Forum Dragon Ball Nao

» ShoutBox ocena: 9,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Shiro napisał(a):
Bardziej chodzi mi o sytuację jak zaczęliście rozmawiać na temat osób, których w ogóle nie ma na forum.
Wybacz kolego, modzie, ale mnie wtedy też nie było. Ja tylko lizałem się z Focusem. A że to przeszło na boczny tor, to już nie obwiniaj przynajmniej mnie o to. Ale przyznam , że wszystko się zaczęło, gdy grałem z kolega znagkiem w snookera i wlazł oglądać mecz, Focus. I tak zaczęliśmy sobie jeździć , a jak się to potoczyło , sami wiecie.

Shiro napisał(a):
Ishi, ale ja w tym nie uczestniczyłem co wyczyniało się po moim wylogowaniu z forum.
Wierzę Ci ;p

Shiro napisał(a):
Masz rację Tenshi, że to nie zniknie, ale można zawsze to w jakiś sposób ukrócić. W głównej mierze to i tak od ludzi zależy.
Można tak zrobić, ale to jest raczej niezbyt korzystne, że, gdy ktoś zacznie wrzucac postronnym osobom, albo przesadzać, można od razu "spić" SB i wysłać go na detoks, aż wytrzeźwieje?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja powiem tyle, że choć nie jestem moderatorem, ale uważam, że powinna zajść pewna rewolucja w regulaminie dotycząca Shoutba , uważam, że przepisy dot. rozmów w shoutboxie powinny zostać w jakiś sposób zaostrzone, sugeruje, aby w pewnym momencie, gdy robi się "gorąco" wkraczał kompetenty moderator/lub admin, jeśli jednak zaistniałaby możność skasowania postu, to można by yo uczynić, w przypadku obrażenia słownego, bądź używania nieodpowiednich słów zastosować kare: kilkudniowej przerwy pisania w shoutboxie dla danego użytkownika, bądź kara zwana ostrzeżeniem. Co Wy na to?

Edit:Focus: Jak dla mnie bardzo dobrze mówi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wazon napisał(a):
powinna zajść pewna rewolucja w regulaminie dotycząca Shoutba
A czy ShoutBox jest wyłączony z Regulaminu Forum?
Nie.
Więc niech Moderatorzy odpowiednio reagują. Mają prawo.
Nie można wszystkiego na Admina zrzucać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pan Admin napisał(a):
Wazon napisał(a):
powinna zajść pewna rewolucja w regulaminie dotycząca Shoutba
A czy ShoutBox jest wyłączony z Regulaminu Forum?
Nie.
Więc niech Moderatorzy odpowiednio reagują. Mają prawo.
Nie można wszystkiego na Admina zrzucać.
Drogi Panie Adminie xD przecież ja tylko sugeruje poprawki xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wazon napisał(a):
w przypadku obrażenia słownego, bądź używania nieodpowiednich słów zastosować kare: kilkudniowej przerwy pisania w shoutboxie dla danego użytkownika
Dobre .

Reszta niby już jest, ale rzadko to widać. Zresztą Mi było dobrze tak jak było i jest dobrze bez SB.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cyceron napisał(a):
Wazon napisał(a):
w przypadku obrażenia słownego, bądź używania nieodpowiednich słów zastosować kare: kilkudniowej przerwy pisania w shoutboxie dla danego użytkownika
Dobre .
W sumie wcześniej tego nie przeczytałem

Ale rzeczywiście dobre, taki delikwent będzie patrzył co piszemy, będzie miał ochotę coś napisać, i prędzej kupę zrobi, niż mu się to uda :p

Nada się.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pan Admin napisał(a):
Ale rzeczywiście dobre, taki delikwent będzie patrzył co piszemy, będzie miał ochotę coś napisać, i prędzej kupę zrobi, niż mu się to uda :p
Tylko trzeba by było ustalić granicę, której nie można by przekroczyć, bo potem ktoś będzie zdziwiony, że do dostanie zakaz pisania za użycie słowa, które nota bene używał zazwyczaj:P
Co zaś tyczy się decyzji Zarządu, czy też Wysokiej Rady. Postąpili słusznie, jednak ukarane zostały tylko nieliczne osoby, które brały udział w tym niefortunnym przedsięwzięciu, co jakby wiąże się z pewnego rodzaju brakiem obiektywizmu, czy poczucia rzetelności.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Danevert napisał(a):
Tylko trzeba by było ustalić granicę, której nie można by przekroczyć
A jaka jest granica, po której przekroczeniu otrzymuje się osta zamiast upomnienia?
Nie ma czegoś takiego, ale jest za to Regulamin.

Danevert napisał(a):
jednak ukarane zostały tylko nieliczne osoby, które brały udział w tym niefortunnym przedsięwzięciu, co jakby wiąże się z pewnego rodzaju brakiem obiektywizmu, czy poczucia rzetelności.
Zostały ukarani ci, którzy najwięcej "złego" zrobili.
Tamci, bo chyba każdy zdążył zauważyć, ile tematów założyli, a Ty, bo sam się domyśl.
Oczywiście, można by jeszcze więcej ostów rozdać, ale ja za tym, co chyba każdy zdążył dostrzec, nie przepadam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pan Admin napisał(a):
a Ty, bo sam się domyśl.
Wiem, popełniłem błąd, przeprosiłem i wszystko poszło w niepamięć.

Jednak zauważ, że do podobnej jeśli nie tej samej granicy debilizmu schodzono wiele razy podczas rozmów w SB. Między innymi i ja byłem mieszany z gównem, rzygami i innym syfem, przypisywano mnie do wielu nieetycznych czynności i czy padło wówczas chociaż jakieś upomnienie? NIE
Dopiero po niedawnym incydencie jakieś światełko zaświtało w główce, aby sobie kogoś ukarać. Brawo!

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Danevert napisał(a):
Jednak zauważ, że do podobnej jeśli nie tej samej granicy debilizmu schodzono wiele razy podczas rozmów w SB.
O spermie tak "poważnej" i inteligentnej dyskusji nigdy wcześniej tam, ani nigdzie indziej, nie prowadzono.

Danevert napisał(a):
Między innymi i ja byłem mieszany z gównem, rzygami i innym syfem, przypisywano mnie do wielu nieetycznych czynności i czy padło wówczas chociaż jakieś upomnienie? NIE
Bo NIE zauważyłem, ja ani nikt, by Tobie to przeszkadzało.

Danevert napisał(a):
Dopiero po niedawnym incydencie jakieś światełko zaświtało w główce, aby sobie kogoś ukarać.
Zostaliście ukarani nie tylko za wypowiedzi w SBku. W historii tego forum, nie zanotowano jeszcze nigdy takiego bezczelnego spamowania, i pisania na temat Admina tylu bzdur, niekoniecznie zabawnych.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pan Admin napisał(a):
O spermie tak "poważnej" i inteligentnej dyskusji nigdy wcześniej tam, ani nigdzie indziej, nie prowadzono.
Pragnę zauważyć, że nie tylko tematy o spermie należą do kręgu niewłaściwych, a z tego co widać to tylko takie zaliczasz do tego grona.
Bo NIE zauważyłem, ja ani nikt, by Tobie to przeszkadzało.
Pan Admin napisał(a):
pisania na temat Admina tylu bzdur, niekoniecznie zabawnych.
Rozumiem, że Ty masz prawo czuć się pokrzywdzonym w obliczu słów, które pod Twoim adresem padły. Jednak według Ciebie mnie to nie dotyczy. Ciekawe skąd możesz wiedzieć, że się tym nie przejmowałem, skąd możesz wiedzieć, że mi to nie przeszkadzało. To, że pewne epitety (szczególnie te mocno hardcorowe) przemilczałem to nie znaczy, że one do mnie nie trafiały i w moim mniemaniu obrażały moją osobę.
Pan Admin napisał(a):
A czy ShoutBox jest wyłączony z Regulaminu Forum?
Nie.
Chyba raczej tak..

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Danevert napisał(a):
Pragnę zauważyć, że nie tylko tematy o spermie należą do kręgu niewłaściwych, a z tego co widać to tylko takie zaliczasz do tego grona.
Bo tylko te dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze nawiązują bezpośrednio do Admina. Wybaczycie, ale takich bzdur nie będę tutaj tolerował.

Danevert napisał(a):
Ciekawe skąd możesz wiedzieć, że się tym nie przejmowałem, skąd możesz wiedzieć, że mi to nie przeszkadzało.
Ekhm... "PW (0 nowych)".

Danevert napisał(a):
Chyba raczej tak..
To już zależy od nastawienia Moderatorów i ich stosunku do liberalizmu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pan Admin napisał(a):
Bo tylko te dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze nawiązują bezpośrednio do Admina. Wybaczycie, ale takich bzdur nie będę tutaj tolerował.
Pan Admin napisał(a):
Ekhm... "PW (0 nowych)".
Skoro uważasz takie teksty za brak tolerancji dla Ciebie, to także innym równie dobrze może się tak samo wydawać, a pisanie PW nie jest tu drogą wyjścia, po prostu postaw się na czyimś miejscu i porównaj czy w takiej sytuacji poczułbyś sie obrażony, staraj się kierować obiektywizmem.
Pan Admin napisał(a):
Danevert napisał(a):
Chyba raczej tak..

To już zależy od nastawienia Moderatorów.
Codziennie w Sb jest kilkadziesiąt sytuacji, które jeśli miałyby miejsce w postach skończyłyby się ostem lub nawet banem, dlatego Sb jest omijane szerokim łukiem przez regulamin.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Danevert napisał(a):
Skoro uważasz takie teksty za brak tolerancji dla Ciebie, to także innym równie dobrze może się tak samo wydawać, a pisanie PW nie jest tu drogą wyjścia, po prostu postaw się na czyimś miejscu i porównaj czy w takiej sytuacji poczułbyś sie obrażony, staraj się kierować obiektywizmem.
Być może Jego niewiele rzeczy jest w stanie obrazić i jak nie powiadomisz kogoś z odpowiednimi przywilejami, to nic nie zrobi. Myślisz że kim Oni są, jasnowidzami !? czy co?! . Ktoś napisze "śmierdzisz stolcem", jeden spojrzy... eee jakiś farmazon i oleje, administracja również, drugi zapłacze się na śmierć, ale chce być fajny i nie poskarży się, ani nawet nie zwróci uwagi, administracja również nic nie zrobi, trzeci który poczuł się urażony [podobnie jak 2] napisze by przystopowano, bądź powiadomi odpowiednie osoby by coś z tym zrobiły i teraz jest zupełnie inaczej. PLX BE WH0ckin'!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Danevert napisał(a):
staraj się kierować obiektywizmem
O to się nie bój. Z tego co zaobserwowałem przez te 3 lata, nikt inny nie jest tak obiektywny jak ja. A szkoda.

Danevert napisał(a):
pisanie PW nie jest tu drogą wyjścia
Jest. Ale jeśli widzę, że ktoś coś "brzydkiego" do np. Ciebie pisze, Ty mu odpisujesz w tym samym tonie, to nie będę reagował, bo wnioskuję, że się dobrze bawicie.

Danevert napisał(a):
Codziennie w Sb jest kilkadziesiąt sytuacji, które jeśli miałyby miejsce w postach skończyłyby się ostem lub nawet banem
Jest tam większa swoboda. Ale wszystko ma swoje granice.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pan Admin napisał(a):
O to się nie bój. Z tego co zaobserwowałem przez te 3 lata, nikt inny nie jest tak obiektywny jak ja. A szkoda.
Tylko nie zawsze w SB...tam obiektywny jesteś tylko do swojej osoby.
Pan Admin napisał(a):
Jest tam większa swoboda. Ale wszystko ma swoje granice.
Tylko czasem ich przekroczenie nie jest zauważane, więc następnym razem szybciej staraj się reagować na podobne sytuacje jeśli chciałbyś wywiązywać się w pełni z obowiązków stróża prawa forum.
Większa swoboda nie jest równoważna łamaniu regulaminu.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Danevert napisał(a):
Tylko nie zawsze w SB...tam obiektywny jesteś tylko do swojej osoby.
Pisałem wyżej. "PW (0 nowych)".
Do mojej osoby mówisz? To nie wiesz co było głównym powodem przyznania Tobie ostrzeżenia?

Danevert napisał(a):
następnym razem szybciej staraj się reagować na podobne sytuacje jeśli chciałbyś wywiązywać się w pełni z obowiązków stróża prawa forum.
Masz w klanie trzech Modów. Zwłaszcza jeden jest aktywny. Wykorzystuj ich.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Pan Admin napisał(a):
Pisałem wyżej. "PW (0 nowych)".
Do mojej osoby mówisz? To nie wiesz co było głównym powodem przyznania Tobie ostrzeżenia?
Cytat z regulaminu forum:
"(...)niedozwolone jest umieszczanie treści:
wulgarnych lub obrażających użytkowników forum lub inne osoby (...) oraz cytatów zawierających wyrazy wulgarne lub obraźliwe"

Niestety nie ma wspomniane, że łamanie regulaminu ma miejsce tylko wtedy, kiedy dana osobą poczuje się obrażona i zgłosi to poprzez PW. Treści o charakterze wulgarnym czy obraźliwym użyte niezależnie od kontekstu są treściami naruszającymi regulamin, gdyż umieszczanie ich na forum jest niedozwolone. Niestety, gdy takie treści padały w SB Ty i członkowie Zarządu jako świadkowie często zachowywaliście się biernie i nie zwracaliście na to uwagi. Tyle.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Panowie, nie warto płakać nad rolzlanym mlekiem stało się, shoutbox został zamknięty, nie ma co niepotrzebnie zaostrzać sytuacjii na forum, moim zdaniem najlepiej by było ażeby zrobić jak pisałem wcześniej, obaj panowie macie racje, ale nie warto między sobą się kłócić zaostrzyć regulamin dot. shoutboxa , szanowna redakcja powinna reagować na ostre rozmowy jak i sama dawać dobry przykład użytkownikom. Pozdrawiam
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dan , wybacz , ale pieprzysz takie farmazony że się czytać nie chce. I pewnie nie powinienembył tego robić , ale skoro jednak to uczyniłem, to może wyjaśnię czemu to był błąd. Regulamin jest tylko sztuczną regulacją tego jak powinieneś się zachowywać na forum. Ale tak na prawdę do dziś nie rozumiem takich popierdółek jak regulamin [ ort! ] , netykieta etc. Czemu do jasnej dupy dla osób wchodzących na forum ma być tworzona [ ort! ] jakaś sztuczna moralność. Chyba masz własną , i to wg. własnego sumienia, systemu moralnego czy jakkolwiek to nazwiesz powinieneś ważyć to, jak daleko możesz się posunąć. Rozumiem że regulamin może stanowić jakąś wartość dla 12-14 latków którzy jeszcze nie uksztautowali swojej świadomości na poziomie przekraczającym te parę puntów regulaminu, ale od Ciebie można chyba trochę więcej wymagać. A jeśli już musisz się przyczepić jakiegoś sztucznego systemu, to polecam postępowanie wg. prawa państwowego. Na pewno jest dużo doskonalsze, i odpowie ci bardziej szczegółowo na pytania co powinno być karalne a co nie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » ShoutBox
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook