Forum Dragon Ball Nao

» Broli po dobrej stronie

Strony:   1, 2
FanBrolly15 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
FanBrolly15
Wiek: 32
Dni na forum: 6.068
Posty: 11
Skąd: from HELL!!!
Nie wiem czemu dali Brollemu taki głupi powód do nienawiści goku no bo sami powiedzcie gdy byli mali to goku cały czas płakał a Brolly się denerwował a później gdy się spotkali to chciał go za to zabić no czy to nie głupie??
A poza tym gdyby Brolly dołączył do sił dobra to komórczaka rozwalił by 1 HITEM
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
zgadzam sie z kolegą teengohan to był by największy cud świata. ale buu by nie rozwaliłby
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Szkoda mi troche Brollego bo przez Jego chorobe psychiczną całe jego życie już od małego dziecka było zjechane. Żył tylko po to żeby zabić Kakaroto(Son Goku) a jego i jego ojca potraktowano jak śmieci gdy Ojciec Vegety zauwarzył że Paragas(ojciec Brollego) ma takie potężne dziecko kazał ich zabić. Jednak oni przeżyli i Chcieli zabić Vegete.
Wnioskuje że Brolli nienawidził nie tylko Songa ale też i Vegete. Może on do Vegety żywił większą nienawiść. hmm...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Len: 19.09.2007, 10:10
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Gdyby tak wezwać Shenlonga i poprosić o wymazanie z pamięci Brolliego urazów do Goku,to myślę że by się zmienił.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Niemożliwe ponieważ Goku działał na Broliego tak jak czerwona płachta na byka i tylko jego obecność denerwowała bardzo Broliego

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Broli po dobrej stronie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook