Forum Dragon Ball Nao

» [Takeda] Szary

Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Na prośbę Daia.

Jaki jestem każdy widzi. Nie lubię potraw które mi nie smakują, głupoty i obecnych użytkowników Nao których w większości mam za marną gówniarzerię. Lubię ładne dziewczyny, dobre książki, dobre filmy, dobrą muzykę, dobre umilacze życia, StarCrafta i w zasadzie więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Jakieś ważniejsze momenty z Nao to pewnie wstąpienie do klanu Takeda i wybranie na moda. Obecnie jedyne co mnie ciągnie na Nao to Takeda i dyskusje z Frankiem, Q', Daiem i innymi w Hyde Parku. Nie będę pisał o sobie jak cholerny nastolatek z Bravo, zostawiam to Wam.
zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 27.03.2008, 0:38
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
których w większości mam za marną gównarzerię
Nie chcę być niemiły, ale to nie oni ukrywają swój wiek

Szarak napisał(a):
Lubię ładne dziewczyny, dobre książki, dobre filmy, dobrą muzykę, dobre umilacze życia
Muszę stwierdzić, że mamy takie same zainteresowania.

A co do Ciebie... to ten... pisz pan.

*gówniarzeria

Szarak: Racja

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 27.03.2008, 0:04
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Skoro jeszcze nie przeżywam OBEE , coś skrobnę w rytmie chłopca z Bravo.

Szarak jest osobą zróżnicowaną. Miewa swoje humory, można rzec, że jest kontrowersyjny. Stwierdzę, że lubi kiedy coś się dzieje na forum, np. gdy wybuchnie jakaś "fajna" sprzeczka, on najczęściej bierze w tym udział .

Co do avatarów, podobał mi się szczególnie ten, który wiązał mi się z teledyskami AMV Hell ( one sa genialne , hmm.. genialne to mało powiedziane).

W rozmowach na gadu, rozmawia mi się z nim przyjemnie, czasami rozmawiamy dłużej, jak krócej. Szarak uważa się za wyśmienitego znawcę polskiego języka i wyniucha każdy, nawet najdrobniejszy błąd ortograficzny, trzeba jakieś małe dyktando zrobić, by go sprawdzić

Ogólnie od samego początku nie widziałem w nim kogoś gorszego i złośliwego. Zauważyłem też , że trzyma z Q ( Kukacz inaczej ). Stwierdzę na sam koniec ( albo nie ,albo tak... hmmm..) , że bez Ciebie , to forum na pewno [ ort! ] nie byłoby to samo, byłoby , że tak powiem ... inne. Tyle ode mnie

Nie pozdrawiam.

EDIT: a Goetnks spamuje
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
o_OMGotenks napisał(a):
Szarak napisał(a):
których w większości mam za marną gówniarzerię

Nie chcę być niemiły, ale to nie oni ukrywają swój wiek
Dodam krótko jeszcze że afiszujesz się tymi liczbami 666 właśnie jak jakiś EMO Barvo, nie chcąc być nie miły. Jakoś nie lubię słodzić nikomu, więc powiem krótko że masz zawyżoną samoocenę niestety nie w pozytywny sposób.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
o_OMGotenks napisał(a):
Szarak napisał(a):
których w większości mam za marną gównarzerię
Smacznego.

Co się tyczy Szarego , to mam mieszane uczucia. Pisze sensownie i uzasadnia swoje zdanie. Zmienił się naprawdę sporo w moim odczuciu. Z dzieciaka szpanującego ortografią i suchymi wypisami z wkikipedii stał się osobą o własnym zdaniu, potrafiącom dostosować wiedzę do dyskusji, i nie przyjmującom bezrefleksyjnie wszystkiego co gdzieś przeczytał. Oczywiście żeby sprawdzić do jakiego stopnia metamorfoza się zakończyła musiałbym usiąść z nim przy wódzie , i przycisnąć do muru. Ale i tak jest to naprawdę spora zmiana.Dalej szpanuje ortografią. Ostatnio chyba rzadziej się wypowiada w Hyde Parku, jak i na całym forum. Kiedyś pojmowałem go jako przydupasa Q , ale albo się myliłem od początku , albo to również się zmieniło. Durzy plus za muzykę jakiej słucha.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dodam krótko jeszcze że afiszujesz się tymi liczbami 666 właśnie jak jakiś EMO Barvo, nie chcąc być nie miły.
A pan, o takiej książce fantastycznej, bardzo słynnej, która nazywa się "Biblia" słyszał?

Jakoś nie lubię słodzić nikomu, więc powiem krótko że masz zawyżoną samoocenę niestety nie w pozytywny sposób.
Może i racja, nie zaprzeczam, ale jakieś konkrety byłyby mile widziane (:

Dalej szpanuje ortografią.
hm, wiesz, to nawet nie do końca tak. Po prostu uważam, że pisanie z błędami typu twoje "durze" to zwykły przejaw debilizmu, a, jak wspomniałem, nie lubię tego. Możesz też stwierdzić, że nigdy nikomu osta nie wstawiłem za błędy, a miałem ochotę.

Kiedyś pojmowałem go jako przydupasa Q , ale albo się myliłem od początku , albo to również się zmieniło.
To może nie do końca tak. Q' poznałem (jako jeszcze Xana), bo mieliśmy podobne poglądy, i z tego powodu się nieźle zaznajomiliśmy. Spotkałem go na wakacjach i po prostu znam go najlepiej z Nao. Ale jeśli chodzi Ci o to, czy we wszystkim się zgadzamy, to nie, zdecydowanie nie.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.111
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Szarak jest jedną z ciekawszych osobistości na forum. Często podejmuje dyskusje w wątkach o charakterze filozoficznym, w których potrafi trafnie argumentować swoje poglądy i przemyślenia. Nie boi żadnych konfrontacji ze strony innych userów, jego posty zawsze wnoszą coś znaczącego do dyskusji. Często próbuje znaleźć najmniejsze uchybienie w czyimś poście, które zaprzecza jego poglądom i od razu już jest gotowa riposta (np. dyskusje z Old'em). Uczulenie Jego osoby na ludzką głupotę i debilizm jest duże, czasami przesadne, aczkolwiek w niektórych przypadkach komentowanie takich 'debilnych' wypowiedzi jest wskazane.
Szarak napisał(a):
obecnych użytkowników Nao których w większości mam za marną gówniarzerię
Myślę, że takie komentarze powinieneś jednak zachować dla siebie.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.224
Posty: 633
Skąd: Kielce
Szary.. No cóż tu wiele mówić, na początku się Ciebie po prostu bałam ;p Może nie tyle Ciebie, o ile tego, że znowu znajdziesz jakiś błąd (raczej merytoryczny, niż ortograficzny) i nie będę umiała się obronić ;p Ale teraz myślę, że jest lepiej (już nie robię tylu "błenduf"? ^^). Cenię Cię, jako użytkownika, za to, że jesteś sumienny i masz swoje stałe zdanie. Jeżeli chodzi o tematy filozoficzne, w których wypowiadasz się chyba najczęściej, to muszę przyznać, że dzięki, między innymi, Twoim postom, jakby to powiedzieć, ujrzałam pewne sprawy w nowym świetle
^Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
w pełni zasłużone
jeszcze coś: lubisz StarCrafta- duży plus;p
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Na prośbę Daia.
To była subtelna sugestia:D

W tym temacie nie może zabraknąć mojej wypowiedzi...

Jak krótko opisać Maćka?
Hmmm.. nadworny irytujący słownik ortograficzny:P
A tak poważnie...
Maciek to niezwykła osobowość. Mimo młodego wieku ma już dość mocno oparte o fundamenty własnych przekonań poglądy, których się nie wstydzi, i o których potrafi mądrze dyskutować.
Pierwsze starcie z Mackiem dotyczyło jeszcze DB i stanowiło pierwszą poważna dyskusję o Smoczych Kulach, która przeprowadziłem na naszym Forum.
Dał też się sprawdzić jako świetny towarzysz rozmów na tematy bardzo poważne.

Poza tym.. jedna ważna sprawa...
Maciek to osoba, która dojrzewa razem z Nao.
Jego poglądy wyraźnie się krystalizowały, umacniały... Prawdopodobnie na wiele spraw kiedyś spojrzy inaczej, ale póki co jego poglądy są już chyba dość przejrzyste...

Ocena ogólna to jeden wielki plus.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jak mogłam nic tu nie napisać.

Maciek to bardzo ciekawa i barwna osobowość. Ma ugruntowane poglądy i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Chwali mu się to, bo mimo młodego wieku (nikomu oczywiście go nie zdradzę, bo to wbrew klanowej lojalności ) zachowuje się dojrzalej niż jakikolwiek człowiek, który nosi miano dorosłego. Kocha Ayę Ueto i nie dziwię Mu się, bo jest śliczna jak marzenie.
Jako moderator sprawuje sie bardzo dobrze, nikomu nie włazi w tyłek i robi to, co do Niego należy.
Wie, jak powinno się traktować kobiety i nie szczędzi kolumny, by wrzucić do posta ogromniasty bukiet ślicznych kwiatów . Może tego nie widać z wierzchu, ale jest sympatyczny i miły. Dostrzegłam to dzięki Klanowi Takeda.

Ogólnie mówiąc, Szarak-chan to fajny facet. Plusik dla Niego.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Takeda] Szary
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook