Forum Dragon Ball Nao

» [Muzyka] Legolas i jego ucho - oceniajcie. ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.558
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Witam serdecznie!

Kompletnie nie wiedziałem, gdzie ten temat dac. Więc zamieszczam go tutaj.

Dziś, pożyczyłem sobie aparat, i... nagrałem się z gitarą. I tutaj budzi się moja prośba. Moglibyście przesłuchać i ocenić moje "brzdękolenie". Słuchu to ja nie mam, głosu tym bardziej, ale proszę o szczerą ocenę.

Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty
Najpiękniejsze przeboje religijne - Barka
Jesteś Radością mojego życia

Proszę o wyrozumiałość , gram dopiero 8 miesięcy.

Dziękuje z góry za wszelkie oceny.

Pozdrawiam
S.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Mi się podoba.
W sumie nic nadzwyczajnego tam nie ma, ale nie zauważyłem też jakichś okropnych błędów, typu za mocne zaczynanie, bądź zacięcia. Dobrze jest.

Tylko te dwie chrześcijańskie jakoś nie bardzo mi przypominają oryginały

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Khe, khem. Jakoż, iż nie miałam dawno kogo mocno potyrać, wiec zabiore się za Ciebie .
Nie no, bedąc poważnym, jak mówił Gotenks, nie ma tam okrutnych błądów, co nie znaczy, że w ogóle nie ma, a jako, iż wredne ludziska, mówią że krytykuje czasem ja Zapendowksa, więc musze powiedzieć, że pewne są;p

o_OMGotenks napisał(a):
Tylko te dwie chrześcijańskie jakoś nie bardzo mi przypominają oryginały
I kto tu sluchu nie ma, Barka pasuje do oryginalu i w ogóle, musze pochwalić, bo poprawiło się, odkąd po raz pierwszy usłyszałam tę piosenke, w Twoim wykonaniu.

Graj dalej! A zobaczysz że będzie jeszcze lepiej, w każdym razie, powodzenia;p.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
"Zawsze tam gdzie Ty" - początek miejscami jakby trochę za szybko. Jednak muszę przyznać, że bardzo fajnie. Szkoda tylko, że bez śpiewu.

"Barka" i "Jesteś Radością mojego życia" - bardzo ładnie. Tą drugą od razu skojarzyłam, mimo, że nie śpiewam takiej muzyki i nie słucham jej na co dzień. Co do "Barki", to gdybym nie znała tytułu. to powiedziałabym jedynie, że to bardzo ładny gitarowy kawałek. Jednak myślę, że to dlatego, że nie słyszałam nigdy gitarowej wersji tej piosenki (jedynie śpiew).

W 8 miesięcy nauczyłeś się bardzo dużo. Grasz bardzo dobrze, nie popełniasz dużych błędów i umiesz zagrać coś tak ambitnego jak przebój Lady Punk. Brawo.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
MI się podoba Twoje wykonanie , nie mam żadnych zastrzeżeń powazniejszysz , w ogóle [ ort! ] nie mam zastrzeżeń . I tak jak Laru gratuluje Ci takiego poziomu w tak szybkim czasie , widać talent się kłania

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Aaa... Zapomniałabym, jak juz wspomniałam granie wychodzi Ci bardzo dobrze, a jakieś niedociągnięcia zawsze pozostaną, więc tym się nie przejmuj, z czasem przejdzie, Radze Ci teraz popracować nad płynnością, bo często robisz tak, że ni z tego, ni z owego, zaczynasz grać w zupełnie innym tempie i intonacji, przez co czasem gubisz rytm.


Pozdrawiam .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Muzyka] Legolas i jego ucho - oceniajcie.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook