Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski IV ocena: 8,82 (głosy: 17)110

Strony:   1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Miałam nie głosować, ale muszę ratować Gotenksa. Głosuję więc na Drakana. Myślałam, że to facet....

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Drakan, gotenksa znam jednak dłużej i lepiej niż ją

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
I potrzask. Gotenks był mi potrzebny do opowieści... Mówi się trudno. Samobója sobie nie strzelę, Gotenks out. Jakby co i tak mi jeszcze 8 żyć pozostało

Myślałam, że to facet....
A kto by tam za mną nadążył...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale jesteś miła

Ja na Ciebie poprzednio nie głosowałem, bo chciałem, by remis był, a Ty tutaj tak się odwdzięczasz

Drakan, bo się wstydzi własnej płci o_O
(proszę tego nie komentować)

shiro: Takiego żałosnego uzasadnienia jeszcze nigdy w życiu nie widziałem ;p Z reszta, po co dawałeś ten nawias? ^^ Zwracasz tym samym uwagę na ten post ;p

Focus: Ty tez jestes taki ni w dupe ni w oko z tą plcią . Powinieneś się wstydzić i głosować na siebie

Właśnie dlatego prosiłem, żeby nie komentować

shiro: Marudzisz, komentowanie twoich postów jest fajne, można się zdrowo ponabijać Gotti ^^'

Focus: Gotenks ma dość jechania go . Wszedzie dostaje becki, nawet na wlasnym forum '

shiro: To wyjaśniałoby jego prośbę ;p

Focus: Spoko, niedługo się zrobi nam z niego emo i będzie dziękował i prosił o jeszcze


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 02.03.2008, 12:23
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Avensus napisał(a):
Drakan, bo utrzymywanie swojej płci w tajemnicy jest chore...
Nom.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Drakan -żeby obalić teorię Shiro . Opowiastki nie będzie , bo jeden z narratorów zdechnąłbył.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
...
Drakan to kobieta?
Nie wiedziałem.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Odpada Drakan

Czekający, na wyrok:
Gotenks
Tenshi
Szarak
Ishido
Joe Weider
Focus
Rozarossa
Shiro


Czujący zaśniedziały metal w jelitach:
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi
Calibra
Legolas
Shihouin
Old Shatterhand
theEND
eMate
Kamiru
Paintball
Q'
Cyceron
Avensus
Franek
Laru
Drakan


Next round

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Gotenks. Powody dawałam wcześniej.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gotenks. Powód ten sam co wcześniej, bo nie mam innego;p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zapowiadał się całkiem przyjemny weekend. Zebraliśmy się razem, tzn. Szarak, Tenshi, Ishido, Joe i Focus. Mieliśmy pójść po drodze na rybki. Joe spotkał niedaleko lasu swego kuzyna, drwala z siekierką, który był żywiołowy i pogonił nas, wymachując nią na wszystkie możliwe strony świata i szukał nowych. Jednak się uspokoił, gdyż zapomniał, że wielki dąb, był na skraju upadku, po wielkim nacięciu.
Rozbiliśmy się nad sporym stawem : http://img180.imageshack.us/img180/7416/stawhodowlanyqp2.jpg . Ishido włączył swoją muzykę z mp3, z głośnikami dopiętymi do niej. Ruszyły następne przeboje Boba Marleya – nie ma to jak reege ;p. Minęło kilka godzin i złowiliśmy kilka szprotów :http://img180.imageshack.us/img180/9492/pic47091mwi1.jpg Ishi zjadał oczy na surowo, mówiąc, że to na trzeźwe myślenie. Oczy te były na tyle ciężko strawne, że przy pukaniu bobków, często były nimi wyścielone po brzegi-podobne do batona liona.
Focus też z nami był. Jako pokarm na ryby, wyjął zgrabne wije. : http://img219.imageshack.us/img219/1488/wijemh9.jpg Nawet chciał jednego wsadzic w szczękę, ale nie pozwoliliśmy mu na ten wyczyn. Mówił przy tym ,że na te robactwo biorą orki, miał rację , jak się potem okazało. I faktycznie kilka się u brzegu skłębiło. Tenshi posiadająca silne mięśnie rąk, złapała jedną z nich za ogon, kóra wrzasnęła: weeeź! Erdalaj!! Jednak ryby mają głos- doszedł do wniosku Ishi.
Ishi namawiał Szaraka do zjedzenia oczu Orki, gdyż one mają właściwości halucynogenne, ten jednak odmówił, mówiąc, że zje tylko mózg, na rozum. Zrobiliśmy sobie orkę na surowo – sushorkę. Smakowita była ona niezwykle. Jednak zawsze coś musiało zakłucać nasze wypady. Jak by nie było, tak było i tym razem   
Z oddali zbliżała się istnie huraganowa pogoda. Niebo dotąd niebieskie, jak niektóre morza, pokryło się chmurami z kupiastymi kształtami, co było jednoznacznym znakiem, by się zmywać z tego fajnego miejsca. Ishi skusił się na oczy orki, jednak zwymiotował je na podłogę, gdyż napęczniały dziko. Za nami z oddali chmury przybrały czarny kolor i sunęły ku ziemi. Powstało kilka małych tornad, które wydzierały potężne sosny, jak zapałki. Byliśmy zasmuceni nieco, ponieważ tak piękny obszar jest przez tą niszczycielską siłę bezczeszczony, lecz jednocześnie podekscytowani niezwykłością tego potężnego zjawiska. Teraz także krążyły nas lasem pioruny kuliste, także niezwykłe zjawisko, zbyt rzadkie dla zwykłego śmiertelnika. : http://img261.imageshack.us/img261/6793/kulistyad8.jpg Niebo wokół nas było jednak pogodne. Piekło miało dopiero nadejść. Przez górki i zbocza zaczęły wylewać się wielkie wody. Te kilka tornad, które widzieliśmy, zdążyły połączyć się w jedno, o kategorii przekraczającej tą najwyższą, czyli piątą. Na dodatek ruszało dosyć powoli w naszą stronę.
Obok nie zauważyliśmy kuzyna Joego, który swoją przyjacielską , niszczycielską siekierą rąbał sosny. Akurat przewracał jedną na bok. Nie zdążył jednak nas przestrzec. Drzewo to z całą mocą runęło na nieszczęsnego Szaraka, który nie miał już żadnych szans. Przez to uderzenie, pogrubił się jakby, przypominając teraz zaokrąglony klocek lego. Jednak prawdziwa masakra klimatyczna dopiero co nadchodziła. Tak więc trzeba było szybko zapomnieć o stracie przyjaciela i myśleć o uratowaniu własnych tyłeczków jędrnych. Obraz przedstawiał się tak : link : Na myśl przyszła mi jedna średniowieczna pioseneczka :
http://img261.imageshack.us/img261/752/tornadoqx7.jpg

Focusowi przyszła na myśl taka pioseneczka, myśląc o zbliżającej się burzy:

http://www.sendspace.com/file/qxt4f8

Natomiast Ishidowi to:

http://www.sendspace.com/file/rb5a51
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Gotenks bo mi skasowal wypowiedz w sb

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Hmm strzeliłbym w Laru teraz żeby miała po mnie pamiątkę po mnie nawet dość słodką bo kula była by z czekolady, ale wyjścia nie mam i znowu Tenshi żeby zwiększyć jej ilość ołowiu z mojej strony.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Wracamy do starego porządku.
Roza.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Tenshi, niech dołączy do Daichiego.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shiro, powód ten sam co wcześniej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
U.S usadowił sie na dachu, leżał i zaczął wyjmować z walizki części do Karabinu Snajperskiego 6mm, kiedy już go złożył, przygotował się do strzału, wiedział bowiem iż niedługo ma przechodzić jego ofiara którą był Focus jeden z bardzo wpływowych, Mafiozów w mieście....

Godzina 12.00

- Przeszukaliście wszystkie pobliskie budynki - odezwał się jeden z ochroniarzy przez krótkofalówkę

- Tak nie ma na żadnym z dachów w pobliżu 10km - odpowiedział mu drugi

- Możecie iść z Panem bezpiecznie, tylko bądźcie czujni, bez odbioru - powiedział 3

I tak Focus wraz z swoją obstawą po parku, w tym czasie U.S przygotował się do oddania strzału, załadował karabin, odkrył lunetę, wycelował i strzelił, trafił około 2mm od serca, nie wiedział czy rana będzie śmiertelna, wiedział bowiem że od tego strzału, zależała jego zapłata za zabójstwo...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Roza - trudniej ją usunąć niż czyraka na dupie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Shiro ciebie prawie nie kojarzę, więc wyp-adaj z wozu.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Pewnego dnia , nieswiadoma dzisiejszego zagrożenia Roza poszła do sklepu po chupa chupsy [ niczego mi Cyc nie udowodnisz ;p ] . Sprzedawca wyżej wymienionych uważany był w dzielnicy za straszliwego nerwusa z którym lepiej nie zadzierać . Lizak kosztował 1.99 , a ona przyniosał...2 zł więc typek musiał jej wydać grosza , a ponieważ go nie miał wpadł w furię i chciał pożreć za to biedną Roze . Nie widziała co robi, nagle na swej drodze spotkała Flya , jednak i on stchórzył i uciekł gdzieś z przeraźliwym płaczem . Drugi był Ave , jednak i on gdy zobaczył faceta z lizakiem , zaczął zwiewać. Trzeci był Focus , ale jego miesnie nie wytrzymały ciosu lizaka . Został tylko jedne człowiek - Adman . Wszyscy go uwielbiali bo trzymał w domu muminki , jednak nikt nie wiedział ze trzymał też Buke . Gdy zobaczył typa od lizaka wypuścił tego demona , a on w trymiga rozprawił się z Lizakomanem który bez sswoich lizaków zwariowal i poszedł na zakupy do Biedr...ekhem do Stonki , a najgorsze że była tam przecena z którą jeszcze nikt sobie nie poradził . Typ już nie wrócił .



^^'

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Survivor Userski IV
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook