Forum Dragon Ball Nao

» Sklepy internetowe, aukcje

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
co sądzicie o sklepach internetowych ? dla mnie to pełny luxus siedzisz sobie przed monitorkiem o 24, wchodzisz na stronkę, wybierasz produkt, czekasz pare dni i do domu przychodzi pan listonosz, ty mu placisz i masz zamowiona rzecz no rzecz po maxie wygodna i dobra ! juz od roku kupuje plyty i ani razu mnie nie oszukali allegro takze nie jest złe, wszystko bardzo tanie i ogolem wole takie cos niz sklepy, empiki itd,
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sadze,ze sa w porzadku,pod warunkiem jesli wierz,ze sa cenione i uczciwe w wirtualnym swiecie,sam kupuje sprzet z komputronika,gdyz jest duzo latwiej i taniej niz w niejednym sklepie komputerowym w moim miescie.Co do aukcji,hm nie probowalem nigdy,wiec nie moge o nich nic powiedziec

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
patrzac na ceny plyt cd z usa, a patrzac na ceny w empiku. w necie sa o polowe tansze
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ta uważam że to lepsze niż zwykłe sklepy.
Po 1 taniej
Po 2 możesz przeważnie wszystko znaleźć co chcesz
Po 3 Możesz kupić sobie kiedy chcesz mając myśli że na pewno [ ort! ] to nie zniknie z pułek ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nigdy nie kupowałam nic za pośrednictwem internetu. Jakos wolę kupować cokolwiek po uprzednim przyjrzeniu [ ort! ] się temu dokładnie własnymi oczykami. Poza tym jak mają mi to przysyłać, to nie wiadomo w jakim stanie dostanę to do łapek własnych.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Raz sobie zamowilam ksiazke przez net. Doszla o czasie i nienaruszona Jednakze jak Łasiczka wole przejsc sie do sklepu i przy okazji sie dotlenic
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Sklepy internetowe nie sa dla kobiet ,one wola chodzic godzinami po wystawach,niz kupic jakoms rzecz tylko poprzez klikniecie,stracily by 3 h frajde w szukaniu,macaniu,przymierzaniu i roznych tego typu zabaw

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Zielony Wojownik z Planety Namek napisał(a):
Sklepy internetowe nie sa dla kobiet ,one wola chodzic godzinami po wystawach,niz kupic jakoms rzecz tylko poprzez klikniecie,stracily by 3 h frajde w szukaniu,macaniu,przymierzaniu i roznych tego typu zabaw
Err, ja tam nie przepadam za łażeniem po sklepach. Męcząca to rzecz dla śmiertelnika jest Chociaż nieco racji masz, na zły humor najlepsza jest wizyta w jakimś sklepie i np. kupno nowej książki, czy tam jakiegoś kosmetku. Ogólnie mówiąc do rozrzutnych ludzi raczej nie należę
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.817
Posty: 44
Skąd: Mielec
Ja też cenie sklepy internetowe, nienawidze łaźić po sklepach wole zasiąść do kompa i sobie coś wybrać w jakim dobrym sklepie komputerowym, czasem sie boje, że ktoś mnie w ciula zrobi, ale jednak zawsze wszystko dochodzi w stanie nienaruszonym. Wkurza mnie tylko to że jak czasem zamawiam coś to tym zasranym listonoszom sie nie chce wejść po schodach i wręczyć paczki, piszą po prostu [ ort! ] że nikogo nie zastali w domu i takie tam, co za barany, musze latać na poczte.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Piekna Blondynka napisał(a):
Chociaż nieco racji masz, na zły humor najlepsza jest wizyta w jakimś sklepie i np. kupno nowej książki, czy tam jakiegoś kosmetku.
Takie są kobiety, zazwyczaj lubią wydawać kase na byle co
Piękna Blondynka napisał(a):
Ogólnie mówiąc do rozrzutnych ludzi raczej nie należę
Hmm to dobrze
Piękna Blondynka napisał(a):
Err, ja tam nie przepadam za łażeniem po sklepach. Męcząca to rzecz dla śmiertelnika jest
Też tak uważam, łażenie po sklepach bezsensu jest głupie i nudne. Nie lubie tracić czasu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
R4zeil napisał(a):
Piekna Blondynka
Rześ przywalil Radzilabym liczyc sie ze slowami co do Łasiczki

Osobiscie nie jestem prozna dziewczyna, ktora lubi latac po sklepach za ciuchami i innymi duperelkami, jako pierwszorzedna rozrywka Po prostu wole jednak przejsc sie na spokojnie, zamiast siedziec na 4 literach i czekac na przesylke. To lepsze dla zdrowia.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
sklepy internetowe to dobra rzecz ale odradzam sklep maxgame, może tam i jest najtaniej ale ja zamówiłem tam Unreal Tournament 2004 i sie nie doczekałem. Miało być w 5 dni a czekałem 7, w końcu napisałem e-maila do nich i odpowiedzieli mi....że zamówienie do nich nie doszło no comments...

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Dobry sklep, jeśli szukacie wszelakich płyt/kaset/DVD z muzyką jest tu.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Dobre jest kupywanie po przez internet, ponieważ można przeważnie wszystko dostać. Ale niestety trzeba trochę poczekać na dany zakup
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kupowanie przez neta jest także ryzykowne(czyt. Allegro), czasami trafiają się osoby mało uczciwe.

Ja kupywałem tylko raz przez neta, były to wszystkie odcinki Dragon Ball na 9 DVD, naszczęście sprzedający okazał się uczciwy i wysłał mi odcinki, a nie np. ziemniaka, jak już w niektórych przypadkach mogłem poczytać sobie na Allegro.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
O tak, Allegro to zdradliwe miejsce, podobnie zresztą jak eBay.pl . Na Allegro raz cos postanowiłam kupić, ale rzuciłam to jak poczytałam komentarze innych kupujących.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
raz mojemu ziomkowi na ebay zamiast ksiazki sprzedali ceglowke, ajj. ale ludzie maja pomysly:D
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Puki co nie kożystałem za bardzo z możliwości zakupu przez internet. Tylko raz, na Allegro, nabyłem 6 tom mangi DB. Szybko doszło i w dobrym stanie. Za to sam sprzedałem w tym serwisie PSX. Więcej jednak nie kupuje/sprzedaje bo nie chce mi się ciągle wypełiać tych przekazów, a innej możliwości nie mam.

Chciałem kupić PS2 oraz jakąś grę na www.robson.pl czyli witrynie sklepu z konsolami i dodatkami do nich, lecz rodzice się nie zgodzili...A tam są bardzo kożystne ceny.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Sklepy internetowe nie sa dla kobiet ,one wola chodzic godzinami po wystawach,niz kupic jakoms rzecz tylko poprzez klikniecie,stracily by 3 h frajde w szukaniu,macaniu,przymierzaniu i roznych tego typu zabaw

Ja osobiście nielubie łazić po sklepach, co najwyżej w Empiku moge najwyżej 0,5 h przesiedzieć . A co do kupowania przez internet, mają swoje "+" i "-" np. w necie można znaleść praktycznie wszystko (oprócz bomby atomowej ), ale niejesteśmy w 100% pewni czy przyślą to co było zamawiane (mowa o Allegro)
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Kupuję w takich sklepach , ufam im ale wiadomo, że nie mozna do końca. na pewno [ ort! ] towar jest bardzo dobry, problemem są tylko wysokie koszta wysyłki:/.

I was buried alive...
I was born dead...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Sklepy internetowe, aukcje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook