Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Broli

Strony:   1, 2, 3
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Son-Gohaten napisał(a):
Jak dla mnie żyje nadal bo w końcu [ ort! ] powracał 2 razy (1 jako klon).
Ale 3 raz nie wrócił
Nigdy nie był zbyt lubianą przeze mnie postacią. Psychiczny głupiec i tyle. Nie potrafi używać głowy, jedynie mięśni, co trzeba przyznać świetnie mu wychodzi, ale to dla mnie nie wystarcza. A jego umięśnienie w ogóle mi się nie podoba, takie hmm... endomorficzne.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Goku SSJ3 może jeszcze , ale goku SSJ4 ?...
W 2 filmie Brolly walczył z Mistic Gohanem? Mi się wydaje, że tak a Gohan w tej ,,formie'' moc miał porównywalną z SSJ3. Czyli Brolly ma przewagę nad SSJ3 ale nie nad SSJ4.

Ale 3 raz nie wrócił
na razie [ ort! ] nie wrócił
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Broli to dla mnie wypasiona postać.
Mniał bardzo fajną budowę ciała a jego muskulatura była zaje...
Fajnie potraił bić się wykorzystując mięśnie.
Nawet Fajnie się ubierał imniał fajne ułożenie włosów
Ale jego przemiana w LSSJ była świetna i taka efekyowna



Był moją ulubioną postacią i tyle. Był ekstra.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
po prostu [ ort! ] byl najlepszy. Calkiem go lubie, ale niuestety jest zly
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Bardzo lubię Brolliego szkoda że jest zły.
Nedi Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Nedi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.906
Posty: 78
Skąd: Jarosław
Gość jest prze xD Wscieka sie na Songa bo kiedyś tam w dziecinstwie ten nie dawał mu spać xD lolz

Nedi
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Idiota, ale mimo to go lubie.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Broli zmarnowany potencjał i tyle , gościu dobrze nawala ale nic po za tym. Broli nie ma żadnego charakteru , tępy mięśniak , postać słabo zarysowana pod względem psychologi, o ile możemy mówić w tym wypadku o jakieś psychologi.
Legendarny Saiyani to manekin , pacynka bez charakteru , wiadomo jest silny, ale sobą nic nie reprezentuje , postać stworzona na odwal , a jego konflikt z Goku jest tragiczny , nienawidzi Son Goku bo ten płakał ja razem leżeli w łóżeczkach co jest absurdem i nijak ma sie do tak wielkiej , destruktywnej nienawiści jaką Broli pała do Gokuśa , panowie scenarzyści wstyd i hańba. Jednym słowem Broli to porażka jakich mało.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 27.03.2008, 19:31
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Piechu napisał(a):
jego konflikt z Goku jest tragiczny , nienawidzi Son Goku bo ten płakał ja razem leżeli w łóżeczkach co jest absurdem i nijak ma sie do tak wielkiej , destruktywnej nienawiści jaką Broli pała do Gokuśa , panowie scenarzyści wstyd i hańba. Jednym słowem Broli to porażka jakich mało.
Już ciekawiej by było, gdyby Vegeta razem z bandą zamykali go w szkolnej szafce i wyzywali od frajerów...
Ogólnie to zgadzam się z tobą. W DB raczej nie ma jakoś specjalnie rozbudowanych portretów psychologicznych (no, może poza Vegetą i od biedy Piccolo) ale Broli to już kompletna porażka... Urodził się bez osobowości facet xD
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Na chwile zmieńmy temat dlaczego od biedy Piccolo , przecież ta postać ma najlepiej zarysowane rysy psychologiczne , spokojnie dystansuje Vegetę z jego czasami wydumanymi problemami , a propos Brokuły zawsze wydawało mi sie ze za dużo poszło mu w mięśnie a za mało w mózg gościu bez ikry , postać stworzona na siłę .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piechu napisał(a):
postać stworzona na siłę .
Niekonieczne.
Tzn. praktycznie każdy film kinowy DB jest stworzony na siłę, ale to samo można powiedzieć, tylko mniej, o większej części DBZ.
Gdyby Broli wystąpił tylko w jednym filmie - to OK, czemu nie.
Ale po co wrócił, i po co pojawił się jeszcze raz?

Ogólnie Broli lama, rzeczywiście głupi powód do nienawidzenia Goku, ale to nie o to chodzi, że on go dlatego nienawidził, tylko o to, że ten płacz tak wpłynął na jego psychikę.

Zresztą filmy z nim oglądałem tylko raz, z napisami kiepskiej jakości i brzydkim obrazem, bo jakoś mnie nie ciągnie, więc nawet niewiele o nim wiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Po części się z tobą zgadzam o_OMGotenks ale nie do końca , dlaczego wrócił no bo nie było pomysłów na coś nowego , to panowie scenarzyści rzucili odgrzewany kotlet , najprościej , fani i tak to kupią nie sadzisz? W sumie z takim materiałem wyjściowym, jak Legendarny Saiya-Jin , można było wykrzesać film fenomenalny , zaskakujący a wyszła lipa . Odnośnie tego płaczu co by nie było psychologiem nie jestem , ale żeby kogoś płacz w tym wypadku Goku , zrobił z Broliego inwalidę emocjonalnego to jest bezsensu. Twórcy filmu mogli wymyslic z tysiąc innych powodów do nienawiści ale poszli po najniższej lini oporu.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 27.03.2008, 19:30
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Piechu napisał(a):
Na chwile zmieńmy temat dlaczego od biedy Piccolo , przecież ta postać ma najlepiej zarysowane rysy psychologiczne , spokojnie dystansuje Vegetę z jego czasami wydumanymi problemami , a propos Brokuły zawsze wydawało mi sie ze za dużo poszło mu w mięśnie a za mało w mózg gościu bez ikry , postać stworzona na siłę .
Dlatego "od biedy" Piccolo bo moim zdaniem cos to nawrocenie mu za latwo przyszlo, bez zadnego konkretnego powodu.. Tak po prostu [ ort! ] pokochal sobie Gohana i zapragnal byc dobry... Za szybko sie nawrocil i tyle xD Nie zostaly ujete jego wewnetrzne rozterki
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piechu napisał(a):
ale żeby kogoś płacz w tym wypadku Goku , zrobił z Broliego inwalidę emocjonalnego to jest bezsensu
Nie jest bez sensu. Też nie jestem psychologiem, ale nie wydaje mi się, by to było aż takie nienormalne.

Mart napisał(a):
zapragnal byc dobry
Nie chciał po prostu zginąć z rąk Saiyan. Aż takie do chwalebne? Nie sądzę, by wtedy bardziej zależało mu na Ziemi, niż na życiu własnym.

Ale o Piccolo piszcie w jego temacie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ok odnośnie Piccolo ale ale będę obstawał przy swoim , płacz nie może tak wpłynąć na psyche , toć to mości panie o_OMGotenks absurd jakiś, ok Broli mógł urodzić się niezrównoważony psychicznie , pod świadomość Broliego zapamiętała płacz Goku , negatywne emocje się skumulowały , i mam destruktywna rządzę mordu na Gokuśu , no powiedzmy że jeszcze bym to zaakceptował , ale w filmie jest wszystko tak spłaszczone ze głowa mała. Ale jak to mówią każdy powod jest dobry żeby komuś przywalić w mordę
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.504
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Broli może i jest fajną postacią ale oprócz tego ze posiadał olbrzymią moc i był bardzo silny charakteryzował się tym ze był moim zdaniem głupi bo tylko dla niego liczyły się rozwiązania siłowe co mściło się na nim sromotnie

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
szkoda ze brolly byl zly ciekawwe ile by wytrzymal z dzieciakiem buu he he he a teraz wracajac do tematu to nie ma watpliwosci ze jego sila byla przesadzona i postura zreszta tez ale postac ciekawa i szkoda ze nie rozwinieto jego postaci w serialu i mandze

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Brolly. Hmmm.... Niemyślący, pusty mięśniak z jednej strony. Potrafił powiedzieć tylko wściekle: Kakarotto! Czuł ogromną nienawiść do naszego bohatera tylko za to iż jako niemowlę bardzo głośno płakał a ten przez niego nie mógł się wyspać. A leżeli obok siebie Dziwne i chore. Nie umiał myśleć, to była po prostu kupa mięśni.Ale muszę przyznać: miał ciekawe pojedynki i jego przemiana w LSSJ jest spoko.
Pozdrawiam.
Byczka.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Postać wzięta z d**y. Nigdy go nie lubiłem. Pusty i niewyjaśniony. Chcieli koniecznie wykorzystać motyw z LSSJ i stworzyli pustego wroga z mocą, która nie pochodzi z długotrwałych treningów, technologii, czy też potężnej magii, lecz sobie po prostu rośnie... . W filmie nie podobało mi się jak Vegeta zrobił kupę z powodu Broliego. Cała konwencja jest słaba - walki cały czas polegają na tym, że Brolly tłucze wszystkich i jego moc ciągle rośnie, a na koniec wszyscy wspaniale oddają moc Goku i finałowy cios. Brakuje wyrównania, szans na wygraną, niespodziewanych zwrotów akcji.. Kaszana, jak większość filmów.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Postać] Broli
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook