Forum Dragon Ball Nao

» Koty

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jest temat o zwierzętach ogólnie, ale koty są wyjątkowe, więc zakładam im.

Zdjęcia moich można znaleźć tutaj
-> www.Neko.DBNao.net
Jak ktoś nie wie.

10-letnie kotki, a powiem, że dzisiaj wyjątkowo jadły Pedigree i nawet Chappi później, i im bardzo smakowało, co tam, że dla psa, ale przynajmniej znana marka.

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pan Admin napisał(a):
że dzisiaj wyjątkowo jadły Pedigree i nawet Chappi później

No, to są raczej koty - mutanty.

Pan Admin napisał(a):
co tam, że dla psa
dlatego, tak często robią kupę

Ale ogólnie ja także wolę koty od psów. Są takie spokojniejsze i wiedzą, gdzie mają swój tyłek położyć. Ogólnie są bardziej przymilne, ale potrafią drapnąc człowieka ( mam jedną cienką bliznę dł. ok. 8 cm =.

A koty Admina też są fajne, tak samo dziwne, jak On, ale fajne

Te zdjęcie powyżej jest chyba najlepsze , kot naśladował Admina ;d
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Pan Admin napisał(a):
Jest temat o zwierzętach ogólnie, ale koty są wyjątkowe, więc zakładam im.
... Niby w czym są takie wyjątkowe? Ty chyba jesteś kotofilem...

Nie lubię kotów, robią wszystko wedle zachcianek... Psy są wierne i posłuszne. Swojemu dziecku wolałbym sprezentować szczeniaka nie kociaka, to to przynajmniej się z nim pobawi i nic Mu nie zrobi, a kot laskę wyłoży, a jak dzieciak dokucza to zawsze ma pazury.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Koty, bardzo miłe stworzenia, miałem niegdyś kotkę, która wabiła się Karmelek, ale jakimś dziwnym trafem zjadła ogon jaszczurki i zdechła Najlepsze u kotów, to futerko, mają bardzo miłe, ale nie lubiłem, gdy mój kot przynosił na korytarz myszy z polowania Mam bardzo miłe wspomnienia związane z wyżej wymienionym zwierzęciem, dlatego lubię koty.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Koty są fajne. Nawet lepsze od psów.
Przed wakacjami miałem jednego, Axel się wabił, ale musiałem go oddać koledze mamy, bo nie mieliśmy co z nim zrobić na wakacje...
http://fc01.deviantart.com/fs25/f/2008/033/6 ... _Fly44.png
Ogólnie te stworzonka są miłe, czasem spokojne, czasem szalone do reszty, a czasem też strasznie irytujące, ale tym małym, ślicznym oczkom da się wszystko wybaczyć.

Obraz
PALATIAL REGALIA
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Koty śmierdzą , są fu fe i fuj. A poza tym jeszcze ble i ohyda [ ort! ]. Jak wdepniesz w kocią kupę , to musisz but wyrzucić , bo tak !?. A jak im się zachce chędorzyć , to istna zgroza i uszy w dupę wchodzą w poszukiwaniu kryjówki. Poza tym są głupie [ ort! ] i jak coś chcą to nawet kopnięcie w łeb nie pomaga. Wiem bo próbowałem. A pasztet z kota wcale nie jest taki dobry jak mówią. Ogólnie rzecz biorąc koty są to bardzo obrzydliwe stwory.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie lubię kotów. Mają coś niezrównoważonego w oczach co mnie przeraża. Moja babcia miała około 15 kotów (naraz) no i nie dało się wysiedzieć w domu, taki zapach. Kkoty są cholernie mściwe. Niechcący nadepniesz na kota to potem masz pełno czerwonych kresek na twarzy albo kapcie obsikane. I dodatkowo bardzo mnie irytuje kocie miałczenie, które często imituje płacz dziecka.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mart napisał(a):
oja babcia miała około 15 kotów (naraz) no i nie dało się wysiedzieć w domu, taki zapach
O_O" tylko 15 kotów? Jakby było ich 16 to byłaby zgroza !!

franqey napisał(a):
i uszy w dupę wchodzą
to długie te uszy są.

franqey napisał(a):
to musisz but wyrzucić
od razu tak drastycznie? O-o? Nie lepiej dać, by wylizał go? Ale może skorodować wtedy też...

Mart napisał(a):
Niechcący nadepniesz na kota
trzeba się patrzeć pod nogi

Mart napisał(a):
I dodatkowo bardzo mnie irytuje kocie miałczenie
Lubię tkaie naśladować, jak widze koty i się czasami do mnie złażą i tak sobie miauczymy do siebie, pewnie o zjeździe jakimś klanowym.

franqey napisał(a):
Ogólnie rzecz biorąc koty są to bardzo obrzydliwe stwory.
Ciekawe czemu koty mówią : miau , a nie : Gandam.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Osobiście nie przepadam za kotami ale mój [ ort! ] kolega z który chodziłem do klasuy niejaki Łukasz, koleś kochał te zwierzęta... podejżewaliśmy z kolegami że to zofil. Wszędzie mniał kocią sierść. na ubraniach, na twarzy, na plecaku,,, kiedyś się przyznał że prubował to z kotem... naprawde....
A w telefonie nie mniał nic innego niż koty.NP: sex kotów, zdjęcia, motywy, tapety nawet dżwięki....użekające...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
Moja babcia miała około 15 kotów (naraz) no i nie dało się wysiedzieć w domu
Nie dziwię się.

Mart napisał(a):
I dodatkowo bardzo mnie irytuje kocie miałczenie
Jak kotek miauczy, to trzeba zaspokoić jego pragnienie, to przestanie

Danielooo napisał(a):
podejżewaliśmy z kolegami że to zofil. Wszędzie mniał kocią sierść. na ubraniach, na twarzy, na plecaku
Miej kota, to sam zobaczysz, że z kocią sierścią jest kiepsko ;p

Danielooo napisał(a):
kiedyś się przyznał że prubował to z kotem...
Do psychologa z nim ;P

Danielooo napisał(a):
NP: sex kotów
Zbol jakiś ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Pan Admin napisał(a):
Mart napisał(a):
I dodatkowo bardzo mnie irytuje kocie miałczenie
Jak kotek miauczy, to trzeba zaspokoić jego pragnienie, to przestanie
Ale mi chodzi tylko o te miałczenie, które imituje płacz dziecka xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Raz moja kotka urodziła takiego kota co cały czas robił kupy, ale z nim było śmiechu ;]. Naszczęście przestał i sie chowa dalej .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Skoro się takiego gówna nawdychałeś , to się nie dziw że potem masz problemy z myśleniem. Swoją drogą ciekawe co takiego śmiesznego w srającym kocie widziałeś. Moment pokazania się stolca , środek srania , gładkie wyjście z dupy kota czy kupa sama w sobie? Tak sobie siedziałeś przed tym srającym kotem i zalewałeś się salwami śmiechu zamiast go wypieprzyć przez okno albo chociaż pójść wysrać? Ciekawe podejście , nie ma co.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Franqey, mocny jesteś

Nie mam kota i właściwie nigdy nie miałam. Raczej babcia, która mieszka z nami w jednym domu zawsze miała swojego Kiciusia. Ale, mamy psa dobermana, więc każdy możliwy kot nie miałby racji bytu w naszym domostwie.

Jednak lubię koty. Prawda, ich mocz jest zabójczy i nie da się go zlikwidować, ale są naprawdę słodkie. Śliczne puszyste kłębki, które uroczo mruczą. Leczą też parę przypadłości. Mój wujek miał potwornego kaca. Jego kotka (pers) wlazła mu na głowę i zwinęła się w kłębek. Kac przeszedł bardzo szybko. Po co jakieś leki, rosoły, jak można zrobić okład z kota?

Jednak wolę psy. Marzy mi się golden retrivier.

Gotenks.... ten Twój kot mógłby grać w horrorach.... co za zabójcze spojrzenie. W sumie latarka też by była dobra.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Laru-chan napisał(a):
Prawda, ich mocz jest zabójczy i nie da się go zlikwidować
Kiedy ja jeszcze miałem kota, nie raz i nie dwa narobił mi czy to na podłogę, czy to na łóżko, bo nie potrafił ponownie wgramolić się do swojego pudła...
I być może miałem wtedy katar bądź byłem przyzwyczajony do jego zapachu, ale nigdy nie wyczułem, żeby specjalnie jego moczem śmierdziało.
No, może raz, ale wtedy narobił w kącie, gdzie zauważyłem, a raczej wyczułem to dopiero po 2 dniach...

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Cyceron napisał(a):
Nie lubię kotów, robią wszystko wedle zachcianek... Psy są wierne i posłuszne.
Jest takie stare przysłowie Towarzyszu: "Psy mają właścicieli, koty służących". Prawda rażąca. Koty chodzą własnymi drogami i nic tego nie zmieni. Sam jako właściciel kota coś o tym wiem, a gdybym miał wybór wybrałbym psa. Oczywiście nie marzy mi się żaden JA(M/J)NIK, a przykładowo Husky.
franqey napisał(a):
Jak wdepniesz w kocią kupę , to musisz but wyrzucić
To teraz teoretycznie sobie wyobraź, że na plaży wdepnąłeś w taką "minę" nagą nogą. I już wiadomo skąd wzięła się fabuła "Piły". Wszystko dzięki sierściuchom.
Mart napisał(a):
Moja babcia miała około 15 kotów (naraz)
A czy ma długie, kręcone blond loki i dużo śpiewa? Bo coś mi świta.
Wazon napisał(a):
Raz moja kotka urodziła takiego kota co cały czas robił kupy, ale z nim było śmiechu ;]. Naszczęście przestał i sie chowa dalej .
Zazwyczaj zwierzęta muszą wydalać. Częściej lub rzadziej (znaczenie dosłowne i metaforyczne), ale muszą. Cały twój post przesiąknięty jest atyzmem i po prostu mnie wzruszył. Na prawdę. Zastanawiam się tylko co zrobiłeś temu kotu ,że przestał nagle wydalać? Wsadziłeś mu korek w tyłek, a może COŚ jeszcze innego? Teraz nie dziwię się ,że się "chowa" (...) Też bym sie po kątach chował (...)
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mart napisał(a):
Ale mi chodzi tylko o te miałczenie, które imituje płacz dziecka xd
Płacz dziecka? Odkąd żyje z nimi od zawsze, nie zaobserwowałem takiego
Pewnie wiem co masz na myśli.
Ale moja rada odnosiła się do każdego rodzaju miauczenia.

Laru-chan napisał(a):
ich mocz jest zabójczy i nie da się go zlikwidować
Ale z ludzkim czy jakimkolwiek innym chyba lepiej nie jest.
Więc nie wiem, co to za argument

Mistrzu napisał(a):
To teraz teoretycznie sobie wyobraź, że na plaży wdepnąłeś w taką "minę" nagą nogą.
Ekhm... od kiedy na plażach koty potrzebę załatwiają?

Zresztą Franek... jak w psie wdepniesz, które zazwyczaj jest parę razy większe, to chyba nie będzie przyjemniejsze? :p
No... a na dworze się dosyć często spotyka. Zwłaszcza na forum mojej dzielnicy był fajny temat o tytule "slalom między kupami".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mistrzu napisał(a):
To teraz teoretycznie sobie wyobraź, że na plaży wdepnąłeś w taką "minę" nagą nogą. I już wiadomo skąd wzięła się fabuła "Piły". Wszystko dzięki sierściuchom.
Teraz to mnie przeraziłeś. Żeby tak , gołą nogą! Tfu! Jak to czytałem to mi serce zwolniło , i już chyba nigdy nie wróci do dawnego tempa. Choć swoją drogą z dwojga złego wolałbym już chyba sobie nogę upitolić. Choć nie wiem czy to by pomogło , bo podejrzewam że wdałaby się gangrena. Ostatnio czytałem taki artykuł o snajperze który w Wietnamie strzelał w głowę , żeby ofiara nie cierpiała , i chyba to byłoby optymalnym rozwiązaniem

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Pan Admin napisał(a):
Ekhm... od kiedy na plażach koty potrzebę załatwiają?
Przecież to oczywiste. Odtąd, od kiedy przychodzą sie tam regularnie opalać. Co za pytanie (...)
Widnieje tam słowo teoretycznie. Poza tym gdzie indziej ktoś mógłby na bosaka chodzić? Miałem zastąpić to miejsce słowem "basen"? Pomyśl.
Pan Admin napisał(a):
"slalom między kupami"
Czyżby właśnie powstawała nowa konkurencja sportowa?
franqey napisał(a):
Choć nie wiem czy to by pomogło , bo podejrzewam że wdałaby się gangrena.
Nie, raczej nie. Kapitan Hak upadł i podparł się ręką. Do dzisiaj żyje.

A co do zdjęcia futrzaka Gotenksa... Oczy u kotów to jedne z najciekawszych gadżetów. W ciemności źrenice rozszerzają się, aby do oka trafiało jak najwięcej światła. I efekt widać na zdjęciu. Do tego dochodzą wibrysy (wąsiska, do odczuwania). Pełen serwis.
Pozdrawiam serdecznie.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zresztą Franek... jak w psie wdepniesz, które zazwyczaj jest parę razy większe, to chyba nie będzie przyjemniejsze? :p
No... a na dworze się dosyć często spotyka. Zwłaszcza na forum mojej dzielnicy był fajny temat o tytule "slalom między kupami".
Będzie to dużo [ ort! ] przyjemniejsze , acz do fajnych rzeczy również nie należy. Różnica jest mniej więcej taka jak między amputacją kciuka a *.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Koty
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook