Forum Dragon Ball Nao

» Matka Kakarotto

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
A właśnie...! Czytałam że 'Karakotto' znaczy pajac, a nie 'Kakarotto'. Subtelna różnica.

Obraz
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
Mi się wydaje,że matka Goku zginęła na przykład na jakiejś planecie(nie długo po jego urodzeniu).Kiedyśna jakiejś stronce mój starszy Brat znalazł zdjęcia a dokładnie zwiastuny DBAF (wiem,że to ściema)były tam pokazane zdjęcia rodziców Goku i Vegety(na tym zdjęciu matka Goku była 100 razy ładniejsza niż matka Vegety)

tynka-11
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pierutka napisał(a):
A właśnie...! Czytałam że 'Karakotto' znaczy pajac, a nie 'Kakarotto'. Subtelna różnica.
Też nic z tego.
Takie coś jak "Karakotto" nie istnieje. Po prostu ktoś się pomylił, w dodatku podwójnie

tynka-11 napisał(a):
(wiem,że to ściema)
No to po co o tym mówić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Wiem, że trochę nie wypada, ale czemu się wszystkiego czepiasz...?

A co do tego pajaca mógłbyś sobie odpuścić.


tynka-11 napisał(a):
Mi się wydaje,że matka Goku zginęła na przykład na jakiejś planecie(nie długo po jego urodzeniu).
Hmmm....możliwa hipoteza. Mogłabyś rozwinąć? Jakieś okoliczności i.t.d.

Jakie się czepiam?
Nie chcę po prostu byś żyła w błędzie. Mi to nie robi, ale co poniektórzy mogliby Cię przez to wyśmiać. A tego byś chyba nie chciała.
SoheiMajin Gotenks
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Cóż, chciałabym zobaczyć jak wygląda matka Goku.... musiala być super no bo Goku musial odziedziczyć coś po rodzicach

^___^
pawlakko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pawlakko
Wiek: 29
Dni na forum: 5.989
Posty: 10
moze mieli cos w stylu eeeeeeeeee zarodnikow ojciec wkladal do komory i dziecko wychodzilo nie wiem teori jest duzo
Videl_C18 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Videl_C18
Wiek: 31
Dni na forum: 5.711
Posty: 34
Skąd: Vegeta
ale chciałabym zaznaczyć drogi Avenusie że kobiety i mężczyźni różnią się pod względem emocjonalno-uczuciowym. i nie tylko. co oznacza że musiano to jakoś uwydatnić w DB. tak więc saij-yanie to okrutna rasa, ale to sie tyczy tylko mężczyzn. - w końcu prócz seripy tylko mężczyzn-saij-yan poznaliśmy, prawda? i na ich przykładzie wnioskowaliśmy jacy są wszyscy saij-yanie. a kobiety jak juz mówiłam są wrażliwsze. owszem też z tej rasy, ale jednak. jak więc seripa - z teamu Bardocka, na dodatek prawdopodobnie w nim zakochana, nie mogłaby zwrócić uwagi na małego Kakarotto, syna Bardocka?
a co do tego czy była jego mątką... cóż. to wiedzieć moze tylko akira a my (znów sie powtarzam) znamy tylko jedną 'prawdziwą' saij-yankę - seripę, bo była w grupie bardocka. i jako jedyna kobieta saij-yanka przeżyła zagładę Vegety.
wiec kto wie? może na Vegecie było pełno kobiet saij-yanek, a seripa to tylko zaznaczenie autora że z tej rasy istniały również kobiety?
a z drugiej storny mogła być jego matką, ale nie musiala. bo nie znamy zbyt wielu szczegółów [ ort! ] z ich prywatnego życia , prawda?



(sie kurcze rozpisałam O_o)

I promised to depart just promise one thing,
kiss my eyes and lay me to sleep.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hehe a moim zdaniem Bardock jej za bardzo nie kochał , hmm nawet gdyby umarła przy porodzie Goku to jej partner powinien chyba się załamać albo chociaż załapać doła a tu Bardock sobie jak gdyby nigdy nic wyrusza żeby podbić kolejną planetę i w ogóle nie wygląda na zmartwionego już bardziej przejął się śmiercią swojej drużyny ...
no a jak jednak nie umarła nie sądzicie ze gdyby kochał to po tym jak się dowiedział że Frezer chce zniszczyć planetę powinien do niej choćby zajść i powiedzieć o wszystkim ?? nie mówię ze w pierwszej kolejności bo wiadomka najpierw luknął do tego tam baru czy pijalni i postanowił wszystkich ostrzec , ale później gdy wiedział ze sytuejszyn jest krytyczna to powinien do niej pujść lub choćby ewentualnie pomyśleć o niej czego oczywiście nie zrobił ( no sami wiecie jak to jest z zakochanymi LOL ) a osobiście myślę że Bardock miał KaKArotto i inna i Radima też z inną myślę że nigdy się chłopak nie zakochał
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
A tak btw Koszmicznych Wojowników to widziałem kiedyś w Z moment kiedy byli przypominani kosmiczni wojownicy, jak oni wygladali jako lud i tam była osoba wyglądająca jak Videl z krótkimi włosami

szczecin
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
yhy Gangez no to to jest seripa na avatarze ma ją Videl_C18 yyy proponuje obejżeć odcinki kinowe , a zwłaszcza ten o Bardocku tam właśnie ona jest ujęta


Gangez tak tak ja wiem że była to ja Ci tylko mówie kim ona jest xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez burger5: 11.09.2008, 13:13
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
dzieki za info amcia ale w DBZ też była ujęta przez 2 sekundy ;]



Edit: Nie wszystkie kinówki oglądałem bo dobrej wersji nie mogłem znaleść.
Najlepiej po Francusku lub Japońsku i w dobrej jakości. Ale niestety źle ściagnelem bo slabą jakość i ang dubbing czyli najgorsze co może być. to odechcialo mi sie ogladac.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Matka Kakarotto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook