Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski IV - komentarze, uwagi, propozycje. ocena: 8,50 (głosy: 8)110

Strony:   1, 2, 3, 4
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jeśli to cię pocieszy przywróciłaś mi sens

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
paintball_0 napisał(a):
Jako, że trzeba ratować swoich w potrzebie- nie było czasu na dylematy, koleżanka pod zmasowanym atakiem! Czym prędzej rozłożyłem sprzęt i przystąpiłem do namierzania. Jako, żę nie każdy celny strzał jest zabójczy, musiałem wybrać kogoś już osłabionego w ogniu walki, aby zwiększyć szanse Rozy. W miejscu skrzyżowania się linii celownika optycznego pojawiła się sylwetka Laru. Spokojnie, na wydechu, pociągnąłem za spust, cały czas korygując trajektorię i biorąc poprawkę na wiatr. Znajdowałem się w odległości około dwóch kilometrów od celu, więc wystrzelony przeze mnie pocisk przemierzył ją w ciągu niecałej sekundy. Miałem wystatczająco dużo czasu, aby ujżeć jak bezwładne ciało uderza o twardy grunt...
I o tym faworyzowaniu wspominałem ;p Paintball_0 przypuszczam, że kierowałeś się tylko i wyłącznie chęcią uratowania rozy od odstrzelenia, niż własnym zdaniem

Z tego otóż powodu surv wydaje mi się zakłamany, przynajmniej w mniejszym stopniu

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
Paintball_0 przypuszczam, że kierowałeś się tylko i wyłącznie chęcią uratowania rozy od odstrzelenia, niż własnym zdaniem
Też coś.
Dlaczego paintball miałby bardziej lubić Laru od Rozy? Wtedy by prawdopodobne w ogóle posta nie napisał
Takie tam gadanie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
o_OMGotenks napisał(a):
Shiro napisał(a):
Paintball_0 przypuszczam, że kierowałeś się tylko i wyłącznie chęcią uratowania rozy od odstrzelenia, niż własnym zdaniem
Też coś.
Dlaczego paintball miałby bardziej lubić Laru od Rozy? Wtedy by prawdopodobne w ogóle posta nie napisał
Takie tam gadanie.
Tu nie chodzi o to, kogo bardziej lubisz, tylko sam fakt ratowania kogoś ze swojego klanu, równie dobrze mógł odstrzelić jeszcze kogoś innego. Ja też mogłem trafić w Roze czy Laru, ale, że je lepiej znam niż Joe Weidera dlatego nie strzelałem w nie, a w Joe (nie, nie chciałem dodać pikanterii do pojedynku między paniami).
I tak wiem, że nikt tego do serca nie weźmie, ale ja uważam, że jest to po prostu hipokryzja ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Shiro napisał(a):
Tu nie chodzi o to, kogo bardziej lubisz, tylko sam fakt ratowania kogoś ze swojego klanu, równie dobrze mógł odstrzelić jeszcze kogoś innego.
Konstrukcja tego zdania wygląda tak jakbyś próbował rzec, że chcesz ratować koleżakę Laru... (tu nie ma żadnego podwójnego dna)
A tak ogólnie... co w tym złego, że ktoś komuś ratuje cztery litery? Podejrzewam, że aktualne zdanie strzelającego jest właśnie takim a nie innym wyborem - kogo chcesz zatrzymać jak najdłużej. A, że ktoś celuje wbrew sobie, bo ogół tak twierdzi to już inna sprawa... I zapewne tę kwestię miałeś na myśli.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Drakan napisał(a):
Shiro napisał(a):
Tu nie chodzi o to, kogo bardziej lubisz, tylko sam fakt ratowania kogoś ze swojego klanu, równie dobrze mógł odstrzelić jeszcze kogoś innego.
Konstrukcja tego zdania wygląda tak jakbyś próbował rzec, że chcesz ratować koleżakę Laru... (tu nie ma żadnego podwójnego dna)
Takiego przesłania nie miałem, wszak gdybym chciał ratować kogoś po prostu glosowałbym na potencjalnie drugą osobą z największą ilością głosów(w tym przypadku Roze), a, że chciałem być "sprawiedliwy", oddałem głos na osobę, która najmniej znam i wydaje mi się rzeczywiście słuszną osobą do odstrzelenia. ;p
Drakan napisał(a):
A tak ogólnie... co w tym złego, że ktoś komuś ratuje cztery litery? Podejrzewam, że aktualne zdanie strzelającego jest właśnie takim a nie innym wyborem - kogo chcesz zatrzymać jak najdłużej. A, że ktoś celuje wbrew sobie, bo ogół tak twierdzi to już inna sprawa... I zapewne tę kwestię miałeś na myśli.
No niby nic złego, lecz jak już to powiedziałaś, ktoś głosuje wbrew sobie, czyli wyrzeka się własnych racji w imię tych wyższych, i właśnie to mnie irytuje ^^'

Tyle, ode mnie, mam nadzieje, że zrozumiale tym razem napisałem

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
No niby nic złego, lecz jak już to powiedziałaś, ktoś głosuje wbrew sobie
Ale jakim prawem śmiesz twierdzić, iż paintball czy ktokolwiek inny głosuje przeciw sobie?...

W survie są dwie opcje - albo strzelanie do kogoś, by go wyeliminować, albo strzelanie do kogoś, by nie dopuścić do wyeliminowania innej osoby. Jak dla mnie obie są w porządku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
o_OMGotenks napisał(a):
Shiro napisał(a):
No niby nic złego, lecz jak już to powiedziałaś, ktoś głosuje wbrew sobie
Ale jakim prawem śmiesz twierdzić, iż paintball czy ktokolwiek inny głosuje przeciw sobie?...
Ja nie twierdze, tylko przypuszczam, specjalnie w pierwszy moim poście na tej stronie pogrubiłem to słowo by rozwiać takie zarzuty, jakie teraz ty mi stawiasz Gotenks ;p Muszę w każdym poście to powtarzać?

o_OMGotenks napisał(a):
W survie są dwie opcje - albo strzelanie do kogoś, by go wyeliminować, albo strzelanie do kogoś, by nie dopuścić do wyeliminowania innej osoby. Jak dla mnie obie są w porządku.
No niby są w porządku, ale z mojego punktu widzenia, ta druga opcja jest niewielkim przejawem hipokryzji, bo strzelasz nie dlatego, że nie lubisz, tylko dlatego, że chcesz ratować tyłek swojej/swojemu koleżance/koledze z klanu

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Shiro napisał(a):
bo strzelasz nie dlatego, że nie lubisz, tylko dlatego, że chcesz ratować tyłek swojej/swojemu koleżance/koledze z klanu
Tak, ale co powiedzieć jeżeli celem samym w sobie jest ratunek nie zaś chęć pozbycia się osób mniej potrzebnych eufemistycznie mówiąc? Ten miecz ma dwa ostrza i oba są jak najzupełniej poprawne. Drugie wcale nie musi świadczyc o zakłamaniu.

Osobiście zdecydowanie nie przepadam za 'strzelam w ciebie, bo ty we mnie strzeliłeś'. W mojej opini zdecydowanie mniej poprawne niż opcja poprzednia, acz w niektórych przypadkach dająca się racjonalnie wytłumaczyć. Ale nawet... Chęć tzw. zemsty jest silniejsza niż logika lub wcześniej ustalona kolejność. Emocje nigdy nie są dobrym doradcą co czyni z tej metody coś mało wiarygodnego.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No dobra, odpadłam. Zaszłam dość wysoko (jak na mnie) i dziękuję za świetną zabawę. Podejrzewam, że nie będę już głosować z Zaświatów. Zostały osoby, które bardzo lubię i nie mam sumienia na nie głosować.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
PWNED! Heh za mocni jesteście xD . Potnijcie się bo was wyeliminowali w survie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Cyceron napisał(a):
PWNED! Heh za mocni jesteście xD . Potnijcie się bo was wyeliminowali w survie.
Nie mam najmniejszego zamiaru z Tobą gadać. Nie obrażam się, a jak masz jakiś problem, to masz od tego Agorę.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Laru-chan napisał(a):
Nie mam najmniejszego zamiaru z Tobą gadać. Nie obrażam się, a jak masz jakiś problem, to masz od tego Agorę.


Wolę po spamować [czasem trzeba]. I nie mówiłem tylko do Ciebie księżniczko .

Szkoda, że tyle osób głosowało na kogoś, bo nie mogło przetrawić tego, że dostało od tej osoby strzała. Zawsze jakiś powód. To takie słodkie .
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A ja jestem zadowolony Jak na pierwszy raz , sądze , ze dobrze mi poszło , toż w końcu 3 od końca jestem , a nie pierwszy ;p . Pierwszy raz biore udział w takiej zabawie i od razu mogę powiedzieć , ze mi sie ona podoba . Poza tym fajne historyjki co poniektorzy układają i , ogłaszam wszem i wobec , postanowiłem do końca tego surva pisac historyjki , bo wene zawsze się znajdzie , a z tego tez coś śmiesznego może wyjść ^^ .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 02.03.2008, 10:20
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie myślcie także, że ja zapomniałem o opowieściach, szykuje jeszcze kilka smaczków ;p Byle do przodu ^^ Przez tą grypę to faktycznie mniej było weny hehe.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
I o tym faworyzowaniu wspominałem ;p Paintball_0 przypuszczam, że kierowałeś się tylko i wyłącznie chęcią uratowania rozy od odstrzelenia, niż własnym zdaniem

Z tego otóż powodu surv wydaje mi się zakłamany, przynajmniej w mniejszym stopniu
Sorki, że dopiero teraz- Portal mnie porwał na dwie doby (bo jeszcze komentarze...)
W moim typowaniu nie było nic zakłamanego. W tej rundzie faktycznie nie miałem pomysłu, na kogo głosować i faktycznie, gdyby Rozarossa nie była zagrożona, głosowałbym inaczej.
Ale zastanów się, Shiro, czym jest Survivor. Jest eliminacją poszczególnych osób- przeciwników. Surv' jest walką. Gdybyśmy byli na prawdziwym wirtualnym polu bitwy, a ja zajmowałbym dogodną pozycję, na pewno nie zastanawiałbym się, kto atakuje mojego towarzysza/ towarzyszkę.
Nie potrzebowałbym robić sobie rachunku sumienia względem przeciwnika. Dlatego "zestrzeliłem" Laru. Nie było między mną a Rozą (jak również którymkolwiek z uczestników zabawy) żadnego układu, czy paktu o nieagresji. Po prostu uznałem, że nie mogę jej zostawić samej, jeśli jestem w stanie jej pomóc.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To też racja. To jest tylko wspaniała zabawa.

Co poniektórzy jednak myślą inaczej. Jeżeli da się głosa powiedzmy na kogoś ze swojego klanu, to nie jest oznak zdrady. Gdyby powiedzmy, do samego końca nie głosowałoby się na członków klanu, powiedzmy jest ich 10-ciu, po prostu [ ort! ] dlatego, że są oni klanowiczami, to byłoby też nie fair. Myślę, że tu chodzi po prostu [ ort! ] o stosunki użytkowników forum do siebie.

A , najlepiej to iść na browka ^^"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ishido napisał(a):
Jeżeli da się głosa powiedzmy na kogoś ze swojego klanu, to nie jest oznak zdrady. Gdyby powiedzmy, do samego końca nie głosowałoby się na członków klanu, powiedzmy jest ich 10-ciu, po prostu [ ort! ] dlatego, że są oni klanowiczami, to byłoby też nie fair.
Taa... ale na końcu i tak jak dobrze pójdzie, będzie musiał wybierać z pośród klanowiczów.
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Kto w końcu wygrał Całego Survivora
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Uchiha Sasuke napisał(a):
Kto w końcu wygrał Całego Survivora
o_O

Sprawdź w temacie O_obok.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Survivor Userski IV - komentarze, uwagi, propozycje.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook