Forum Dragon Ball Nao

» Turniej snookera - pojedynki

Strony: 1, 2  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tutaj bedzie opisywany przebieg pojedynku, między poszczególnymi zawodnikami.

Pierwszy mecz turnieju:

Danevert vs Gotenks

Stół:Univision

Godzina:14.20?

Data:29.03.08

Sędzia:Focus

[ Dodano: 29.03.2008, 14:34 (po 31 minutach) ]
Pierwszy pojedynek mamy już za sobą.Danevert bez większego trudu pokonuje Gotenksa 2-0.Dan dysponował niezłą techniką, aczkolwiek mogłoby się wydawać, że momentami dawał fory naszemu adminowi.Gotenks został całkowicie zmiażdzony w pierwszej rundzie, stosunkiem punktów 91-8.Druga runda przebiegła już nieco lepiej i Admin pokazał co nieco na początku oraz na końcu, jednakże skończyła się wygraną dana 62-28.

Najwyższy break:36 Danevert

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Gotenksowi za wspaniała wolę walki oraz za to, że mimo ogromnej straty nie poddał gry, nie złożył broni i walczył do końca. Respekt.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Drugi pojedynek:

Focus vs Joe Weider

Wynik: 1:2

Pierwsza partia była pod dyklatndo Joe.Robiliśmy dużo błędów, jednakże więcej robiłem ja.Nie chce mówić nawet o swojej formie, bo byłoby dużo przekleństw.Pierwsza partia wygrana przez Joe 69-40.Druga partia, to był przebłysk tego co zawsze gram.W miarę mi wychodziło i wygrałem partie 84-24.Trzecia, decydująca partia, to błędy jednej i drugiej strony.Przez długi okres prowadziłem, ale błędy w końcówce spotkania, doprowadziły, że Joe wygrywa, wbijając ostatnią bile i ustalając wynik frame'a i całego meczu kolejno 56-49 oraz 2-1.

Dziekuje za gre Joe.Fajnie się grało.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja też dziękuję.
BTW już myślałem, że przegram, końcówka myślę, że była ciekawa, bo miała należeć do Focusa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Trzeci pojedynek

Danevert vs Ishido

Wynik: 2-0

Początek pierwszej partii był dość wyrównany. Żadna ze stron nie osiagała przewagi większej niż 20 pkt. Gdy gra wkraczała w decydujący moment, zimną krew zachował danevert, który wygrał tę partię 62-43. Druga partia była prowadzona pod dyktando Daneverta, który dość szybko wypracował 50 pkt przewagę. Ishido już zrezygnowany popełniał dużo błędów, co od razu skrzętnie wykorzystywał Dan. Ostatecznie partia zakończyła się wynikiem 100-37.

Fajnie się grało, Ishi

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ładnie grałeś, Danevert, słusznie zwyciężyłeś.

Ish-Dan 2-0

hehe, zrezygnowany to już od początku yłem i starałem się szybko to zakończyć, ale bile wpadały O_o" I ciągnęło się...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Czwarty pojedynek: Znag vs Focus

Dla mnie był to pojedynek o wszystko.Znag grał dobrze, ale obaj się myliliśmy w pierwszej partii.Grałem jednak minimalnie lepiej co zaowocowało wynikiem 63-52.Druga runda, to była kompletna pomyłka z mojej strony.Znag atakował breakami 30-31 pktów i zakończył ją zwycieśtwem 91-39.Trzecia decydująca runda, to w miarę równa gra.Przegrywałem 42-29 i doszedłem do stołu.Po wykonaniu 33 punktowego breaka, wygrałem ją stosunkiem 62-42.Cały mecz wygrałem ja wynikiem 2:1.

Dzięki za mecz Znag.

[ Dodano: 29.03.2008, 22:56 (po 4 godzinach 51 minutach) ]
Piąty pojedynek:Joe vs Znag

Ostatni pojedynek grupy B.Joe poczatkowo wydawał się mieć duża przewage, co ukazał wygrywając 1 rundę 60-48.Jednak następne 2 rundy należały już zdecydowanie do ZNaga.Wykazał on dość niezłą precyzje, wygrywając kolejno 69-56 oraz 55-35.Z racji, ze każdy miał w naszej grupie po 1 zwycięstwie, o awansie decydowały małe punkty.Tak więc z grupy B wychodzą:na pierwszym miejscu Znag, zaś na drugim Focus.

[ Dodano: 30.03.2008, 14:36 (po 19 godzinach 31 minutach) ]
Szósty pojedynek: Ishido vs Gotenks

Dość burzliwy pojedynek.Pierwszy raz został przerwany, z powodu braku czasu naszego admina.Pierwsza runda to zmiazdzenie Gotenksa wynikiem 82-25.Ładna gra Ishido, dużo błędów admina.Następne dwie rundy, były bardzo wyrównane.Obaj prezentowali wspaniały styl i wole walki.Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Gotenksa, który w dwóch kolejnych rundach wygrał kolejno 66-55, oraz 45-33.

Siódmy pojedynek: danevert vs Focus

Pierwszy półfinał

Heh co tu dużo mówić, dan znów pokazał mi sztuczki z perfekcyjnym trafieniem bez ruszania kija^^.Gra była jednostronna i całkowicie zdominowana przez dana.Pierwsza rundę poddałem gdy było coś koło 60-6, drugą zaś skończyła się wynikiem 64-51.Gratulacje Dan, zostajesz pierwszym finalistą i niewątpliwie faworytem do wygrania całego turnieju.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Drugi Półfinał

Znag dosyć gładko pokonuje Gottenksa 56-44 oraz 79-33, wygrywając tym samym 2:0

Mecz o 3 miejsce

Focus vs Gotenks

Gra była dośc zacięta, lecz duża liczba błędów Gotenksa pozwoliła wygrać Focusowi 53-31 oraz 92-45.Focus zdobywa więc 3 miejsce.

Wielki FINAŁ

Znag poczatkowo zdawał się być trochę otępionu, co spowodowało, że Dan szybko zyskał sporą przewagę i wygrał pierwszego frame'a 66-41.W drugim przed dłuższy czas prowadził Znag.Wydawałoby się, że to do niego powinien należeć ten frame, jednak błędy w końcówce dały Danowi zwycięstwo w tej rundzie, jak i w całym turnieju.

PIERWSZE MIEJSCE:DANEVERT

DRUGIE MIEJSCE:ZNAG

TRZECIE MIEJSCE:FOCUS

Max Break:Danevert (42)

Dziękuje wszystkim za udział.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Kiedy robimy powtórkę ?? Kolejną edycję turnieju ?

Tym razem złapałem lepszą formę i chcę się co nieco wykazać
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Kiedy robimy powtórkę ?? Kolejną edycję turnieju ?
Ostatnio narzekałeś, że musisz się uczyć do matury...
Ishido napisał(a):
Tym razem złapałem lepszą formę i chcę się co nieco wykazać
Jeszcze jako nieliczny z forum mnie ani razu nie pokonałeś.

Osobiście jestem za kolejną edycją turnieju i mam nadzieję, że będzie ona stała na wyższym poziomie niż poprzednia.

Pozdrawiam

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Danevert napisał(a):
Ostatnio narzekałeś, że musisz się uczyć do matury...
I tak się nie uczę Więc głupoty gadałem , nhyy hyyy...

Danevert napisał(a):
Jeszcze jako nieliczny z forum mnie ani razu nie pokonałeś.
Nie potrafię się przełamać Ale z Focusami i innymi prosto udaje mi się ^^ dziwne

Danevert napisał(a):
Osobiście jestem za kolejną edycją turnieju i mam nadzieję, że będzie ona stała na wyższym poziomie niż poprzednia.
Ja także mam taką nadzieję( chociazby z moejej strony ^^_))
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Piszę posta pod postem, ponieważ zaczęła się właśnie 2 edycja turnieju forumowego w snookera.

Pierwszy pojedynek stoczyli: Ishido i Gotenks. Oto relacja:

Pierwszego frejma wygrałem ja. Gra stała na średnim poziomie, ponieważ popełniliśmy obaj kilka głupich błędów. Jednak bitwa była zacięta i zakończyła się wynikiem :

1. 59-56 dla Ishido

Kolejny frejm należał w całości do Ishido. Błędów typu- wrzucenie białej do łuzy było jak na lekarstwo. Jednak Gotenks nie dorównał w tej rundzie Ishido i przegrał. Jednak w słabej grze, pokazał bardzo mocną końcówkę.

2. 81-39 dla Ishido

Kolejny, a zarazem ostatni frejm należał także do Ishido. Na początku obydwaj zawodnicy grali na równym, czyli średnim poziomie. Ishido popełnił sporo głupich błędów, jednak Gotenks nie wykorzystał jego błędów. Ishido zdobył już znaczącą przewagę nad Gotenksem i wygrał:

3 frejm: 81-49

Ogólny rezultat meczu

Ishido-Gotenks : 3-0

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 05.04.2008, 13:47
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Doszła mała zmiana w rozgrywkach turnieju. Otóż ustaliliśmy, że ilość frame'ów potrzebnych do wygrania pojedynku będzie proporcjonalna do jego wagi. Tak też w fazie grupowej zwycięzcą meczu zostaje ten, kto pierwszy zdobędzie 3 frame'y, w półfinale 4, a w finale 5. W meczu o trzecie miejsce pojedynek również do 5 wygranych partii.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zgłaszam się, o ile nie jest za późno

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No za późno jeszcze nie jest, co nie Danio ?

Tylko gdzie by Go tu teraz upchnąć... Trzeba się zastanowić . Powiedzmy 1 osoba odpadnie z danej grupy pierwsza, zastapi ja Foka?

ok, uzgodnione, Foczek jest w grupie, którą sędziuję ja. Gotenks juz przegral pierwszy pojedynek, wiec doczekasz sie na swa gre ;p
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Joe vs ZNag 3-0

1.58-45 Początek dla mnie, dość szybko osiągnąłem przewagę. Z czasem przeciwnik mnie dogonił, końcówka była nerwowa, kilka prostych błędów, ale ostatecznie wygrałem tę partię.
2.86-74 Od początku wynik był wyrównany, było wiele błędów z obu stron, co doskonale odzwierciedla wynik. W końcówce popełniłem błąd, i ZNag uderzał czarną przy remisie, ale nie wykorzystał okazji, co więcej wbił białą. Wykorzystałem to i szcześcliwie wygrałem drugą partię.
3.65-33 Od początku dosyć wyraźnie prowadziłem. W końcówce odskoczyłem na więcej. Najłatwiejsza partia ze wszystkich. Być może ZNag był już zniechęcony i dlatego poszło mi tak łatwo.

Dzięki za grę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ishido vs Daichi

Pierwszy frejm był niezywkle wyrównany i stał na ładnym poziomie. Obaj przeciwnicy grali dobrego snookera. Do samego końca nie było widać, kto wygra frejma. Daichi miał swoja dobrą passę na początku, lecz dogonił go szybko Ishido wygrywając:

1. 61-55 dla Ishido

dalsza czesc pojedynku zapewne jak wroci Majak

Drugiego frejma ładnie zaczął grać Ishido, wyrobił nawet wielopunktową przewagę, która pod koniec nadrabiał Daichi. Jednak popełnił ostatni błą, który wykluczył Go z wygrania drugiego frejma. Tak oto Ishido wygrał 2 frejm:

2. 78-36 dla Ishido

Zaczął się już trzeci frejm. Jak w poprzedniej rundzie, był on szczęsliwy dla Ishido. Dzięki jednemu , można by [ ort! ] rzec szczęśliwemu zagraniu, wygrał cały mecz. Dla mnie ostatni frejm był niezwykle nerwowy. Chciałem szybko mecz zakończyć i zdarzyło mi się popełnić sporo błahych błędów, Daichiemu zręsztą to samo. Jednak on grał pewnie pod wpływem emocji i nie postarał się wygrać meczu:

3. 60-37 dla Ishido.

Ogólny wynik :

Ishido - Daichi - 3-0

ps. Daichi przegral dodaktowy, 4 mecz

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 05.04.2008, 17:26
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Danevert vs ZNag

Wynik: 3:0

Pierwsza partia z początku była wyrównana, jednak przy stanie 11-10 ZNag spudłował łatwą czarną, co pozwoliło mi przejąć inicjatywę w meczu. Moja niezła gra taktyczna oraz błędy przeciwnika w końcówce pozwoliły mi ostatecznie wygrać partię 84-23.

Druga partia zaczęła się od mocnego rozbicia czerwonych w moim wykonaniu. Jednak żadna nie znalazła swojego miejsca w kieszeni, toteż pierwszy zaczął punktować ZNag. Jednak dość szybko wróciłem do stołu wbijając break'a 49. Dalsza gra przebiegała pod moim dyktandem, a partię zwyciężyłem wynikiem 80-14.

Trzeci frame zaczął się od prostych błędów z obudwu stron. Jednak w kluczowych momentach więcej zimnej krwi zachowywał gracz o nicku Danevert. Znag nie miał w końcówce żadnego pomysłu na grę z tak dobrze dysponującym przeciwnikiem i przegrał trzeci frame 93-23.

Niestety ZNag tym meczem zaprzepaścił swoje szanse na awans do półfinału. Nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć powodzenia w następnej edycji.

EDIT

Danevert vs Joe Weider

Wynik: 3:0

Partia rozpoczęła się od mocnego otwarcia czerwonych w wykonaniu Joe, jednak mimo klarownej sytuacji na stole żaden z graczy nie miał na początku znaczącej przewagi. W krótkim czasie jednak Joe popełnił prosty błąd przy wbiciu bili i zostawił mi dobrze ułożone czerwone. Zrobiłem break'a 30, po którym Weider podszedł do stołu. Znowu pomylił się przy wbiciu i oddał mi inicjatywę już do końca partii, która zakończyła się wynikiem 72-28.

Druga partia również z początku zapowiadała się wyrównanie, zawodnicy na zmiane wbijali break'i wartości kilku-kilkunastu pkt. W późniejszej fazie gry przewagę zaczął powiększać Joe, jednak popełnił błąd przy wbiciu i szybko przewaga została przeze mnie zniwelowana. Końcówka partii to głównie pokaz gry taktycznej, w której obydwaj sobie za dobrze nie poczynaliśmy . Po wejściu na kolory posiadałem przewagę kilku punktów, jednak z powodu prostych błędów Weidera przy próbie wbicia zacząłem ją powiększać. Ostatecznie partia zakończyła się wynikiem 75-38.

Trzecia partia była z początku.....(tak, zgadliście) wyrównana . Już się rozluźniłem i zacząłem popełniać proste błędy. Na ostatniej czerwonej zaczęła się walka na odstawne. Jednak dobrze wiemy, że najlepszą odstawną jest wbicie, toteż po tym niezwykłym wyczynie Joe już do stołu nie powrócił i przegrał partię 65-31.

Sytuacja w grupie przedstawia się następująco:


MIEJSCE----------USER--------ZWYCIĘSTWA---------PORAŻKI----BILANS FRAME'ÓW
___________________________________________________________________________ ---1.----------DANEVERT------------2--------------------0---------------6-0------------
---2.---------JOE WEIDER-----------1--------------------1---------------3-3------------
---3.------------ZNAG-----------------0--------------------2---------------0-6------------

Z grupy wychodzi Danevert i Joe Weider. Życzę powodzenia w dalszej grze.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ishido-Focus

1 frejm: Wygrał Focus po bardzo zażartej walce między Ishido . Focus pokazał się z bardzo dobrej strony, natomiast Ishido już nie .

1. 62-40 dla Focusa

Kolejnego frejma Focus grał sam ze sobą, fajnie się to oglądało

2. 54-12 dla Focusa

Ostatniego frejma wygrał też Focus. Grał, jak marzenie, jak komputer, jak program. Co tu dużo mówić
ps. to było coś niezwykle niesamowitego.


3. 40-0 !! dla FOCUSA !!!

Ogólnie:

Ishido-Focus : 0-3 !!!



Focus-Goteniks

W 1,2,3 frejmie wygrał Focus, pokazując grę wręcz programową, jak prawdziwy programista. Jednak Gotenks dorównywał Mu często w grze i w sumie ładnie to wyszło na koniec.

Ogólny wynik meczu:

Focus-Goteniks: 3-0
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Focus vs Daichi

Wszystkie frame'y raczej pod moje dyktando.Mi coś wychodziło, trochę Daichi zawiódł, no ale starał się momentami.

Wynik to 3-0 dla mnie.

Wyniki poszczególnych partii:

I 70-33

II 101-27

III 73-38

Dzięki za pojedynek

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Turniej snookera - pojedynki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook