Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski IV ocena: 8,82 (głosy: 17)110

Strony:   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 26, 27, 28  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Bez zbędnych opowiadanek głosuje na doktorka czyli Focusa za za jego zabawne sub-konto
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Joe Weider, nie lubię się powtarzać dlaczego akurat jego

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tenshi - czasem nie wiem, o co jej chodzi. Mimo to jest wporządku.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pani Tenshi henshi, bo strasznie obraziła się na mnie, chyba za to, że w przypływie miłosierdzia ofiarowałem jej dożywotni taboret Vierte Lamy, dzięki czemu na stałe została zapisana w kartach historii Nao, co z kolei bardzo ułatwi jej osiąganie dalszych sukcesów w swym życiu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Tenshi - lubie ją, ale nie przepadam za jej avkami i sygnaturami, podpisem - nie lubie mhhhroku ^^
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Tenshi, powód chwilowo sobie odpuszczę z racji tego, że akurat mam gorączkę (a spędzać w łóżku cały dzień niepodobna).
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tenshi odchodzi do krainy zmarłych.
Niech spoczywa w przedpokoju.

Czekający, na wyrok:
Gotenks
Szarak
Ishido
Focus
Joe Weider
Rozarossa
Shiro


Czujący zaśniedziały metal w jelitach:
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi
Calibra
Legolas
Shihouin
Old Shatterhand
theEND
eMate
Kamiru
Paintball
Q'
Cyceron
Avensus
Franek
Laru
Drakan
Tenshi

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 02.03.2008, 20:08
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Znów w Gotenksa. Dodając jeszcze za to, iż mianował mnie lamą, co jest niedopuszczalne;p.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Roza bo nadal ze mną nie gra:(

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 02.03.2008, 22:40
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Szarak dał mi się we znaki i to ostro xP
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Po tragicznym wypadku Szaraka, próbowaliśmy się zgrupować i zacząć ukiekać. Nagle jednak Focus coś zauważył-lekkie ruchy rąk i nóg u Szaraka- najlepiej było go tak zostawić, pod owym drzewem, normalnie i tak byśmy z nim daleko nie zaszli. A tornado było coraz bliżej i bliżej. Na dodatek rozłączyło się na dwa, jednak o równie imponujących masach i siłach.
Deszcz, połączony z gradem zaczął nami smagać po twarzach. Za nami leżało pośród tornada stado krów, kilka piżmaków, różne ostre części od domów, kilka furgonetek. Raz co raz, wiatr unosił nas lekko w górę, spychał na boki i przewracał. Dzięki jednemu z takich upadków niewymuszonych, Focus ocalił swe życie, gdyż w chwili, gdy upadał, na wysokości jego głowy przeleciała kłoda drewna, niszcząc przy okazji drzewo naprzeciwko. Zaczęliśmy uciekać w stronę gęstego lasu, tam jednak było dla nas chyba najbezpieczniej, mogliśmy się w jakimś rowie schować, bądź w ukrytym bunkrze.
Nigdzie jednak takich nie było. Odłamki gałęzi i drzew śmigały wokół nas, przez co nie mogliśmy zaznać spokoju. Las się kończył i przed nami rozpościerała się wielka, goła polana. A z dwóch stron na ukos omiatały nas straszliwe wiatry trąb powietrznych, stojąc w miejscu, jakby czekając na jakiś sygnał. Minęło kilka ciężkich minut. Tornada te ruszyły na nas, tłoczących się w koło, nie mieliśmy szans na ucieczkę, ani na schowanie się. Jedna trąba uniosła kolejno: Ishido, Focusa i Shiro, druga natomiast: Joe i Rozę. W środku burzy było zadziwiająco cicho i przytłaczająco. Ciśnienie było zdumiewająco niskie, głowy nam dosłownie rozsadzało. Gdyby nie to, mogłoby być całkiem znośnie. Jednak różne rzeczy miotały się wśród nas, uderzając raz to raz kogoś z różną mocą, często raniąc przy tym go głęboko.
Trwało to kilka dobrych minut. Obrażenia były zatrważające. Ishido stracił jedną rękę i krew lała mu się z pasa, jednak przeżył tą masakrę. W podobnym stanie znajdowali się inni, lecz nigdzie nie było widać naszego Focusa. Po dłuższej chwili szukania, znaleźliśmy go, wyglądał najlepiej spośród nas, lecz miał oczy wywrócone do tyłu, przez co spoglądały na nas same, puste oczodoły. Niestety nie żył już …… Był to dla nas wszystkich potężny szok, żeby akurat Focus wykitował nam. Musiał zapewne spaść mocno z wielkiej wysokości, alo może obił się w środku tornada o jakieś krowy, bądź piżmowoły. Część z nas wykrzyknęła: Focus!! Czemu on!? No czemu… W tej chwili z głośników Isha, włączył się ten utwór, można by [ ort! ] rzec, że na cześć tego przyjaciela:

http://www.sendspace.com/file/nvepj1

a czemu Focus: No, bo Focus, trzeba innego argumentu ?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 02.03.2008, 20:32
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Nie chce mi się już wymyślać powodów, ta kobieta ma bodajże więcej niż 9 żyć.
Roza.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Roza- powody już były

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Focus to już chyba każdy wie.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Focus, argumentów nie powtarzam bo mi sie nie che
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
"Hocus, Pocus,
Ojej, Focus!"®

A raz sobie na Focusika zagłosuję.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shiro, powody się nie zmieniły.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Focus bo nie wie że mam 120mb RAMu i dla mojego komputera otwarcie Kurnika jest wręcz samobójstwem....^^
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Shiro.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Rozarossa - by ratować Focusa.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Survivor Userski IV
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook