Forum Dragon Ball Nao

» Saiyanie vs złe charaktery

Songoku145 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku145
Dni na forum: 5.926
Ostrzeżenia: 1
Posty: 26
Jak myślicie kto miałby większe szansę na zwycięstwo drużyna Saiyan czy wszystkich złych charakterów?

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Songoku145: 23.02.2008, 8:32
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Po pierwsze popraw nazwę tematu na odpowiedniejszą.

A w ogóle to pytanie zbyt ogólne. Zależy, który moment brać pod uwagę. Jeśli końcowy - ostatni odcinek DBGT - to Saiyanie nie mieliby szans - z Yi Xing Longiem.

Jeśli to co po walce z Buu - to też Saiyanie kiepsko się prezentują - w końcu Buu nie zdołali pokonać bez zewnętrznych mocy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Songoku145 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku145
Dni na forum: 5.926
Ostrzeżenia: 1
Posty: 26
teraz temat może być??
Tak chodzi mi o GT.

[ Dodano: 23.02.2008, 8:36 (po 2 minutach) ]
Kto wie czy mieliby szansę Yi Xing Longiem ale po to, to napisałem żeby oni pisali co myślą.

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Hmmm...
Niezwykły temat.

Ale kto nie ryzykuje...

Zatem do dzieła.
Po pierwsze należy ustalić dziedzinę, w której obie drużyny będą konkurować. Proponuję chińczyka, albo bierki. Ostatecznie mogłyby być to szachy, ale dajmy szansę naszym chłopcom...

OK. Załóżmy, że będzie to chińczyk. Może Japończycy się nie obrażą...?
Treaz ustalmy skład drużyny [ ort! ].
Jako że chińczyk, jak każda pseudologiczna gra planszowa wymaga inteligencji i umiejętnego staosowania taktyki, to należy dobrze się zastanowić nad selekcją zawodników. Goku odpada. Podobnie Vegeta, bo jest zbyt... ekhm... nie ważne:P
Do drużyny dobrych wybieram zatem Gohana.

Przemyślmy teraz kwestię składu Bad Team.
Jako że źli z zasady nie respektują zasad, będą walczyć wszyscy. Bez wyjątku. A na ich czele stanie Pilaf.
A na dodatek będą oszukiwać przy rzucaniu kostką do gry i w czasie ruchów pionkami.
Zatem Gohan praktycznie nie ma szans.
Jednak w związku z tym, że dobro musi zwycięzyć, możemy użyć Smoczych Kul i mamy zwycięstwo w kieszeni.

Albo wezwać na pomoc Mister Satana i wyjdzie na to samo.

Zatem stawiam na naszych chłopców.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 23.02.2008, 13:40
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nooo , to tak. Goku rozwala wszystkich bo to moja ulubiona postać. Jest śmieszny . Potem załatwia całą resztę i idze do chi chi na ciasteczko
Potem przychodzi do niego Vegeta i mówi że on też był zły na początku ale jest sajanem i nie wie , a Goku mu daJE W NOS . No to on się robi Majn , ale Gohan mu pomaga i razem pokonują Wegete.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
To Vegeta będzie zły?

Jak tak, to kurde chińczyk odpada...
Może jednak szachy?

A jakie ciasteczka zrobiła Chi Chi?
Ja bym sobie zjadł szarlotkę, ale nie wiem, czy ona umie ją zrobić...

A poza tym ja też lubię Songa a Dragon Ball to moja ulubiona bajka.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak szachy, bo Vegeta tam królem będzie, a Bulma królową i Vegeta będzie bił Konia czyli Songo, ale ja i tak bardziej wole warcaby, bo tam pionki wchodzą na siebie.

A w ogóle to sądzę, że powinni zagrac mecz piłki nożnej, bo ja kocham piłke nozną i powinni własnie zagrac w to, bo to jedyny wyznacznik kto jest silniejszy.

Będe wtedy kibicował Vegecie, moją flaga z Vegetą (fajna nie) i Vegeta wygra, ale ja nie wiem.

Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
A ja myślę, że w piłkę nożną to Vegeta nie ma szans tylko komórczak bo on ma swój turniej i pokonał armię tak jak pikolo dajmao i w piłke nożna to może sobie pograć Rasiak a nie nie goten bo on to tylko na laski chodzi i nie ogląda meczy a właśnie wytartowała runda wiosenna orendż extraklasy i zaraz będzie Ełro to piłka nożna odpada bo będzie jej już i tak tyle a gohan to się lubi przebierać a piłka nożna jest dla prawdziwych facetów a nie dla takich co sie przebierają w głupie kostiumy co najwyżej może być sędzią ale to też tylko nie zawsze.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No to może pograją w koszykówke, bo Trunks lubi nosic krótkie obcisle spodenki na ktore lubi sie slinic Gohan, ktory takze lubi obcisle ciuszki, ktore robia furore w gejowskiej społeczności, czy nie ? Pilafa wystawimy jako tego, który będzie skakać do piłki, albo za samą piłkę i wszyscy beda sobie grac a hercules bedzie robil swoja peruka za chilliderke. Ale ja mysle, ze to zly pomysl, bo i tak wygra Anwil Wroclawek, a moze sie myle?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A gdyby tak w rosyjską ruletkę? Na dwie pestki , strzelając do dzioba. Ten kto się zaksztusi przegrywa. Chociaż lepiej niech zagrają w ciasteczko ( zasady są takie że kto się pierwszy spuści musi zjeść) . A tak poza tym to po co oni mają konkurować? Nie lepiej zostać przyjaciułmi , i się więcej nie kłucić? Tak jest łapniej.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Sajaninanie
Po jakiemu to??

franqey napisał(a):
Nie lepiej zostać przyjaciułmi , i się więcej nie kłucić? Tak jest łapniej.
To zbyt proste rozwiązanie. Songoku145 mógłby się zawieść. Proponuję szybką piłkę. Rzucają piłką jak najszybciej, kto nie złapie, ten odpada. I tak, aż któraś drużyna, Sajaninanów lub Złych charakterów się wyczerpie. Rozgrywka dla prawdziwych mężczyzn.



Pozdrawiam. Songoku145 jesteś moim idolem. Kocham Cię!!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
cytat:
Songoku145 jesteś moim idolem. Kocham Cię!!
i tu już koniec cytatu

A dopiero co pisałaś że to mnie kochasz...

A tak wogle to sajaninanie i złe typy nigdy nie zostaną przyjaciółmi bo tob y bez sensu było żeby gohan lubił komórczaka albo songo ku frezera skoro sie nie lubili i nawet te androidy nie były przyjaciółmi bo jeden taki z czarnymi włosami to zabił tego starego robota to co dopiero żeby songo z krilanem czy trunksem mieli lubić frezera albo tego żóltego co mówił paparaparapa czy jakoś tak i wogle to glupie takie żeby sobie chodzili na ciasto do czi czi a pestki to sobie mozesz wsadzić do ziemi żeby ci drzewko urosło a nie strzelać z nich w songa bo on to jest bardzo silny nawet od wegety czy spuszczać się na jakiś linach jak tarzan czy inny małoplud bo to takie troche glupie nawet od koszykówki glupsze bo już grały te zwierzaki co z królikiem baksem były w kilku bajkch ale ja i tak najlepiej lubię dragona balla bo tamci kosmici to oszukiwali i tym dobrym to musial dżordan pomagac a wiadomo że w DB ne ma dżordana bo to tylko bajka

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dai Kaiosama napisał(a):
A dopiero co pisałaś że to mnie kochasz...
Ciebie też kocham. Mam trochę bigamistyczne usposobienie. Musisz przyznać, że Gokuś wykazuje ogromną elokwencję i inteligencję. Jak można nie kochać takiego człowieka?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
dragon bul w ogóle [ ort! ] jest głupi ten kto lubi takom bajke tez jest glupi i nie pisac mi ze nie jest bo to sami idioci ogladajom bajki są dla dzieci a oni duZy jest i tez dzieci nie no zal. pl i zwała co za debile

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Songoku145 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku145
Dni na forum: 5.926
Ostrzeżenia: 1
Posty: 26
Każdemu mogło się pomylić Sajaninanie to napisałem przez pomyłkę.

Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
dragon bul w ogóle [ ort! ] jest głupi ten kto lubi takom bajke tez jest glupi i nie pisac mi ze nie jest bo to sami idioci ogladajom bajki są dla dzieci a oni duZy jest i tez dzieci nie no zal. pl i zwała co za debile
Doprawdy, nie sposób nie ustosunkować się do cytowanej wypowiedzi.
Konstruowanie tak daleko idących wniosków, które, co dla tej sprawy jest kwestią fundamentalną, nie mają realnego odbicia w rzeczywistości, musi spotkać się ze zdecydowaną odpowiedzią, której tu właśnie pragnę udzielić.
Odpowiedź ta winna być kwintesencją inteligencji, formy, stylu i tyle trafnej, co zdecydowanej i równie konstruktywnej krytyki tego typu wypowiedzi.
Te cechy, jak również inne, o kórych jeszcze nie wspomniałem, a którymi winny być lakoniczność i wysoka kultura, uczynią moją odpowiedź ripostą w najlepszym z możliwych stylów. Ripostą, którą śmiało sam Homer mógłby włożyć w usta swoich epickich herosów. Ripostą, której nie wstydziliby się wielcy twórcy literatury i poezji zarówno naszej, polskiej jak i międzynarodowej. Taką właśnie odpowiedź pragnę dać autorowi cytowanej wypowiedzi, choć zdaję sobie sprawę z tego, że słowo wypowiedź jest tu nader pochlebnym stwierdzeniem.
Nie chciałbym zagłębiać się w tajniki formy wypowiedzi, które pragnę umieścić w szykowanej ripoście, gdyż rozumiem, że mogą one niepotrzebnie odwrócić uwage czytelnika od jej meritum, a przy okazji mogłby zostać źle zinterpretowane, lub co gorsza, niezrozumiane. Dlatego pozwolę sobie ominąć część teoretyczną i aby już sztucznie nie przedłużać tego krótkiego wstępu, pragnę przejść do istoty sprawy. Zanim jednak to uczynię chciałbym podziękować. Zatem dziękuję.
Cóż... najwyższy już chyba czas na ripostę, która w sposób nie pozostawiający najmniejszych złudzeń, ponad wszelką logiczną watpliwość obali, a wręcz zrówna z ziemią te, tak tak, nie bójmy się mocnych słów, brednie.

Zatem...

Gówno prawda.

Raz jeszcze dziękuję.

pozdrawiam


PS. Tak, to był spam.
I offtop...
Możecie mnie rozstrzelać... A nie... nie możecie, bo nie gram w tej edycji Survivora

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Songoku145 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Songoku145
Dni na forum: 5.926
Ostrzeżenia: 1
Posty: 26
nie będziecie się wyzywać w moim temacie:...:

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
E tam , z ostatnim smoczkiem z G[ran]T[urismo] by sobie nie poradzili bo ten rozpędza się w setkę 1,1sek. i ma większą pojemność mięśni i przy tym mało pali , tylko kurde , widziałem taki na allegro i ma strasznie dużo km przejeachane. Poza tym niezłe wyposażenie ma i hamulce niczym rogi . Na powaznie : Jeżeli mówisz , że razem z GT to wszyscy by zostali pokonani przez te wszystkie złe smoki

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Saiyanie vs złe charaktery
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook