Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Interpretacja słów Krilana - koniec GT

wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.902
Posty: 36
Kiedy oglądałem ostatnio DB GT nie mogłem zrozumieć jednego faktu może wy mi go wyjaśnicie. Po zniszczeniu ostatniego złego smoka pojawia sie nam dobrze znany dobry smok którego Songo prosi o 2 ostatnie życzenia wskrzeszenie wszystkich zabitych oraz odnowienie Ziemi, potem żegna się z rodzina i przyjaciółmi i odlatuje na smoku by pożegnać się ze starym mistrzem i Krilanem. Dlaczego jak Songo dla zabawy tłucze sie z Krilanem i po chwili dodaje że się nic nie zmienił ten odpowiada że wspomina czasem C 18 wytłumaczcie mi dlaczego ją wspomina przecież ona nie zginęła. Na wyspie Genialnego żółwia też jej nie widać a zawsze towarzyszyła krilanowi. Z pewnością wiemy że go kochała bo sama to mówi po jego śmierci i chce go pomścić na super C17... Więc dlaczego on ją tylko wspomina co się z nią stało...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez wysek: 30.01.2008, 23:46
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Moja wypowiedź z innego tematu:

Dzisiaj oglądalem ostatni odcinek DBGT i tak sobie pomyślałem, o co tam mogło chodzić z tą #18. Moim zdaniem ona musiała odejść od Kuririna, bo to poniekąd przez nią zginąl, albo po prostu nie wiedziała, że go ożywiono, a on nie wiedział, gdzie ją znaleźć ^^
Oczywiście jest to tylko hipoteza.
W DB nie ma wyjaśnienia tego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.322
Posty: 50
Heh ja sama też nie wiem o co mu chodziło. To prawdopodobnie błąd w tłumaczeniu ;P
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
wysek napisał(a):
Kiedy oglądałem ostatnio DB GT nie mogłem zrozumieć jednego faktu może wy mi go wyjaśnicie. Po zniszczeniu ostatniego złego smoka pojawia sie nam dobrze znany dobry smok którego Songo prosi o 2 ostatnie życzenia wskrzeszenie wszystkich zabitych oraz odnowienie Ziemi, potem żegna się z rodzina i przyjaciółmi i odlatuje na smoku by pożegnać się ze starym mistrzem i Krilanem. Dlaczego jak Songo dla zabawy tłucze sie z Krilanem i po chwili dodaje że się nic nie zmienił ten odpowiada że wspomina czasem C 18 wytłumaczcie mi dlaczego ją wspomina przecież ona nie zginęła. Na wyspie Genialnego żółwia też jej nie widać a zawsze towarzyszyła krilanowi. Z pewnością wiemy że go kochała bo sama to mówi po jego śmierci i chce go pomścić na super C17... Więc dlaczego on ją tylko wspomina co się z nią stało...
Może chodziło o...o coś w stylu że wspominał C#18 jak była zła czy jak z nią walczyli???
Nie pamiętam już tamtej sceny i dialogu...muszę sprawdzić
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
rtl7 tlumaczyl ze ja ogladalem angielska wersje i zaraz potem polska to ja inaczej angielska rozumialem

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
fanka_dragonka napisał(a):
Heh ja sama też nie wiem o co mu chodziło. To prawdopodobnie błąd w tłumaczeniu ;P
Tak, coś w tym stylu. Źle sformułowane zdanie.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Pewnie wspomina jej siłę, gdy była młodsza i walczyła, jak reszta bohaterek poświęciła się rodzinie, jej siła nie opadła, bo była niewyczerpalna, ale już nie walczyła, pewnie nawet nie chciała, a on wspominał ja jako wojowniczkę. Tak to odebrałam
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Interpretacja słów Krilana - koniec GT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook