Forum Dragon Ball Nao

» Muzyka z Naruto

Strony: 1, 2  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie wiem, jak wam, ale mi się niezwykle podoba muzyka z Naruto. Jest bardzo nastrojowa, pasująca do elementu akcji, ukazanego w anime w danej chwili. Jest to kawał świetnej roboty w wykonaniu Toshiro Masuda, jak i innych japońskich wykonawców. Autor zawarł tutaj piękną mieszankę orientalnych, japońskich pieśni ludowych, z brzmieniem nowoczesnych gitar elektrycznych i perkusji. Razem, daje to niesamowitą mieszankę, która przyciągneła wielu widzów ... Tak, to prawda, wiele osób, których znam, zakochało się w tej serii, ze względu na samą muzykę. Ja sam jestem szczęśliwym posiadaczem wszystkich OST-ów
wydanych dotychczas. Co wy sądzicie o muzyce z Naruto ? Czy macie jakieś ulubione kawałki ? Podzielcie się swoją opinią.

PS: Szukam muzyki z odcinka w którym Neji walczy z Kidoumaru, jest to końcówka walki, a sama muzyka zaczyna się gdy Neji stosuje Jyuuken na jego pajęczynie, ostatecznie przesądzając o losach walki. Jest to odcinek 116-117 a czas mniej więcej od 30 min 30 sek. Z góry dziękuje.

EDIT: Znalazłem, nazywa się Neji's Theme i wymiata

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Znacie moze tytul utworu,ktory czesto pojawia sie w trakcie ciekawych momentow walki - np.w Episode 9 (czas 9:30)?Jesli tak to prosze,podajcie,bo bardzo mi sie podoba ten kawalek.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Naruto - The raising fighting spirit

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dokladnie o to mi chodzilo Wielkie dzieki, Focus! Zarabisty jest ten fragment z tym fletem

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jeżeli chcesz, to w dziale Hydepark, w temacie podziel się swoim kawałkiem, dałem link do całego OST-a (oryginal soundtracks) z około 40 pierwszych odcinków Naruto. Spotkasz tam zapewne wiele znanych i lubianych Ci utworów. Nie ma sprawy, pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
No dzieki.Na pewno skorzystam.Muzyka jest swietna,zwlaszcza podobaja mi sie niektore utwory do scen walk.Ale jak slucham "The raising fighting spirit" i widze jak np.Kakashi i Zabuza robia Suiton Suiryuudan no Jutsu to az mnie ciarki przechodza... Ostatnio takie uczucie mialem,jak Gohan mowil do Buu- Fight you?No.I wanna kill you...-

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm znam to uczucie, mam także taki jeden utwór o nazwie Neji's Theme, w którym przypomina mi się walka Nejiego, pełna poświęcenia, zwrotów akcji i niesamowitej charyzmy tej postaci. Aż dreszcze przechodzą z wrażenia, gdy sie jej słucha.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jeszcze do tego nie doszedlem.Pozniej sobie posciagam ta muzyke.na razie [ ort! ] jestem przy Haku i Zabuzie tj.odcinek 14 zaraz bede ogladal.Taka muzyka doskonale buduje nastroj i rzeczywiscie-sa momenty gdy przechodza przez czlowieka dreszcze.



Focus,możesz mi podać nazwę utworu z Episode 147 w miejscu 10.06 (jak zjawia sie Tsunade i dokopuje Fuujinowi i Raijinowi)? Byłbym wdzięczny

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Potrzebuję tytuł piosenki,która występuje w endingu np.w 173 odcinku.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
"Parade" CHABA (Odcinki 166-178)
Informacja z wikipedii, więc nie jestem do końca pewien czy to akurat ten tytuł.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Ja bardzo lubię:
-Nead to be strong
-Orochimaru fight
-Orochimaru theme
-raising fighting spirit
-nain tail demon fox
Kaka
Wojownik
Wojownik
Kaka
Wiek: 31
Dni na forum: 6.131
Ostrzeżenia: 2
Posty: 32
Skąd: Chociule
ja lubie :
-Strong and Strike
-orochimaru fight
-FLOW! Remember
- na poczatku odcinkow naruto shippuuden

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kaka: 26.06.2007, 23:27
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Great! Dzięki Kakarott! Bardzo mi się podoba ta piosenka.Jest spokojna, rytmiczna, ma ładną melodię i refren No i najważniejsze - wpada w ucho.

Naruto ma genialną ścieżkę dźwiękową!Podoba mi się ok.90% utworów. Te pozostałe 10% to muzyka z openingów i endingów,mało jest tu kawałków,które zwróciłyby moją uwagę,jest jednak kilka,które są naprawdę świetne np. Parade - Chaba,Haruka Kanata i Fighting Dreamers.

Kawałki z anime mógłbym wymienić prawie wszystkie,więc podam te,które mi się nie podobają - będzie szybciej

Crisis after crisis
Kakashi's theme
Sasuke's theme
No i tyle chyba.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wypowiadałem się jeszcze na temat muzyki. Muszę powiedzieć, że jest zrobiona po mistrzowsku. Każdy utwór pasuje do sytuacji jaka akurat ma miejsce. Nie jestem obecnie w posiadaniu OST-ów, więc nie znam wszystkich tytułów.
Sadness and sorrow-ten jest zdecydowanie najlepszy
Need to be strong
Orochimaru theme
Kakashi's theme
ending z tymi chodzącymi na dole ludzikami
opening w którym Jirayia zatrzymuje się by obejrzeć kobiece piękno
ten w którym Naruto spotyka Kyubiego
Ogólnie lubię wszystkie, ale te wywarły na mnie szczególne wrażenie

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nastała nowa seria, a z nią nowy kompozytor, nowa muzyka ... Bardzo długi czas ubolewałem, iż nie ma już tych utworów, które nadawały emocji, gdy oglądałem Naruto.Pierwsze moje wrażenie było takie, iż to już nie to samo, ba nawet nie ma prawa zasługiwać na miano muzyki z Naruto.To był bląd.Shippuuden podobnie jak zwykły Naruto to pokaz wspaniałej muzyki.Jest dużo bardziej poważna, ale to pasuje idealnie do wydarzeń z drugiej serii.Organy, trąby, skrzypce ... każdy utwór oddziały wuje bardzo silnie na ludzką psychikę.Sądzę, że OST z Shippuudena, jest przynajmniej na równi z normalnym Naruto, a może ... heh jest nawet ciut lepszy.Obecnie jestem w jego posiadaniu i słuchając go czuje się jak małe dziecko, które dostało upragnioną zabawkę.Bardzo polecam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przesłuchałem tego OSTa.
Dobry jest, czasem nawet bardzo, ale IMO, mimo wszystko, nie pasuje do Naruto
Mógłby jednak być bardziej żywy, bardziej pasujący do anime, a nie filmowy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No, to, że jest genialna, to jest normalne.W końcu jest to muzyka z Naruto:).Nie mogę się jednak zgodzić z Tobą, iż nie pasuje ona do Naruto.Być może faktycznie, do pierwszej części nie jest ona idealna, jednakże do Shippuudena pasuje jak ulał.Jest przesączona smutnymi momentami, pełnymi refleksji i ogólnej zadumy.Ma w sobie kilka utworów, które są trochę weselsze i szybsze.Taki właśnie jest Shippuuden - każdy kto go ogląda wie, że to nie jest już pora zabawy dla Naruto lecz okres, w którym zdarzy się wiele smutnych momentów, które wymuszą na bohaterach doroślejszy, a zarazem powazniejszy stosunek do życia.Te chwile są nielicznie przerywane zabawą, przed zbliżającą się kolejną burzą ... Moim zdaniem jest to idealnie dopasowane do anime, ale radzę Wam wszystkim (zwłaszcza Tobie Gotenks) byście obejrzeli go.Polecam:)

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Pan Admin napisał(a):
mimo wszystko, nie pasuje do Naruto
gdybyś oglądał Naruto, może zmieniłbyś swoje skromne zdanko, Panie Admine, Gotenksie A dla mnie, jak najbardzeij, oddaje cały klimat tej nowej, wspaniałej serii, o niebo lepszej, niż poprzednia.

Pan Admin napisał(a):
Mógłby jednak być bardziej żywy
w 3 czy 4 utworach faktycznie, zbyt monotonny jest, jednak nie jest słaby, tego nie możesz rzec .

Focus napisał(a):
Taki właśnie jest Shippuuden - każdy kto go ogląda wie, że to nie jest już pora zabawy dla Naruto lecz okres, w którym zdarzy się wiele smutnych momentów, które wymuszą na bohaterach doroślejszy, a zarazem powazniejszy stosunek do życia
Choćby dla takiego Naruto, dorośleje wraz z wiekiem, jak ten ost ^ ^ Na początku żwawo i radośnie, lecz potem już poważnie i refleksyjnie .

Od siebie dodam, że szczególnie z ostatniego OST'a Naruto spodobały mi się pierwsze dwa utwory , lecz genialne są także między 12-17 i te kończące czyli powyżej 20. Szczególnie klimatu dodają te utwory, które leciały z samego anime, genialne zagrane.

Stara seria Naruto nie umywa się przed tym. Naruto wraz z rozwojem serii, dba także o muzykę i o to chodzi.

Także poleca Wam tego OST'a, jak i 3 poprzednie, bo także stoją na bardzo wysokim poziomie.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Jakoś nie zgadzam się z panem adminem (pozdro, otooto ), jakoby muza z Shippuudena nie pasowała do Naruto. No właśnie, obejrzyj se drugą serię, to sam zobaczysz, baka!

A tak na poważnie - soundtrack z Shippuudena jest genialny. Jest zupełnie inny niż ost z pierwszej serii. Zachwyca z miejsca. Pasuje idealnie do tej serii. Pamiętam, jak zachwyciła mnie muzyka towarzysząca walce Gaary z Deidarą. Byłam pod ogromnym wrażeniem i ciarki mnie przechodziły. Jak napisano powyżej, Shippuuden ma już inny klimat niż część I - dlatego zmiana muzyki jest jak najbardziej na miejscu. Z soundtrackiem zapoznaję się powoli, choć dogłębnie. Jest tam kilka absolutnie świetnych kawałków, pełnych energii, mocy, pasji. Sami wiecie które Natomiast moim faworytem pozostaje kończąca krążek Hurricane Suite. Dlaczego akurat ten utwór? Na pierwszy rzut oka (ucha) wydaje się taką jakąś dziwną kompozycją, bez treści, bez ciągłości - bez takiego jasnego motywu jak Lightning Speed, Hidden will to fight czy Emergence of talents. Wydaje się echem czegoś z oddali. Jeśli jednak człowiek zamknie oczy i zanurzy się w klimat Shippuudena, zrozumie, że ten kawałek to jest samo sedno. Mnie osobiście ściska w dołku, kiedy słyszę tę kompozycję.

Ponieważ z ost-ami do Naruto zapoznawałam się wszystkimi naraz, "Shippuuden OST" zdobył moje serce od razu. Pod względem samej muzyki stoi na znacznie wyższym poziomie niż te ilustrujące pierwszą serię - co nie znaczy, że tamte są słabe. Szczególnie lubię OST2, z "Orochimaru Theme" czy "Avenger". Na uwagę zasługuje także ta piękna kompozycja "Grief and Sorrow". Osobiście nie uważam ost-ów "Naruto" za coś szczególnie wybitnego, ale jest to dobra muza, której słucha się miło i która odpowiednio komponuje się z serialem.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dopiero 2 dzień na forum, a już wrzuca adminowi. I dobrze, należy mu się, bo się nie zna.

Muzyka w Shippuudenie faktycznie stoi na bardzo wysokim poziomie. (szkoda, że grafika poszła w dół), pasuje do Naruto, w każdym momencie pojawia się świetny, klimatyczny utwór. Nie wbija mnie jednak w fotel tak jak poprzednie OSTy. Tak moim skromnym zdankiem. Brakuje mu tego jakby to ująć blasku. Aczkolwiek utwór, który wskazałaś Hurricane Suite rzeczywiście jest genialny. Pozostałe też niczego sobie.
A co do narutowych OSTów ogólnie, to wszystkie dobrze komponują się z akcją i są ważną częścią Naruto.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Muzyka z Naruto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook