Forum Dragon Ball Nao

» Walentynki

Strony: 1, 2  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to ja z okazji walentynek chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym pięknym paniom (mam w sobie dużo miłości )


Obraz

ps: Ale ze mnie lizus

Btw Co sądzicie o tym świecie?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Focus napisał(a):
(mam w sobie dużo miłości )
Łaaa... dziewczyn na forum trochę jest, więc naprawdę: RESPECT za takie pokłady uczucia

Ja, zgodnie z japońskim zwyczajem, chciałabym obradować naszych panów czekoladkami:

Obraz

Wesołych Walentynek.

Ja osobiście... żyję już 18 lat i ani razu nie obchodziłam tego święta. Zazwyczaj tylko robię kartki dla kumpli z neta. W tym roku nie udało się to, ponieważ mam kupę nauki. Chłopaka jeszcze nie miałam, więc nie miałabym też z kim świętować. Jednak żyję dalej i cieszę się, że wkoło jest dużo czerwonego. To mój ulubiony kolor (na spółkę z czarnym i białym).

Pozdrawiam i dziękuję Focusowi za życzenia.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja również pozdrawiam i dziękuję, a co do walentynek, I hate them. To wszystko, co mam do powiedzenia, bo nie lubię pisać o tym, czego nie lubię..
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ostatnio tak mało interesuję się tym, co się wokół mnie dzieje, za wyjątkiem polityki oczywiście, że nie miałem zielonego pojęcia o tym, że dziś są walentynki. Nawet temat Tatsumaru mi nie pomógł. Co do samego święta to jest mi obojętne, bardzo. Nigdy nie obchodziłem i raczej nie będę. Aczkolwiek wszystkim dla których ten dzień ma jakieś znaczenie życzę wszystkiego najlepszego, szczególnie w miłości, bo o o w tym dniu chodzi.
Obraz
Focus napisał(a):
ps: Ale ze mnie lizus
Nie łatwiej się przyznać, że się nie ma dziewczyny?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Nie obchodzę walentynek.
Jeśli ktoś kocha, ma je codziennie, a to co dzieje się 14 lutego, to zwyczajna komercja.
Oczywiście, ktoś chce - niech obchodzi, ja się tego nie tykam, szczególnie, że nie mam z kim ;]
Pozdrawiam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Daichi napisał(a):
Nie obchodzę walentynek.
Jeśli ktoś kocha, ma je codziennie, a to co dzieje się 14 lutego, to zwyczajna komercja.
No właśnie, bo skoro się kocha, zależy... to przecież nie ważne jaki to jest dzień, bo co, w tedy druga osoba jest dla nas ważneijsza, łądniejsza, dostrzegamy coś w niej czego wcześniej nie widzieliśmy?... A co do prezętów, nosz kurna, a w "zwykłe" dni nie mozna nic dać, ot tak, pokazać że się wielbi, czy kocha, gdy święta nie ma, czy obdarowywuje się ukochane osoby tylko w walentynki, czy urodziny. Bezsens, nie widze sensu w świecie... oczywiście jeśli ktoś chce i lubi obchodzić to święto, ja nie bronie, miłego dnia życze.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kuuurna... zwykły to dzień..

Co z tego że jest to dzień zakochanych? Jak ktos jest zakochany to caly czas,a nie szczegolnie w jeden. Strata kasiory ^ ^"

Chociaz mam podobne zycie, co Laru, przyznam Nie boj zaby, bedzie lepiej ...

Ten dzien mi sie kojarzy z dniem Kominiarza, o ile taki istnieje...

= łot de fak ?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ishido napisał(a):
Chociaz mam podobne zycie, co Laru, przyznam Nie boj zaby, bedzie lepiej ...
ke ke ke xD Załozymy sobie klub chyba bo jeśli ty amsz takie życie jak ona to ja mam takie jak ty Ni-chan

Co do święta to jestem przeciw choćby w wyżej wymienionych powodów jeszcze w szkole wymyślili że jak będziesz ubrany na czerwono (jakiś ciuch) to Cię nie zapytają, ale ja powiedziałem olewam Ja zastąpiłbym to dniem Mangi i Anime, gdzie sprzedawano by mangę 50 % taniej x)

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Taka zabawna anegdota:
Wczoraj mnie dziewczyna rzuciła , i przynajmniej mam z tym spokój [ ort! ].

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Laru, Ishi, Shihouin, witam w klubie
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Wysyłam serdeczne pozdrowienie dla wszystkich pań [ tylko nie wiem kiedy dojdzie bo poczta ma braki w personelu ] . A co do święta : nie , nie obchodze , ale nie uważam też , że to "głupie [ ort! ]" święto i niewarte uwagi . Może dlatego , że za młody jestem ^^ , ogólnie rzecz biorąc : idea mi się podoba , ale świeta tego nie obchodze . Hmm...własciwie to nie święto , to "specjalny dzień " , ale jak zwał tak zwał .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
To wspaniały dzień po wczorajszym wieczorze z dziewczyną to ...
ach same przyjemności...
Ale do tamatu to walentynki to bardzo fajny i miły dzień ludzie okazują sobie miłość umawiają się. Jest przyjemnie. Ja bardzo lubię ten dzień..
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
A ja się nie zgodzę z Danielem333. To chyba najgłupszy dzień w roku. Kto chce to niech se daje prezenty i dowody miłości kiedy chce, a nie tylko w jakieś walnięte walentynki... Żal to mało powiedziane. Do tego te wszystkie pary, obściskujące się w "środkach komunikacji miejskiej"... ŻAL to za mało. Tyle ode mnie.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Walentynki to ściema! Buuuu! Do domu!

Wybaczcie... Ja po prostu nie znoszę walentynek. Nie wiem, dlaczego. Po prostu nie znoszę... 14 lutego spędzam barykadując się w bibliotece/w mojej pracowni i czekam, aż się zrobi następny dzień...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dlacaego...
Może nie masz z kim spędzić tego cudownego dnia, może żadna dziewczyna ci się ni podoba albo jesteś nie śmiały. Jaki masz problem...
Ale jestem pewien że jak był byś z kim to Walentynki by ci się spodobały
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Thought napisał(a):
Wybaczcie... Ja po prostu nie znoszę walentynek. Nie wiem, dlaczego. Po prostu nie znoszę... 14 lutego spędzam barykadując się w bibliotece/w mojej pracowni i czekam, aż się zrobi następny dzień...
Też mnie ten dzień denerwuje. Przypomina mi trochę jedzenie bajadery , popijanej wodą z 6 łyżeczkami cukru. Wypada mówić o misiach-pysiach , pszczółkach , króliczkach ,ciasteczkach z dżemusiem , i ogólnie traktuje się drugą osobę jakby cierpiała co najmniej na zespół ostrego walnięcia. Poza tym to "święto" jest cholernie wymuszone i infantylne ( w negatywnym tego słowa znaczeniu).

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Signed
Drakan

Ewidentnie nasuwa mi się skojarzenie z puchatymi różowymi istotami zwanymi potocznie pokemony. Słodkie, że aż próchicy można dostać.
Reszta w temacie Americans celebrity yes or no?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Daniel333 napisał(a):
Ale jestem pewien że jak był byś z kim to Walentynki by ci się spodobały
Popieram.Walentynki jako tako dla mnie dużej mocy nie mają.Tak się przyjęło,że to dzień zakochanych,ale wcale nie uważam tego za jakaś szczególną okazję do okazywania miłości,ale jeśli chodzi o jakiś miły wypad we dwoje,to jak najbardziej ten dzień temu sprzyja.Również spędziłem go ze swoją dziewczyną i było bardzo fajnie.Mieliśmy iść tylko na pizzę,a w obecnym tygodniu jechać do Kozienic na basen,ale postanowiliśmy przełożyć tą kąpiel na 14 i tak oto rano - dwie godzinki jaccuzi,długiej rury,hydromasażu i relaksu w wodzie 28'C,a po południu pyszna 2x duża pizza w Telepizzy

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Ale jestem pewien że jak był byś z kim to Walentynki by ci się spodobały
Bezu urazy, ale nie sądzę. Wizja posiadania drugiej połówki kojarzy mi się jedynie z wymagającą uwagi, natrętną osobą, która przewraca życie do gory nogami i pochłania zbyt dużo czasu.
Może się mylę, ale szczerze powiedziawszy dziękuję, postoję.
A Walentynki podobałyby mi się, gdyby zamiast kiczowatych owłosionych serc, ludzie dawaliby sobie coś mniej komercyjnego i o większym wyczuciu estetycznym. Zresztą od "miłości" <a> odstręczają mnie także filmy " w temacie" gdzie każda kobieta, to napalona wariatka, której życie kręci się wokół wyglądu, zakupów i plotek z przyjaciółkami a każdy facet to niekumaty pracoholik myślący organem znajdującym się dużo poniżej głowy.

Miłość to bardzo szlachetne uczucie ale gdy się je upakuje w różowo-cukierkowo-królikowa formę, traci na wartości i staje się czymś skomercjalizowanym i nieestetycznym.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ja Wam powiem, że raz dostałem jedną walentynkę o_O
W klasie trzeciej gimnazjum. Normalna była.
Ciekawe, nie powiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Walentynki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook