Forum Dragon Ball Nao

» Z jakiego miasta jesteście?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piszcie tutaj, skąd jesteście (miasto)... Ja oczywiście z Gdańska. Przy okazji możecie coś o nim napisać.

A tutaj można znaleźć statystyki dotyczące pola "Skąd" z profilów.
-> http://dbnao.net/forum/statistics.php

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 10.03.2008, 18:46
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
krakow - i nie ma mocnych. wiselka rulez

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Zadupie górne zwane kiedys Warszawą.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wałbrzych. Pewnie nikt nie wie co to jest
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
............ Sopot Stolica Reszta Okolica..............
taka wies pomiedzy Gdynia a Gdanskiem
---------
Kielce moje miasto moja ojczyzna ........
---------
Wawa... dobra sprawa mam tam full zioma
---
wałbrzych niektórzy chodzili do szkoły i wiedza gdzie leza miasta

END
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Krakooff miasto piwa i dobrej zabawy

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Łasiczka napisał(a):
Z wielkiej dziury na końcu świata gdzie nie można nawet mangi kupić...(serio...)
Łasiczko, Ty to przynajmniej z wielkiej dziury pochodzisz, ja zaś z tak małej, że... aż ciężko to opisać. W skrócie: jestem wieśniakiem, jednym z czterystu zamieszkujących Dziurę York, leżącą (i kwiczącą) w gminie Pipidoova City, na najgorszym zadupiu Pomorza (o tyle chociaż dobrze). Mieszkanie na wsi ma swoje wady i zalety. Zalety to: fakt, że mistrz Toriyama woli życie wiejskie niż miejskie, świeże powietrze (chociaż, jak wiadomo, nie zawsze jest takie świeże ), bliskość najlepszych (bezpośrednich) źródeł żywności i... to chyba wszystko. Wady zaś to: fakt, że się mieszka 'za górami, za lasami' i ma się wszędzie daleko, co boli szczególnie dlatego, bo na wsi prawie nic nie można kupić (a już na pewno nie mangę). Ale najgorsze jest to, że nie mogę założyć sobie neostrady i muszę męczyć się z modemem , bo centrali analogowej na elektroniczną nikomu nie chce się wymienić (a raczej nikomu nie chce się za to zapłacić). Zresztą dla kogo najgorsze, dla tego najgorsze – dla tego forum to raczej dobrze, bo jakbym nie musiał liczyć impulsów i pisał ile chciał podobnie idiotycznych tudzież bezsensownych postów to ojojoj .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Sterni Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Sterni
Dni na forum: 6.947
Posty: 31
Skąd: Środkowe Miasto
A ja ze Środkowego Miasta a tak naprawde to z Katowic .

† † † [*] [*] [*] Módlmy się za Ojca Świętego [*] [*] [*] † † †
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Heh, no cóż w tej kwestii trochę cię rozumiem Xan. Też mam niestety wszędzie daleko, chociaż nie jest aż tak źle. W końcu neostradkę mam
Zresztą wolę mieć wszędzie daleko niż żyć w jakimś dużym mieście. Stanowczo mi to nieodpowiada, o czym najlepiej się przekonuję gdy muszę być na uczelni. a studiuję własnie w sporym mieście Moja dusza, która z natury swojej preferuje samotność się buntuje, kiedy musze tam przebywać zbyt długo...
Do Katowic mam blisko, a tam mang nie brakuje

Teraz trochę nie na temat: twój podpis to cytat z Boskiej Komedii Dantego? Słowa zdaje się Beatrycze, tak?
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja raczej mieszkam na obrzezach krakowa tez na takiej wsi ale to nawet wsia nie mozna nazwac bo ma zaledwie 1.5 km. do srodmiescia mam 5 km to autobusikiem moge sobie przejechac. Ale to ma moim zdaniem duze zalety bo tak na czysto to mieszkam w duzym domu jednorodzinnym i mam do wykoszenia 35 arow trawki, a kosic lubie bardzo. Jednym slowem nie tak jak w miescie, moge sobie goly wyjsc na najwyrzszy balkon lac pod wiatr i nikt mi nic nie powie. A z netem jest gorszej zadnego lacza oprocz neostrady nie da sie tutaj zalozyc ale i tak jest dobrze.
A inni niech sie tluka w srodmiesciu

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.092
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Żeby już nie mówić, że mieszkam we wsi to mieszkam na osiedlu. Jarzębia Dokładniej Jarzębia Łąka. Mam Neo+ więc nie marudze. 4km od większego miasta, 40 km do 100licy.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja pochodzę z takiego zadupia aż wstyd sie przyznać. Zazdroszczę tym co mieszkają w Krakowie. To jest miasto u u mnie nie wiadomo o co chodzi

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
A ja jestem z Lublina Ale nie łudźcie się, że napiszę cokolwiek miłego o tym mieście No, chyba że duża ilość sklepów muzycznych jest zaletą

Bomba di luce!!
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.813
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja mieszkam blisko zielonej Góry ale nie chce [ ort! ] mi sie pisac na temat miasta tego bo troche nudne
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.813
Posty: 38
Skąd: Lublin
Ja jestem z Lublina z ojczyzny Perly Mocnej <jezeli wiecie o czym mówie>
Z miasta w ktorym graja najlepsze piłkarki reczne w Polsce

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Tadzio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Tadzio
Wiek: 31
Dni na forum: 6.815
Posty: 6
Skąd: Gdańsk-Sobieszewo
ja jestem z Gdanska-Sobieszewa najlepszej dzielni mieszkam na wyspie...od mojego domu do plazy jest gdzies 1km a do najwiekszej polskiej gory (mount everest) gdzies 10km...chyba... nie liczylem jeszcze ZAPRASZAM NA PLAZE
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moja miejscowość to Białystok(tu się urodziłem i tu mieszkam).

Mam pyt. Czy ktoś jest z Białegostoku z tego forum?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
jo zem jest z kraka , nie z biolego stoku, nie wiem jak reszta ludu? przyznac sie kto jest z biolego stoku? nie wiem o jakis bioly stok chodzi ale ja se jezdzam na stok w zimie do bialki tatrzanskiej

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pamels Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Pamels
Dni na forum: 6.806
Posty: 1
hejka witam wszystkich ja nie nazekam hociarz mieszkam w główczycach a to nie jest miasto mamy tutaj wszystko czego dusza zapragnie moze pizzerii brakuje ale to szczegół sa tu super dyski swietlne błyski wiec zapraszamy gdo Główczyc narka czekam na wasze odpisy papap ziomale

Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no co sie dziwisz majin? Babka jest nowa i to jej pierwszy post, wiec chciala sie jakos przywitac. A poza tym impy sa na kazdym wiekszym zadupiu.
To pewnie gdzies kolo "STRASZNEGO WĄCHOCKA"

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Z jakiego miasta jesteście?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook