Forum Dragon Ball Nao

» Minato Namikaze - ojciec Naruto

radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.002
Posty: 43
Minato Namikaze (yondaime) był ojcem Naruto, tylko ciekawi mnie dlaczego Narutowi nikt tego nie powiedział. Jak myślicie Naruto się dowie, że on był jego ojcem? Jak tak to kiedy i kto mu powie?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.549
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Hmm ojciec Naruciaka był niewątpliwie wspaniałym i wesołym człowiekiem - spójrzcie na mojego avatara.

A dlaczego nikt mu tego nie wyjawil? A moze dlatego, ze byl on Hokage wczesniej , a wtedy Naruto nie przykladalby sie tak do treningow? Albo stalby sie zadufanym w sobie bufonem ?

Mysle, ze Naruto dowie sie, kim jest jego ojciec, wtedy, kiedy zostanie umarzonym Hokage Wtedy jego szczescie osiagnie apogeum chyba heh..
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Może poprosił, by zachowano to w tajemnicy. Bądź nikt mu tego nie mówił by nie znienawidził swojego ojca oraz całej wioski, za to co nosi w sobie? Myślę, że w swoim czasie się dowie.
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.928
Posty: 36
ktoś wyżej napisał że dowie sie gdy zostanie hokage ale przecież naruto podobno umiera w filmie kinowym zapowiedzianym na ten rok
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.841
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
To był tylko sen ;]. Naruto nie umarł w żadnym filmie kinowym.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.413
Posty: 1.031
Cyceron napisał(a):
Może poprosił, by zachowano to w tajemnicy. Bądź nikt mu tego nie mówił by nie znienawidził swojego ojca oraz całej wioski, za to co nosi w sobie?
i
Ishido napisał(a):
moze dlatego, ze byl on Hokage wczesniej , a wtedy Naruto nie przykladalby sie tak do treningow? Albo stalby sie zadufanym w sobie bufonem ?
Też mi się tak wydaje. Ale ja uważam, że Naruciak jednak zdaje sobie sprawę z tego, kto jest jego starym. Pewnie będzie taka scena, kiedy Tsunade, albo ktoś tego pokroju powie mu prawdę, a on powie coś w stylu "kakoś tak... podświadomie czułem...",
albo "pewnie, że wiem! Jak podwędzałem Trzeciemu Zwój Pieczęci, zerknąłem do spisu urodzeń!"
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.928
Posty: 36
Focus napisał(a):
To był tylko sen ;]. Naruto nie umarł w żadnym filmie kinowym.
a skąd wiesz że to był sen??
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.841
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bo było sprostowanie w jednym z Shonen Jumpów, gdzie redaktorzy oznajmili, iż w wyniku dużych kontrowersji jakie wniósł trailer, oznajmiają, iż śmierć Naruto jest tylko snem proroczym jednej z bohaterek tego filmu.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.928
Posty: 36
to by wszystko wyjaśniało a że przeznaczenie nie jest zapisane to można je zmienić jak to zrobił w walce z Nejem. Beznadziejnie by było gdyby zginął
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
wysek napisał(a):
jak to zrobił w walce z Nejem
Cool. Wyłącz Jetix.

shiro: Na Jetixie nie było tych odcinków ^^'
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.038
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
NA necie są
A co do tematu,pewno nie wie bo ojciec Naruto był hokage,jak mówili na początku "pewno dowie się gdy zostanie Hokage i jego szczęście osągnie apogeum" Też tak sądzę.

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.928
Posty: 36
ostatnio przeczytałem ciekawą wiadomość iż Naruto dowiedział się że jego ojcem był hokage po tej szokującej dla niego informacji stara się wzbudzić w sobie ostateczną moc kyuiego i wykurzyć go z własnego ciała by go zabić lecz udaremniają to sakura i kakaschi później przysięga zemstę lisiemu demonowi za śmierć ojce.
Może ktoś mi podać chapter gdzie to się dzieje???
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.413
Posty: 1.031
Może ktoś mi podać chapter gdzie to się dzieje???
Pewnie! Nie pamiętam numeru, ale mogę ci tytuł napisać: "Jawa, czy sen- Fanowskie wymysły"
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.928
Posty: 36
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Na wiki to każdy może sobie pisać co chce.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.841
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
wysek napisał(a):
Ostatnio przeczytałem ciekawą wiadomość iż Naruto dowiedział się że jego ojcem był hokage po tej szokującej dla niego informacji stara się wzbudzić w sobie ostateczną moc kyuiego i wykurzyć go z własnego ciała by go zabić lecz udaremniają to sakura i kakaschi później przysięga zemstę lisiemu demonowi za śmierć ojce.
Może ktoś mi podać chapter gdzie to się dzieje???
BUAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA o lol ... ale brecht mam. Ale nie z Ciebie, a z debila co to napisał na wikipedii. Nie wiem co on jarał, ale to musiało być mocne gówno, by takie coś wymyślić ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.825
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
No zgadzam się z przedmówcą i mogę się domyślać, że jest to kolejny fake. Co do Namikaze Minato i tematu, myslę, że Naruto dowie się o swym ojcu i najprawdopodobniej od ważnej osobistości w Konosze. Może Tsunade, Kakashi albo od żab Jiraiyi, które mają mu przekazać ważną wiadomość na temat Peina...
RytroMan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.580
Posty: 16
Skąd: RytroCity
a zastanawial sie ktos co sie stalo z Kushina ?

umarl jej maz- bohater, wybawiciel... syn ma w sobie demona...trudno...zyje dobrze sie zapowiada,

czemu ona znikla zupelnie z kart tej histori ?
wiadomo wygodniej bylo z naruto zrobic sierote ale Kishi chyba zaspal przy tym watku gdyz go nie skonczyl lub celowo chce zebym sie zastanawial ;/

jego matka ponoc byla z wioski wiru (wir z japonskiego - Naruto, co mi juz zupelnie miesza w glowie...aaa wir z jap - chyba )

a co do tematu i do postaci Namikaze jako ojca Naruto...co byscie zrobili gdybyscie siedowiedzili ze macie w sobie demona co wymiotl pol wioskii i cala Wasza rodzine ?

naruto sie zdenerwowal... jest sierota ludzie go unikaja = samotrnosc bol nietolerncja...

teraz dowalcie mlodemu ze Yondaime zamiast zapieczetowac liska u Boga smierci (potencjalnie mogl to zrobic bo to ta sama technika co Sarutobi uzyl lub jakas odmiana...) pieczetuje w Was ?

Wasza ojciec, rodziny ojciec, nie glupi czlowiek zdajacy sobie sprawe co to spowoduje, wybiera dla Was wlasnie taki los ?!

i mamy KyubiiMode 5tails i nie ma konohy

poza tym [ ort! ] w fanartowym chapie mangi widzimy ze lider akatsuki sie spojawia narutowi jako 4Ho i naruto sie na niego rzuca co nie dziwi nikogo...

ost co mozn zrobic to pozwolic glownemu bohaterowi znienawidzic koljesia ktory bedzie jego autorytetem przez cale zycie

<--- No brain, no pain --->
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Minato Namikaze - ojciec Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook