjemność.

Ishido napisał(a):
Natomiast srebro dla Ahonena ;p.
Moim skromnym zdaniem Ahonen ma szansę jedynie na brąz, ponieważ Amman jest w tej chwili w życiowej formie, pokazywał to i na normalnej skoczni i podczas treningów na dużej. No i jeszcze jest nasz Adaś i Schlierenzauer, który zapewne powalczy o wyższą lokatę aniżeli w pierwszym konkursie.
Ciekawy będzie także konkurs drużynowy patrząc z perspektywy wyników ostatnich zawodów drużynowych.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A ty z nimi na ty jesteś? Czy może Szpak sprawia swoim magicznym głosem, że się z nimi spoufalasz?
Nie chodziło Ci o Szarana?

Fajnie będzie jak zdobędzie złoto, a jak postanowi wystartowac w kolejnym PŚ i dogoni Nykanena, to będzie masakra.
Dokładnie, dogoniłby wielkiego mistrza i został już raczej bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem w historii.

Myślę, że po zdobyciu kolejnego medalu na IO w Vancouver Małysz zadecyduje, że jednak będzie skakał dalej i jest wstanie zwyciężać, zapewne będzie skakał dopóty dopóki skoki narciarskie będą sprawiały mu przyjemność.
Powtarzać to Ty umiesz Dark po wypowiedziach z mediów

Wracając do samych skoków to nie rozumiem niechęci do Schlierenzauera. Gość jest piekielnie utalentowany, cholernie równy, praktycznie nie zawodzi, bije wszystkie rekordy, a ludzie cały czas go wyzywają. Za co? Za to, że jest najlepszy? Nie rozumiem mentalności Polaków, bo to głównie o nich mówię. Napotykam się na to czytając fora o skokach, i strasznie m nie to boli, bo ja doceniam ogromne umiejętności Gregora, i chcę go oglądać jako kibic, i ekscytować się biciem rekordów na obiektach sportowych w tej dziedzinie, a nie patrzeniem na staczających się gwiazd pokroju Loitzla czy Koflera. Jeden wystrzał na kilka sezonów nie czyni ich mistrzami.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hako napisał(a):
Wracając do samych skoków to nie rozumiem niechęci do Schlierenzauera. Gość jest piekielnie utalentowany, cholernie równy, praktycznie nie zawodzi, bije wszystkie rekordy, a ludzie cały czas go wyzywają. Za co? Za to, że jest najlepszy? Nie rozumiem mentalności Polaków, bo to głównie o nich mówię. Napotykam się na to czytając fora o skokach, i strasznie m nie to boli, bo ja doceniam ogromne umiejętności Gregora, i chcę go oglądać jako kibic, i ekscytować się biciem rekordów na obiektach sportowych w tej dziedzinie, a nie patrzeniem na staczających się gwiazd pokroju Loitzla czy Koflera. Jeden wystrzał na kilka sezonów nie czyni ich mistrzami.
Bo to parchaty szczyl i trzeba by jakiś stary wyga mu utarł nosa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » Skoki narciarskie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook