Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski IV ocena: 8,82 (głosy: 17)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 26, 27, 28  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak jak ostatnim razem- Legolas

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Pomysłów brak.
Legolas, gdyż mało go widać na forum.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Calibra

(kolejny ambitny post, który został wystukany przez moje palce, poprawie się)
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Calibra - Powód ten sam jak wcześniej, opko zarzuce później, wiec post będzie edytowany^^.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Żegnamy Calibre

Gotowi do odstrzału:
Gotenks
Tenshi
Paintball
Franek
Q’
Szarak
Avensus
Shihouin
Cyceron
Ishido
Joe Weider
Focus
Drakan
Old Shatterhand
eMate
Rozarossa
Laru
Legolas
Shiro
theEND
Kamiru
Kyasarin


Smażący się w piekle:
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi
Calibra


Nowa runda.End, bo mimo, iż lubię, znam najmniej ze wszystkich.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Powracam do korzeni – powaga ( po wadze przeszedł słoń…)

Anomalii pogodowych ciąg dalszy… Ale o tym kolejne opowiadanie

Paszłem ja, czyli Isziok po kolejne browce do sklepu po szkole.. Tym razem kupiłem reedsy jabłkowe, chciałem zasmakować radosnej rozkoszy. W plecaku na szczęście było pusto, prócz paru nagranych płytek z „anime”. Zapełniłem puszkami plecak po brzegi. Postanowiłem się spić, gdyż byłem załamany tym marnym życiem… Dość miałem tych depresji, bólu jąder wielkiego bólu łebka.

Na dokładkę dołożyłem tigerków parę. Kiedy szedłem w stronę lasu – stadionu, drogę zagrodziło mi paru kolesi.. Byłem na to przygotowany. Wykopnąłem jednym glanem w jednego, który odbijał się od nich rykoszetem, pozbawiając przytomności całej czwórki. Wziąłem sobie od nich komórki, ale były nudne, bo nie miały w sobie douczających wyobraźnię filmików znanych tylko mi sobie jednemu…

Zacząłem pić. Wypiłem już 8 puszek piwa i 2 tigery. Miałem dziwną wizję . Zauważyłem na swej drodze sporą grupkę. Byli to: Cyceron, Legolas, Franek, Szarak, Q, Focus, Daichi, Tenshi i Kyasarin. Przejęli się biednym kolegą pijaczkiem i Q kopnął go w krocze, pytając, co znowu ma za problem.. Tak więc drapnąłem się, bo szczypało co nieco i oznajmiłem sprawę : Pewien Stary człowiek za mną zbytnio nie przepada, nie wiem w czym rzecz. Na każdym kroku stara się mnie ośmieszyć, ma mnie za idiotę ( tylko ja mogę się za niego niekiedy uważać ) i ogólnie ma teraz problem nie? Pomożecie mi?

Cała reszta usłyszała całą opowieść i uśmiechnęła się do Iska złowieszczo- chłopie- my też mamy z nim podobny problem! Zniszczymy go razem. Ishi dodał: szczątki mają się walać po całym terenie. Posłuchali go.

Stary miał siedzibę w leśniczówce środku lasu. Doszliśmy do tego opuszczonego domu. Stary palił sobie w środku w najlepsze cygaro. Nie spodziewał się, że przyszła na niego kolej.

Legolas złapał za topór, leżący nieopodal nie opodal i zaczął niszczyć chatkę. Po krótkim czasie szczątki domu walały się po ziemi. Leżał na niej w oszołomieniu Stary Człowiek. Ishi rzekł – powiedz teraz, jaki masz do mnie żal, inaczej zostaniesz zamieniony w stos rozproszonych atomów!!!

Ten odpowiedział : daj mi jeden dzień do zastanowienia. … Naradziliśmy się. – W zamian za tą cuchnącą rękę! Po czym Legolas chwycił ponownie za topór i uciął jego prawicę, po czym poszliśmy stąd sobie. Krzyki i przekleństwa słychać było jeszcze w promieniu wielu set metrów. Ishi dumał – mam nadzieję, że końcu dowiem się, bo inaczej dojdzie do przelewu krwi…


W drodze powrotnej usłyszeliśmy potworny krzyk, jednak nie był to głos dziada, lecz kogoś, którego on zabił w napadzie furii. Wróćmy na chwilkę w miejsce wydarzeń. Na ziemi w ogromnej kałuży krwi leżał : Shihouin . Tym razem miarka się przebrała, pomyślał stary i uknuł straszną intrygę..

CDN w następnym opowiadaniu
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Znów Legolas...

Obraz
PALATIAL REGALIA
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ostatnio paint w ogóle nie miał weny twórczej. Spod jego ołówka wychodziły wyjątkowo (bardziej niż zwykle) szpetne rysunki, a spod pióra/klawiry same wypociny, nie nadające się nawet jako wypracowania szkolne dla młodszej siostry. Dlatego też, aby odzyskać spokój ducha zainstalował UT i odpalił multi. Niestety nawet spora dawka adrenaliny nie pomagała, a wymagający przeciwnicy bardziej irytowali, niż cieszyli.
Okazało się bowiem, że za każdym razem, kiedy próbował ustrzelić headshota w Unrealu, nagle snajperka odmawiała posłuszeństwa i kończył ze zmarnowaną szansą. Po kilkunastu próbach zauważył pewną prawidłowość: otóż za każdym razem kiedy używał snajperki przed oczami z niewiadomych przyczyn stawał mu
....
Legolas i skutecznie zasłaniał widok na te kilkanaście setnych sekundy, potrzebnych na oddanie celnego strzału! Dlaczego tak się działo- Paint nie miał pojęcia, ale odstrzelenie delikwenta przywróciło dawny porządek rzeczy- nic już nie stawało mu na przeszkodzie i Paint znowu mógł się cieszyć weną twórczą i kampieniem respów
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Legolas, uzasadnienia w poprzednich postach.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ponownie Legolas

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Ja również zagłosuje na Legolasa ponieważ najmniej, raczej w ogóle [ ort! ] go nie znam, (choć po postach kojarzę),
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
END powody te same co wcześniej

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Rok ~33 n.e. Jakieś tam wzgórze na którym znajdują się trzy krzyże. Z jednego, znajdującego się po środku nich słychać rozmaite słownictwo, które nie dało się zidentyfikować poprzez jęki wydawane z bólu jaki im towarzyszył. Z całych tych krzyków, dało się zrozumieć wciąż powtarzające się.. :
- Kutwa jego jechana mać, nie udało mi się ich zrobić w chunia!

Z czasem Jego jęki stawały się coraz słabsze, człowiek o po prostu [ ort! ] tracił siły, lecz nim skonał wyszeptał:
- Zostanę zrodzony jeszcze raz, jako geniusz... Musi mi sie tym razem udać. Imię me będzie znała cała ludzkość, jako bohatera... A brzmi ono.. Legolas - wypowiadając swe imię, cierpiąca osoba wydała ostatnie tchnienie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Franqey siedział sobie na głowie martwego trolla popijając brandy którą wziął z piwnicy . Po upływie połowy butelki podszedł do niego Focus z dwoma bladolicymi damami. Obie miały na sobie nieprawdopodobną ilość pudru i sztuczne pieprzyki [ ort! ] . Ich gorsety były tak mocno związane że Franek był pewien iż jakby zdrapać kobietom cały makijaż miały by twarze raczej purpurowe. niewątpliwym [ ort! ] plusem dla postronnych było jednak to że ów gorset sprawiał że piersi tych dam mimo iż nie pierwszej świeżości prezentowały się nad wyraz zacnie . Franek oblizał się i wykonał koślawy ukłon spoglądając przy [ ort! ] okazji w dekolt jednej z kobiet , oraz z obrzydliwym błyskiem w oku polizał jej rękę.
- Pan raczy nie czynić więcej takich rzeczy - powiedziała kobieta.
Franek całkowicie ją olewając zwrucił się do Focusa , który w tym momencie [ ort! ] czynił wszelkie starania aby druga z kobiet nie zdjęła [ ort! ] jego ręki z jej pośladków
- skąd ty je wytrzasnęłeś?
- Siedziały w lochu , a jam ci je oswobodził. Teraz jestem bohaterem - odpowiedział Bartek po czym beknął przeciągle.
Franek nalał przybyłym alkoholu , wylewając przy okazji część trunku w dekolt [ ort! ] damy którą posadił sobie na kolanach. Kobieta z oburzeniem w głosie powiedziała:
- zrobił pan to specjalnie - po czym uzyskała odpowiedź
- Jak najbardziej madame , aje już się biorą do naprawienia szkody.
Zanim jednak język Franka wylądował między cyckami znów napadł go ztraszliwy kaszel , tak że flegna która jeszcze niedawno zaległała w jego płucach teraz bardzo zgrabnie spływała po piersi kobiety w kierunku pępka. Zanim nasz bohater zaczął się znów kajać wylądował na ziemi z odciskiem pięciu palców na prawym policzku. Widząc to Focus w końcu wyciągnął rękę z majtek drugiej pani , i bez uprzedzenia wtał zrzucając ją z kolan aby pomódź się podnieść koledze. Gdy Franek już był w pionie usiadł z powrotem na swoim miejscu , i poczekał aż jego towarzyszka [ ort! ] sama się podniesie. Gdy kobieta już stała posadzi ją sobie z powrotem na kolanach , i wsadził rękę w jej poprzednie miejsce. Franek zaś podszedł do swej partnerki , i zaczął wycierać wydzielinę z taką zręcznością , że kobieta nawet nie zauważyła gdy jej piersi znalazły się na zewnątrz . W tym momencie [ ort! ] do sali wbiegła Tenshi z rannym Shihouinem na ramienu , krzycząc
- Celibra nie żyje , nie wiem co się stało z Karmiu!!!
Franqey i Focus poderwali się z miejsc , powodując przy ozazji upadek obu kobiet.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Chyba jednak Legolas.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jeszcze raz Legolas.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Legolas. Historii brak, bo i weny brak...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Czasu brak, natchnień uciekł do koleżanki, czekolada się skończyła, kot mnie podrapał. Innymi słowy opowiadanka nie będzie.
Legolas jw.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Legolas dostał strzałę i go nie ma ...

Gotowi do odstrzału:
Gotenks
Tenshi
Paintball
Franek
Q’
Szarak
Avensus
Shihouin
Cyceron
Ishido
Joe Weider
Focus
Drakan
Old Shatterhand
eMate
Rozarossa
Laru
Shiro
theEND
Kamiru
Kyasarin


Smażący się w piekle:
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi
Calibra
Legolas


Nowa runda

Q bo ostatnio w ogóle go nie ma na forum ;/

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Shihouin. Mało go znam.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Survivor Userski IV
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook