Forum Dragon Ball Nao

» Podoba wam się imię nadane przez rodziców?

Strony: 1, 2, 3  
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Mam takie pytanie
czy podoba wam sie imie nadane przez rodzicow czy chcielibyscie je zmienic? na jakies inne niespotykane
moje imie mi sie podoba i je nie zmieniam

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja mam na imię Mateusz i bardzo mi się podoba . Jest takie elokwentne i w ogóle .
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
A ja mam na imię Remigiusz i też mi się to imię podoba . W swoim krótkim życiu spotkałem na real dwóch Remigiuszów, z czego z jednym chodzę do tej samej klasy . Imię good, można skracać do Remi, Remik, Remek, Remas
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja mam na imie Filip i ...tez mi sie podoba, nie jest ono jakieś często spotykane , drugiego imienia nie mam , ale jakbym miał to chciałbym mieć Kalasanty

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja mam na imię Dominika i chciałabym je zmienić. Dlaczego? Bo jest długie. W połączeniu z moim długim nazwiskiem wychodzi tasiemiec. Wyobraźcie sobie moją pierwszą lekcję religii w szkole średniej:

"Nazywam się Dominika S********* z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie."

Jezuuuu... stałam i myślałam, że nie skończę....

Poza tym, mało ludzi w ogóle mówi do mnie Dominika. Ile ja razy słyszałam "Monika"? Mam koleżankę Angelikę i często mnie z nią mylą.

Na koniec dodam piosenkę, którą często śpiewa mi babcia:
"Dominika, Dominika, lecą jabłka do koszyka"

Wolę jak się do mnie mówi Mika, Miku-chan. Taka japońska wersja odpowiada mi znacznie bardziej.

Z tego, co mówi moja mama, gdybym urodziła się chłopcem, miałabym super imię, a mianowicie Mateusz. Byłabym Mateusz i miałabym krótkie, fajne imię.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 03.01.2009, 2:06
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.220
Plusy: 10
Posty: 149
Mi się moje imię nie zawsze podobało - jednak teraz jestem zadowolona z tego, że mam je jakie mam xD
Nie jest ani częste, ani bardzo rzadkie... Niewiele osób znam z takim samym imieniem, a w klasie jeszcze nigdy nie miałam swojej imienniczki, z czego się bardzo cieszę
Zazwyczaj wszyscy zwracają się do mnie zdrobniając moje imię lub używając jego męskiej formy, która w rzeczywistości nie istnieje <jest utworzona przez kumpli>.
Jestem zadowolona ze swojego imienia i nie chciałabym go zmienić, gdyby była taka możliwość.


Pozdrawiam^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja mam na imię Kasia, jak wszyscy już wiedzą. Imię mi się podoba jest 8 co do popularności w Polsce Fajnie
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nienawidzę. Marta. Pfff, co to w ogóle za imię. Chętnie posługiwałabym się drugim, gdyby nie to, że jest jeszcze gorsze - Agata.
Matka się uparła, że muszę mieć imię na M i w środku ma być R żeby ładnie się komponowało z nazwiskiem. Nigdy im nie wybaczę, że nie jestem Mariką.
99% znajomych mi ludzi mówi do mnie Mart.
A co najciekawsze, wszystkie Marty które znam są cholernie zadowolone ze swojego imienia. Heh...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mart: 21.11.2008, 16:51
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Naprawdę mam Daniel.... hmmmm....ładne imię według mnie podoba mi się i innego bym nie chciał zresztą jak rodzice dali by mi inne przy Chrzcie też bym żył...
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja tam swoje lubię. Kamil. Hm, krótkie i komponuje się z nazwiskiem w miarę dobrze. A szczególnie podoba mi się ono, gdy koleżanki, chcąc czegoś ode mnie, mówią takim słodkim głosikiem "Kaamiiś.."

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mi tam się moje nawet podoba, ale takie pospolite jest . Ale imię Piotr, oznacza : Skała, Głaz, więc coś w tym się musi znajdować ( Gotenksy, cicho ).

Nie lubiłem ,jak pani od gegry mówiła ciągle do mnie: Pietrunia =="... kto by lubił...
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ja mam na imie Patryk, i mi się nie podoba, wolał bym już mieć Zdzichu albo Bogdan, czy coś w tym guście.

Ishido napisał(a):
Nie lubiłem ,jak pani od gegry mówiła ciągle do mnie: Pietrunia =="... kto by lubił...
Jedna niewiasta, kiedyś mówiła do mojego kumpla Pioter, i on to lubił, ale czy by zniósł Pietrunie, nie wydaje mi się.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Maciej. Ale podobnie jak kupa znajomych z Nao mówi do mnie per "Szaruś" o tyle większość bliższych znajomych - Maciuś. Gdy byłem mały denerwowało mnie to, teraz się przyzwyczaiłem i Maciej, Maciek i Maciuś mi odpowiadają. To ostatnie najlepiej w ustach dziewczyn.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Radzio jestem. Ale niezmiernie podobają Mi się również imiona Bonifacy i Zbigniew.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wspomnę na początku, że niewiele polskich imion byłbym wstanie dla siebie zaakceptować. Szczęśliwie się jednak złożyło, że jedno z nich właśnie wybrali dla mnie rodzice. Mianowicie imię to brzmi Michał, i podoba mi się ze względu na jego genezę, znaczenie (po hebrajsku), nie wielką długość, odpowiedników za granicą, oraz za to, że zawiera głoski takie jak "ł" i "ch", których ktoś niezaznajomiony choć w najmniejszym stopniu z polskim językiem, nie odczyta.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jedyny plus mojego imienia jest taki, że jest znane we wszystkich krajach świata, więc jak przedstawiam się ludziom zza granicy to nie patrzą się na mnie jak na idiotkę i nie mają zbyt dużych problemów z wymową, ale i tak go nienawidzę xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Mi dano imię Krystian . . . i żadne inne (stąd odbicie w zmianie nicków ). Na ogół je lubię bo jest dość oryginalne. Osobiście znam tylko trzech Krystianów. Ma ono plusy i minusy. Na plus daję ogromną gamę odniesień : Krychu, Krystek, Krystianek, Kraus (używane na mnie przez 99% znajomych) . . . ale największym minusem jest z pewnością pokrewieństwo tego imienia z Krystyną . . . w wyniku czego !?***** sąsiadka mówi na mnie Krycha Ale i tak najlepsi są moi starsi. Po kiego dawali mi takie imię jak i tak od małego mówią do mnie Jasiu . . . mi np. Jasiu sie bardzo podoba A na bierzmowaniu na cześć ukochanego pradziadka wziąłem sobie Franciszka.

pozdr.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No tak.Pierwsze imię moje, to Bartosz.Nie lubię jak wielu ludzi myli je z Bartłomiejem, a jeszcze bardziej nie lubię, gdy próbują mi wpoić, że to jedno i to samo.Lubię te imię, gdyż jest znane, ale nie nadużywane.Drugie imię, a zarazem pierwowzór mego imienia, jaki chcieli mi dać rodzice, to Michał.Nie lubię tego imienia, uważam je za zbyt pospolite i takie nie wiem ... bufonowate .Cieszę się, ze tata postawił na swoim i jest Bartosz:D.Trzecie imię to Jakub, które lubię na równi z Bartkiem.Jest krótkie, łatwo wpada w ucho i ma fajne zdrobnienia.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dorian... w sumie dość oryginalne. Spotkałem osobiście tylko kilka osób noszących to imię i jestem z tego zadowolony. Lubię się wyróżniać, raczej. Mama mi je wybrała i jestem z tego zadowolony.

Drugie imie brzmi Tomasz. W sumie nie tak dawno temu dowiedziałem się dopiero, że Tomasz i Tomek to dwa różne imiona, ale tak po prawdzie mi to zwisa.

Trzecie z bierzmowania, to Serafin. Podłapane priorytetowo z Matrixa, a drugorzędnie od Gotenksa. Podoba mi się, ze względu na małą powtarzalność i kojarzy mi się ze wschodnimi sztukami walki.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Moje imię - Grzegorz. Nie mam nic do niego i mi się podoba, ale syna bym nazwał inaczej. Choć jakoś moje imię lubię od zawsze... Mam także drugie imie - Krzysztof, którego nie lubię...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Podoba wam się imię nadane przez rodziców?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook