Forum Dragon Ball Nao

» [Propozycja] Nao Arena ocena: 5,50 (głosy: 2)110

Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Chciałem was zaprosić do wspólnej zabawy (w tym wypadku napieprzanki) jaką jest pojedynkowanie się w świecie (może i światach) pełnego klimatu.

Więc na początek przedstawię wam ogólny zarys naszej zabawy. W grze może wziąć udział każdy chętny bez względu na wiek, płeć itp. do tego tanga trzeba dwojga, tak więc najlepiej umówić się z kimś na pojedynek...
Mając juz dwóch użytkowników potrzebny będzie nam sędzia ( wytłumaczenie funkcji poniżej).

Użytkownik A - jest jednym z użytkowników toczących ze sobą bój o przetrwanie. Jego rola w zabawie jest taka sama jak użytkownika B, czyli wyprowadzenie klimatycznego ciosu, który będzie dobrze przemyślany tak by trafić przeciwnika, a nie wysnuć ciosu z kosmosu...

np.
Użytkownik A - "wyciąga katanę z pochwy i wyprowadza cięcie na prawe ramię, gdyż ramię przeciwnika nie jest osłonięte żadnym pancerzem."

Użytkownik B - "robi unik w prawo, po czym (zamierza) uderza pięścią w twarz przeciwnika"

Tu właśnie wkracza sędzia, bo to on mówi po napisaniu przez użytkowników czy dane ciosy lub uniki się udały jak groźne są obrażenia. Przedstawia nam sytuację po ciosach

np. "Użytkownik B zrobił unik jednak potknął się o kamień i Jego atak nie przyniósł mu żadnych korzyści, a w wyniku czego upadł na ziemię."

I znowu kolej na użytkownika A tak w kółko aż któryś z podanych użytkowników nie przegra.



Przygotowania

Po umówieniu się z sędzią i drugim użytkownikiem na pojedynek, należy napisać swoją postać w której podajemy

Imię:
Ród/Nazwisko:
Rodzaj Boroni i jej opis: ( broń może być tylko jedna, jeśli mówimy tu o mieczu jest nim jeden miecz, jeśli o nożu do rzucania to jest tylko jeden nóż, by nie mieć całego zestawu broni w kieszeni)
Krótka historia postaci:
Charakter, wygląd i umiejętności uzasadnione: By nie robić tu sztukmistrza we wszystkich dziedzina bo to ma być realna rozgrywka


Rodzaj broni to jedna z broni:
- Siecznych (miecze dwuręczne, katany, miecze krótkie itp)
- Obuchowych (Buławy, maczugi itp.)
- Drzewcowych ( włócznie [ ort! ], lance, dzidy, oszczepy)
- Kłutych ( sztylety )

Świat:

Nasz świat to będą wszelkiego typu tereny lub specjalne areny:
- Pustynia
- Las
- Polana
- Sala z ogromnych słupów
- itp

Można zgłaszać różne areny z ich opisami, areny wyżej wymienione niedługo będą mieć opisy po zaakceptowaniu pomysłu, ogółem wszystko rozwinę jeśli będą chętni na walczących i sędziego... Pytania

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jeśli gra się przez postowanie to wchodzę w to
Imię : Amidamaru
Ród : Zatochi
Rodzaj broni: Świetlny miecz wykonany z najtwardszego [ ort! ] metalu
Świat: Polana
Ps. jak gra się przez postowanie to wchodzę w to a zarys mojej postaci jest wyżej

[ Dodano: 14.03.2008, 20:48 (po 10 sekundach) ]
Jeśli gra się przez postowanie to wchodzę w to
Imię : Amidamaru
Ród : Zatochi
Rodzaj broni: Świetlny miecz wykonany z najtwardszego [ ort! ] metalu
Świat: Polana
Ps. jak gra się przez postowanie to wchodzę w to a zarys mojej postaci jest wyżej
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Rodzaj broni: Świetlny miecz wykonany z najtwardszego [ ort! ] metalu
Ja tam wolę drewnianą deskę wykonaną z asbestowych skórek od banana

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Voldzio Wypełnij całkowicie info o postaci, świetlny miecz nie wchodzi w gre jednak miecz z metalu może już być. Opisz jego zasięg wagę itp

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dobra poprawiam swoją postać
Rodzaj Broni: Miecz
Wygląd: Jako wojownik na dworze króla japonii Amidamaru jest bardzo wytrzymałym wojownikiem, od początku wychowywał się na dworze królewskim, ale fechtunku nauczył się sam. Ma czarne włosy ubrany jest na czerwono miecz ma bardzo długi.
Charakter: Amidamaru jest silnym wojownikiem, ale nigdy w żadnej swojej walce nie dobił przeciwnika, ponieważ tli się w nim więcej dobra niż zła. Za swojego kompana oddałby zycie.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dzisiaj 21:25 Shihouin: Ja chce się zmierzyć w sesji... bo tu jakieś mięczaki sa jeśli o RPG chodzi.
Nie narzekaj, masz tu przecież wybitną personę do pojedynku...

Ród : Zatochi
hmmm, o ile dobrze pamiętam film, to Zatoichi, oznacza masażystę...

Rodzaj broni: Świetlny miecz wykonany z najtwardszego [ ort! ] metalu
Cieszmy się, że nie z najtwardszego światła...

Wygląd: Jako wojownik na dworze króla japonii
hmmm, zacznijmy od tego, że nigdy nie słyszałem, żeby w Japonii był król... Cóż, starość nie radość.
Amidamaru jest bardzo wytrzymałym wojownikiem,
Przynajmniej wiemy już jak wygląda .

od początku wychowywał się na dworze królewskim,
Tj. Domu bez klamek

ale fechtunku nauczył się sam.
Rodzaj Broni: Miecz
SJP: fechtunek daw. «sztuka władania floretem, szablą lub szpadą»
Przynajmniej wiemy, czemu walczy mieczem.

Ma czarne włosy ubrany jest na czerwono miecz ma bardzo długi.
Jako, że opisywany jest teraz wygląd, a przedmioty, których się używa, do tej cechy się nie zaliczają, sądzę, że 'miecz' określa tutaj męski narząd płciowy. Hmmmm czy używając go podczas walki Amidamaru, dekoncentruje przeciwnika czy może po prostu czerpie przyjemność z chwalenia się 'mieczem'?

Charakter: Amidamaru jest silnym wojownikiem,
...

ale nigdy w żadnej swojej walce nie dobił przeciwnika, ponieważ tli się w nim więcej dobra niż zła.
hmmm, z powyższego wynika, że jest w nim więcej zła niż dobra... (SJP).

Za swojego kompana oddałby zycie.
Szlachetne jak na wychowanka 'króla Japonii'...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Nie ma to jak zabawna krytyka jeszcze zabawniejszej wypowiedzi ^^ Co do pojedynków to może coś się ruszy niedługo wreszcie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Nie znam się za bardzo na takich grach i nie mam w tym dużego doświadczenia (grałem jakiś rok temu z kumplem w Warhammera,ale MG był dla mnie bardzo nieprzychylny,więc przestałem grać z nadmiernej irytacji ),ale chętnie zagram,jeśli mi pomożecie.bo ostatnio wciągnęły mnie takie klimaty.

Imię:Rivion
Ród:Kaed Ger
Oręż:(Jak palnę jakąś głupotę,to mnie poprawcie) jednoręczny,srebrny miecz - Mesbar,znaleziony podczas penetracji podziemnego grobowca Młodszych Bogów.Legenda głosi,że posiada zdolność wniknięcia w astralny świat innej broni,a co za tym idzie,przejęcia kontroli nad nią.Niestety jednak jeszcze nikomu nie udało się wyzwolić tej mocy.
Długość - 70cm
Waga - Nie wiem,jaka jest odpowiednia do tej długości,może 3,5 kg?
Wygląda tak: link

na razie [ ort! ] tyle,postać opiszę,jak znajdę więcej czasu.

70cm to nie za długi,jak na miecz jednoręczny,noszony przy pasie?

Nie rozciągaj tabeli forum zbyt długimi linkami.
Co do miecza - nie jest za długi.
SoheiMajin Gotenks

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hmm... zanim cokolwiek ruszy, to mam pare pytań, które jak sądz, przydadzą sie przyszłym graczą^^.

1. Czy w rozgrywce mogą brać udział więcej osób, np 2 na 2, albo 2 na 1, z tym, iż ta jedna osoba, byłąby zwycięzcą poprzedniej walki i dodatkowo przypadło dla niej więcej atrybutów.
2. Ile bedzie trwać rozgrywka i ile czasu bedzie na odpisanie gracza w danej turze^^.
3. Czy prowadzący moze się zmieniać, np gdy dana soba nie będzie mogła duzej być, bo coś jej/jemu wypadnie i będzie musał iść, czy dalsz część rozgrywki jest przesuwana?
4. Na czym ma bazować prowadzący, podsumowujac daną rozgrywke?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Tenshi napisał(a):
1. Czy w rozgrywce mogą brać udział więcej osób, np 2 na 2, albo 2 na 1, z tym, iż ta jedna osoba, byłąby zwycięzcą poprzedniej walki i dodatkowo przypadło dla niej więcej atrybutów.
Jak na razie prowadzone są walki 1 vs. 1, a i to sprawia trudności chociaż zawsze można spróbować, jednak na razie zostańmy przy 1 vs 1.

Tenshi napisał(a):
2. Ile bedzie trwać rozgrywka i ile czasu bedzie na odpisanie gracza w danej turze^^.
Określonego czasu całej rozgrywki to nie ma, bo wiadomo że różni gracze i sędziowie sie zdarzają, dlatego też walka może być dość długa. Co do czasu odpisania w jednej turze można dać do 10 min, jeśli gracz nie odpisze w ciągu tego czasu i nie zgłosi żadnych problemów technicznych będzie to uznane za ucieczkę. Chyba że przygotowuje dłuższą wypowiedź to prosi o dodatkowy czas sędzie.

Tenshi napisał(a):
3. Czy prowadzący moze się zmieniać, np gdy dana soba nie będzie mogła duzej być, bo coś jej/jemu wypadnie i będzie musał iść, czy dalsz część rozgrywki jest przesuwana?
Jeśli ustali następny termin z drugim graczem i sędzią to oczywiście, bo wiadomo że wszystkiego nie da się przewidzieć.

Tenshi napisał(a):
4. Na czym ma bazować prowadzący, podsumowujac daną rozgrywke?
Prowadzący będzie bazował na argumentacji obu graczy dlaczego uderzał - "bo ramie przeciwnika w opisie jego postaci nie było osłonięte pancerzem" - Dlatego ważne są opisy postaci - będzie bazował też na prawdopodobieństwu, dlatego ważne są jak najdokładniejsze opisy ruchów swojej postaci. Nie wiem czy dobrze to zinterpretowałem.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
OMFG.

Porażka. Po-ra-żka. Ja rozumiem, że niektórzy zatrzymają się na DnDku czy Warhammerze. Nikt nie powiedział że wszyscy muszą znać skomplikowane systemy narracyjne czy inne. Sam lubię Warha. Ale to, co tu się dzieje, to kompletna klapa. Wiadomo, że na forum nie da się przeprowadzić porządnej sesji. Ale całkiem zabawną tak. Jako opowiadanie. A nie kurde wyssany z palca pojedynek w cholernej Nibylandii! Żeby jeszcze ten pojedynek miał coś wspólnego z walką! Ale nie - cięcie, unik, salto - w różnych kombinacjach. Zero pojęcia o sztukach władania mieczem, kataną czy inną bronią białą. Lub nie białą. Turlanie się, kucanie, ha, balet! Ktoś słyszał o fincie, o podstawowych krokach szermierki, zawieszeniach, otwarciach itd.? Nie sądzę. Jestem ciekawy, czy było już bieganie po ścianach czy walka na koronach drzew. Parodia. Szczyt ignorancji. Tragedia.
Swoją drogą, błędy ortograficzne tak walą w oczy że dostaję zapalenia spojówek. Wychodzę stąd.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hmm.... Przepraszam, Shiho pytał czy ktoś chce, skoroś taki cwany, czemus sam nie zaczniesz? Poza tym, czy TY jesteś taki idealny we wszystkim, szczególnie gdy robisz to po raz pierwszy? No jeśli tak, to wielce gratuluje Szaraku, bo właśnie przeszedłeś ewolucje na nad człowieka i wiem że robie błędy, wisi mi to, robiłam i sądze, że robić będe, nie ważne ile bym się starała, zawsze popełnie jakiś błąd. Każdy ma cos w sobie i co robi gorzej u mnie jest to robienie błędów, staram sie poprawić, ostatnio często zjadam literki, badz je gubie, ale i tak jest o wiele lepiej, niż niegdyś, miedzy innymi jest to Twoja zasługa. W ogóle, to sądze, żeś sam taki nie jesteś idealny i popełniasz błedy ortograficzne, bynajmniej, możesz używać FF, ja nie posiadam, wiec mi błedów nie podkreśla.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Oj Szarak to twoje zdanie, a mnie to ni ziębi ni parzy. Jednak nie miałem nigdy styczności z żadnym Wrhamerem czy DD. Zobaczyłem tylko grę zwaną AnimeEki
na bleach.pl i walki jakie tak sie rozgrywają, a wierz mi że nasze są o wiele lepsze od tamtych. Komentować sobie możesz, ale raczej nic po za tym więc życzę miłego wieczoru...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hmm.... Przepraszam, Shiho pytał czy ktoś chce, skoroś taki cwany, czemus sam nie zaczniesz? Poza tym, czy TY jesteś taki idealny we wszystkim, szczególnie gdy robisz to po raz pierwszy? No jeśli tak, to wielce gratuluje Szaraku, bo właśnie przeszłeś ewolucje na nad człowieka i wiem że robie błędy, wisi mi to, robiłam i sądze, że robić będe, nie ważne ile bym się starała, zawsze popełnie jakiś błąd. Każdy ma cos w sobie i co robi gorzej u mnie jest to robienie błędów, staram sie poprawić, ostatnio często zjadam literki, badz je gubie, ale i tak jest o wiele lepiej, niż niegdyś, miedzy innymi jest to Twoja zasługa. W ogóle, to sądze, żeś sam taki nie jesteś idealny i popełniasz błedy ortograficzne, bynajmniej, możesz używać FF, ja nie posiadam, wiec mi błedów nie podkreśla.
Primo, nie zacznę, bo zabawa jest głupia.
Secundo, nie we wszystkim jestem idealny, ale dążę do tego. Wydaje mi się, że akurat nie pisałaś na forum pierwszy raz, więc mogłabyś się nauczyć pisać bez błędów.
Tertio, Tobie może i wisi, ale mi nie, bo po pierwsze, forum traci swój poziom i przyciąga debili typu Wazon, po drugie wygląda to szkaradnie.
Quarto, moja zasługa jest znikoma.
Quinto, błędów ortograficznych nie popełniam. Bardzo rzadko zdarza mi się popełnić błąd typu "rz - ż" itd. Problemy mam w pisowni "nie-" czy innych takich. W każdym razie, czy ktoś Ci * broni zassać FF i mieć słownik? Albo ściągnąć (ze sklepowej półki) Office'a i Worda?
Sexto, nie bulwersuj się.

Oj Szarak to twoje zdanie, a mnie to ni ziębi ni parzy. Jednak nie miałem nigdy styczności z żadnym Wrhamerem czy DD. Zobaczyłem tylko grę zwaną AnimeEki
na bleach.pl i walki jakie tak sie rozgrywają, a wierz mi że nasze są o wiele lepsze od tamtych. Komentować sobie możesz, ale raczej nic po za tym więc życzę miłego wieczoru...
God damn it. Następny przekonany o nieomylności swojego dzieła. Typowe.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Szarak napisał(a):
Tertio, tobie może i wisi, ale mi nie, bo po pierwsze, forum traci swój poziom i przyciąga debili typu Wazon, po drugie wygląda to szkaradnie.
Mógłbyś trzymać poziom moderatora i nie obrażać użytkowników nawet jeśli to jest Freez, Tatsumaru czy jak mu tam było. Według ogólnego regulaminu nie zabrania się zakładać takich tematów i brać w nich udział, a jasno zabrania sie obrażania jego użytkowników. Wypadasz cienko.

Edit: Nie powiedziałem że jest idealne, jest jeszcze dość kiepskie bo trzeba ustawić jasne zasady, których na razie nie było...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mógłbyś trzymać poziom moderatora i nie obrażać użytkowników nawet jeśli to jest Freez, Tatsumaru czy jak mu tam było. Według ogólnego regulaminu nie zabrania się zakładać takich tematów i brać w nich udział, a jasno zabrania sie obrażania jego użytkowników. Wypadasz cienko.
Ja go nie obrażam, wręcz owo określenie może zostać potraktowane jako komplement przy faktycznym stanie.
Ktoś Ci zabronił zakładać tematy i brać w nich udział?
Kiedy ostatnio wchodziłem na forum jedyną osobą mogącą oceniać moją pracę jako moderatora był Gotti. Zmieniło się coś od tego ostatniego razu?

Edit: Nie powiedziałem że jest idealne, jest jeszcze dość kiepskie bo trzeba ustawić jasne zasady, których na razie nie było...
To najpierw ustal owe zasady, a później zakładaj tematy.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Szarak napisał(a):
Kiedy ostatnio wchodziłem na forum jedyną osobą mogącą oceniać moją pracę jako moderatora był Gotti. Zmieniło się coś od tego ostatniego razu?
Ja tylko wypowiedziałem moje zdanie, a Tego nie może tylko "Gotti" kolego

Szarak napisał(a):
To najpierw ustal owe zasady, a później zakładaj tematy.
Tu można Ci przyznać rację, koniec offtop'a.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Propozycja] Nao Arena
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook