Forum Dragon Ball Nao

» Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)

Strony:   1, 2, 3, ... 16, 17, 18  

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?
Bardzo dobry 3,39% 2 3,39%
Dobry 10,17% 6 10,17%
Taki sobie 18,64% 11 18,64%
Bubel 49,15% 29 49,15%
Nie obejrzę 18,64% 11 18,64%
Wszystkich głosów: 59
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tatsumaru napisał(a):
LOL jak to jest film DBZ live move action, to nie może być o DB
Może. Zresztą film nazywa się "Dragonball"

Poza tym macie tam opis:
[Based on] The King Piccolo Saga [Dragonball], also known as the Piccolo Daimaoh Saga (Demon Lord Piccolo Saga) is the penultimate saga from the anime Dragonball. It occurs after the Tien Shinhan Saga and precedes the Piccolo Junior Saga. It includes the battles between Goku and King Piccolo's sons, Goku's first encounter with the Samurai warrior, Yajirobe, Goku's quest to find the Holy Water, his final battle with young King Piccolo, and the birth of Piccolo Junior

Appearances also made by Yamcha and Bulma but regretably not Pu'ar or Oolong, nor even Krillin. Ox King and his Daughter Chi Chi are speculated
Z tego jednoznacznie wynika, że to będzie na podstawie pierwszej serii, ale w takim razie nie wiem, jak człowiek dorosły ma zagrać Goku...

Tatsumaru napisał(a):
ja obawiam się, że znowu nabiorą Japończyków i będzie lipa.
Jakie "znowu"?

Ishido napisał(a):
Co to będzie kurna za film??!! Żesz w mordę... to będzie kilka częsci czy tylko takie gowienko krotkie z czesci Dragon Ball'a?
Myślałeś, że w 2 godzinach zmieszczą całą historię Smoczych Kul trwającą około 60 lat? Jak na razie robią jeden film. Jeśliby odniósł wielki sukces, to prawdopodobnie byłaby jakaś dalsza część, chociaż to wątpliwe, ale wszystko jest możliwe.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Zorganizowałam casting na Vegetę.
Wygrała ta oto postać:
Obraz
A teraz tak na serio: kto uważa, że coś z tego wyjdzie???

Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja uważam, że to będzie lipa, nie wiem jak można takiego koleśia wziąć [ ort! ] za Vegete? Obciach heh // swoją drogą jeśli tak ma ten film wyglądać/ ja na pewno nie pójde do kina na taką lipe. To da satysfakcje tym, którzy się wyśmiewają z DB, żal pl.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tatsumaru napisał(a):
nie wiem jak można takiego koleśia wziąć [ ort! ] za Vegete?
Nie no, lol91. Sądzisz, że tej istocie ktokolwiek kiedykolwiek powierzyłby rolę Vegety?...

Pierutka napisał(a):
A teraz tak na serio: kto uważa, że coś z tego wyjdzie???
Ja. O ile nie spieprzą sprawy. A takie filmy jak Batman, Spiderman? Wiem, że to nie oparte na mandze, ale także na komiksach, i chyba jednak coś z nich wyszło.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Gotenkskun napisał(a):
A takie filmy jak Batman, Spiderman?
Powyższe wypaliły, bo były oparte na amerykańskich komiksach, gdzie akcja biegnie w filmowym tempie, fabuła jest skomplikowana, ale w telenowelowym stylu i w ogóle amerykański komiks to Hollywood na papierze...
Manga rządzi się przecież innymi prawami. Fabuła rozwija się zbyt długo, postacie z czasem nabierają głębi a pokazują prawdziwe oblicza dopiero w scenach kulminacyjnych. Spidermana można streścić w dwóch zdaniach. Tak samo Batmana. Żadna filozofia!

Nakręcenie prawdziwego filmu kinowego z żywymi aktorami mogłoby się udać jedynie Japończykom, biorącym udział w tworzeniu animowanych kinówek. Bo tylko oni najlepiej wiedzą jak dokonać cudu pod tytułem "Przecież to było prawie jak w mandze!" A i to pod warunkiem, że da się im wolną rękę, a nie ograniczy wytycznymi producenta, co to chce tylko, żeby tytuł był z oryginału i postacie były podobne z wyglądu...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Tatsumaru napisał(a):
nie wiem jak można takiego koleśia wziąć [ ort! ] za Vegete?
Czasami koleś umiesz powalić mnie ze śmiechu tylko dlaczego ja zawsze jak się śmieje to śmieje się z Ciebie?


Uważam że jeśli film ma wyjść to powinni się nad nim bardzo dobrze zastanowić i rozplanować tak żeby ładnie się pokrywało wszystko i zarazem pokazać pełen humoru film.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
pancernik napisał(a):
dla mnie Powinien powrócić do tv
Temat brzmi: "DB Movie powstanie, czy to tylko plotka?", więc co tu ma do rzeczy twoje "powinien wrócić do tv"? Pancernik czytaj tematy i zapoznaj się z regulaminem, pozdro.

Co do tematu, wydaje mi się że film powstanie, ale nie koniecznie tak szybko jakby to zapowiadali. Jestem tylko ciekawy, nawet bardzo, co z tego wyjdzie... Nie wyobrażam sobie, jak można zrobić film z takiego (wspaniałego) anime oO, dlatego jestem ciekaw, jakby to wyglądało jako całokształt.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
RemaZ napisał(a):
Nie wyobrażam sobie, jak można zrobić film z takiego (wspaniałego) anime oO, dlatego jestem ciekaw, jakby to wyglądało jako całokształt.
Nikt sobie tego nie wyobraża RemaZ. Chyba nawet sam wielki Akira nie potrafiłby tego streścić w dwóch godzinach.

Obraz
klaudas1288 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
klaudas1288
Wiek: 116
Dni na forum: 5.935
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
fanów db jest pelno to by byl bestseller

Kto się sparzył mlekiem ten dmucha na twaróg.

Kyo – no imoto – ri tonami kaezu.
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
klaudas1288 napisał(a):
fanów db jest pelno to by byl bestseller
Yyyyy...przeczytałeś w ogóle cały wątek? Wątpię. Chyba nie wiesz, więc ci uświadomię: chyba ze 75% fanów wątpi w sukces DBMovie.

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ciężko ocenić co z tego wyjdzie , obsad srednia , Chatwin jako Goku sredni mi leży, ale kto wie może się postara , w obsadzie jest również Chow Yun -Fat , który zagra genialnego, boskiego mistrza to niewątpliwie duży plus. Film na pewno będzie miał niezłe efekty, ale boje się o fabułę która może być pozmieniana i dostosowana do młodszego widza, przez co może stracić na wartości. Mam nadzieje że amerykanie nie zrobią z tego filmu dennej bijatyki i nie szargają dobrego imienia Dragon Balla. Miejmy nadzieje że wyjdzie dobry film i nie tylko dla fanów db , jedno mnie zastanawia jak oni zrobią fryz Goku
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
fanów db jest pelno to by byl bestseller
Ciężko mi uwierzyć ,że udało Ci się pokonać 300 milionów innych plemników.
Piechu napisał(a):
Miejmy nadzieje że wyjdzie dobry film i nie tylko dla fanów db
I tu właśnie leży pies pogrzebany.
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
paintball_0 napisał(a):
Spidermana można streścić w dwóch zdaniach. Tak samo Batmana. Żadna filozofia!
Czytałeś kiedyś batmana? Nie? To siedź cicho. Jak dla mnie pod względem psychologii postaci jest znacznie bardziej rozbudowany od DB.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Czytałeś kiedyś batmana? Nie? To siedź cicho. Jak dla mnie pod względem psychologii postaci jest znacznie bardziej rozbudowany od DB.
Batman stracił rodziców, kiedy był dzieckiem i teraz, jako dorosły facet, biega w rajstopach i się mści. Da się? To, co ty nazywasz rozbudowaną psychiką postaci jest dobudowane na siłę przez autora, któremu znudziło się wałkowanie tego, co napisałem dwa zdania wcześniej przez 10 lat w kółko. Zupełnie jak w telenoweli- główny bohater traci pamięć z pięć razy podczas emisji serialu i co najmniej drugie tyle rozstaje się i ponownie schodzi ze swoją ukochaną/ ukochanym.
Batmana faktycznie nie czytałem (oglądałem serial), ale za to liznąłem trochę Spidermana- miał kilka klonów, kilkanaście razy tracił moc i ponownie ją odzyskiwał... wymieniać można by długo.

Szary: Eris, przebacz mu, bo nie wie co mówi
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nawet nie chce mi się tego komentować , ale chyba to zrobię bo taka opinia nie ma prawa bytu.

paintball_0 napisał(a):
Batman stracił rodziców, kiedy był dzieckiem i teraz, jako dorosły facet, biega w rajstopach i się mści. Da się?
Songo i przyjaciele ratują ziemię od coraz silniejszych przeciwników którzy potem się do nich przyłanczają. Też się da.

paintball_0 napisał(a):
To, co ty nazywasz rozbudowaną psychiką postaci jest dobudowane na siłę przez autora, któremu znudziło się wałkowanie tego, co napisałem dwa zdania wcześniej przez 10 lat w kółko
W zestawieniu z DB który miał się skończyć na Freeza sadze argument cholernie silny.


paintball_0 napisał(a):
Batmana faktycznie nie czytałem (oglądałem serial), ale za to liznąłem trochę Spidermana- miał kilka klonów, kilkanaście razy tracił moc i ponownie ją odzyskiwał... wymieniać można by długo.
Jeśli masz na myśli ten serial w którym batnan pokonuje rekina spreyem na rekiny i na tej podstawie wypowiadasz się o batmanie , to tak jakbyś wypowiadał się o DB czytając jedynie fanficka 12o latka z wyciętom lewą półkulą mózgową.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
No odnośnie Batmana paintball_0 grubo się mylisz , jeżeli oglądałeś jakiś serial podaj jaka to była seria ? bo wiesz kilka cyklów było , zresztą Batman to ikona popkultury . ma różne oblicza zależnie od autorów inny jest batman Burton inny Nolana.Mówisz o psychologi postaci że gościu stracił rodziców i lata po mieście w rajtuzach , a czytałeś jakiś komiks o batmanie , wątpię ,przeczytaj sobie na przykład Batman - Rok Pierwszy Franka Millera, jeżeli tam jest jakiś debil w rajtuzach to ja nie wiem świetnie jest tam ukazany psychika głównego bohatera , świetna narracja , zresztą przeczytaj bo warto . Nie ma co porównywać Dragon Balla a Batmana to dwa zupełnie inne światy , ale trzeba patrzeć obiektywnie, Batman jeżeli chodzi o psychologie , historie , wygrywa w cuglach .
Tak a propos batman to taka odpowiedz na Supermena , zwykły facet , bez mocy , tylko dzięki treningowi i sile woli staje się postrachem Gotham , po drugie nie jest to idealny bohater , nie zawsze działa zgodnie z prawem , porównaj sobie Batka a Goku ? Paintball napisał że psychika postaci jest dobudowana na siłę , mylisz sie, już w pierwszych komiksach ,postać batman była ukształtowana , a pożnie dobudowano to i owo i bynajmniej nie na siłę , z powodzeniem , rozbudowując uniwersum Batmana.
Zeby zupełnie nie było na temat, film db to już trochę inna para kaloszy niż na przykład ekranizacja Spider -mana czy Batmana , zobaczymy co z tego wyjdzie .

pozdro Mistrzu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
No z tą datą to pojechali , ale poczekam nie mam wyjścia czy film będzie dobry no nie wiem , jak się amerykańce do tego do padną , to poskracają , poucinają co ważniejsze wątki, tak żeby przeciętny amerykański dzieciak to zrozumiał , kategoria wiekowa od 15 lub 12 , więc siłą rzeczy brutalnych scen nie będzie , mam nadzieje że nie wyjdzie z tego mortal kombat czy coś.
Boru
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.913
Posty: 3
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Nawet podobni
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook